Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

paress önceki listede yazıyo kilom 60.6 ile başladım şu an 59 um...5 martta başladım bugün 5. günüm..

hadi bakalım bismillah umarım herkes istediği kiloya ulaşır.bence hedefleride belirlemiz lazım ne nerdiniz?:eek:
bu arada pazartesinden pazartesiyemi liste yenilenecek yani kilolarımızı yazacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:
1-sympathique--------------başlangıç kilosu- 56

2-periliev-----------------------------------------------

3-vildand----------------------------------------------- 61

4-lya---------------------------------------------------- 70.5

5-psigo------------------------------------------------

6-editoryal------------------------------------------- 59

7-yağmur9303------------------------------------- 84.6

8-sude_tolga--------------------------------------- 55

9-bhtykzkylmz------------------------------------ 52.7

10-qwert----------------------------------------------

11-nix------------------------------------------------- 59

12-vildan--------------------------------------------- 61

13-26lilyum35-------------------------------------

14-paresssss------------------------------------- 50.4

15-eylülce----------------------------------------- 82

16- degua----------------------------------------- 53.4

listeden çıkmak isteyen msj atsın sileyim girmek isteyende kilosuyla birlikte yazsın. özelim açık . hadi hayırlı olsun hihoyyyt

beni listeden cıkarabilirsin budiyete devam etmiycem
size kolay gelsin :nazar:

hadi bakalım bismillah umarım herkes istediği kiloya ulaşır.bence hedefleride belirlemiz lazım ne nerdiniz?:eek:
bu arada pazartesinden pazartesiyemi liste yenilenecek yani kilolarımızı yazacağız?

evet arkadaşım pazartesinden pazartesine yeni liste oluştururuz katılamk isteyenler katılır çıkmak isteyenler çıkar. listeyi alıntı yapmayın arkadaşlar msjınızı yazın yeter boşu boşuna yer kaplıyo. tam liste hallolsun konu sorumlusuyla konuşalım önceki haftalarınki düzenli silinsin o haftanın tablosu ve puan listesi haricinde

arkadaşlar size bir kaç sorum var yanıtlarsanız sevinirim
1 tuzuda kesecekmiyiz yoksa serbesmi
2.bu sabah2yumurta 1 dilim sucuk 2kibrit kutusu kadar beyaz peynirve 1kaşıkyağlabir omlet yaptım puanını hesaplarmısınız
3.zorlukla 4 kilo verdim 1 ayda bunları geri almam değilmi bu diyetle.emeğim boşa gitmesin istiyorum ama yazılanlar beni bayabi gaza getirdi

kimse sorumu yanıtlamamiş onuniçin tekrar edeyim bide bi arkadaş bir dilim ekmek12 puanken tost nasıl 8 puan olabiliyor demiş valla bencede:1ninca:kafamçokkarıştı

kimse sorumu yanıtlamamiş onuniçin tekrar edeyim bide bi arkadaş bir dilim ekmek12 puanken tost nasıl 8 puan olabiliyor demiş valla bencede:1ninca:kafamçokkarıştı

tost dediği 1 dilim kızarmış ekmek canım liste yabancı olduğu için 1 dilim kızarmış ekmeğe tost diyolar onlar.bizimki gibi değil. ekmek kızarınca kalori miktarı düştüğü için 12 yerine 8 puan yazmışlara.s.

tuz kesmekten ziyade şeker kesiliyo bu diyette

puanlar ilk sayfalarda var canım

Son düzenleme:
teşekkür ederim paress cevabına ben peynir çok seven biri olarak bol bol yiyebileceğime inanamıyorum gerçekmi bu yaa tam bir aydır ağzıma kaşar koymamıştım bu gün güzelce yedim inş kilo alarak bitmez bu diyet

teşekkür ederim paress cevabına ben peynir çok seven biri olarak bol bol yiyebileceğime inanamıyorum gerçekmi bu yaa tam bir aydır ağzıma kaşar koymamıştım bu gün güzelce yedim inş kilo alarak bitmez bu diyet

puanına dikkat et canım 50 yi geçme bişey olmaz inşallah bende başta çok şüpheliydim. sabah tartıl yada gün aşırı ters tepki alırsan bırak.-tatlicadiarzu-

-sucuklu omlet 1
kaşar 1
küçük kase yoğurt 5
8 tane lahana zyağlı 18
fırın tavuk 0
salata 15
40 ediyor ama yeterli bu gün için
sonra acıkırsam heralde yumurta haşlar yerim-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

-sucuklu omlet 1
kaşar 1
küçük kase yoğurt 5
8 tane lahana zyağlı 18
fırın tavuk 0
salata 15
40 ediyor ama yeterli bu gün için
sonra acıkırsam heralde yumurta haşlar yerim-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

valla tebrik ediyorum ben daha 50 ile bie kapatamadım günü hihoyyyt

Ben isteye girmek istiyorum kilom 74.800 lütfen eklermisinzi canlarım :)

Şimdi farkettim canım zaten listedeymişim :))) bende yarından itibaren başlamayı düşünüyorum bir aksilik olmazsa kaç gündür deniyorum ama türlü engeller motive olmamı engelliyor.

kızlar bugün zor geçti açım açcokacimcoook bu saatten sonra da bir şey yemek isyemiyorum eve geç geldim akşam yemeğim kaynadı

sabah: 1dilim kızarmış ekmek, beyaz peynir 9p
öğle: ton balıklı salata 10p
ara: 1 parçacık çikolata 10p -tatlicadiarzu-
1 dilim etimek peynir 6p
2 bisküvi 8p
toplam 43p napiiim bugün canım tatlı bişeyler istedi puanlarım heba oldu ama yarın tutucam boğazımı:mymeka:

bende 40p ile kapanışı yaptım..

listede hala benim adım yok..

kızlar bu diyeti ben yaparken 40'ı geçmemek gerekliydi.. form korumak içinde 55-65 puan olmalı.. 30-40 puan arası yaparak ayda 8 kilo veriliyor.. yanlış yapmayında bu kadar çektiğiniz eziyet bir işe yarasın:KK66:

kızlar bu diyeti ben yaparken 40'ı geçmemek gerekliydi.. form korumak içinde 55-65 puan olmalı.. 30-40 puan arası yaparak ayda 8 kilo veriliyor.. yanlış yapmayında bu kadar çektiğiniz eziyet bir işe yarasın:KK66:

ben beceremiyorum zaten arkadaşım hergün bu gün olcak diyorum bu 4. gün hep 100e yakın cokacimcoook ama arkadaşlar dikkate alır belki:asigim:

X