Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

gunaydin kizlarrrrrr hani daha kimse kilosunu bildirmemis
ben 1 kilo verip 56 olmusum
siz ne kadar vermisiniz yazin listeyi duzenleyelim

sempati canım bu haftaki listeye benide eklermisiniz 9 - 16 tarihleri arasına
birde nohut yemeği kaç puan aceba bulamadım eğer puanı çoksa alternatif bir yiyecek bulucam

valla bende 54 olmuşum yani 1 kilo vermişim 2 gündürde diyeti bozmama rağmen tekrar almadım:dance::teytey:

gunaydin kizlarrrrrr hani daha kimse kilosunu bildirmemis
ben 1 kilo verip 56 olmusum
siz ne kadar vermisiniz yazin listeyi duzenleyelim

CANIM, benim regl yarın bitiyor.geçen hafta yaptım mı yapmadım mı belli olmadı verdiğim kilolarıda geri aldım.bugün tekrar başladım.umarım yine giderler.
herkes çok düzenli yapamadı galiba

günaydın kızlar geçen pazartesi 84,5 la başladım bugün 82 kiloyum tam 2,5 kilo verdim hemde hiç zorlanmadan çok sevdim ben bu diyeti :sm_cool:

50 puan mı:1shok::1shok::1shok::1shok:

bizim fabrikada yemek standart çıkıyor keşke tavuk haşlasaydım akşamdan öğlene yerdim artıkın yarın öğlene yaparım onu, ben sadece 1 kase yoğurt yiyeyim, akşamada hafif birşeylerle kapatırım artık a.s

CANIM, benim regl yarın bitiyor.geçen hafta yaptım mı yapmadım mı belli olmadı verdiğim kilolarıda geri aldım.bugün tekrar başladım.umarım yine giderler.

aynen verdim mi aldımmı bu kiloları bilmiyorum 2 gündür bozmuştum bugün tekrar başlayacağım inş bozmam:Saruboceq:

aynen verdim mi aldımmı bu kiloları bilmiyorum 2 gündür bozmuştum bugün tekrar başlayacağım inş bozmam:Saruboceq:

bu hafta sıkı yaparsak veririz canım.benim geçen hafta iştahım allahlıktı.ne bulduysam yedimdelikafadulden
ama artık dikkat etme zamanıııııkaydirigubbakcemile5

bu hafta sıkı yaparsak veririz canım.benim geçen hafta iştahım allahlıktı.ne bulduysam yedimdelikafadulden
ama artık dikkat etme zamanıııııkaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5hadi bakalım hepimize kolay gelsin yaz gelmeden tam anlamıyla kurtuluruz bu kilolardan inş :Saruboceq:

arkadaşlar size bir kaç sorum var yanıtlarsanız sevinirim
1 tuzuda kesecekmiyiz yoksa serbesmi
2.bu sabah2yumurta 1 dilim sucuk 2kibrit kutusu kadar beyaz peynirve 1kaşıkyağlabir omlet yaptım puanını hesaplarmısınız
3.zorlukla 4 kilo verdim 1 ayda bunları geri almam değilmi bu diyetle.emeğim boşa gitmesin istiyorum ama yazılanlar beni bayabi gaza getirdi

ben bu hafta sonu abartmasaydım daha fazla verirdim yaa:KK43: 52,7 yim şu an.bu hafta da listele de olmak istiyorum bilgilerinizee:KK70:

günaydınnnnnnnn
2 gündür diyeti bozdum:roflol:ama verdiğim 1 kiloyu geri almadım:jeyyar:
bugün tekrar başladım bu sefer bozmayacağım 45 e kadar düşesiye devammmmmm
sabah:1 dilim ekmek;12 p
bıraz peynir;1 p
1 tane yumurta;0 p
lahana suyu ;1 p
toplam:14 p:içelim::içelim:

şimdi 5 tane grisini yedim:15 p

toplam:29 p zaten akşamda tavuk yiyeceğim tamam:lepi:

bende varım inşallah bozmam
sabah 1,5 dilim kepek ekmek 18p
1 yumurta 0p
biraz peynir 1 p
3 yeşil zeytin
yarım tatlı kaş bal
ikisinin puanını bilmiyorum ve karnım çok acıktı ne yesemki

arkadaşlar normal 1 dilim ekmek 12 puan kızarmış ekmektemi aynı puan?ayrıca tost nasıl 8 puan oluyo onu anlamadım bilen var mıı nsl ekmekten yapcaz tostu tost için 2 dilim ekmek kullanılmıyomu o zaman sırf ekmeği 24 puan olmuyo muuuu

ben 53 e düştüm kzlar.inanılmaz ama gerçek.üstelik son günlerde çok abartıp herşeyi yememe rağmen.topiği açan arkadaşa çok teşekkür.1 haftada 3 kilo verdim.tabi elma sirkesi ve sandaloz sakızı desteği ile.artık diyet yok bana.kilomu korusam yeter.darısı başınıza

canim bende regldim dun bitii ve bir hafta boyunca 1 kilo vermisim
e simdi ben napim ozaman liste duzenlemeyelim sileyim cunku herkes biraiyo listeden cikiyo ,duzenli olmuyo ,bana cevap yaz ona gore liste yapmayalim cunku bikac kisi bildirim yapti kalanlari yok zaten cok kisde listeden cikmak istedi
simdi ben senin kilonu ne olrak ekleyim bosmu birakayim haftaya liste duzenlemiyorum ozaman ben

öğlen yemeğimi yedimde geldim...
fırında tavuk ...................0p
sebze çorbası 1 kepçe....12p.
1 domates .................... 6p

29 puandayım şu anda...:KK70:

X