Karataylı Günlüğüm...

Bugunku menum baya az. Vakit olmadi yemek yemege.

Kahvalti(12:00)
1 adet elma

Aksam(18:15)
1 kase yayla corbasi
Biraz firinda tavuk yemegi

Bütün kızlar burda topanmış yınee bende dıyette devam bıktım artık bır al bır ver:KK19: Ilk hedefım öncelıkle 70 i görmek inş bu defa başarabılırım

Bütün kızlar burda topanmış yınee bende dıyette devam bıktım artık bır al bır ver:KK19: Ilk hedefım öncelıkle 70 i görmek inş bu defa başarabılırım

oooo hoş geldiinn şekerriiimmm :)
nabersinnn?
ben senin son açtığın yere yazdım da cvp alamadım ay çok kırılddıımmm :KK43::KK43::KK43:
sen en son 68 değil miydin noldu da böyle kilo aldınnn :KK47::KK47::KK47:
hadi gel bize katıl eskisi gibi :)

günaydın kızlarrr
hemen kilo bildirimi yapayım :)

başlama tarihi : 28.12.2013
başlangıç kilo:73.1
geçen hafta:72.5
güncel kilo: 72
fark:-0.5
toplam giden:1.1

spor:30 dakka merdiven çıkmak
sporsuz ve reglli bi hafta için fena sayılmaz :)

bu arada yeni fark ediyorum kilo çizelgemiz nerdeee :KK53::KK53:

ilk hedefimi değiştirdim..
73.1 ile başlamıştım,bunun -%5 i ilk hedefim yani 69.5 :)
2.5 kilo sonra ,ilk hedefimdeyiimmm:21::21:

günaydinn kizlarr :) bugun kahvaltida mecburen beyaz ekmek yedim hemde ceyrek ekmek :KK20: hic sevmiyorum beyaaz ekmegi yaa bugun gidiyim de bi tam bugday ekmegi bulayim bi yerlerdeenn

merhaba kızlar görüşmeyeli nasılsınız bakıyım neler yapıyosunuz diyetler ne alemdee ben malesef hocanın yazdıgı beslenme prog. bıraktım ve bu 5 g
ünde 5 kilo diyetini uygulamaya başladım bugün 3.günüm 2 gün kaldı ondan sonra tekrar beslenme biçimime donüp verilen kiloyu almamayı düşünüyorum en son 60 kiloydum pazar günü tartılıp size kilomu söylerim :):KK1:

oooo hoş geldiinn şekerriiimmm :)
nabersinnn?
Ben senin son açtığın yere yazdım da cvp alamadım ay çok kırılddıımmm :KK43::KK43::KK43:
Sen en son 68 değil miydin noldu da böyle kilo aldınnn :KK47::KK47::KK47:
Hadi gel bize katıl eskisi gibi :)

tamam canım uğramaya calısıcam buraya durumum berbat bıldıgın obezıteyım yanı :KK43:

merhaba kızlar görüşmeyeli nasılsınız bakıyım neler yapıyosunuz diyetler ne alemdee ben malesef hocanın yazdıgı beslenme prog. bıraktım ve bu 5 g
ünde 5 kilo diyetini uygulamaya başladım bugün 3.günüm 2 gün kaldı ondan sonra tekrar beslenme biçimime donüp verilen kiloyu almamayı düşünüyorum en son 60 kiloydum pazar günü tartılıp size kilomu söylerim :):KK1:

kızz gene mi o diyetttt :KK1::KK1: allahım alemsin ya :KK1:
benim iyi gidiyo bu ara bozulmadı hiç akşamda spor yapcam inşallah

Selam herkeslereee. Ben bugün 10.30 da kalktım. İşlerim vardı hiç bir şey yiyemedim sadece 1 litre ılık su içtim. 12.30da 1 tabak yeşil fasulye yemeği, cacık ve salata yedim. Şimdi de nescafemi içiyorum. Yarın çok önemli bir sınavım var bugün kahvenin dibine vuracağım anlayacağınız. çok çok az sütle şekersiz içiyorum ama pek sıkıntı olmaz:KK9: Sizde ne var ne yokk:KK52:

Selam herkeslereee. Ben bugün 10.30 da kalktım. İşlerim vardı hiç bir şey yiyemedim sadece 1 litre ılık su içtim. 12.30da 1 tabak yeşil fasulye yemeği, cacık ve salata yedim. Şimdi de nescafemi içiyorum. Yarın çok önemli bir sınavım var bugün kahvenin dibine vuracağım anlayacağınız. çok çok az sütle şekersiz içiyorum ama pek sıkıntı olmaz:KK9: Sizde ne var ne yokk:KK52:
oohhh afiyet olsun cnm benim menün gayet güzel
yok şekersiz içtiğin sürece bir sıkıntı olmaz :)
kolay gelsin
bende 2. dönem derslerine asıldım ufaktaannn bitmez bu çileeee :KK1:

:

ayy yarin nefis bi kahvalti edicem :) tam bugday ekmegi aldim, incir receli aldim, kahvaltilik sos aldim bide peynir aldim :) yurtta da bi omlet yaptiririm kendime kahvaltiyaa offf ne güzel olur

bende geliyyooommmmm :KK55::KK55::KK55: bana da ayır çaylarda benden :KK52::KK52:

yaa kızlarrr benim cnm akşam yemek yemek istemiyor :KK43: hiç aç değilim ve normal yemekte istemiyorum
süt içsem karnım şişiyor baskı yapıyor
sütü yatmadan içmeyi planlıyorum tarçınlı olarak :)
ne yapsam ki ben:18::18::18::18:

menümü yazayım:

sabah:
1 tane sahanda yumurta
5 tane siyah-yeşil zeytin
1 tane hurma
4 dilim portakal
1 şekersiz çay
az peynir

öğlen:
2 kaşık bulgur pilavı
2 kaşık soğanlı kıymalı bi yemek :KK1: (bizim yöreye ait)

gün boyu bol su +limonlu su

Bende şimdi akşam yemeğimi yiyorum. Domates salatalık marul ve maydanozdan yaptığım salatanın üstüne 2 dilimde hellim doğradım. 2 kaşıkta yoğurt yanına. 3 gündür biraz saldım toparlamam lazım. Hele dün bir felaketti benim için ama olsun yılmadım. Arada olacak öyle şeyler. Bugün kendime motivasyonumu sağlasın diye etek aldım. Hemde 38 beden. Bir an önce onun içine girmek istiyorummm:KK52:

Bende şimdi akşam yemeğimi yiyorum. Domates salatalık marul ve maydanozdan yaptığım salatanın üstüne 2 dilimde hellim doğradım. 2 kaşıkta yoğurt yanına. 3 gündür biraz saldım toparlamam lazım. Hele dün bir felaketti benim için ama olsun yılmadım. Arada olacak öyle şeyler. Bugün kendime motivasyonumu sağlasın diye etek aldım. Hemde 38 beden. Bir an önce onun içine girmek istiyorummm:KK52:

afiyet olsun şekerim :KK1: sonradan acıkma :KK14::KK14:

kızzzz aldın da inşallaahhh pişman olmazsın
bende öyle bi halt yedim aldım pantolonu hala giyemedim sıfır duruyor :KK1:

X