Karatayla başardım Karatayla devam

selam kızlar ben de 1 aydır karatay diyeti yapmaya çalışıyorum çok katı uygulamasam da büyük oranda uymaya çalışıyorum son iki gündür çok kaçamak yaptım içime dert oldu :) dikkat ettiğim süre içinde sadece 4 kilo verdim :KK12: :KK43: burda gaza gelirim belki ben de katıldım aranıza . bu arada iştahımı kapatsın diye suya çubuk tarçın attım benim iştahımı kapatıyor isteyen deneyebilir :KK68::super:

Hoşgeldin canım
Güzel olur, birbirimizi motive ederiz.
Kaç kilosun, hedefin ne?
Bence çok güzel vermişsin bir ayda 4 kilo ideal

_20171114_144044.JPG

Haklısın limonlu su bende kansızlık olduğu için iyi gelmiyor içmiyorum
Kaşar da sahte ve zararlı olma yönünden sıkıntılı olabilir
Köy yumurtasıda kullanmıyorum

Benimki kendimce Karatay sanırım

Karatay diyeti önce sağlık diyor forma girmek sonrası oluyor kanımca.
Sağlıklı olmak için modern dünyanın sunduğu hormonlu ve paketli gıdalardan kaçmak gerekiyor.
Bunu imkanlarımız ölçüsünde yapmalıyız ama ben köy tavuğu köy yumurtası yada soğuk sıkım zeytinyağı bulamıyor yada alamıyorsam Karatay diyetinden vazgeçmiyorum.
Hem milli olduğu için hem de insanımızı ve zaaflarını en iyi tartan ve ona göre geliştirilen bu diyetle gitmez dediğim kilolar gittiği için her fırsatta anlatmaya çalışıyorum.
Ben geçen sene bu zamanlar bir çare ararken tanıştım bu diyet ile benim gibi çıkmazda olan bir insan da bulur da çare olur diye yazmaya devam inşallah

Karaşimşek candır
Zayıflamada en büyük yardımcım
Nasil tuketiyorsun canim icindeki haslanmis yumurtami yoksa beyaz lahanami ..bu ara gelen gidenden kendimi berbat hissediyorum bugun allah izin verirse uc gunluge ankara'ya erkek kardesimgile gidecegim ins kendimi kontrol edebilirim pazartesi benim icin hayat başlıyor... hep bu iradesizligime kiziyorum gecen sene buzamanlar baslamistim 14kg verdiydim ara verdim bazi sebeplerden simdi ise 5 kg sunu aldim :KK43: yine tam azimle baslasamda bi 14 kg vermeye cok ihtiyacim var

Ben de limonlu su icmiyorum benim ki de kendimce karatay o halde :KK70::confused: çalıştığım icin spora vakit bulamiyorum ama 2 gündür pilatese başladım 15-20 dk yapiyorum şimdilik H Hamzakifzulal
Plates çok etkili yavaş ve basit hareketler ile süper ter atıp sıkılaşabiliyorsun vucut alıştıkça süreyi artırmak gerekiyor

Nasil tuketiyorsun canim icindeki haslanmis yumurtami yoksa beyaz lahanami ..bu ara gelen gidenden kendimi berbat hissediyorum bugun allah izin verirse uc gunluge ankara'ya erkek kardesimgile gidecegim ins kendimi kontrol edebilirim pazartesi benim icin hayat başlıyor... hep bu iradesizligime kiziyorum gecen sene buzamanlar baslamistim 14kg verdiydim ara verdim bazi sebeplerden simdi ise 5 kg sunu aldim :KK43: yine tam azimle baslasamda bi 14 kg vermeye cok ihtiyacim var
Çorbası
Yemeği
Salatası
Herşekilde harika bir yiyecek çok tok tutuyor
Çökelekli ve yeşillik ile salata yapıyorum mesela nefis oluyor

Spora başlarsan motive olursun bence
İnsan o kadar emek verdim ziyan edemem diyor daha dikkatli oluyor

bu arada eşim karatayla 30 kg verdi:) diyet olarak bakmıyorum yaşam tarzı olmalı :) bende bu ara aslında tekrar başlasam :) doğumda bende 25 kg aldım şuanda yaklaşık 8 kg vermem gerekiyor. ideal kiloma ulaşmak için :) umarım sizde hedefinize ulaşırsınız:)

Plates i hocam A sordular mı bilmiyorum
Ama sordular ise eminim ben plates milates bilmem demiştir en sağlıklısı yürüyüş demiştir bir se deli danalar gibi koşmayın demiştir.:confused:

Kesinlikle yaşam tarzı haline geliyor zaten artık paketli bir gıda tüketince suçluluk duyuyorum olabildigince yememeye çalışıyorum önceden abut cubur düşünmeden yerdim :) pilates zorunluluktan hanımlar yürüme şansım olmuyo pilatesi de akşam yaptim aklıma esti öyle maksat hareket olsun :KK66:

X