Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

gunaydın gunaydınnnnn bende kahvaltımı yaptım iyi doydum yahu :)

Sabah kah:

1 bardak ılık su
2 dılım peynır
2 yumurta (tereyaglı omlet)
6 zeytın
1 tane bıber
bıraz fındık + cevız

Eşime göre daha çok kilo alacakmışım :) ama görecek kocişko..

günaydın güzelliklerrrr

yine bir okul gününden merhababebelerim şu an sınav oluyorlar dua edin ablaları

sabah 07:15 bir bardak kefir

07:50 1 yumurtalı yeşiiksiz (kalmamış) kk + 1 armut

eşinizi dinşemeyin buradaki herkes böyle kilo verdi ben 6 kilo verdim

abla beni birebir tanısan anca bu kadar tutardı yorumun..çocuklarım ilgime sevgime alışık gerçekten, bu ara bi gariplik olduğunu büyük oğlum seziyor ama anlayamıyor tabii ki

bu arada bitti abla vallahi de billahi de bitti boya badana

çok yoruldum ama değdi..

bu sabah aç uyandım şu an keyifle kkk yapıyorum..inşallah kısa sürmez bu keyfim..midem bu sabaha kadar yine çok kötüydü ama şu an kendimi iyi hissediyorum

bende aynısı dedim bekle ve gör dedimm darısı bana ya 1 aydamı 6 kılo verdın benım tek sorunum yuruyus yapamıyorum fazla

hemen hemen 2 ayda galiba bence çok bol spor yapın evde egzersiz vücudu cidden iyi topluyor alıtı üstü 6 kilo benimkisi ama herkes 10 kg vermişim gbi davranıyor spordan ötürü acayip daraldım çünkü

herkese huzur ve sağlık dolu güzel bir gün dilerim

GÜNAYDIN ÇITIRLAR:)

ben işlerimi bitirip geldim..çok yoruldum iki gün yorgunluktan uyuyamadım ilaçta almak istemedim neyse ki bu sabah ağrılarım azalmış olarak uyandım..karatay dışı beslenmek bana hiç iyi gelmiyor midem yanıyor kavruluyor.bu temizlik arasında hazır şeyler yediğimde oldu hiç mutlu olamadım..akşamları sağolsun kayınvaldem de yedim orada dikkat ettim ama yağ konusunda uyamadım.z.yağı ve tereyağı evine girmiyor malesef..yediklerimde ne yağı vardı bilmiyorum

sizler nasılsınız arkadaşlar umarım herkes çok çok iyidir..canan abla geldi mi çok merak ediyorum

selam kızlar,, sabırla bana biraz karatay diyetinden kabaca bahsedebilecek olan var mı heryerde farklı şeyler yazıyor kafam karıstı vermem gereken 5 kg var ..

Günaydın arkadaşlar..

Cok gecmis olsun, ayaklarini duvara dikip 15 dk kadar yatar pozisyon dinlendirsen, hafifler mi acaba.

Sağol canım....
Ayak bileğim de burkulmaya bağlı kas yırtılması oluştu nedeni o ağrı...

kızlar ben yatıyorum iyi gecelerrrr
yarın nöbetçiyim perşembe günü görüşürüz inşallah
geç olsun güç olmasın bu da akşam yemeğimizin resmiydi
Eki Görüntüle 1093658

afiyet olsun hasibeciğim...

günaydın güzelliklerrrr

Allah zihin açıklığı versin...
Kızım da muhtemelen kimya sınavın da şu an...Çok heyecanlıydı..İnşallah iyi geçer...

Merhaba canım...Gözün aydın işleri bitirmişsin misler gibi...

Son düzenleme:
Kahvelerin etkisinden gecem çok kötü geçti uyuyamadım uyuduğum da tuhaf ve ilginç rüyalar gördüm...
OĞlum da bu aralar çok korkuyor rüyasın da ve uyanıyor ya bizim yanımıza yada ablasının yanına sığışıyor hemen ;(

Benim rüyalarımdan biri şöyleydi..1 mayıs biz dışarıdayız bir an da yüzleri kırmızı maskelerle poşularla kapalı örgüt elemanlar,sendikalar falan heryeri dolduruyorlar biz arada kalıyoruz..İçimden diyorum ki Allahım şimdi polisler gelse bizi de onlardan zannedecekler naapıcaz..
Kızıma diyorum ki kardeşini alıp hızla koşun ben sizi korurum..
Sonra uyanıyorum tekrar yatıyorum devamını görüyorum falan..ÖZetle şu an leyla gibiyim..

Bir de şu çocuk haberleri beni mahfediyor..Birşeyler yapabilsek keşke,toplum olarak,anne olarak..
Manşet manşet en ince ayrıntısına kadar anlatılması dahamı özendiriyor meyilli olanları..Açıkçası ben hiç tasvip emiyorum böyle ayrıntılara girilmesini..
Allah islah etsin,Allah korusun çocuklarımızı..

Son düzenleme:
yeşil çayıda kaynar suya atmamak lazımmış 1-2dkk suyun ısısının düşmesi lazımmış gırtlak kanserı olmaması için

bir şey daha öğrendik..şu an yeşil çay içmiyorum gebelikte çok zararlı ama 2 sene sonra tekrar başlayacağım o sevmediğim tad'a.. aklımda olsun dinlenmiş suyla yapayım abla..

Eki Görüntüle 1093280
Sütçü lahana getirmiş. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
yakında içinden lahana çıkacak :) senin kadar sevenini hiç görmemiştim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sarmalara dibim düştü resmen, şu an ekşi şeylerle çok haşır neşir olduğum için sanırım:) afiyet olsun sarı kedim

merhaba canım çok teşekkür ederim darısı sizlerinde başına miss miss

ayağın ne durumda geçmiş mesajlara az bi baktım ağrıdan söz etmişsin bileğine destek uygulasan bileklik gibi..bir de biraz yürümesen iyice yer edecek..geçen sene jillian a ilk başladığımda bileğimi ağrıttım.önemsemedim devam ettim ve çok uzun süre iyileşemedim aylarca spor yapmadım..allah korusun seninde başına gelmesin

canım bazen öyle olabiliyor..geçen de ben öyle ısrarcı rüyalar gördüm..uyanıp uyuyorum kaldığım yerden devam..

Allah ülkemizin üzerindeki tüm kötü niyetleri , kötü planları engellesin.. hırsızdan arsızdan sapıktan hepimizi ve evlatlarımızı korusun.. tv den değil ama netten öğrendim bende insanlık dışı çocuk istismarını..bilinçlenip evlatlarımızı da bilinçlendirmeliyiz.. kendi vücutlarındaki özel bölgeleri anlatmalıyız ve anneleri dışında hiç kimsenin bu bölgelere dokunmalarına (hiç bir zaman) izin vermemelerini tembihlemeliyiz.. veee çok kötü ki en yakınından geliyor insana böyle sapıkça davranışlar..kız olsun erkek olsun evlatlarımızı kimseye emanet etmemeliyiz en azından kendilerini koruyacak yaşa gelene kadar bu konuda benim aklıma gellen ve uyguladıklarım bunlar..başka önerisi olan varsa yazsın lütfen..her şeyi paylaşıyoruz bu konuda da bilgilenelim birbirimizden

selam kızlar,, sabırla bana biraz karatay diyetinden kabaca bahsedebilecek olan var mı heryerde farklı şeyler yazıyor kafam karıstı vermem gereken 5 kg var ..

merhaba, öncelikle ilk sayfamızı okursanız çok detaylı anlatmış gül abla:)

ben de dilimin döndüğünce özet geçeyim;

pakete girmiş her türlü gıda yasak..içindeki katkı maddelerinden dolayı kansere sebep oluyor
her türlü ekmek, unlu gıda ve glisemik indeksi yüksek olan gıdalar yasak
meyve günde 1 tane sabahları olmak üzere serbest ( g.i düşük meyveler)
özetle her şeyin doğalı yumurtanın tavuğun sebzenin meyvenin...

mevsiminde olan tüm sebzeler doyana kadar yenebiliyor.. 2-3 yemek kaşığını geçmemek şartıyla bulgur pilavı ve bulgurdan yapılan diğer yiyecekler yenebiliyor..15 günde bir 1 lahmacun yenebiliyor( hamuru ince ve mayasız olduğu için)

aklıma gelenler bunlar..aa birde yağğ z.yağı yada köy tereyağıyla yapıyoruz yemeklerimizi..

kolay gelsin

Eki Görüntüle 1094015

afiyet olsun kedicik
Günaydın....... :)

günaydın canım
Gül ablamın çıtır hatunlarına günayyyyydınnnnnn hepimizin günü güzel geçsin canımızı sıkan şeyler olmasın inşallah
inşallah

günaydın canım

günaydın canım

senin de recep ayın mübarek olsun

ağır geldi belkide yaptıkların

Sütçünün kendi bahçesi varmış, orada yetiştiriyor. Getirince de annem alıyor mecburen, getirme diyemiyor ama çok severim lahanayla yapılan yemekleri.

Son düzenleme:
günaydın
afiyet olsun canım
daha eksik bile yiyorsun kocan duymasın...zeytin en az 10 tane olacak,,,yeşillik olacak
günaydın güzelliklerrrr

günaydın canım

ben duamı şöyle yapacağım....allahım selen bebelere bol not versin
merhaba canım hoş geldin

ben aynı şeyleri yaşadığım için, senide kendi yapıma benzettiğim için kendi yerime koyarak yorum yapıyorum....
kayınvalidenler duydularmı
çok şükür boyada bitmiş sende bittin ama daha çok işin var allah kolaylıklar versin,,,düğün tarihini ne zamana aldınız
inşallah midem hep böyle giderde biraz toparlarsın kendini düğün arası çok ayakta durman lazım

merhaba

ilk sayfamızda karatay kuralları yazıyor onları okursanız aklınıza takılanları da sorarsanız doğru bilgileri öğrenebilirsiniz
her yeri bırakın buraya bakın kafanız karışmasın bütün doğru bilgiler bizde var,,,,biz bilmediğimize biliyoruz diye cevap vermeyiz,,bilmediğimizi de mutlaka araştırır doğrusu ile öğreniriz...çalışkan karatay cılarız biz
buradaki arkadaşların çoğu deneyimli ve doğruları biliyor
ben 11 aydır karatay yapıyorum, karatayla ilgili olan bütün siteleri takip ediyorum diğer topiktede 5 ay kaldım sonra burayı açtım yalan yanlış karatay yapılmasına karşıyım ben, kaçamaklarla yapılan karataya karşıyım,,,bu diyet değil sağlıklı beslenme onun için baştan sıkı tutarsak ömür boyu uygularız kg almayız al ver derdimiz olmaz...

Çıtırlarım afiyet olsun...yaramasın

Sağol ablammsen boyle dua et cınımı ye

daha önceki köftede tamam tamam 10 olsun demişti ya şimdide aynısını diyecek

Kimseyı kırmayı sevmem şaka bir yana ,okadarla doydum ne bilim bnm mide henuz küççülmedi galiba

Eki Görüntüle 1094015

Afiyet olsun kedicik güzel gorunuyor kahvaltın ..bu arada şanslısın ,sütçünün getırdiklerı hormonsuzdur kendi bahçesi ise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…