Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

:nazar:

tebrik ederim canım:KK9::KK9::KK9: emeklerine değmiş

evet cok mutlu oldum .. simdi neyin hesabini yapiyorum regl oncesi buysa egl bitiminde sporla diyetle reglbitimiyle kac cikarim acaba :)))) acgozluluk bu olsa gerek

olsun ya ne güzel sanada ekşın oluyordur

evet eksin oluyor ama hayattan engellenmekte cokzor... gozunu cizgifilmden ayirma dio bana mesela .. muthis sIkIo bazen. okula gitmesi gerek bence haftada 2de olsa gitmesi gerek arizaya bagladi buaralar

regl olmadan onceki bilgilerim

Rumuz:babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:57.3
Bu hafta:56.6
Fark:-700
Toplam fark:6 kg
Beden:alt 38 ust S/M
Spor: Tibet 21li+debbie sixpack+start it up+plates+alt Karin egzersizi+yuruyus
Boy:1.65
Hedef: 52
Yüzdesi:1.22

Oyyy tebrik ederim canıımm çok sevindim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çok güzel görünüyorlar..eline sağlık namnamnamnam :KK66:

Ben oğluma sık sık içiriyorum sabahları bir kaşık..
Çok faydasını gördüm..

:KK9::KK9::KK9:

Mücverimsi bişey olmuş...benim dün yaptığım da buna benzer ama ben yeşilsoğan,dereotu,maydanoz bol ekledim yemyeşil bişey oldu.:KK9::KK9:

Ben de epey oldu kapatalı :KK66:

Yediklerimi de paylaşayım...

Sabah,
Karatay kahvaltı

2 kahve
1 yeşilçay

Akşam,
KAbak mücver
Yoğurt
1 yeşilçay

evdekilere fırın makarna yaptım..Mücveri dün de yememişlerdi rengine bahane buldular ama dışarı da zaten doyurmuşlar dı..

Aldım bugün, içeceğim yarından itibaren inşallah faydası olur.

İçeceğim çayı, suyu, vs saymazsam;
Ben dükkanı kapattım.

Sabah 12.30da KKK

Akşam; 17:30da bir alabalık + salata + az helva

afiyet olsun canımm
ay bu cok guzel oldu cvp icin tesekkur ederim tam simdi yemege basliyodum saat 5 bucuk iyi bi saat benim icin sonrasinda agzima bisey girmeyecek bu yuzden mutlu oldum:KK1::KK1:

hızır gibi yetişmişim desene:KK52:

:

Mücverimsi bişey olmuş...benim dün yaptığım da buna benzer ama ben yeşilsoğan,dereotu,maydanoz bol ekledim yemyeşil bişey oldu.:KK9::KK9:

Sabah,
Karatay kahvaltı

2 kahve
1 yeşilçay

Akşam,
KAbak mücver
Yoğurt
1 yeşilçay

evdekilere fırın makarna yaptım..Mücveri dün de yememişlerdi rengine bahane buldular ama dışarı da zaten doyurmuşlar dı..

afiyet olsun canım

kitapta kabak böreği diye yazıyor, sağlıklı yaşıyoruz da kuru soğan ve dereotu koymuşlar mücver demişler....geçen sene de onu denemiştim o biraz daha börek gibi duruyor bunu kestim spatula ile alınmadı kaşıkla aldım ..1 saat fırın çalıştırmaya değmez :KK50: kısık ateşte ocakta pişir içine yumurta kır daha güzel olur..:KK52::KK52::KK52:

uvumemaz.jpg

umyty9yz.jpg

Akşam yemeğim, yeşil olan ısırgan, karadeniz usulü. :)

sabah............10.30................KKK ve 5-6 kiraz komşu verdi annesi memleketten getirmiş

akşam..17.00......:KK56:...2 kaşık bezelye. 2 kaşık karnabaharlı brokolili salata, 3 kasık buğday, 3 kaşık mcver diyeyim:KK52:,2 kase yoğurt, omega3 ve antioksidan...

spor.....bugun dinlenme günüm ilan ettim:KK1:

ay ben bugunku menumu sizlerle de paylasayim:

bugunku menum

sabah uyanir uyanmaz su iciyorum bobrekler icin :))

kahvalti (saat 9):
iki yumurtali omlet
1 tane alabas
7 zeytin
2 dilim peynir
bir bardak sekersiz kahve

ben kahvaltida bu kadar cesit yemem hatta midem bulandi biraz fazla yedigim icin ama yedim..hakikaten cok tok tuttu butun gun..
yaklasik sabah 9 dan aksam 5 bucukta anca aksam yemegimi yedim ve nerden baksaniz tam 8 saat bisey yememisim ayyy su haric..supermis insallah ise yarar Allah`im...amin

aksam (saat 17:30):
1 tabak zeytinyagli barbunya
bi kac dilim pancar tursusu
5 tane (kucuk kesilmis kusbasi buyuklugunde) et sote

3 fincan yesilcay

simdiye kadar 1 bucuk litre su ictim yatana kadar 2 yada 2 bucuk olur ...
spor yapamadim bugun..

yeni yumurtalarım geldiiiii ,,,ekmek bayiindeki adam getiirip satıyormuş, hem komşulardan hem yan apartmandaki bir bayandan duydum hepsi beğenmiş,,,,2 gün önce alışverişe çıktığımda adamla konuştum, muğladan kendi hayvanlarından getiriyorlarmış serbest gezenmiş tahlilleri yaptıırlmış falan dedi ben sordukça o cevapladı milletvekilleri bile alıyor dedi,,,sanki öyle olunca herşeyi biliyorlar herkesin bilgisi farklı biizim gibi ömründe köy görmemişler ne anlar iyiisinden:KK52::KK52::KK52:...:KK52:.....600 tl dedi bende o fiaat alıyordum zaten bir koli istedim ama ben 5.30 dan önce gelemem siz gidersiniz o saate dedim, adam kuruyemişçiye bırakırım demişti bırakmış kızı gönderdim aldı getirdi aman allahım onlar ne deve gibi yumurtalar :KK52::KK52::KK52: evdeki ile yanyana koydum deve-cüce oldular,,,,,,

$IMAG0818.jpg $IMAG0817.jpg

ay ben bugunku menumu sizlerle de paylasayim:

bugunku menum

sabah uyanir uyanmaz su iciyorum bobrekler icin :))

kahvalti (saat 9):
iki yumurtali omlet
1 tane alabas
7 zeytin
2 dilim peynir
bir bardak sekersiz kahve

ben kahvaltida bu kadar cesit yemem hatta midem bulandi biraz fazla yedigim icin ama yedim..hakikaten cok tok tuttu butun gun..
yaklasik sabah 9 dan aksam 5 bucukta anca aksam yemegimi yedim ve nerden baksaniz tam 8 saat bisey yememisim ayyy su haric..supermis insallah ise yarar Allah`im...amin

aksam (saat 17:30):
1 tabak zeytinyagli barbunya
bi kac dilim pancar tursusu
5 tane (kucuk kesilmis kusbasi buyuklugunde) et sote

3 fincan yesilcay

simdiye kadar 1 bucuk litre su ictim yatana kadar 2 yada 2 bucuk olur ...
spor yapamadim bugun..

afiyet olsun canım

alabas nedir....bir ot cinsimi

sabah kuruyemiş yememişsin çok gelmiş ama onları da yemen lazım ki hem metabolizma %30 fazla çalışsın ,,,,hem de protein karbonhidrat dengeli olsun

Hatırladım şimdi sanırım yazmıştın daha önce...
Korkmakta çok haklısın evrimciğim..Ben de aynen öyleyim...
İnşallah bir daha hiç sağlık porablemi olmaz Kuzeyciğin ve tüm çocukların...
Sen de kendini çok yıpratmamaya çalış canım...
Öpüyorum Kuzey'i

canım Nıluferım.. teşekkür ederım güzel dıleklerın ıcın.. amin..

Bugün yeşilçay kahve kullanan biriyle konuştum söyledikleri çoook güzeldi.hiç spr yapamadığı halde 1 ayda 4 kilo vermiiiişşş:KK53::KK53:

seni neşeli görmeye alışık olduğum için bu hallerin benide üzüyor.topikte olmayınca tahmin ettim bende hiç moralli sayılmam ama naaapim hiçbişi yazmasamda okuyorum kafamı dağıtmaya çalışıyorum.:KK19:

teşekkür ederım Sonayım.. ıyıyım ıyıyım.. arada ınsanlık ıste.. dağılıyorsun.. toplanıyorsun.

karatay kitaptan fırında kabak böreği
incir uyutma
patates-kabak harçlı yufta sarma
kefir den yaptığım peynirle yufkalı börek
siyez bulgur pilavı...bayıldılar tadına
uydurduğum çikolata eritmeli toplar...elime geçeni koydum,, bisküvi, pekmez, Hindistan cevizi, kazandibi harcı, çikolata, hurma, dut kurusu
yine uydurduğum çiğ karnabahar ve brokoliden salata
küçük kabaklarda salatalık turşusu ve acı biberler
kabak için yoğurt koymuştum onada bayıldılar sakızlı puding sanmışlar kaşıkla alırken öyle güzel olmuş ki yoğurt kaşıkla alırken sakız katmış gibi sünüyor

yaptığım mama larımın resmini çekmiştim onu paylaşayım:KK52:.....

Eki Görüntüle 1085238 Eki Görüntüle 1085241

sana mısafır olayım.. leptınım çalışmaktan yorgun dussun.. sen de mola vereyim.. boğulayım bu mamaların arasında yumulayım..

regl olmadan onceki bilgilerim

Rumuz:babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:57.3
Bu hafta:56.6
Fark:-700
Toplam fark:6 kg
Beden:alt 38 ust S/M
Spor: Tibet 21li+debbie sixpack+start it up+plates+alt Karin egzersizi+yuruyus
Boy:1.65
Hedef: 52
Yüzdesi:1.22

helal olsun.. harıkasın yaa.. canım arkadaşım benım.. cok mutlu oluyorum cabalarının karşılığını görünce.

İçeceğim çayı, suyu, vs saymazsam;
Ben dükkanı kapattım.

Sabah 12.30da KKK

Akşam; 17:30da bir alabalık + salata + az helva

afıyet olsun minnoş..

Ben oğluma sık sık içiriyorum sabahları bir kaşık..
Çok faydasını gördüm..

:KK9::KK9::KK9:

Sabah,
Karatay kahvaltı

2 kahve
1 yeşilçay

Akşam,
KAbak mücver
Yoğurt
1 yeşilçay

bana da ayırsaydın cıgerım..

uvumemaz.jpg

umyty9yz.jpg

Akşam yemeğim, yeşil olan ısırgan, karadeniz usulü. :)

afıyet olsun yavrus..

yeni yumurtalarım geldiiiii ,,,ekmek bayiindeki adam getiirip satıyormuş, hem komşulardan hem yan apartmandaki bir bayandan duydum hepsi beğenmiş,,,,2 gün önce alışverişe çıktığımda adamla konuştum, muğladan kendi hayvanlarından getiriyorlarmış serbest gezenmiş tahlilleri yaptıırlmış falan dedi ben sordukça o cevapladı milletvekilleri bile alıyor dedi,,,sanki öyle olunca herşeyi biliyorlar herkesin bilgisi farklı biizim gibi ömründe köy görmemişler ne anlar iyiisinden:KK52::KK52::KK52:...:KK52:.....600 tl dedi bende o fiaat alıyordum zaten bir koli istedim ama ben 5.30 dan önce gelemem siz gidersiniz o saate dedim, adam kuruyemişçiye bırakırım demişti bırakmış kızı gönderdim aldı getirdi aman allahım onlar ne deve gibi yumurtalar :KK52::KK52::KK52: evdeki ile yanyana koydum deve-cüce oldular,,,,,,

Eki Görüntüle 1086032 Eki Görüntüle 1086031

bu kaz yumurtası olmasın gul abla.. bu neıdr yaawww :KK9:

Bu şekil beslenerek şeker ilaclarindan ve insülin den kurtulan var. Sıradaki de sen olabilirsin şayet ciddiye alirsan

ah canım yaa ben aslında kararlıyımdır da esim cok sever böyle habire atıştırsın. yemese de çenesi durmaz, yok şu olsaydı bu olsaydı hep yemek düşünür. dikkat etmeye çalışıyo kendiside ama yemek iradesi benden daha zayıf, şimdi onada yaptırıyorum karatay :KK31:

Hoşgeldin. :) Kahvaltını erken yapıyorsan, kahvaltıdan 4,5-5 saat sonra içebilirsin kefiri. 5 saat sonra da akşam yemeğini yiyebilirsin. Ama geç yapıyorsan kahvaltını kefiri gül ablanın söylediği gibi akşam içebilirsin. Ben birkaç gündür 8 gibi yapıyorum kahvaltımı. 5 saat sonra kefir içiyorum veya yoğurt yiyorum. Akşamda yemeğimi yiyorum. :)

:KK16::KK16::KK16: sağol kedim

eteme5un.jpg

:) günaydın....

:KK37: :KK53::KK20:

Cnm ,akşamı erken yaparsan sabah miden rahat kalkarsın diye düşünüyorum ..mesela sen akşamı 5gibi yada işye 6da yap ..kahvaltıyıda ozaman erken yersin ,şekerın oynamaz diye düşünüyorum :KK76:ayrıca geçmiş olsun cnm ..peynırın şekerı yukselttiğini ilk defa duyuyorum desem :44:birde sen zaten karataya başlayındüca şekerın düşücek muhakkak ,ekmek yok meyve yok şekerrli karbonhidratlı bişiyde yok ...ozaman rAhatça yersin peynirdi süttü :KK14:

sağol tatlım, sadece peynir değilde yumurta ile aynı anda yersem yukseltiyo, hamileyken keşfetmiştim bu ikiliyi. :KK56::KK56:

Tünaydın,mutlu perşembeler....

Kendime gelemedim hala yorgunluktan dün o kadar koşturmuşuz ki.
Ayaklarım sızım sızlıyor...

Beyaz çayı diğer topiğim de bir arkadaş kullanıyordu...Faydasını görüyormusun.?
Yeni başladın içmeye anladığım...

Ohhh süper..Kırkladın evini..Güle güle kirlensin diyeyim adettir öyle derler :KK66:)

Hoşgelidniz...
azminiz daim ve bulaşıcıı olsun....

sağol hoşbuldum, beyaz çay bende içiyorum, aşk acısından başka her derde deva diyolar. içine bikaç karanfil atıyorum birde. gözle görülür bir etki görmedim ama şifa olsun diyerek içiyorum. :nazar:

Merhabalar kızlar akşam yediklerimi yazayım

Akşam 18:50 1 kase paça,4 adet kuşbaşı,salata,2 süs biberi turşusu

Spor 1 saat yürüyüş

Merhabaa bugün ilk karatay günümdü insallah olmustur

6.15 kkk
13.00 bir kase kadar salata
18.30 1 lahmacun ve yarım kase salata bide bir küçük muz

Su:3 litre
Spor: 9 km yürüyüş ve 40 mekik

Inşallah olmuştur :) aslinda muzu yemicektim ama bugün yolculuk yaptım ankaradan bursaya aksamda nisanlimin ailesi aileme oturmaya geldi kendimi cok zor tutup bi muz yedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X