Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

bugun kahvaltida, evde 1 yumurta oldugunu farkedince onu peynirli omlet yaptim yaninda sogus domates, salatalik,yesillik,zeytin, 1/2 cb cevizle bitirdim birde kucuk muz vardi.

cok kosusturmali bir gun oldugu icin oglen yemek yemeye firsatim olmadi. zaten kahvaltiyida 11 e yakin yapmistim.
aksam ise patlican yemegi, mercimek corba, ayran,1/2 ceviz yedim (menuleri kopya cekiyorum sizden :KK48:)

Regl olmama bir hafta var ust kisimda sismeler basladi insallah tartida yuzum guler yoksa moralim cok bozulcak. Bugun spor yapamadim cok yorgunum diye.
menuleŕin guzel..regl siskinligini kafaya takma bu hafta fazla cikar sonraki hafta duser..onemli olan kacamak yapmadan yapmak....

bende uykusuz uykusuz mecburi uyandım, sabah ezanı okunuyordu hala uyuyamamıştım, 8. de uyandım kızı akşam otobüse bindirmiştik indimi diye aradım....

benim her zaman olduğu gibi planlarım yine değişti, uçak biletim perşembey di İstanbul işi çıkarsa ankara ya git gel olmasın diye cumartesi geceye çektim iyiki çekmişim cuma mesai bitimine 1 saat kala haber geldi İstanbul a gideceksin diye,,,,,hemen kızın uçak saatini değiştireyim dedim biletler 380 tl olmuş alamadım önceki biletini iptal ettim ,,,otobüsten aldım....bana da bugun öğlene ayarladım yer yoktu thy özel kalemden hallettim...şimdi hazırlandım 12 de uçağım var.....bana şimdiden iyi yolculuklar:KK48:

dun gece bende hiç uyumadım, ablacım sen tam gaz sahalara döneceksin belli ki :KK48:

Kızlar nerelerdesiniz haftasonu diye mi yoksunuz yoksa herkes uyuyor mu daha ?

selammmm :KK15:

Herkese günaydın canlar kahvaltı hazirliyorum daha sonra görüşürüz

bacım naber :KK15:

evde malzemem kalmadı, yarın pazarım var Allahtan sebzemi alırım.
sabah
2 yum
peynir
+10 zeytin
domates
ceviz, badem
kaymak

sade kahve

bugün komşularımla akşam üstü yemeğe gidicez, çocuklar da koştursun biraz.
yemek saatini kendime uygun ayarlıyorum yalnız çaktırmadan :KK48:

Ben yine uykusuz bi vaziyette dolaşıyorum.bu gece bir nebze daha serin ama bu seferde ufaklık uyandi ve uyumadi saatlerce artık en sonunda babasi da ben de başedemedik koydum yatağına debelenip duruyor...
Bu daha iyi günlerim iki buçuk ay sonra uykuyu hiç bulamayacagim:KK43:
Agirlasmaya basladin gobekte buyudu yatmaktada uyumaktada zorlaniyorsun...kramplarda baslar iyice uykusuz kalirsin allah yardimçin olsun....bende uykusuz uykusuz ciktim yola...yarin sabah bari uyuyabilsem pazartesi sabah 8.30 da havaalaninda karsilama yapmam lazim sabah 6 da kalkip kkk yapip en gec 7 de yola cikip gitmem lazim...istanbul un bir ucundan digerine

evde malzemem kalmadı, yarın pazarım var Allahtan sebzemi alırım.
sabah
2 yum
peynir
+10 zeytin
domates
ceviz, badem
kaymak

sade kahve

bugün komşularımla akşam üstü yemeğe gidicez, çocuklar da koştursun biraz.
yemek saatini kendime uygun ayarlıyorum yalnız çaktırmadan :KK48:
Afiyet olsun canim.....ucak hala kalkmadi binenlr var gecikti bende topige takiliyorum

dun gece bende hiç uyumadım, ablacım sen tam gaz sahalara döneceksin belli ki :KK48:

selammmm :KK15:

bacım naber :KK15:
İyidir bacım wc den çıkamıyorum dün aksam fazla kaçırdım valla dün benim doğumgünümdü üç pasta vardı evde özenmeyin diye fotosunu atmadim bir tanesi esiminnaldığı orman meyveli tam istediğim gibiydi yemelere doyamadım sonuc bu karın ağrısı bagırsaklar seker nedir unutmus şaşırdilar tabi gül abla yedim valla ama doğumgünümdü ne yapayım bu seferlik kızma ne olur.Bugün burda azarim var benim bu sefer ben çıkayim hep eşim cıkiyordu maydonoz seçeyim pazardan o beceremiyor ben bakayım bu hafta biraz diyeti sıkı tutayım haftaya bir kilodan fazla vermeliyim eşimde yok bu hafta istediğim gibi takılabilirim spora agırlık vereyim bugun kendimi yorayımki pazartesiye kadar kaslarıdinlendirip agır antremanlara başlıyabileyim internettende bir kac siparişim var onu vereyim bide kendime ip atlama yeti bulsam iyi olacak benim tavanlar cok yüksek değil avizelerde sagolsun her yerde var nerde atlasam acaba ip atlamak cok iyi geliyor bana bilmem artık koşu bandınıda elbiselik olarak kullanmaktanda vazgecmeliyim pazartesi yeni kararlaralaraktan karşınızdayım ikacimida dr. Sormadan azalttım esime herbalistten caydi gıda takviyesiydi bir süru ilac aldirdım raporlarımı gönderip250 lira tutmuş onlarda omega 3 vermisler gul abla esimin aldığıda balık jelatininden 500 mg. Lık 2 taneyazmıs dr. benimki bitmisti iyi oldu evdekide marincapın balik jelatininden olanı idi ilacımı kesin bırakmam bir haftayı bulabilir bu hafta olmasada haftaya iyi rakamlar görmek istiyorum tartıda.

İyidir bacım wc den çıkamıyorum dün aksam fazla kaçırdım valla dün benim doğumgünümdü üç pasta vardı evde özenmeyin diye fotosunu atmadim bir tanesi esiminnaldığı orman meyveli tam istediğim gibiydi yemelere doyamadım sonuc bu karın ağrısı bagırsaklar seker nedir unutmus şaşırdilar tabi gül abla yedim valla ama doğumgünümdü ne yapayım bu seferlik kızma ne olur.Bugün burda azarim var benim bu sefer ben çıkayim hep eşim cıkiyordu maydonoz seçeyim pazardan o beceremiyor ben bakayım bu hafta biraz diyeti sıkı tutayım haftaya bir kilodan fazla vermeliyim eşimde yok bu hafta istediğim gibi takılabilirim spora agırlık vereyim bugun kendimi yorayımki pazartesiye kadar kaslarıdinlendirip agır antremanlara başlıyabileyim internettende bir kac siparişim var onu vereyim bide kendime ip atlama yeti bulsam iyi olacak benim tavanlar cok yüksek değil avizelerde sagolsun her yerde var nerde atlasam acaba ip atlamak cok iyi geliyor bana bilmem artık koşu bandınıda elbiselik olarak kullanmaktanda vazgecmeliyim pazartesi yeni kararlaralaraktan karşınızdayım ikacimida dr. Sormadan azalttım esime herbalistten caydi gıda takviyesiydi bir süru ilac aldirdım raporlarımı gönderip250 lira tutmuş onlarda omega 3 vermisler gul abla esimin aldığıda balık jelatininden 500 mg. Lık 2 taneyazmıs dr. benimki bitmisti iyi oldu evdekide marincapın balik jelatininden olanı idi ilacımı kesin bırakmam bir haftayı bulabilir bu hafta olmasada haftaya iyi rakamlar görmek istiyorum tartıda.

Geçmiş doğum günün kutlu olsun canım,nice mutlu yıllara :)

Geçmiş doğum günün kutlu olsun canım,nice mutlu yıllara :)
Sağol canım benim. Yani anlıyacağınız karataydan şaşmamak lazım.
kedi83 kedi83 cim ayağın hala ço kötümü üc gün buz daha sonra sicak suda pansuman canım ya ne yaptın sen o kadar ayağına su kırkkilit otu varya oyle de al aktardan sıcak suyun icine koy buraz ılığincada yani ayağıni sokabilecak kadar oluncada ayağıni icine koy masaj yap bir yağla sar yat sicak sıcak sakin üstüne basma dinlensin ayagın anca öyle gecer canım ya ya kıyamiyorum size ben hiç

Dun faceden dogum gununu kutlamistim ama yine kutlayayim..sen tam dayakliksin kac ay oldu hala icraat yok...bu seferde dogum gunu bahanesi seni seni..paxartesi den itibaren kacamak yok...yapan sopayi yer......marik apta ben balik jelatini gormemistim

X