Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

eneee geç kaldım bacım yaa kusuruma bakma, doğum günün kutlu olsun, nice senelere inşallah çıtırık çıtırık.
Sagol canımcım yaa amann bir yaştan sonra insanın canı kutlamak bile istemiyor etrafımda o kadar çok doğumgünü kutlanıyorki artık doğumgünlerinden midem bulandı.Her yer pasta.

Bitince benim dedigimi alirsin canim..yéni teli gecén hafta cumartesi aldim..somdi ondan yaziyorum..i pho ne alacaktim sam sung u baktogim heryer ovdu bende s 5 ini aldim...çok rahat kullaniliyor..pc gibi
Bende eylül ayında alicam abla telefon tabletin borcu bitiyr ben sony ex pria z 2 düşünüyorum kamerası 27.3 mp o yüzden onu istiyorum bakalım çinden beğenmiştim bir tl. ama tr. ye gelmiyor tanıdık falan bir şeyler zırvalıyorlar bu arada sende güle güle kullan abla.

seraym seraym doğumgünün kutlu olsun canım, biz doğumgünlerinde eve pasta almıyoruz dışarda karataya uygun bi yemek yiyoruz onun yerine.. bak miden hemen tepkiyi koymuş, çok geçmiş olsun, ne gıcık ağrıdır tahmin edebiliyorum.. ben de dün bi iki kaşık fazla kısır yedim baya midem bulandı sonrasında..
Sağol bluebottle cim ya siz niye böyle zor nikler buluyorsunuzki.Bende yasakladım pastayı artık paraları birleştirin eksil bir şeyimi alın bari dedim diyet yaptığımıda biliyorlar galiba pastayıda kendileri için alıyorlar.

Gülll ablammm yeni telin hayırlı olsun.. güle güle kullan...
Seraymmmm doğum günün kutlu olsun... herşey gönlünce olsun...bi sonra ki yaşında çıtırık çıtırık taş gibi hatun olarak kutlarsın inşallah... :KK19::KK73::KK73:
Sağol baby iyi dileklerin için inşaallah canım senin gibi bende çıtırık olurum.
DOĞUMGÜNÜMÜ KUTLAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER İYİKİ VARSINIZ SAĞOLUN.

0_a13a5_e1c8c8a7_S.gif
0_a13a5_e1c8c8a7_S.gif
0_a13a5_e1c8c8a7_S.gif
0_a13a5_e1c8c8a7_S.gif
0_a13a5_e1c8c8a7_S.gif

Kızlar sabahki menüm gerçi öğlenki menüm diyelim tarhana çorbası yaptım iki tabak içtim yanındada bir kase yoğurt ve cevizim vardı. Benim çocuğun bademcikler şişmiş burnu akıyor ateş gece hiç uyutmadı bende sabah ona çorba yaptım benimde canım çekti bunları yedim ama şimdi biraz iyi çok şükür artık hastalıklarını daha hafif atlatmaya başladı mesela ateşi 38 .5 te kaldı bu sınırı geçmedi hiç bir iki satte düştü bu sefer bugün pek yüksek ateşi yok. ben hiç ilaç vermem çocuklarıme ateşinin 40 ı gördüğünü bilirim yinede vermedim sabaha kadar uyumadım çarşaf değiştirdim yinede vermedim vücut sonunda direnç kazandı çok sevinçliyim bu sefer boğazı çok kötü olduğu halde fazla ate yok.Doktorum u söyliyeyim size anne olunca anladım sitesinde Kadir Tuğcu birşey olunca ona danışın mutlaka hiç pişman olmayacaksınız.ben iki çocuğumuda ilaç kullanmadan bu günlere getirdim. çok şükür.

Teşekkür ederim ablacım sütlü türk kahvesi içmemeli miyim yoksa öğün niyetine o saatlerde mi tüketmeliyim?
Sutlu aralarda olmaz...yémek ustune olur canim
iyi günlerde kullan ablacığım telefonunu..Hangi omega3 ü öneriyorsun bana da yazar mısın lütfen.Yazılması sakıncalıysa özelden de yazabilirsin :KK68::KK68:
EF A S 1200 CANIM
Gül ablacım yeni telefonun hayırlı olsun
TESEKKUR EDEŔM CANIM

günaydın hanımlar, benim kuzum bugün okula başladı.. kreş ingilizce destekli ama ağırlık olarak arapça, bakalım nasıl olacak.. baya heyecanlıydı, bu hafta alıştırma haftası, o yüzden bugün 2 saat kalacak.. insan baya zorlanıyor çocuğunu dışarda bırakırken, evinde güvende hissediyor, bakıcısı da beraber kaldı, o da bu hafta gidip gelecek kreşi gözlemleyecek, hayırlısı bakalım..
dünkü menüm:
sabah 10.00: karatay kahvaltısı 2 yumurtalı omletle
18.00: 4 fırında köfte + 1 avuç fırında patlıcan kızartma + 1 kase kısır+ 1 bardak kefir
kısırın içinde 3 ykdan fazla bulgur varmıdır bilmiyorum, toplamda 1,5 çay bardağı bulgurdan yaptım, ama canım çekti, yedim ben de.. 6dan önce yediğim için etkilememiştir inşallah..
spor: jillian 5/30 + 1 saat market alışverişi için gezinti :KK48:
sıvı: 1,5 lt su+ çay+ 1 türk kahvesi
evde suyu çok yetersiz içiyorum ve su içmeyince daha çabuk açlık hissediliyor.. evde acıkan bayanlar suyu artırın : ))
Hayirli olsun canim.-zor olacak ama kucuk yasta birsuru dil ogrenecek....artik disari acilma yasi geldi...
Gül ablacım yeni telefonun hayırlı olsun
sagol canim

okan beylerin önerdiğinden mi aldın ablacım? ben de sipariş verdim kvlere ulaştı onlar getirecekler eylül ortasında geliyorlar inşallah
Ben basladigimda onu kullaniyordum okan beylere yazdim gn c kullan dediler...gn c sigir jelâtini bu balik dedim biz aldik bitene kadar kullanacagiz dolap dolu ucuz bulduk dedi...bitince benim kullandigima donduler..ben firmayi arayip saglikli yàsiyoruza indirim iştedim..sayfada yazdim okan bey ayni seyi dusunmusuz bende aradim dedi..pisti olduk
Günaydınnnn.... iyi pazarlar... geçmişe bakmadım kızlar... bi selam vereyim dedim... fırsat bulunca yine gelirim.. öpüyorum hepiciğinizi:KK68::KK68:
sanada iyi pazarlar canim

Gülll ablammm yeni telin hayırlı olsun.. güle güle kullan...
Seraymmmm doğum günün kutlu olsun... herşey gönlünce olsun...bi sonra ki yaşında çıtırık çıtırık taş gibi hatun olarak kutlarsın inşallah... :KK19::KK73::KK73:
Saol canim
Kızlar telden giriyorum birazdan yola çıkacağım şehir dışına gideceğim yarin da dönüş bu yuzden iki gun sporum sekteye uğrayacak. inşallah kacamaksiz geçer iki günüm
Yolun acik olsun canim
Sizden öğreneceğim çok şey var daha kızlar sayenizde hatalarimdan bir bir kurtulmaya başladım
topigimizin farki bu☺iyiki bizimlesin canim

Bitince benim dedigimi alirsin canim..yéni teli gecén hafta cumartesi aldim..somdi ondan yaziyorum..i pho ne alacaktim sam sung u baktogim heryer ovdu bende s 5 ini aldim...çok rahat kullaniliyor..pc gibi

ooo yakışır ablama, iyi günlerde kullan ablacım.
inşallah hep iyi haberler alırsın yeni telinden. :KK15:

Kızlar telden giriyorum birazdan yola çıkacağım şehir dışına gideceğim yarin da dönüş bu yuzden iki gun sporum sekteye uğrayacak. inşallah kacamaksiz geçer iki günüm

iyi yolculuklar :KK15:

Selamlat kızlar., bende karatay diyetine baslamak istiyorum ama benide kısaca bilgilendirir misiniz? Birde karatay diyetinde buğday a izin varmi yeniyor mu?

hoşgeldin, ilk sayfamızı okuyarak başlayabilirsin. orda genel bilgiler yazıyor.
buğday ve bulguru ölçülü yiyoruz, hafta 2 yada 3 gün, en fazla 4 kaşık olarak.
öğün aralarımızı en az 5 saat tutuyoruz, leptin hormonunun çalışması için.
sabah kahvaltımızı tam yapıyoruz. öğünlerimizi doyana kadar yiyoruz.
buraya hergün uğrayıp menülerini paylaşırsan yanlışlarını söyleriz.
sende kısa zamanda alışırsın.

benim menüm

sabah 10 da
yumurta
peynir zeytin
ceviz
(eksikler için pazara çıkıldı)

akşam 4 te
et, salata, şalgam suyu
sade kahve, çay

istanbuldan arkadaşım geldi eşiyle beni ziyarete.
akşam yemeğimi onlarla yedim.
çok sevindim, güzel bi gün geçirdim.

günaydın hanımlar, benim kuzum bugün okula başladı.. kreş ingilizce destekli ama ağırlık olarak arapça, bakalım nasıl olacak.. baya heyecanlıydı, bu hafta alıştırma haftası, o yüzden bugün 2 saat kalacak.. insan baya zorlanıyor çocuğunu dışarda bırakırken, evinde güvende hissediyor, bakıcısı da beraber kaldı, o da bu hafta gidip gelecek kreşi gözlemleyecek, hayırlısı bakalım..
dünkü menüm:
sabah 10.00: karatay kahvaltısı 2 yumurtalı omletle
18.00: 4 fırında köfte + 1 avuç fırında patlıcan kızartma + 1 kase kısır+ 1 bardak kefir
kısırın içinde 3 ykdan fazla bulgur varmıdır bilmiyorum, toplamda 1,5 çay bardağı bulgurdan yaptım, ama canım çekti, yedim ben de.. 6dan önce yediğim için etkilememiştir inşallah..
spor: jillian 5/30 + 1 saat market alışverişi için gezinti :KK48:
sıvı: 1,5 lt su+ çay+ 1 türk kahvesi
evde suyu çok yetersiz içiyorum ve su içmeyince daha çabuk açlık hissediliyor.. evde acıkan bayanlar suyu artırın : ))

Hayirli olsun minik kuzunun okulu. Kizin 3,5 yasindaydi degil mi, birde Turkiye'demisin sen? Turkiye' de arapca kurslari yayginmi bilemedim :) Ben yurtdisinda oldugumdan ucuncu dil icin ispanyolca yada arapca dusunuyorum. Aslinda arapca onceligim ama Amerika'da ikinci dil ispanyolca oldugundan cok kolay kurs yada ona gore okul bulunabiliyor ama arapca biraz sikintili. Kizimda krese iki gun gidecek bu sene o da cok heycanli. Tek cocuk olunca akranlarini istiyor surekli birde hep benle oyna oyna nereye kadar o da hakli :KK48:

Kızlar sabahki menüm gerçi öğlenki menüm diyelim tarhana çorbası yaptım iki tabak içtim yanındada bir kase yoğurt ve cevizim vardı. Benim çocuğun bademcikler şişmiş burnu akıyor ateş gece hiç uyutmadı bende sabah ona çorba yaptım benimde canım çekti bunları yedim ama şimdi biraz iyi çok şükür artık hastalıklarını daha hafif atlatmaya başladı mesela ateşi 38 .5 te kaldı bu sınırı geçmedi hiç bir iki satte düştü bu sefer bugün pek yüksek ateşi yok. ben hiç ilaç vermem çocuklarıme ateşinin 40 ı gördüğünü bilirim yinede vermedim sabaha kadar uyumadım çarşaf değiştirdim yinede vermedim vücut sonunda direnç kazandı çok sevinçliyim bu sefer boğazı çok kötü olduğu halde fazla ate yok.Doktorum u söyliyeyim size anne olunca anladım sitesinde Kadir Tuğcu birşey olunca ona danışın mutlaka hiç pişman olmayacaksınız.ben iki çocuğumuda ilaç kullanmadan bu günlere getirdim. çok şükür.

Gecmis olsun kuzuya. Zorda kalmadan ilac kullanmayan kisileri duyunca cok mutlu oluyorum yalniz degilim. Ben artik insanlarla tartismaktan biktim bunun icin. Etrafimda cocugun burnu aksa antibiyotik dayayan anneler cogunlukta, vucut direnc kazanamayinca cocuklar surekli hasta oluyor.
Dogum gununuz de kutlu olsun allah hayirli, saglikli, omurler nasip etsin sevdiklerinizle birlikte.

Selam kizceler. Once yazilanlari okuyayim dedim selam vermekte geciktim. Nasilsiniz? Benim 1 hafta oldu karatay maceram. Bugunku yediklerim;
sabah: iki yumurtali otlu peynirli omlet, salatalik,zeytin ve az ceviz
sabaha iyi basladiydim ama iki saat sonra seytana uyarak adini bilmedigim dut pekmezli cevizli bisey yedim kotu ettim pismanim :KK23:memleketten gondermisler ,dogal dediler, seker ilavesiz dediler kandirdilar beni.:cry:

aksam: yaptigim kacamagin vicdan azabindan cok acikmadim nedense, kucuk kase yesil fasulye, 1 kucuk kase yogurt yedim.

X