Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

İcimin kipirtisindan
Bahar dalindan
Cok sevdigim kirazlardan
Martilarin sesinden
Yuzume dusen esmer percemden
Hayallerimde onu babalari olarak yakistirdigim dogmayacak cocuklarimdan
Gozumden akan yastan
Caresizlikle atan kalbimden
Hala onu seven yuregimden
Curuttugum cigerlerimden
Solan rengimden
Biten yasama heyecanimdan
Sevdicek diyen dilimden
Sozlerine inanan kalbimden
Kurttan, kustan,
Yanaktaki gamzeden,
Omuzdaki benden,
Titren ellerimden
Savrulan kaderimden
Omrumden
En cok da ona, bir ona askla bakan gozlerimden
Ozur diliyorum.
Omrume gun itibariyle hazan gelmistir.

Ne zaman ugrarim, ugrar miyim bilmiyorum...
Duzelir miyim bilmiyorum.
Nasil toparlanirim bilmiyorum.
Neye yanacagimi bilmiyorum.
Ayrilma nedenimizi bilmiyorum.

Bildigim tek sey yarin son kez gorusecegimiz. İliskinin hurmetine telefonda degil yuzyuze bitirecegiz.
Onun karsisinda nasil dik duracagim onu da bilmiyorum.

"Seviyorum" diye diye ayrilir mi insan? Alnini opup "kaderim" dedigi, "kadinim" dedigi canosunu nasil birakir bir adam?

Bekledigi bursu almis. 15 gune gidiyormus. 7 ay once bana evlenelim benle gel dedigi yere, simdi beni sozumona "hayatimi bloke etmemek" icin birakarak gidiyor.

Ben bu aciyla nasil yasarim?

Hepimizi mahvettin be güzelim inan acini o kadar net anlatmış ve hissettirmissin ki içim yandı kavruldu..üzülme falan demek çok saçma.. zamana ihtiyacın var en başta ve lütfen kendini kapatma..bizler senin yanindayiz her zaman

Rabbim hakkinda hayırlı olan ne ise onu versin..hepimizin yasanmisliklari var bazen her sey bitti dedikten sonra yeniden başlıyor hayat. .allah yardımcın olsun

iyi akşamlar kızlar..çoğu mesajı okudumda yazamadım iki gündür..dün gezdik ablama gittim..

bugün dr.gittik..kıvancın kontrolü vardı..tetkikleri tekrarlandı..iki enzim yine yükselmiş..çok üzülüyorum..bekirden kendimi kaçırıyorum o halime dayanamıyo çünkü..az yattım uyumuşuz kıvançla..yemek yedim ama zor gitti boğazımdan..bir ay sonra tekrar gidicez..normale dönmesi biraz zaman alacak gibi..onun dışında her şey yolunda..

gece gelirim fırsat bulursam..yarın bebek görmeye geliceklermiş..yapacaklarım kafamda ama elim,gitmiyor..onlarda ne anlar karataydan :KK43: börek pasta yapmak lazım..yaparsam tabi :KK43:
canınısıka desemde sıkacaksın ama prensimizi düşün sen üzülünce oda hisseder,,,,strese girince sütün de azalır ....bu değerler daha önce düştüğüne göre yine düşecek demekki ...belki belirli dönemler yükseliyordur sonra düşüyordur....aklına kötü şeyler getirme canım,,,,,pernsimiz turp gibi :nazar:.....
Kızlar karatayın hoşafından denedim, kuru kayısıları dörde böldüm kuru üzüm ve kuru erik koydum üzerine soğuk su ve buzdolabına attım. Aslında 1 gün yeterdi ama ben unutmuşum 3 gün sonra tadına baktım harika şeker eklemedim desem inanmazlar. O derece tatlı ve kaynatılmış gibi rengi, hatta daha güzel çünkü içinde kayısılar ezik ezik bulanık değil.. Mutlaka deneyin emziren anneler özellikle siz ..
ben 1 günlük denemiştim bişey anlamamıştık.....seninki fazla durunca güzel olmuş demek ki....afiyet olsun canım

İcimin kipirtisindan
Bahar dalindan
Cok sevdigim kirazlardan
Martilarin sesinden
Gozumden akan yastan
Curuttugum cigerlerimden
Solan rengimden
Sevdicek diyen dilimden
Kurttan, kustan,
Yanaktaki gamzeden,
Omuzdaki benden,
Titren ellerimden
Savrulan kaderimden
Omrumden
Ozur diliyorum.

Bildigim tek sey yarin son kez gorusecegimiz. İliskinin hurmetine telefonda degil yuzyuze bitirecegiz.

"Seviyorum" diye diye ayrilir mi insan? Alnini opup "kaderim" dedigi, "kadinim" dedigi canosunu nasil birakir bir adam?

Bekledigi bursu almis. 15 gune gidiyormus. 7 ay once bana evlenelim benle gel dedigi yere, simdi beni sozumona "hayatimi bloke etmemek" icin birakarak gidiyor.

@mengmeng
canım benim yaşadıklarını, hayellerini, üzüntünü nasılda dile getirmişsin kıyamam ben sana ..........herşey yolunda giderken biranda noldu buna, 2 sene zaman biçmişti onada razı oldun ...şimdi bu ne ya aklı sıra senin önünü açıyor seven 2 değil bir ömür boyu beklerrr, ön açmak neymiş senin derdin koca mı bu olmadı o olsun....çok kızdım :KK62:

bize sen lazımsın sen bizim meleğimizsin bırak gitsin senin gibi birini arasa da bulamaz sen onu kaybetmiyorsun o seni kaybetti,,,,,her sıkıntısında yanındaydın ama o senin hiç bir zaman yanında olamadı sen verdin o aldı,,,senin kaybedecek bişeyin yok canım,,,,,o üzülsün o karalar bağlasın ......bunları söylemek kolay diyeceksin,,,,
yaşayanlar bilir hepimiz yaşadık hepimiz farklı badireler atlattık,,,,hayat devam ediyor o senin kısmetinse bi şekilde pişman olup gelir, değilsede yapacak bişey yok,,,belki de ilerde iyiki gitmiş diyeceksin ama bunun için önce bu anı kendini fazla yıpratmadan atlatman lazım..
biz heran senin yanındayız canım,,,,buradan yazamazsan özelden yazarsın herşeyini bizlerle paylaş ve rahatla

senden bi tane daha yok,,onun için tek olan seni çok yıpratma:KK36:

İcimin kipirtisindan
Bahar dalindan
Cok sevdigim kirazlardan
Martilarin sesinden
Gozumden akan yastan
Curuttugum cigerlerimden
Solan rengimden
Sevdicek diyen dilimden
Kurttan, kustan,
Yanaktaki gamzeden,
Omuzdaki benden,
Titren ellerimden
Savrulan kaderimden
Omrumden
Ozur diliyorum.

canım benim inan okurken gözyaşlarıma hakim olamadım..Allah sabır versin ve hayırlısı olsun inşallah..İnsan olarak neler atlatıyoruz,neler gelip geçiyor inan..Şimdi o acı okadar büyük ki hiç geçmeyecek sanıyorsun benim üniversiteden ev arkadaşım da aynı durumu yaşadı asla evlenmeyeceğim,bir daha asla aşık olamam derken...Birkaç yıl sonra aşk evliliği yaptı ve iyi ki o olmamış diyor.Şimdi eşi ile mutlu, çocukları oldu.
Unutma istediğin bir şey olmuyorsa hakkında daha hayırlısı,daha iyisi olacağı içindir..Öpüyorum canım Allah sabır versin kolay değil içinde bulunduğun süreç ama biz senin yanındayız unutma bunu

Kızlar mengmeng in yaşadıklarına çok moralim bozuldu,çok üzüldüm..
Kkk kahvaltımı çok geç yaptım :KK43: erken kalkmıştım aslında ama arkadaşı bekledim..Neyse bugün iki öğün olacak anlaşılan.Şimdiye kadar 1 lt su içtim...

Kızlar mengmeng in yaşadıklarına çok moralim bozuldu,çok üzüldüm..
Kkk kahvaltımı çok geç yaptım :KK43: erken kalkmıştım aslında ama arkadaşı bekledim..Neyse bugün iki öğün olacak anlaşılan.Şimdiye kadar 1 lt su içtim...
bizzde kahvaltıyı şimdi bitirdik,,,,,,kızkardeşime maşşallah ya 11.15 te kalktın 1 15 te sofraya zor oturduk elin ne kadar çabuk 2 saatte zor oturduk dedim.....ben geceleri uyuyamadığım için sabah uyuyorum onun kalktığını duyunca kalktım yardım edeyim diye baktım fasulye ayıklıyor akşam yemeğine bide daha yumurta almaya gideceğim dedi, bunun acelesi ne git al kkk yapalım sonra bu işe bakarız dedim,,,bıraktı gitti geldi o sırada ben sofrayı hazırladım....geldi menemen yapacaktım dedi eeee bana giderken söyleseydin sen gelene kadar ben onu hazırlardım dedim,,,bide onu bekledik derken 2 saat kkk beklemiş oldum....kızım bu ne ya 2 saat bekleyerek kkk olmaz önce kkk sonra diğer işler akşama az kaldı öğle yemek saati bile geçti biz daha kkk yapıyoruz dedim....abl fırçasınıda atmış oldum:KK48:

bizzde kahvaltıyı şimdi bitirdik,,,,,,kızkardeşime maşşallah ya 11.15 te kalktın 1 15 te sofraya zor oturduk elin ne kadar çabuk 2 saatte zor oturduk dedim.....ben geceleri uyuyamadığım için sabah uyuyorum onun kalktığını duyunca kalktım yardım edeyim diye baktım fasulye ayıklıyor akşam yemeğine bide daha yumurta almaya gideceğim dedi, bunun acelesi ne git al kkk yapalım sonra bu işe bakarız dedim,,,bıraktı gitti geldi o sırada ben sofrayı hazırladım....geldi menemen yapacaktım dedi eeee bana giderken söyleseydin sen gelene kadar ben onu hazırlardım dedim,,,bide onu bekledik derken 2 saat kkk beklemiş oldum....kızım bu ne ya 2 saat bekleyerek kkk olmaz önce kkk sonra diğer işler akşama az kaldı öğle yemek saati bile geçti biz daha kkk yapıyoruz dedim....abl fırçasınıda atmış oldum:KK48:

Geç yapmış olduk kahvaltımızı bugün ozaman :) ben genelde çok erken yapmam ama bugünkü kadar geç de kalmazdım..Arada olacak artık Gül ablacım

Geç yapmış olduk kahvaltımızı bugün ozaman :) ben genelde çok erken yapmam ama bugünkü kadar geç de kalmazdım..Arada olacak artık Gül ablacım
evet bazen elde olmadan gec oluyor,,,,biz 6 ya doğru dışarı çıkmıştık 7 den sonra gelip yemeğimizi yiyecektik olmadı,gelene kadar 9 oldu açlıktan bişeyler atıştırdık hemen

bugun kahvaltida, evde 1 yumurta oldugunu farkedince onu peynirli omlet yaptim yaninda sogus domates, salatalik,yesillik,zeytin, 1/2 cb cevizle bitirdim birde kucuk muz vardi.

cok kosusturmali bir gun oldugu icin oglen yemek yemeye firsatim olmadi. zaten kahvaltiyida 11 e yakin yapmistim.
aksam ise patlican yemegi, mercimek corba, ayran,1/2 ceviz yedim (menuleri kopya cekiyorum sizden :KK48:)

Regl olmama bir hafta var ust kisimda sismeler basladi insallah tartida yuzum guler yoksa moralim cok bozulcak. Bugun spor yapamadim cok yorgunum diye.

bugun kahvaltida, evde 1 yumurta oldugunu farkedince onu peynirli omlet yaptim yaninda sogus domates, salatalik,yesillik,zeytin, 1/2 cb cevizle bitirdim birde kucuk muz vardi.

cok kosusturmali bir gun oldugu icin oglen yemek yemeye firsatim olmadi. zaten kahvaltiyida 11 e yakin yapmistim.
aksam ise patlican yemegi, mercimek corba, ayran,1/2 ceviz yedim (menuleri kopya cekiyorum sizden :KK48:)

Regl olmama bir hafta var ust kisimda sismeler basladi insallah tartida yuzum guler yoksa moralim cok bozulcak. Bugun spor yapamadim cok yorgunum diye.

Afiyet olsun, yumurtayi 1 tane yiyince muz yiyebiliyoruz. .hic moral bozmayin kimisinde tıkır tıkır giderken, kimisinde yavaş gidiyor ama muhakkak gidiyor .. ödem için yeşil çay olabilir sallama olmamak kaydıyla yada sassy su olabilir

bende uykusuz uykusuz mecburi uyandım, sabah ezanı okunuyordu hala uyuyamamıştım, 8. de uyandım kızı akşam otobüse bindirmiştik indimi diye aradım....

benim her zaman olduğu gibi planlarım yine değişti, uçak biletim perşembey di İstanbul işi çıkarsa ankara ya git gel olmasın diye cumartesi geceye çektim iyiki çekmişim cuma mesai bitimine 1 saat kala haber geldi İstanbul a gideceksin diye,,,,,hemen kızın uçak saatini değiştireyim dedim biletler 380 tl olmuş alamadım önceki biletini iptal ettim ,,,otobüsten aldım....bana da bugun öğlene ayarladım yer yoktu thy özel kalemden hallettim...şimdi hazırlandım 12 de uçağım var.....bana şimdiden iyi yolculuklar:KK48:

bende uykusuz uykusuz mecburi uyandım, sabah ezanı okunuyordu hala uyuyamamıştım, 8. de uyandım kızı akşam otobüse bindirmiştik indimi diye aradım....

benim her zaman olduğu gibi planlarım yine değişti, uçak biletim perşembey di İstanbul işi çıkarsa ankara ya git gel olmasın diye cumartesi geceye çektim iyiki çekmişim cuma mesai bitimine 1 saat kala haber geldi İstanbul a gideceksin diye,,,,,hemen kızın uçak saatini değiştireyim dedim biletler 380 tl olmuş alamadım önceki biletini iptal ettim ,,,otobüsten aldım....bana da bugun öğlene ayarladım yer yoktu thy özel kalemden hallettim...şimdi hazırlandım 12 de uçağım var.....bana şimdiden iyi yolculuklar:KK48:

Gül ablacım herşey son dakika değişiklikleri ile devam etmiş, iyi yolculuklar :KK36::KK36:

X