Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Merhabalar.
Herkes uykusuz kalmış madem, neden biriniz de gelip bir şeyin ucundan tutayım da şu kıza yardım olsun demediniz? Aşkolsun yani. ^_^

kedi83 kedi83 Kedican ceviz içi mi 80 tl? Yuh yani!

Ben kabuklusunu 23 TL'den alıyorum. Ceviz içi de 45 TL. Üstelik daha ucuzları var fakat ben her daim taze oluyor diye Kadıköy Çarşı'daki Ko.....za 'dan alıyorum. Kuzum nasıl olur 80 tl aklım almıyor ya :S
Taze yerli ceviz desen, hasat zamanı bile değil daha Eylül sonu gibi çıkacak daha yok...

Bu arada @midnightblue öncelikle hoşgeldin. Kullandığın avatarı yıllarca messenger'da kullandım, uzun bir dönem de face'de kapak / profil fotosu olarak. Avatarıdan dolayı ya ben bunları ne zaman yazdım diye düşünmüyorum değil. ^_^
Aynen, içi 80 tl. Senin olduğun yerde de pahalı olur ama değil, nedense burada böyle. Osmanbeyde kuruyemiş hep pahalı, içeri girmeye korkuyorsun.

Çıtır çerezler ben geldim kedi83 kedi83 cim ben sana hasat zamanı söylerim biz kabuklu kilosunu 8_10 liraya getirtiriyoruz sanada getirttirim istersen uğrar beş dk. alırsın yada Ali Fuata çıkartırım ben neo 80 lira ben koca sezon yediğim cevize 80 lira vermedim.Kızlar az sabredin biz memlekete ceviz ektik bir tarla 3-5 sene sonra hepiniz bendensiniz.@mengmeng cim canım valla evin yakın olsaydı gelirdim valla üzdün beni şimdi meşgulsündür diye mesaj bile atamıyorum. Dediğin gibi bende mengmeng avatarını degistirmis dedim ama baktım sen değilsin başka k çıtiriymiş.
gul_0663 gul_0663 ablacım gitti senin hediye he ben olsam çirkefe bağlardım nasıl bir isyeriymis o. Valla bende dalardım mercimek köftesine senin yerinde olsam azimli ablam benim.
Ben spor yapmiyorum ya ondan veremiyorum kilomu ben anlafım kendimi.Karataylada adlına bakarsanız daha cok besleniyorum ben önceden bu kadar yemek yemezdimki. Çikolata mısir patlağı kek günü geçiridim simdi baya baya yemek yiyiyorum benim manyak bir şekilde spora başlamamlazım vucut iyice alıştı ben askere gidenler gibi düzenli yemek yemekten kilo alıcam diye korkuyorum valla. Bugün ölçtüm kilomu kirlendiğim halde600 gr gitmiş sinir oldum valla.

Çıtır çerezler ben geldim kedi83 kedi83 cim ben sana hasat zamanı söylerim biz kabuklu kilosunu 8_10 liraya getirtiriyoruz sanada getirttirim istersen uğrar beş dk. alırsın yada Ali Fuata çıkartırım ben neo 80 lira ben koca sezon yediğim cevize 80 lira vermedim.Kızlar az sabredin biz memlekete ceviz ektik bir tarla 3-5 sene sonra hepiniz bendensiniz.@mengmeng cim canım valla evin yakın olsaydı gelirdim valla üzdün beni şimdi meşgulsündür diye mesaj bile atamıyorum. Dediğin gibi bende mengmeng avatarını degistirmis dedim ama baktım sen değilsin başka k çıtiriymiş.
gul_0663 gul_0663 ablacım gitti senin hediye he ben olsam çirkefe bağlardım nasıl bir isyeriymis o. Valla bende dalardım mercimek köftesine senin yerinde olsam azimli ablam benim.
Ben spor yapmiyorum ya ondan veremiyorum kilomu ben anlafım kendimi.Karataylada adlına bakarsanız daha cok besleniyorum ben önceden bu kadar yemek yemezdimki. Çikolata mısir patlağı kek günü geçiridim simdi baya baya yemek yiyiyorum benim manyak bir şekilde spora başlamamlazım vucut iyice alıştı ben askere gidenler gibi düzenli yemek yemekten kilo alıcam diye korkuyorum valla. Bugün ölçtüm kilomu kirlendiğim halde600 gr gitmiş sinir oldum valla.
Çok iyi olur, 10 lira ne 80 lira ne ya. Teşekkür ederim. Yani ben bugün 15 liraya aldığım cevizi sizden 1 kg alırmışım. :KK12::KK12:

annemler de adana'dalar onlarda uyuyamiyormus asiri sicaktan. allah yardimciniz olsun. esimin migreni var nane yagi kullaniyor cok ise yaradigini soylemisti. sanirim bu nanelerin iki turu var bir tanesi cok etkili. turkiyeden gelirken esime aldim ama su gibi hic yakmiyorda yanlis almisim, ise yaramadi. daha once turkiyeden gelen arkasimin getirdigi cok iyiydi kizimin burun tikanikligina bile cozum olmustu.
tesadüf eseri bakayım dediğim sayfamın başında yazını gördüm.negüzel bir hemşerim daha oldu:KK19:

Bize ekte eklediğim foto gibi bir çanta lazım. :KK48::KK48:

Et var, süt var, kuruyemiş var. Senin yanında kuruyemiş yokmuydu? Karatay kurabiyesi de var bizde.
kuruyemişi sabah yemiştik fazla yemek istemedim...bide buralarda pek iyi bulamadım ,,Karşıyaka da bostanlı pazarından almıştık çoğu kurtlu gıcık oldum.....dünyanın parasını verdik,,,,
Merhabalar.
Herkes uykusuz kalmış madem, neden biriniz de gelip bir şeyin ucundan tutayım da şu kıza yardım olsun demediniz? Aşkolsun yani. ^_^

kedi83 kedi83 Kedican ceviz içi mi 80 tl? Yuh yani!

Ben kabuklusunu 23 TL'den alıyorum. Ceviz içi de 45 TL. Üstelik daha ucuzları var fakat ben her daim taze oluyor diye Kadıköy Çarşı'daki Ko.....za 'dan alıyorum. Kuzum nasıl olur 80 tl aklım almıyor ya :S
Taze yerli ceviz desen, hasat zamanı bile değil daha Eylül sonu gibi çıkacak daha yok...

Bu arada @midnightblue öncelikle hoşgeldin. Kullandığın avatarı yıllarca messenger'da kullandım, uzun bir dönem de face'de kapak / profil fotosu olarak. Avatarıdan dolayı ya ben bunları ne zaman yazdım diye düşünmüyorum değil. ^_^
ah canım yakın olsada keşke yardım edebilsek ne iyi olurdu sende rahat rahat ders çalışırdın,,,,,buralarda en pahalı 55 tl ....

spor yapmayınca karatayda kilo gitmiyor ben de şahit oldum buna.. ayrıca en ufak kaçamağı affetmiyor karatay menüsü, hooop şişiyor insan valla : )

sana iyi ders çalışmalar canım,,,,işyerinde de ne kadar çalışabileceksin orası da ayrı tabiii,,,,ama sen de benim gibi kafaya takınca her fırsatı değerlendirirsin:KK59:.....sen başarırsın
aradım alma dedim ama laf anlamıyorlarki yeriz nolacak azıcık da olsa yeyin dedi,,,büyük almış bide,,,börekten bizden kimse yemedi kızımın canı çok tatı istiyordu 1 cm kalınlığında aldı birazını teyzesi birazını kendisi yedi,,,,,
Sakinlaştikçe bakyorm abla pc den mevzuata filan... ekranda oluca okuması kolay oluor... eve de döküm aldım,altını çize çize çalışıyorum bakalım artık...

Kahvaltı
Çeçil peyniri
2 yumurtadan, turşuluk biberli omlet.
Salatalık, domates
1 elma (tarçınlı), 1 muz
Biraz fıstık

Magnezyum

Aralarda kefir içiyorum. Ceviz ve siyah kuru üzüm aldım, yerim biraz. Cevizin kg. 80 tl. 15 liralık aldım. Ceviz satan yokmu? Batacağız vallahi. :KK48::KK48:
Tupper 500 ml. şişemi kullanmıyordum, işyerinde bardak kullanmak hoşuma gitmiyor, kirli gibi geliyor, yıkıyorum tekrar ama. Birde kalın olunca içmekte zorlanıyorum, hem bununla ne kadar içtiğimi görürüm. Burada bırakacağım şişemi.

Akşam
Kendi yaptığım fasülye yemeğim, nasıl oldu merak ediyorum, inşallah tuzu çok kaçırmamışımdır.
2 salatalık.
Sen yaparsında kötü olur mu misss gibi olmuştur:KK68:

Kahvaltı
Çeçil peyniri
2 yumurtadan, turşuluk biberli omlet.
Salatalık, domates
1 elma (tarçınlı), 1 muz
Biraz fıstık

Magnezyum

Aralarda kefir içiyorum. Ceviz ve siyah kuru üzüm aldım, yerim biraz. Cevizin kg. 80 tl. 15 liralık aldım. Ceviz satan yokmu? Batacağız vallahi. :KK48::KK48:
Tupper 500 ml. şişemi kullanmıyordum, işyerinde bardak kullanmak hoşuma gitmiyor, kirli gibi geliyor, yıkıyorum tekrar ama. Birde kalın olunca içmekte zorlanıyorum, hem bununla ne kadar içtiğimi görürüm. Burada bırakacağım şişemi.

Akşam
Kendi yaptığım fasülye yemeğim, nasıl oldu merak ediyorum, inşallah tuzu çok kaçırmamışımdır.
2 salatalık.
80Tl miiiiii:KK57::KK57: en güzeli yer fıstığı en ucuzu :KK70:

80Tl miiiiii:KK57::KK57: en güzeli yer fıstığı en ucuzu :KK70:

Baktım yazan yok, kapattım.

mende geldim arkadaşın biriyle görüştükte bütün gün saolsun sohbeti çok güzel aynı ben:KK48::KK48:
yerfıstığıda yemekten bıktım ayol seraym seraym canım duy sesimi satış fiyatı ne ise o fiyattan +kargo ücretinide ödemek şartıyla bende istiyorum ceviz .listene beni ekle canım

Sen yaparsında kötü olur mu misss gibi olmuştur:KK68:
Anaaaam, yandım. Biberi doldurmuşum. :KK48:
mende geldim arkadaşın biriyle görüştükte bütün gün saolsun sohbeti çok güzel aynı ben:KK48::KK48:
yerfıstığıda yemekten bıktım ayol seraym seraym canım duy sesimi satış fiyatı ne ise o fiyattan +kargo ücretinide ödemek şartıyla bende istiyorum ceviz .listene beni ekle canım

:KK48::KK48::KK48::KK48:

Sakinlaştikçe bakyorm abla pc den mevzuata filan... ekranda oluca okuması kolay oluor... eve de döküm aldım,altını çize çize çalışıyorum bakalım artık...

ne sınavına gireceksin? sınav deyince tüylerim diken diken olur benim, yıllarca kurtulamadım sonunda doğumdan sonra girdiğim sınavlarla bitirdim artık : )

X