Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bende Karatay diyeti yapmak istiyorum ama tam olarak bilmiyorum yardım edermisiniz lütfen:oops:
Sende hoşgeldin canım karatay diyeti yapmak istiyorsan canım iilk önce karatay kitabinı okumakisın pdf de indirebiliyorsun internetten yada isterseniz kediden kedi size gönderir.Daha sonra topiğimizin ilk sayfalarını okuyun ve bizi takip edin sorular sorabilirsiniz. Sağlıklı yasiyoruz u faceden takip eder okursanız karataycı olursunuz he bide diyete sadık kalırsaniz karataycısınizdır

Ç

Başarılar canım kararlılıkla devam ettikten sonra mutlaka gidecektir, spor çok önemli D vitamini ve b12 çok önemli.. İnşallah hedefimize ulaşır ve devam ederiz sağlıkla..
Insallah canim bende devam edip kurtulmak istiyorum sizlerin destegiyle. Yarin benim icin buyuk gun buraya da yazdigim icin geri donusu yok artik :-)))

Yok artık bugün ne kadar bereketli bir gün maşaallah blue bottle sende hosgeldin canım çok sıcak bir günü bitirdik valla şimdi geldi geceyi geçirmeye sende durum nasıl
canım kusura bakma telden bakıp çıktım görmedim mesajını.. bizim pazar günü mesai günü : ) o yüzden pazartesi gibi geçti yani gayet hareketli yoğun : ) sen nasılsın?

Başlangıç Tarihi : 18 Ağustos 2014
Geçen hafta : 56,9
Bu Hafta : 56,3
Fark : -600
Toplam Fark : -600
Spor : yürüyüş, leslie 3 mil, pilates
Beden : 38
Boy : 1.60
Hedef : 51
Yüzde : -1,05%

seraym seraym canim kurttan kuzu olmazda yandim ben hem eşim hem ben çok yaramazmisiz ayrica birde beklenen bebek malum az ugrasmadik beyefendi olsun diye ben simdiden bil bol dinleneyim yoksa yandim.

blackandwhite blackandwhite canim ne güzel devam ediyor iraden zaten ilk haftayi atlatmossin gerisinden korkma

♥♥♥♥♥herkese Günaydın♥♥♥♥♥♥

Kızlar ben gedim kedicik gene sporlar yapılmış.Bende dizi izliyordum bu kiraz mevsimi baya sardı bana kardeşim sğolsun o olunca izliyordum sayesinde yine zırva bir diziye başladım .Gül ablam yine girememiş. Benimde memleket işi yattı annemin bel probleminden dolayı bana bu sene geçmez artık .Anneme ameliyat dediler prof. Da soracakar o ne diyecek nefroloji uzmanı izin verecekmi bir sürü teferruat.Of halime bin şükür ama hayatımın en berbat 10 senesiydi diyebilirim.Anne ve babamız herşeyimiz onlar iyi olmayınca ben hiç iyi olamıyorum nefes bile alamıyorum sanki.Canım sıkkın bu yüzden.Neyse babyler ben kaçanzi öptüm hepinizi tükkanı kapayayım.Hekese iyi geceler tatlı rüyalar
Gecmis olsun canim.annén iyi olsun hrséy olur onemli olan o..iyice arastiŕin acéle etmeyin

X