Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ben geldim. Kimim ben?
-"nnazee"

Çok uzun süre uzak kaldım hem buradan hem de sağlıklı beslenme düzeninden. Çok şey yaşadım, çok sancılı bir süreçten geçiyorum. Sağlam gittim, ama yüreğimde bir sürü hayal kırıklığıyla döndüm. İyi miyim? -Değilim, hem de hiç... Ama şuan iyi değilim diye hep kötü de kalacak değilim... Toparlanmaya çalışıyorum, toparlanacağım. Toparlanmaya ilk olarak dağıttığım yeme düzenimden başlayacağım tabii ki.

Bu sabah tartıda 59.5 çıktım. Giderken 59.1'mişim; az önce listeden baktım. Bilerek bildirim yapmadım, yarından itibaren yemek listelerimle önümüzdeki haftadan itibaren de bildirimlerimle burada olmaya devam edeceğim.

Hepinizi çok özledim.
Hoşgeldiniz ooo iyiden iyiye kalabalık olmaya başladık. Vay kedinin haline.Listesi hayli uzun sürecek.
47179842_1249529607_5.gif

Hoşbulduuuuuuuummm! Ablaların gülüsün sen, bitanesin. Sana her şey serbest, istediğin gibi takılabilirsin; etim de kemiğim de senin. :KK70:

Yavrukuşum benim, sen canını sıkma yeter bana. Ayrıca şu "ilk fırsatta arayacağım" cümleni hatırlatayım dedi. Ben aramıyorum söylediklerinden dolayı, uygunsuz anını yakalayabilirim...

KPSS ye gircem ya az matematik takılayım dedim ben son zamna asılırım böyle dersler yoksa unutuyorum. Hep Gül ablayla senden birşey kaçarmı şaşırmadım o kadar ben sizden gizli iş çevireyim. Zaten gizli neyimiz kaldıki tam deşifreyiz valla kocişlerle sevgililerimiz okusa ne derler acaba.Eki Görüntüle 1220904 Eki Görüntüle 1220906

Eline sağlık pisican her ne kadar listenin sonundada olsam bir gün zirveye tırmanacağım.Çok mu attım.Eki Görüntüle 1220897
TEBRİKLER SANA
Eki Görüntüle 1220911

Doğru söylüyorsun canım bu komuda hem fikirim seninle herşey kafada bitiyor.Zaten biraz daha motive olursam daha iyi sonuç alacagımı biliyorum.Eki Görüntüle 1220920 Eki Görüntüle 1220920 Eki Görüntüle 1220920 Eki Görüntüle 1220920 Eki Görüntüle 1220920 [/QUOTE]

Heh böyle açıkça söyle. ^_^ Kaçmaz elbette, biz saçlarımızı değirmende ağartmadık cicim... Allah zihin açıklığı versin. Ben de yarınki derse bir bakayım dedim. Okusalar işlerine gelmez emin ol. Buradan benimkine seslenmek istiyorum "saat kaç oldu, neredesin? 11'den sonra arıyorsun uykusuz kalıyorum adam ol vakitlice ara!" ^_^

Haftanın birincisi bence Kıvanç'tır. Öperim paşamızı, annesini zayıflattı ^_^

Hoşgeldiniz ooo iyiden iyiye kalabalık olmaya başladık. Vay kedinin haline.Listesi hayli uzun sürecek.Eki Görüntüle 1220932
Hoşbuldum. Evet, ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi motive oluyoruz. =)

Yavrukuşum benim, sen canını sıkma yeter bana. Ayrıca şu "ilk fırsatta arayacağım" cümleni hatırlatayım dedi. Ben aramıyorum söylediklerinden dolayı, uygunsuz anını yakalayabilirim...
Sıkmamak için elimden geleni yapıyorum. Hep aklımda inan, hatta mahçup hissediyorum kendimi; ama inan müsait olamadım hiç rahat ve uzun uzun konuşacak kadar. Etafım hep kalabalık...

Heh böyle açıkça söyle. ^_^ Kaçmaz elbette, biz saçlarımızı değirmende ağartmadık cicim... Allah zihin açıklığı versin. Ben de yarınki derse bir bakayım dedim. Okusalar işlerine gelmez emin ol. Buradan benimkine seslenmek istiyorum "saat kaç oldu, neredesin? 11'den sonra arıyorsun uykusuz kalıyorum adam ol vakitlice ara!" ^_^

Aman sanda çocuk yaranamıyor valla arasa bir dert aramasa bir dert.Hem elleme kız gece arasın sadece sana vakit ayırmak istiyor demekki rahat rahat konuşmak için.Sen dikkatinden iş bilirliğinden ağarttında ben nerde ağarttım bu saçları acaba çok merak ediyorum .

TEBRİKLER SANA
Eki Görüntüle 1220911

Doğru söylüyorsun canım bu komuda hem fikirim seninle herşey kafada bitiyor.Zaten biraz daha motive olursam daha iyi sonuç alacagımı biliyorum.Eki Görüntüle 1220920 Eki Görüntüle 1220920 Eki Görüntüle 1220920 Eki Görüntüle 1220920 Eki Görüntüle 1220920

Haftanın birincisi bence Kıvanç'tır. Öperim paşamızı, annesini zayıflattı ^_^[/QUOTE]

ay canım benim..sağol..
nasılsın bu arada ben mesajları okudum da senin keyfini göremedim iyisin dimi..

gül ablacım o ne güzellik ya bayıldım maşallah..

kedicim liste harika olmuş..

mydeniz seni gördüm de yazamadım..iyisiniz dimi..

paşa kucağımda kısa kısa ikonsuz yazıyorum sin anlayın optum

Hoşbuldum. Evet, ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi motive oluyoruz. =)

Sıkmamak için elimden geleni yapıyorum. Hep aklımda inan, hatta mahçup hissediyorum kendimi; ama inan müsait olamadım hiç rahat ve uzun uzun konuşacak kadar. Etafım hep kalabalık...

Tamam canım, rahat ol, canını sıkma, nasıl olsa görüşür konuşuruz. Kendine çok yük etme ama tamam mı, ağır geldiğinde yaz bana, taşırız birlikte. ^_^

Aman sanda çocuk yaranamıyor valla arasa bir dert aramasa bir dert.Hem elleme kız gece arasın sadece sana vakit ayırmak istiyor demekki rahat rahat konuşmak için.Sen dikkatinden iş bilirliğinden ağarttında ben nerde ağarttım bu saçları acaba çok merak ediyorum .

Bugün 3 o, 3 ben boş atış yaptık. Bakalım ne zaman karşılıklı müsait olabileceğiz. Olmaz güzelim sitem etmeden keyfi çıkmıyor. Sanki Kaf Dağı'nın ardından Simurg'u istiyorum beyimizden. Altı üstü bir alo diyecek. :KK66:

ay canım benim..sağol..
nasılsın bu arada ben mesajları okudum da senin keyfini göremedim iyisin dimi..

gül ablacım o ne güzellik ya bayıldım maşallah..

kedicim liste harika olmuş..

mydeniz seni gördüm de yazamadım..iyisiniz dimi..

paşa kucağımda kısa kısa ikonsuz yazıyorum sin anlayın optum[/QUOTE]

Sağolasın canım gayet iyiyim. İşler çok yoğun, sınavım yaklaşıyor. Hoş bu sınav artık bana kısa vadede lazım değil, 4 yıl sonrasına yatırım yapıyorum. Doktora için eski sınavı 3 yıl geçerlikten 5 yıla çekmişler, haliyle acelesi kalmadı. Ama madem ki hazırlandım son 15 gün de ipin ucu kaçsın istemiyorum. Yoğunluğum çifte katlanmış oluyor haliyle. ^_^

Onun gıdısından kokla benim için. Mis gibidir yavrucak ^_^:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım yaa aynen işte gece yemelerini unutmuşum..şimdi de insülin direnci,kilo aldıkça vücutta hantallık,diz ağrısı bile olmaya başladı
artık ki anladım sağlığıma bile eng olacak obeziteye merdiven dayamıştım artık..Benim daha bugün ilk günüm[/QUOTE/]
ilkgunler zor gecer Allah yardm etsin hepimize bence zayıflamak sigarayı bırakmaktan. Daha zor

Selam çıtırıklar... maşallh anca bitti okumam.. tek tek alıntı yapamıcam benim ki sıkılıyormuş...:KK47:

Teosonum canımm hoşgeldin.. tatil sonu regl olman iyi olmuş, her ne kadar 9ay boyunca bi daha olmamanı dilesemde, hiç değilse rahat rahat eğlendin...
Mydenizzcim sanada iyi tatiller güzel arkadaşımm... iyice dinlenip gelirsin inşallah bomba gibi:KK19:
Nnaze hoşgeldin canımm... herşeyi beraber atlatalım.. neyse canını sıkan inşallah bi an önce toparlanırsın:KK68:

Gül ablacıkkk sende fıstık gibi olmuşsun gördüm fotoları...

Alfabetikbulvarımm hakkında hayırlısı olsun canımm.. üzülme olur mu evlenip böyle olsaydı o zaman daha zor olurdu... nasip kısmet böylaymiş..demek mi daha iyi i kısmetin seni bekliyo bi yerlerde.

Seraym nasıl oldu yakışıklımmm.. Allah esirgein pek bi tatlı..:KK68:
Ayrıca iyi çalışmalar.. Rabbim
hakkında hayırlısını versin..

prencimmm valla hızlı girdin Kıvancımız nelere kadirmiş... hedefine heenn ulaşırsın bu gidşle :nazar:
Minik paşayıda öppuyorummm:KK68::KK68:
Erigimm oğluşuh olacakmış hayırlısıyla kavuş bebişine inşallah.. kimselrin dediĞini takma kafana.. herkes önce kendine baksın.. 3.5 kilo hiçte çok değil.. sen ikinizin sağlığını düşün canımmm...

Mengmengcimm, kedicimm sizleride öpüyorumm..

bluedaisiy canımm iyi dileklerin icin teşekkür ederim inşallah bizlerde burda paşlaşırız heyecanlarımısı...kızınında okulu hayırlı olsun inşallah gönlüne göre olmuştur...

Yeni arkadaşlar sizde hoşgeldiniz...:KK68::KK68:

gece tarti gunu aklima geldi kalkinca yazarim dye dusundum , kalktim diger kzikardesim aradi yoldayiz kahvaltiya geliyoruz diye saclarm spreyli diye hemen banyoya grdim, namaz kildim o sirada diger kizkardesim kahvaltiyi hazirladi,,, kahvaltidan sonra valizleri tekrar ayarladik evden ciktik carsi gezdik oradan donuste karataya uygun yiyecekler alip karsiyaka ya geldik bir hafta burada kalacagiz,,,,,,tam ayaklarimizi uzattik tarti gunu aklima geldi tuh kosturmacadan unuttum.....

:KK68::KK68:
gece tarti gunu aklima geldi kalkinca yazarim dye dusundum , kalktim diger kzikardesim aradi yoldayiz kahvaltiya geliyoruz diye saclarm spreyli diye hemen banyoya grdim, namaz kildim o sirada diger kizkardesim kahvaltiyi hazirladi,,, kahvaltidan sonra valizleri tekrar ayarladik evden ciktik carsi gezdik oradan donuste karataya uygun yiyecekler alip karsiyaka ya geldik bir hafta burada kalacagiz,,,,,,tam ayaklarimizi uzattik tarti gunu aklima geldi tuh kosturmacadan unuttum.....
olsunnn bi kerecikte sen yapma ablacım... hepimiz tatilde yapamamıştık zaten:KK68::KK68:

Selam çıtırıklar... maşallh anca bitti okumam.. tek tek alıntı yapamıcam benim ki sıkılıyormuş...:KK47:

Teosonum canımm hoşgeldin.. tatil sonu regl olman iyi olmuş, her ne kadar 9ay boyunca bi daha olmamanı dilesemde, hiç değilse rahat rahat eğlendin...
Mydenizzcim sanada iyi tatiller güzel arkadaşımm... iyice dinlenip gelirsin inşallah bomba gibi:KK19:
Nnaze hoşgeldin canımm... herşeyi beraber atlatalım.. neyse canını sıkan inşallah bi an önce toparlanırsın:KK68:

Gül ablacıkkk sende fıstık gibi olmuşsun gördüm fotoları...

Alfabetikbulvarımm hakkında hayırlısı olsun canımm.. üzülme olur mu evlenip böyle olsaydı o zaman daha zor olurdu... nasip kısmet böylaymiş..demek mi daha iyi i kısmetin seni bekliyo bi yerlerde.

Seraym nasıl oldu yakışıklımmm.. Allah esirgein pek bi tatlı..:KK68:
Ayrıca iyi çalışmalar.. Rabbim
hakkında hayırlısını versin..

prencimmm valla hızlı girdin Kıvancımız nelere kadirmiş... hedefine heenn ulaşırsın bu gidşle :nazar:
Minik paşayıda öppuyorummm:KK68::KK68:
Erigimm oğluşuh olacakmış hayırlısıyla kavuş bebişine inşallah.. kimselrin dediĞini takma kafana.. herkes önce kendine baksın.. 3.5 kilo hiçte çok değil.. sen ikinizin sağlığını düşün canımmm...

Mengmengcimm, kedicimm sizleride öpüyorumm..

bluedaisiy canımm iyi dileklerin icin teşekkür ederim inşallah bizlerde burda paşlaşırız heyecanlarımısı...kızınında okulu hayırlı olsun inşallah gönlüne göre olmuştur...

Yeni arkadaşlar sizde hoşgeldiniz...:KK68::KK68:
Sağol canım benim iyi dileklerin için insaallah Rabbim gönlüme göre verir dualarınizı esirgemeyin benden.Paşam iyi cok sukur herhalde bir haftaya birşeyi kalmaz .:KK68:
olsun ablacım ya bir kerede sen unut tarttıldinmı hic vermişmisin bu koşuşturmacaya göre.Ben regl olacağım halde 200 gr. eksik çıktım çok şaşkınım.Akşamki menümü yazayım bugün arada yaptım ayran ve kuruyemiş yiyerekten akşam yemeğinde
Etli taze fasulye
Salata
Ayran bir tanede ekşi elma yedim küçücüktü ama tatli ısteğimi bastırayım dedim valla.
Bugün benim çok uykum var müsadenizle ben kaçanzi. Tükkanı kapamadan ytmayın he bu gecelik size emanet kaç akşamdır tam cevap yazarken sızıyorum tablet elimde bari bu gecelere herkese iyi geceler çekeyim.Herkese iyi geceler tatlı rüyalar.:KK28::KK15:

ben de 1 senedir gurbetteyim, çokşükür pazar vs keşfettik buralarda, bir de markette satılan taze süt hakikaten taze süt, günü geçince bozuluyor mesela..sonra tereyağı çok güzel, köpük köpük oluyor, dışarda azcık kalınca eriyor.. en azından bunlara şükür diyorum.. mahrumiyet bölgelerine nazaran herşeyi bulabildiğimiz bir ülkede yaşıyoruz şimdilik : ) 1 veya 2 sene daha buradayız sonra başka bir ülkeye gideceğiz..
türkiyedeyken ankarada balgatta yaşıyorduk, balgatın pazarlarını özledim ben de : (

onlar ayrılmış ama siz ilişkinizi koparmamışsınız çok güzel bişey bu.. artık bugünden sonra dinlenirsin ablacım, bazen işyeri daha dinlendirici oluyor dimi :KK48:

çok teşekkürler, hoşbuldum :KK15: ben de gelirken nasıl yaşayacağız diye düşünmüştüm ama klima o kadar yaygın ki, dışarı çıkmadığımız sürece sıcağı çok yaşamıyoruz. mesela ramazan hiç zor olmadı, günler de türkiyeye göre 2 saat kısa. ama tabi dışarıda durma imkanı hiç yok, trnin kışı gibi biz de yazın eve kapanıyoruz. haziran ve temmuzda hiç yürüyüşe çıkamadım, ev-iş arası 5 dk, bayılacak gibi oluyordum giderken. ama şimdi en azından akşam 5.30 gibi serinliyor iş dönüşü yürüyüşe çıkıyorum.

bizde sizin gibiyiz canım ama bizim işler şantiye işleri.
ben çalışamıyorum maalesef. bi ara bizde 1 yıl kadar abu dhabi de yaşadık, araptan araba kültür değişiyor demekki.
şu avm lerdeki aile oturma bölümlerini merak ettim, resim ekleyebilir misin birara.
sen ne güzel olumlu olumsuz fikrini yazabilmişsin.
biz türkmistanda yazamıyoruz, herşey kontrol altında.

kızlar beni buraya bağlayın valla beni bu gruba bağlayın:KK4:
çok sevgili arkadaşım biraz önce msj atmış fb foto gördüm ne o öyle 6 aylık gibi kilo almışım
allahım demiştim zaten fotoyu çekene bu kadar yakından çekme diye dibimize girdi birde oturuyorum koca göbek kocaman surat çıktı
dedim böyle böyle 3,5 kg aldım toplamda hiçte 6 aylık gibi değil sen kendi 6 aylık halini unuttun galiba dedim
kendisi ilk 6 ay 12 kilo alıp toplamda 22 kilo alarak dğuma gittiğini çok çabuk unuttu ki hala doğum kilolarınıda veremedi ve ben ona saf gibi akıllar veriyordum ama insanlar öyle değil
uff böyle insanlardan nefret ediyorum
karatay dışına çıkarmayın beni nolurr:KK61:

aferin sana ne güzel vermişsin cevabını. sen çok bile iyi geldin bu vakte kadar, yürüyüş bile yapamadan.
sen hamileliğinin keyfini çıkar. tıka kulağını bu tipitiplere.

selam kızlar herkese iyi haftalar dilerim :KK68::KK68:
Ben de karatay kitaplarımı bugün sipariş ettim 5 gün içinde gelecek..Yazdıklarınızı takip ederek anlamaya çalışıyorum şimdilik, beni de aranıza alın motivasyona ihtiyacım var...
Buarada nescafeye çoook düşkünüm yasak diye okudum ama şekersiz ve az süt kullanarak hazırlıyorum.Sizce bu şekilde de mi içmemeliyim?

hoşgeldin

BUGÜNKÜ KİLO BİLDİRİRMİM
Rumuz: Seraym
Başlangıç tarihi:20.06.2014
Başlangıç kg: 95
Geçen hafta: 87.600
Bu hafta: 87.400
Fark: - 200 gr
Toplam fark:7.600
Spor: Bu hafta spor yok
Boy: 1.60
İlk Hedef: 65
Son hedef: 55

senden ben bu hafta daha çok bekliyordum :KK20::KK20:

mengmeng zaten ilk senın bıldırımı gördüm..kopyalayıp üzerindekı değişiklişkleri yaptım 200 gr kısmı aynı olunca o kaldı.. :KK71::KK71::KK71:bulamadım eskı bıldırımlerımı napımm canımmm:cool::cool::cool::cool:

teosoncum canım benım.. düğün olmayacak maalesef.. ayrıldık biz.. böylesı hayırlıymış deyıp yolumuza devam ettık..ince bir gelın olamayacağım ama ince olacağım inşallah..çok öpüyorum :KK15::KK15:

canım hakkında hayırlısı olsun. en doğru zamanda olmuş ayrılık. ileriki zamanlarda daha yıpratıcı olurdu.
Allahım gönlüne ferahlık versin.

oulumuzun ilk günü bitti. ben çıkarken kızım yemek yiyordu, anne gitme aşağıda beni bekle dedi.
onun yanında tuttum ama kapıdan çıkınca koptum ben. eve gelene kadar ağladım.
halılar geldi yıkamadan, toparlanıp temizliğe giriştim.
bikaç kere okulu aradım keyfi yerinde dediler.
akşam almaya gittiğimde de bizimki bana 'anne daha okul bitmedi, beni bekle' diyo, duracakmış daha sıpa.
problemsiz günü bitirdik, inşallah böyle devam ederiz.

X