Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

evet çok eşlilik hala devam ediyor. ayrıca aile birliği çok yok bizdeki gibi ailece takılma olayı yok..kocalar kendi kendilerine takılıyor,zaten herşey onlara, güzel cafeler sadece erkekler için.. kadınlar avmlerde çocuklarla takılıyor : ) çocuklarına da kendileri bakmıyor tabi, hizmetçileri var yanlarında, herşeylerini onlar yapıyor..kadınların şöförleri var.. her avmnin önünde şöför bekleme odası var mesela : ) herşey buranın kültürüne göre dizayn edilmiş.
her restoranda bekar bölümü-aile bölümü var, hatta avmlerde mcdonalds vs görüyorum, bekar ve ailelerin sıraları bile ayrı ve arada paravan var : ) aile bölümlerinde pencere yok varsa da buzlu camlı.. dışarıyı görme şansınız yok. her masa perdeli kabinlerle kaplı, orada yiyorsunuz. bikaç restoran harici hep böyle. türk restoranlarında bi kaç masa var açık alanda, biz gidersek orayı seçiyoruz zaten karataycı olduğumdan beri dışarda yeme olayını da çok azalttık ister istemez..
bir de başımız açık diye din polisleri tarafından görülürsek uyarılıyoruz, eşimize söylüyor eşin kapatsın başını diye : ) suudiler zaten peçeli çarşaflı.. yüzleri açık değil.
ha bir de ezan vakitlerinde her yer yarım saat kapatılıyor. bu hayatı o kadar zorlaştırıyor ki, mesela kasadasınız çat ezan okundu, bekle yarım saat.. restorandasın sipariş veremezsin hesap isteyemezsin, markete giremezsin ve çıkamazsın.. aman işte değişik bir yer vesselam: )
mesaj göndermeye çalıştım ama gönderemedim bu arada..neden bilmiyorum.

inşallah en hayırlı insanla evlenir yine incecik bir gelin olursunuz : )

Bence biraz abartmışlar tamam hepimiz müslümanız haremlik selamlığıda severimde ama ezanda yapılan o uygulama saçma çağın gereklerine uymuyor artı tesettürsüz bayanlarada karışmamaları lazım diye düşünüyorum islam dini anlayış ve hoşgörü dini.Ama o özel şöförle hizmetçi işi iyiymiş heralde o zaman ben 200 kilo olurdum:p bide çok pis diyorlar öylemi

Döndüm canım işyerindeyim.reglim, sancım fena bacaklarım tutmuyor.
teşekkür ederim canlar bide bugün görseniz beni 3 gün önceki halimden eser yok öyle bir şişmişimki yüzüğüm parmağıma dar geliyor birde çok bronzlaşmışım .bronzlaşmak kibarca oluyor ben resmen kararmışım :-)zaten esmerim 1 haftada zenciye döndüm Adanaya gelir gelmez ne hikmetse yüzüm kuruyup soyulmaya başladı .yarında düğün var nasıl edecem bilmem
gece yüz kremini yüzüne bulayıp yat sabah yumuşacık kalkarsın canım.

Kizlarrr napiosunuz bugun bildirim icin azcik gec girdim kusura bakmayin . İslerim vardida onlari hallettim

Rumuz:izmirandizmir

Başlangıç tarihi:04/08/2014

Başlangıç kg:71.1

Geçen hafta:70.3

Bu hafta:69.6

Fark:-700

Toplam fark:-1500

Beden:42

Spor:30 day shred

Boy:1.65

Hedef:60

Yüzdesi:0,995

2 haftada 1,5 kilo olmus birazcik daha fazla olsa en azindan 2 kilo olaymis iyiydi :) neyse bunada sukur :) ac kalmadan verdim en guzelide bu..
Bak en öenmli noktada bu zaten kilo veriyoruz fakat aç kalmadan veriyoruz hemde sağlıklı besleniyoruz.Kilo 2. planda önce sağlık için karatay kilo kendiliğinden gidecektir.

KATILIYORUUUUM:mad::mad::mad::mad:
1425473wgeafeogw2.gif

Kilo alan arkadaşlarım ne kadarda çok nedenimiz var demi kilo almak için.Bende neler neler yazardım biliyormusunuız ki hala fazla verememin sebebi kullandığım bir ilaç.Ama beynimizi formatlamayalım negatif yönde ne olur .Kilo verme yada herhangi bir şey beynimize attığımız formattlarda herşey saklı. o yüzden düşünce yapımızı değiştirmeliyiz yiz diyorum bu benim içinde en çok gereken şey.

Bende 6 yılda 30 kılo aldım aynen bende hareketsiz yasamm gece yemeleri stres Pkos mahfetti

canım yaa aynen işte gece yemelerini unutmuşum..şimdi de insülin direnci,kilo aldıkça vücutta hantallık,diz ağrısı bile olmaya başladı artık ki anladım sağlığıma bile engel olacak obeziteye merdiven dayamıştım artık..Benim daha bugün ilk günüm

teosonum seraymım..kıvançdan yazamadım ya..güldüm bir güzel..alemsiniz yaa...

aylarca siz burda çatur çutur kilo verirken ben hunharca kilo aldım..verme sırası bende :KK47::KK47:
Ya Ya Ya teoson belkide ben pek bitşey veremedim valla. Senin kilomda olmak için nelerimi vermezdim yaaaaaaaaa
sm59.gif

canım yaa aynen işte gece yemelerini unutmuşum..şimdi de insülin direnci,kilo aldıkça vücutta hantallık,diz ağrısı bile olmaya başladı artık ki anladım sağlığıma bile engel olacak obeziteye merdiven dayamıştım artık..Benim daha bugün ilk günüm
Son günün olmasın inşaallah canım Allah devamını getirttsin.Benimde her kilom başka bir sağlık sorunumu getiriyor.Kılo berbat birşet ne kadarda çabuk alınıyor ama.
000200690jk0xd.gif

kıskanıyoz napalım senin doğuma gittiğin kiloya ulaşamadıkki daha ne diyorsun sen çatur çutur olamıyor daha:KK48:
Dimi ya mütavazi olacak ya bizi kırmayacak ya.Canım benim ya kalbide yüzü gibi güzel çıtırımız bizim.

aminnn canım benim de gezmeye giderken bile çantama aldığım ilk şey ikisi birarada :oops: gittiğim arkadaşlarda olmayabilir diye

Ne güzel bak, artık çanta kahve taşımayacağın için bir maliyetin azalmış oldu. ^_^

mengmeng zaten ilk senın bıldırımı gördüm..kopyalayıp üzerindekı değişiklişkleri yaptım 200 gr kısmı aynı olunca o kaldı.. :KK71::KK71::KK71:bulamadım eskı bıldırımlerımı napımm canımmm:cool::cool::cool::cool:

teosoncum canım benım.. düğün olmayacak maalesef.. ayrıldık biz.. böylesı hayırlıymış deyıp yolumuza devam ettık..ince bir gelın olamayacağım ama ince olacağım inşallah..çok öpüyorum :KK15::KK15:

Oyy kuzum, işe yaramışım desene. gramdaşım benim ^_^

Canım, nasılsın peki, iyi misin? Hayırlısı olsun her şey olacağına varır.

Döndüm canım işyerindeyim.reglim, sancım fena bacaklarım tutmuyor.
teşekkür ederim canlar bide bugün görseniz beni 3 gün önceki halimden eser yok öyle bir şişmişimki yüzüğüm parmağıma dar geliyor birde çok bronzlaşmışım .bronzlaşmak kibarca oluyor ben resmen kararmışım :-)zaten esmerim 1 haftada zenciye döndüm Adanaya gelir gelmez ne hikmetse yüzüm kuruyup soyulmaya başladı .yarında düğün var nasıl edecem bilmem

Oyy, Allah yardımcın olsun canım. Soyulmak da ne kötüdür şimdi. Ex.ci.pi.al sür istersen... Yumuşacık olursun ^_^

Ben bugün sürekli atıştırdım, benim evde olmamam gerekiyor. Yoksa abartıyorum. Neyse gece yemeyeceğim zaten.

Hayırdır niye evdeydin? O kadar yoğunum ki Face'ten de yetişemiyorum kimseye.

Ya ders çalışmam lazım dersi bıraktım kk geziniyom pc de olunca aşka geliyorum valla.
Eki Görüntüle 1220838

Ne dersi güzelim? Bizden gizli işler peşindesin bakıyorum da. ^_^

evet elçilikteyim : )
çok teşekkürler, mayıs ayından beri yazı girmeye zaman bulamadığım bir blogum var, böyle gezerken gördüklerimi yazmak için açtım. link vermem uygunsa paylaşabilirim..

ya ben anlamıyorum bu insanların amacı ne, hamile insanı neden üzerler hele ki kadınlar, yani hamilelik yaşamış olanlar..
kaptancım sen bi kere hiç hareket edemedin, 3,5 kg dediğin nedir ki, insanlar 30 kilo alıyor da hepsini veriyor.
bebişin sağlıklı olsun kilolar verilir lütfen dert etme, bebişin stres çekmesin..
ben de ilk aylar bulantılara rağmen kilo aldım. ama toplamda 15 oldu. 15 bence çok değildi, 1.haftada 10 kg gitti, gerisini çok zor verdim, çünkü emzirirken dikkat etmedim. sen inşallah o dönemde karatay yaparsan süper kilo verirsin.. canını sıkma. 3 öğün beslen, gerekiyorsa ara öğün de yap ama sağlıksız gıdalar yeme..önemli olan bu.. kiloyu düşünme..

nescafe işlenmiş ürün olduğundan içmiyoruz, ama türk kahvesi içebiliyoruz. ben türk kahvesi tiryakisi oldum mesela :KK45:şuanda da içiyorum antioksidan olarak çok faydalı..
sağol bluecum atlatım sendromumu sayenizde tatlım
bluebottle cevabın için çok teşekkür ederim canım..Ben türk kahvesi de içiyorum ama nescafe tutkunuydum artık bir şekilde uzaklaşmaya çalışacağım demek :oops:
canım ben hamileliğe kadar her sabah kahvaltıdan önce mutlaka içiyordum ama süt tozu yerine süt kullanarak sözde iyilik ediyordum kendime ama nescafe muhteşem bir teknolojıyle dondurularak kavruluyor vs teknolojisi süper ama kahve ile yakından alakası yok araştırdığında vazgececekin emin ol. türk kahvesi gibisi yok eğer sert geliyorsa dibek kahvesi iç o biraz daha hafif geliyor bana
Çok güzel. ^_^ uygun olup olmadığını bilmiyorum ama özel mesaj ile atabilirsin canım. Blog okumayı severim. ^_^
çok keyifli bir blok biz blue ile geziyor gibiyiz
iyi geldi şükür, mutluluk reglimin öne çekilmesine sebep oldu sanırım .dün yolda gelirken regl oldum.ilk iş gününde şişmiş sancılı ve hiç tatilden gelmemiş gibi suratsız bir şekilde çalışıyorum :KK48:
sporada başlayacaktım bugün kısmet olmayacak neyse birkaç güne spora başlıycam inşallah
2 haftalık kilo hasılatı şişkinliklerle beraber 1 kiloyu geçti maşallah diyeyim kendime

nebiçim arkadaşmış o öyle moral vereceği yerde hamile kadına hayret yaa nefret ediyorum insanın enerjisini düşüren kişilerden.önce kendine baksın o iyi demişsin aferin san
aynen canım kilodan ziyade yakın bildiğinin asıl amacını ögrenmek sarsıyor insanı yoksa o ne görürse görsün benim için bebegin ve kendi sağlığım önemli üniden sonra hep balık etli grubuna girdim ama asla saglıksız olmadım
Halt etmiş onu söyleyen sen bir kere karataycısın öyle veya böyle kilo vericeksin. Vakti gelince bütün aldıklarını verirsin. Milleti bilmezmisin kendine bakmadan hep başkalrını eleştiriler.Valla benim etrafımdada dolu böyle insanlar valla hiç acımadan veriyorum ağızlarının payını.En son eltim göbeğininde maşallhı var dedi;kendeide 98 kilo hee bende dayanamdım ben kiloyu veririmde hadi ssen nasıl tipini değiştiricen dedim ne yapayım dayanamdım artık iyi oldu üzüldüm sonra ama bir daha söylemezbari.hayır dinme küfreden müslüman olsa bari.Üstelik sen hareketsiz bir hamilelik geçiriyorsun. tıka kulaklarını boşver herkesi sen bebişine odaklan.

Hoşgeldin canım aramıza motivasyon bizi okumaktan topiğe takılmaktan geçiyor ben bir gün topiğe girmeyeyim sapıtıyorum valla.

Sorma hele ben 100 grm fazla çıkayım diye wc gittim soyundum az spor yaptım anca öyle 200 oldu çaktırma.Eki Görüntüle 1220584
aynen canım tıkadım kulaklarımı iyi ki varsınız
evet çok eşlilik hala devam ediyor. ayrıca aile birliği çok yok bizdeki gibi ailece takılma olayı yok..kocalar kendi kendilerine takılıyor,zaten herşey onlara, güzel cafeler sadece erkekler için.. kadınlar avmlerde çocuklarla takılıyor : ) çocuklarına da kendileri bakmıyor tabi, hizmetçileri var yanlarında, herşeylerini onlar yapıyor..kadınların şöförleri var.. her avmnin önünde şöför bekleme odası var mesela : ) herşey buranın kültürüne göre dizayn edilmiş.
her restoranda bekar bölümü-aile bölümü var, hatta avmlerde mcdonalds vs görüyorum, bekar ve ailelerin sıraları bile ayrı ve arada paravan var : ) aile bölümlerinde pencere yok varsa da buzlu camlı.. dışarıyı görme şansınız yok. her masa perdeli kabinlerle kaplı, orada yiyorsunuz. bikaç restoran harici hep böyle. türk restoranlarında bi kaç masa var açık alanda, biz gidersek orayı seçiyoruz zaten karataycı olduğumdan beri dışarda yeme olayını da çok azalttık ister istemez..
bir de başımız açık diye din polisleri tarafından görülürsek uyarılıyoruz, eşimize söylüyor eşin kapatsın başını diye : ) suudiler zaten peçeli çarşaflı.. yüzleri açık değil.
ha bir de ezan vakitlerinde her yer yarım saat kapatılıyor. bu hayatı o kadar zorlaştırıyor ki, mesela kasadasınız çat ezan okundu, bekle yarım saat.. restorandasın sipariş veremezsin hesap isteyemezsin, markete giremezsin ve çıkamazsın.. aman işte değişik bir yer vesselam: )
mesaj göndermeye çalıştım ama gönderemedim bu arada..neden bilmiyorum.

inşallah en hayırlı insanla evlenir yine incecik bir gelin olursunuz : )
her okudugumda yeniden hayal edip yeniden hayal gücümü zorluyorum
Evet, özlettin kendini. :KK15::KK15:

Hoşgeldin. :KK74:

Boşver onları sen, yakından herkes kilolu çıkıyor. Sen şanslısın çünkü, Karatay var, farkındasın ve biz varız. :KK74::KK74:

Filtre kahve, şekersiz, sütlü de olur ve türk kahvesi içebilirsin. Hoşgeldin demişmiydim. :KK74:

Tavuk, köy tavuğu olmalı yada marketten, serbest dolaşım alman gerekli.
iyi ki varsınız kediciğim :KK74:
Ben bugün sürekli atıştırdım, benim evde olmamam gerekiyor. Yoksa abartıyorum. Neyse gece yemeyeceğim zaten.

hayırdır hasta felan değilsindir umarım benim gruptaki kızların çogu hasta :KK43:

HEDEFE ULAŞANLAR / SAĞLIKLI BESLENMEYE DEVAM EDENLER

Happy-smileys-keep-smiling-.gif

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 43.5

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 52.5

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 63.600

Teoson: BAŞLANGIÇ KG: 87 HEDEF: 75 ve 60-65 ŞU ANKİ KİLO: 73.3

nnaze: BAŞLANGIÇ KG: 65 HEDEF: 60 ve 55 ŞU ANKİ KİLO: 59.1

Fmgenc: BAŞLANGIÇ KG: 65.8 HEDEF: 55 ve 53 ŞU ANKİ KİLO: 54.3

KİLO VERENLER

smile-prinses.gif
cloud-nine-smiley-emoticon.gif
woohoo-dancing-banana-smiley-emoticon.gif
happy-love-heart-smiley-emoticon.gif

izmirandizmir % -0,995

Prenscim %-0,98

mengmeng % -0,298

alfabetikbulvar %- 0,29

CiseNaz

seraym

SABİT KALANLAR
i-dont-know-smiley-emoticon.png

bluebottle

terelellili

blackandwhite

KİLO ALANLAR
watching-my-weight-smiley-emoticon.gif
afraid.gif
70b313a9.gif

bluedaisy % +196

kitara_84

HAMİLELER

newpassenger-baby-new-passenger-congrats-smiley-emoticon-000302-large.gif

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 71 Toplam fark :+7 kg.

erigim Başlangıç kilom: 63.2 Bu hafta: 66.6 Toplam Fark: +3.4 kg

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun, Bıngıl Bıngıl Yağ Olsun

full-full-food-fat-smiley-emoticon-000646-large.gif

Son düzenleme:
sağol bluecum atlatım sendromumu sayenizde tatlım

canım ben hamileliğe kadar her sabah kahvaltıdan önce mutlaka içiyordum ama süt tozu yerine süt kullanarak sözde iyilik ediyordum kendime ama nescafe muhteşem bir teknolojıyle dondurularak kavruluyor vs teknolojisi süper ama kahve ile yakından alakası yok araştırdığında vazgececekin emin ol. türk kahvesi gibisi yok eğer sert geliyorsa dibek kahvesi iç o biraz daha hafif geliyor bana

çok keyifli bir blok biz blue ile geziyor gibiyiz

aynen canım kilodan ziyade yakın bildiğinin asıl amacını ögrenmek sarsıyor insanı yoksa o ne görürse görsün benim için bebegin ve kendi sağlığım önemli üniden sonra hep balık etli grubuna girdim ama asla saglıksız olmadım

aynen canım tıkadım kulaklarımı iyi ki varsınız

her okudugumda yeniden hayal edip yeniden hayal gücümü zorluyorum

iyi ki varsınız kediciğim :KK74:

hayırdır hasta felan değilsindir umarım benim gruptaki kızların çogu hasta :KK43:
Regl'im.

Ben geldim. Kimim ben?
-"nnazee"

Çok uzun süre uzak kaldım hem buradan hem de sağlıklı beslenme düzeninden. Çok şey yaşadım, çok sancılı bir süreçten geçiyorum. Sağlam gittim, ama yüreğimde bir sürü hayal kırıklığıyla döndüm. İyi miyim? -Değilim, hem de hiç... Ama şuan iyi değilim diye hep kötü de kalacak değilim... Toparlanmaya çalışıyorum, toparlanacağım. Toparlanmaya ilk olarak dağıttığım yeme düzenimden başlayacağım tabii ki.

Bu sabah tartıda 59.5 çıktım. Giderken 59.1'mişim; az önce listeden baktım. Bilerek bildirim yapmadım, yarından itibaren yemek listelerimle önümüzdeki haftadan itibaren de bildirimlerimle burada olmaya devam edeceğim.

Hepinizi çok özledim.

Ya Ya Ya teoson belkide ben pek bitşey veremedim valla. Senin kilomda olmak için nelerimi vermezdim yaaaaaaaaa
Eki Görüntüle 1220794

Son günün olmasın inşaallah canım Allah devamını getirttsin.Benimde her kilom başka bir sağlık sorunumu getiriyor.Kılo berbat birşet ne kadarda çabuk alınıyor ama.Eki Görüntüle 1220806

Dimi ya mütavazi olacak ya bizi kırmayacak ya.Canım benim ya kalbide yüzü gibi güzel çıtırımız bizim.

verirsin canım..azmetmek gerekiyo ama..kafada bitirin..yoksa devamı geliyor..emzirdiğim halde akşam 8 den sonra yemeyi kestim..hemen farketti mesela.

KİLO VERENLER

smile-prinses.gif

izmirandizmir % -0,995

Prenscim %-0,98

mengmeng % -0,298

alfabetikbulvar %- 0,29

CiseNaz

seraym

SABİT KALANLAR

bluebottle

terelellili

blackandwhite

KİLO ALANLAR
afraid.gif
70b313a9.gif

bluedaisy % +196

kitara_84

HAMİLELER

Ellerine sağlık ^_^

Ben geldim. Kimim ben?
-"nnazee"

Çok uzun süre uzak kaldım hem buradan hem de sağlıklı beslenme düzeninden. Çok şey yaşadım, çok sancılı bir süreçten geçiyorum. Sağlam gittim, ama yüreğimde bir sürü hayal kırıklığıyla döndüm. İyi miyim? -Değilim, hem de hiç... Ama şuan iyi değilim diye hep kötü de kalacak değilim... Toparlanmaya çalışıyorum, toparlanacağım. Toparlanmaya ilk olarak dağıttığım yeme düzenimden başlayacağım tabii ki.

Bu sabah tartıda 59.5 çıktım. Giderken 59.1'mişim; az önce listeden baktım. Bilerek bildirim yapmadım, yarından itibaren yemek listelerimle önümüzdeki haftadan itibaren de bildirimlerimle burada olmaya devam edeceğim.

Hepinizi çok özledim.

Hoşgeldin güzelim benim. Böyle mi konuşmuştuk biz seninle? Ablan sıfatıyla terlikle kovalayacağım seni bilesin.:KK24:

Ne güzel bak, artık çanta kahve taşımayacağın için bir maliyetin azalmış oldu. ^_^

Oyy kuzum, işe yaramışım desene. gramdaşım benim ^_^

Canım, nasılsın peki, iyi misin? Hayırlısı olsun her şey olacağına varır.

Oyy, Allah yardımcın olsun canım. Soyulmak da ne kötüdür şimdi. Ex.ci.pi.al sür istersen... Yumuşacık olursun ^_^

Hayırdır niye evdeydin? O kadar yoğunum ki Face'ten de yetişemiyorum kimseye.

Ne dersi güzelim? Bizden gizli işler peşindesin bakıyorum da. ^_^
KPSS ye gircem ya az matematik takılayım dedim ben son zamna asılırım böyle dersler yoksa unutuyorum. Hep Gül ablayla senden birşey kaçarmı şaşırmadım o kadar ben sizden gizli iş çevireyim. Zaten gizli neyimiz kaldıki tam deşifreyiz valla kocişlerle sevgililerimiz okusa ne derler acaba.
36_5_7.gif
0_9a71e_7da68d9a_M.gif

KİLO VERENLER

smile-prinses.gif

izmirandizmir % -0,995

Prenscim %-0,98

mengmeng % -0,298

alfabetikbulvar %- 0,29

CiseNaz

seraym

SABİT KALANLAR

bluebottle

terelellili

blackandwhite

KİLO ALANLAR
afraid.gif
70b313a9.gif

bluedaisy % +196

kitara_84

HAMİLELER

Eline sağlık pisican her ne kadar listenin sonundada olsam bir gün zirveye tırmanacağım.Çok mu attım.
1374803q5uq0mygbj.gif

amin canım inşallah uzun sürdürebilirim buakşam çok dikkatliydim bugünü kaçamaksız geçirdim ilk günüm olmasına rağmen iki öğün yedim
[/QUOTE]
TEBRİKLER SANA
0_a13ae_8573883e_S.gif

verirsin canım..azmetmek gerekiyo ama..kafada bitirin..yoksa devamı geliyor..emzirdiğim halde akşam 8 den sonra yemeyi kestim..hemen farketti mesela.
Doğru söylüyorsun canım bu komuda hem fikirim seninle herşey kafada bitiyor.Zaten biraz daha motive olursam daha iyi sonuç alacagımı biliyorum.
0_9a717_f239420c_M.gif
0_9a717_f239420c_M.gif
0_9a717_f239420c_M.gif
0_9a717_f239420c_M.gif
0_9a717_f239420c_M.gif

X