Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

iki günlük menümü yazayım

gecen sabah
kuruyemişsiz kk

akşam
soya soslu tavuk
karişik salata

gece kefir, soda

dün sabah
kuruyemişsiz kk
bir bardak süt

öğle
kelle paça çorbasi

akşam
balık,
bulgur pilavi
karişik salata

tatilim güzel geçti. inatla diyetime sadık kaldım, benim adamın, gözümün önünde sürekli
yasak şeyler yemesine rağmen. ama son gün yarım tabak mantı ve dondurma yedim.
sonrada bi saat söylendim. karşimda yiyip duruyosun diye. perşembe günü aşkabata geri gönderdik,
şimdi adamcim yok :KK43: olsada yese keşke diyorum.
ama yok diye de canım hiç bişey istemiyor. regl bekliyorum hafif tatlı isteğim var ama
yoldan çıkaran yok.

Ayşegül Çoruhlu çoçuğunuzu sebze suyuna alıştırmak 40 yaşına yatırım yapmaktır diyordu.
Maşallah kedicim seninde bilmediğin yok.Yazın pek değil ama kışın çocuklara çok fazla yaparım ben havuç limon ve sebzeler ıspanak ve pazı bide kabak favorim.Sabahki menüm pek sabah sayılmaz ama
Taze soğanlı 3 yumurta
Çoook zeytin
Çb ceviz
Domtiş,salatalık
5 sap maydonoz
Kızlar karnım manyak şiş ve tuvaletimi yaparken büyük küçük farketmiyor çok ağrıyor üşüttümmü acaba denizde of resmen karnımda balon var.

tatilim güzel geçti. inatla diyetime sadık kaldım, benim adamın, gözümün önünde sürekli
yasak şeyler yemesine rağmen. ama son gün yarım tabak mantı ve dondurma yedim.
sonrada bi saat söylendim. karşimda yiyip duruyosun diye. perşembe günü aşkabata geri gönderdik,
şimdi adamcim yok :KK43: olsada yese keşke diyorum.
ama yok diye de canım hiç bişey istemiyor. regl bekliyorum hafif tatlı isteğim var ama
yoldan çıkaran yok.
Tatilinin güzel geçmesine sevindim.Kocişsiz Tatil pek çekilmiyor. Bende kocissiz tatili pek sevmem.Ama azminede bayıldım ben ne yalan söyliyeyim açık menüye dayanamam.Gerçi zayıf fıstıkları görünce belki kendimi dizginlerim ama. Ne güzel canın var öyle birsey istemiyor. Benimki patlıcan galibao_O.Senin çocuklar yanmadımı benim küçük cok fena oldu. Abisi esmer tenli babasıyla onda sorun yokta küçükle ben mahvolduk.

Tatilinin güzel geçmesine sevindim.Kocişsiz Tatil pek çekilmiyor. Bende kocissiz tatili pek sevmem.Ama azminede bayıldım ben ne yalan söyliyeyim açık menüye dayanamam.Gerçi zayıf fıstıkları görünce belki kendimi dizginlerim ama. Ne güzel canın var öyle birsey istemiyor. Benimki patlıcan galibao_O.Senin çocuklar yanmadımı benim küçük cok fena oldu. Abisi esmer tenli babasıyla onda sorun yokta küçükle ben mahvolduk.

Bacim tatil bittince gonderdim adamcigimi, simdi evcazimdayim.
acik bufeye zor dayandim, tatlilarin onunde cok yalandim. Acisini yemeklerden cikardim ama, yasak olmayanlari catlayana kadar yedim tatliya yer kalmasin diye.
Bide karpuZ yedim.
Benim kizda beyaz, ona cok iyi bi gunes koruyucu kopuk aldim, cok az yandi.
Butun gun gunes altinda olmasina ragmen. Ama kendime kotu krem aldim,
Hic semsiyenin altindan cikmadan mahfoldum.
Walla can istiyo ama yemicez bacim, biliyosun yoksa cok pis daliyorum sana.
Kucugu op yerime yanik yerlerinden..

Nasilsiniz hanimlar hersey yolundami
Ugraymadim kusura bakmayın bu ara yigun iki hafta sonra ilac kullanimim bitecek ve oglumuz kendini onayladi :)
n

Aman bi oglan daha geliyii. Topigin pasalari. Sirada fmgenc ve teosonun guzel haberleri var.
Hayirli saglikli evlat olsun insallah, cok sevindim.

bugunki menüm

sabah
kuruyemişsiz kk

arada sade kahve, yeşil çay
2 tane kayısı
(az kalsın kızın tatlılarından yiyecektim)

akşam
süzme kırmızı mercimek çorbası
çok az tavuk sote, çok az bulgur pilavi
(geçen günden kalma)

Ya bu mesajlar niye değişik değişik çıkıyor geriye dönüp bakmasam araya girmiş mesajları okuyamıyacaktım.
Memgmengçim ultralan pomad verdi bol su içsin dedi o kadar ama yüzü resmen kabuk bağladı görsen acırsın.
Öteki konu hakkında da hiç şüphem yok zaten .:KK19::KK56::KK56::KK56::KK56:

a
Sağol canım ya. Bana o çocuğa aldığın köpüğün adını yazsana gene gidicekmişiz denize

Canim resmini cektim, pisican sana atar yarin.
Bide krem var yuzune surdum bir iki sefer, super koruyo. Onuda cektim.
Kremi sende surebilirsin, beyazsin cok. Kendimizi de korumak lazim yaslaniyoruz. Gunes cok tehlikeli artik.

IMG_20140817_085126.jpg
Sagol bluedaiys kedicik yolladı.Krem olan yüzüne köpük olan vücuduna .Ben kendime organik bir krem yaptım
Ben yanmayı severim öyle yara falan olmaz kalın deriliyim de cocuk yavrum benim ben ilk defa böyle birini gördüm.Bide eczaneden 50 + faktör almıştım.

Bu arada gunaydın karatay çıtırları gece cevap yazarken uyuya kalmışım tablette yaptığım alıntıları yüklemiyor bari sık sık gireyimde cevap yetiştireyim bu benim için çok kötü oldu valla.Dün akşamki menüm
Çok ama2 lahmacun yedim benim köfeye anca kedi 1,75 yediyse bana 2 az :oops:Ne yapayım çok yorgundum yemek yapmamıştım dışardan söyleyiverdim.Gerçi o kadar açtımkı doymayıp hırsımı yoğurttan çikardim.Gül ablamın sesi çıkmamış yoğun galiba

İşlerim vardı canlarım..diplomamı aldım geldim...kıvanç beyi yıkadım uyutuyorum..yemek yedim ..akşama da yemek yok ...

prenscim selamlar bebişin doğmuş hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla büyüsün.. ne kadar oldu şimdi kuzucuk?

ÇITIRLARIM MERHABA

gece 9 dan sonra izmir e geldik yorgunluktan namazalrı zor kıldım dizlerim mahvolmuştu hem oynamaktan hem otobüste bükülü oturmaktan,,,12 de yattım pc yı açacak halim yoktu ancak telle görüşmeleri yapabildim,,,,KKK yı nihayet tam yapabildim, 3 tanede kayısı yedim akşamdan ıslanmış bağırsaklar rahatladı dünya varmış dedim karnım davul gibiydi....

laptopu da getirmiştim 11 de iş yerinden aramaya başladılar açtım maillere baktım yapmam gerekenleri yaptım,,
düğün evi çok kalabalık onlar başka yemekler yapıyorlar sarma da yapmışlar bizden de dolma biberi istediler, içi hazırladık birazdan doldurmaya başlayacağız,,,,ararar geçmişe bakarım,,,,kızım da sabah 9 da İstanbul dan çıktı akşam 7 ye doğru gelir onu almaya gideceğim burada terminal çok uzak :KK43:

gül ablacım yorulmuşsun ama eğlenceli bir tatil olmuştur inşallah sana..

3 kg fazla olmuş :KK43:
inşallah olur canım,,,,benim kız için olan formülümü uygula :)

evet ama inan yediklerime göre 3 ayda 3 kilo çok değil : ))) tabi almamam gerekirdi ama işte bu türkiye izinleri beni mahvetti..
kızın için formül nasıl ablacım ben bilmiyorum?

Sagol bluedaiys kedicik yolladı.Krem olan yüzüne köpük olan vücuduna .Ben kendime organik bir krem yaptım
Ben yanmayı severim öyle yara falan olmaz kalın deriliyim de cocuk yavrum benim ben ilk defa böyle birini gördüm.Bide eczaneden 50 + faktör almıştım.
çok geçmiş olsun çocukcağız nasıl yanmış öyle ya..:eek:

Eki Görüntüle 1219716 Sagol bluedaiys kedicik yolladı.Krem olan yüzüne köpük olan vücuduna .Ben kendime organik bir krem yaptım

oyy kıyamam kuzuya, op annesi bizim için.

X