Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ablacımm hem hoşgeldin hem geçmiş olsun.. rahat durmamış yine senin oğlan.. hadi kazanmıyolar da canlarından da mı korkmuyolar çok kızıyorum böyle erkeklere

Sağol canım.. böyle yapmazsam kışın zor oluyo hemde pratik oluyo yemek yapmak...

Thanks baby... gelin beraber yiyelim

Kolay gelsin canım sana da... içerde eşya varken zor olur şimdi Allah kolaylık versin

Şu callanetic e benide başlatacaksınız az kaldı... siz yazıyonuz ben meraktan başlıyorum etkisi oldu mu gerçekten

maşallah canım

Sağol canım sana da maşallah.. az az da olsa gidiyor.. senun sonuclar ne oldu ben kaçırdım mı ki benim değerlerim düşükken az gidiyodu takvi laptırdım karatayla da düzelince daha hızlı vermeye başladım.. ramazan dolayısıyla çok ödem vardı vücudumda bitince hemen gitti gibi oldu
Arkadaşım içinde çok konuştuk ancak bu kadar daha uzatabildik.. en son dayanamadı bitirdi.. haklarında hayırlısı olsun..

Mrb arkadaşlar nasılsınız
Bugünkü menü
KKK kahvaltısı
Biber
3 hün kurusu
Sabah 6.30 da denize gittik komşumla . 2 km yürüdük 1 saat yüzdük eve geldik . Sonra kahvaltı yaptım ama çok yorulmuşum dünde çok yorucu bir gündü . 1 saat uyudum şimdi kalktım . Öğlen yemeğim et haşlama , salata yoğurt 2-3 gibi yemeği düşünüyorum .ama üstümde bir ağırlık sormayın

İnşallah ablacım bakalım 15gün beklerim gibi yeni arkadaşı.. çok şey bekleniyor galiba abla, beklentiler olmayınca hayal kırıklığı...biraz sabretmek lazım ama malesef o da olmayınca sonuç bu... çok konuştum bu zamana kadar ancadayandı denedi tekrar ama yine aynı şeyler oluca bitirdiler

Rumuz: mydenizzz
Gebelik haftam : 25
Gebeligimin başlangıç tarihi : 16.02.2014
Başlangıç kilosu : 64
Geçen hafta : 68,3
Bu hafta : 69.6
Fark: +1.3 kg (2 haftalik)
Toplam fark: +5.6 kg
Boy: 1.64
Spor : yürüyüş (aksamlari hafif tempoda)
Hedef: 75 ile doguma gitmek

Herkese mutlu haftalar bu gün itibariyle 6.ayimizi bitirdik toplamda 5.6 kilo almışım. .çok şükür şişliklerim azaldi elimde ve yüzümde. iki gündür sıcaklık biraz azaldi geceleri rüzgar var. Bu gece ilk defa üşüyerek uyudum. Çarşafa sarılmış bi şekilde uyandim harikaydı. .

Tatilimizi ayarladik bana zor olacak bu sicaklarda ama oğluma kiyamiyorum çok istiyor.2 hafta sonra izmirdeyiz inş..ilk defa bayan erkek havuzu ayrı bi oteli tercih ettik. Hamile olduğum için ben karma havuz deniz istemedim.alkol kullanmadigimiz icinde eşim anlayışla karşıladı. Zaten ne giycem etcem derdim var.birde kocaman göbüsümle erkeklerin içinde dolanmak istemedim. Bakalim umarım memnun kaliriz

Sizler nasilsiniz çıtırlar herkes çok çok iyidir umarım. Gül ablacım geçmiş olsun oglunun başına geleni okudum.allah beterinden korusun hiç üzülme ona bir şey olmadi ya şükür... inşallah o da zamanla daha sakin ve aklı başında olur..allah acısını göstermesin. Sen bir taneden böyle çekiyorsun ben korkuyorum böyle şeyler okuyunca görünce. ..

Neyse gene gelirim müsait olunca ,kocaman sevgiler hepücünüze

Hoşgeldin canımm... gezmelere de başlamışsın hayırlısı olsun inşallah

Mrb hoşgeldiniz aramıza

Mrb canım benim... ne güzel 6 ay bitti mi maşallah ne çabuk geçiyor günler... hayırlısıyla kavuşmana az kalmış tatil içinde iyi yapmışsınız değişiklik olur ne güzel.. rahatlarsın suya girince.. inşallah çok güzel geçer kendinide nasıl rahat hissedeceksen öyle yapmışsın iyi olmuş bu seferlikte böyle olsun tatiliniz nolacak

Hoşgeldin canımm... gezmelere de başlamışsın hayırlısı olsun inşallah

Canim maşallah ne güzel vermişsin sen ideal oldun artik gülüm
Bu arada arkadaşin için üzülme.. bence sanırım çocukları yok.1 yildir duzelmiyorsa sonrasi da duzelmezdi o kadar çok gördüm ki böyle tablolar.malesef balik baştan kokar misali sonrasinda isteselerde çok muhteşem bi evlilik yasayamazlardi ee birde bebek olunca mecbur mutsuz mutsuz katlanirlardi birbirlerine. Inşallah bundan sonrası ikisi içinde daha hayırlı olur.

selam kızlar, ramazandı derken baktım eski haftalarada şu aralar sanırım dikkat etmedimki sonucum böyle oldu birde 2 haftadır düzgün bildirmemişim sayıyla kilomu o yüzden 3 hafta önceki klomla kıyaslıyorum sonuç hüsran kilo almışım sanırım

Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
3 Hafta Önce:74.900
Bu hafta: 76.500
Fark: +1600 GR
Beden : 40
Boy : 1,65
Spor: yürüyüş
Hedef : önce 75,00 sonra 70,00

Bitti valla canim yaa stresle kosturmacayla geçti. .bu konuda bebegimin hakkina girdigimi düşünüyorum ama bu saatten sonra geçmişi degistiremem.bundan sonrasi icin bol bol dinlenerek ve alışveriş yaparak geçireceğim..

evet canim rahat edeceğim şekilde bi otel oldu.animasyon eğlence falanda var.cocuklarda sıkılmaz.spa'si da var bende masaj neyim yaptırırim diye düşünüyorum. Işte artik bu halimle ne yaptirabilirsem bakalim:)))

Havuzlar deniz suyuyla dolduruluyormus eğer dr izin verirse havuza girerim.yok olmaz derse mecbur sahile inerim.deniz çok rahatlatiyor beni

oh gezin canım bizde öptük seni.

Ne güzel tatiliniz istediğiniz gibi geçer inşaalah.bol bol d vitamini almış olursun bebiş ve senin için .

evet benide millet denizde yorulur ben yorulsamda dinleniyorum sanki bütün kötü enrjimi alıyor.İnşaallah doktor izin verirde denizede havuzada doyarsın

inşallah ablacım ben de ümitliyim. ramazan sonrası kaldığımız yerden devam. tek avunduğum nokta ramazanda 1,2kg vermiş olmam. hiç yoktan iyidir bence ^_^

haklısın sen de öyle bir durumda ben çok panik yapardım sanırım. askerlikten haber yok mu hala?

evet manzaram çok güzel. ben tarihi yarımada'yı çok severim. yürürkenki manzaram tüm ihtişamıyla tarihi yarımada oluyor ^_^ normal gezmeyi bile spora çevirmişsin

Kolay gelsin canım sana da... içerde eşya varken zor olur şimdi Allah kolaylık versin

çok sağol canım. evi genel manada topladım. ev dediğim zaten 1+1 - 80m2 bir şey. ustalar gelse hemen çıkar da, ilk kez ev boyatacağım acemiyim ^_^
ustalar zaten haber vermiş biz eşyayı öteye beriye yerleştirip aynı yere koyuyoruz uğraşmasın diye. şimdi benim de evde olacağım bir gün boyatacağım inşallah.

canım benim sonuçlar allah'a bin şükürki normal çıktı. B12 düşük gibiydi onu da 10 adet iğneyle takviye ettim. şimdi fırsatını bulabilsem D vitaminine baktıracağım ama henüz fırsat bulamadım. sanırım onu da doktora mülakatına gideceğim gün izinli olacağım için o güne alır aradan çıkarırım. bu ay içinde yani. ben daha ödememi atamadım çünkü 4-5 güne regl olacağım.

bende eskiden böyle olmazdı, son 2 aydır göğüs uçlarım felaket ağrıyor. dokunamıyorum. hoş sapık da değilim öyle illa da dokunayım diye bir isteğim yok da anladınız siz beni

merhaba, afiyet olsun.
aramıza hoşgeldiniz

hoşgeldin canım ^_^ maşallah gayet iyi gidiyorsun bence. hedefinde seni doğuma uğurlayacağız inşallah. oy yavrum benim 6 aylık oldu mu şimdi? ^_^ öyle diyorum da ben geleli 3 olmuş Allah yardımcın olsun canım.

nasıl rahat hareket edeceksen öyle davran güzelim en iyisi. inşallah deniz de şifa olur sana ve yavrumuza ^_^

hoşgeldin. bugün itibariyle sıkı denetimi uygulayacağım herkesin sporuna laflar hazırlıyorum sen de sürekli takipte kalırsan en azından kaçamaklarını engellemiş oluruz ^_^

evet ablacım ya ne güzel alışmıştık elimiz kolumuz serbest dolaşmaya

bildirimini göremedim şekerim hayırdır? rakibiz hatırlatayım dedim ^_^

Merhaba,
Sabah Kahvaltım 8:00
9 zeytin
Çeçil peynir
1 yumurta
2 salatalık
Çekirdek

Şu an çekirdek yiyorum.

afiyet olsun. sesin çıkmıyor

iyi yolculuklar olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…