Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Duaya birde göbeğimi ekleyin. İştahım kapansın, ama hastalık olarak değil, sağlıklı bir şekilde iştahım azalsın. Ben dua etmeye gider. Diğerlerini biliyorsunuz zaten.

Son düzenleme:
Duaya birde göbeğimi ekleyin. İştahım kapansın, ama hastalık olarak değil, sağlıklı bir şekilde iştahım azalsın. Ben dua etmeye gider. Diğerlerini biliyorsunuz zaten.

İstah icin ben dua etmistim ama gobek aklimin ucuna bile gelmedi

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İftar:

1 parca antrikottan izgara
2 kasik tereyagli bugday
1 kase semiz, salatalik 1,5 kasik bugdaydan soguk corbamdi bi cacik
Mercimek salatasi ^_^

B12 igneye giderken de ceviz yerim bi iki tane
Sade kahve ve soda icecegim ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Afiyet olsun.

İftar
Mercimek Çorbası
Taze fasülye çorbası
2 dolma biber
Yoğurt
Salata
Biraz yer fıstığı

Spor Callan karın hareketleri yapılmaya çalışıldı, yarım yamalak oldu yine. Brazil butt üst bölge ve karın egzersizleri.

iftar

3 zeytin
yarım tabak yeşil mercimek salatası
ayran
bir avuç çekirdek
omega 3 ve antioksidan

yemek yerken tıkandım devamını yemedim

Son saatlerde kötü oldum .bugün zolamasaydi son gunleride tutacaktim ama kendimi çok zorlamak istemiyom tutamiycam
Zorlama kendini, sağlığın önemli.
iftar

3 zeytin
yarım tabak yeşil mercimek salatası
ayran
bir avuç çekirdek
omega 3 ve antioksidan

yemek yerken tıkandım devamını yemedim

Afiyet olsun.

Ay evet ya, kısmetse Cumartesi birlikteyiz ^_^ çok özledim 1 yıl oldu görüşmeyeli geliyo kankam ^_^
gözünaydın olsun,,,kızları da doya doya seversin fıstıkları,,,
ben bunun için etmem diğerleri için ederim, o kadar ciddi dualar içinde bu komik kalır,,

afiyet olsun canım

B 12 yi kaç kere vurulacaksın

afiyet olsun canım

bende callan ın kitabı var 20 sen oldu belki de hala kitaplıkta duruyor,,,10 günde 10 yaş gençleşin diye,,,

afiyet olsun canım

bende callan ın kitabı var 20 sen oldu belki de hala kitaplıkta duruyor,,,10 günde 10 yaş gençleşin diye,,,

Sa....bah gazetesi vermiş galiba. Bende bilgisayarda var ama görüntü kötü. Yine de işe yarıyor. Kitap iyi oldu.

İştahımın azalması ciddi bir konu ama, mengmeng dua etmiş onun için.
Dua içinde pazarlık yapıyoruz. :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…