Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

sahur:
2 kase mercimek salatası
5 ceviz içi
su

çok yorgunum sahuru erkene çektim. uyuyacağım.

herkese iyi geceler iyi sahurlar

Iyi geceler cano :KK54:
Afiyet olsun, sende kus gibi kalican yakinda, pisicana rakip geliyor.

iftar:KK56:

1 zeytin
1 tbk kırmızı mercimek çorbası
kıymalı bamya
kıymalı patlıcan
semizotu salatası
yoğurt
ayran

Afiyet olsun ablacim, hem yogurt hem ayran cok sekersin :KK54:

Heey millet nerdesiniz sahura alkamadiniz mi yoksa??

Ben varim sekerim, sahurumu yaptim, mutfagimi topladim, ibadetimi yaptim, simdide yatanziii. :KK54:

Sahurum :KK56:

Peynirli omlet 2 yum ile
Az peynir
10 zeytin
Yarim icli kofte
Kavun
Ceviz, badem
Yesil cay
Su

Bgun pazartesi ve gen bugn basliyoruum.. suan karatay kahvaltimi yapiyorum..

2 yumurta, 15 yesil siyah karisik zeytin, beyaz pe nir ve kasar, salatalik ve bir minik kase badem ve paranuss diye bi fistik turu.

1 bucuk litre suyuda var yanimda icerim herhalde ezana kadar.

Yarin ins iftara yajin tartilip kilomu yazicam sonraki hafta bildirimimi yaparim. Ama karar veremedim aslinda bu diyete 102 kiloyla baslamistim suan 92 lerdyim ama tekrar basliyorum diyete yine 102 kiloyu bazalmak istiyorum yoksa 92 yimi bazalmam mi lazim ne derniz?

Cizelgemi de olusturcam ins becerebilirsem ilk sfada yaziyor gerci hersey.

Pazar gunu kismetse canakkaleye gidicem tatile yanima yerfistigi goturmeyi dusunuyorum ortam kalabalik cunki. Diyeti bozmamaya kararliyim desteginize ihtiyacim var bu sefer ilk hedefim 79. Ekimde kardesimin dugunu olacak buyuk ihtimalle ilk hedefimme ulasm lazim o tarihe kadar. Oyle hedefleyim.

Bugun hasama aldim beylikpazarindan ama evde denedim dar geldi robot gibi oldum olmadi :KK43:(( canim sikildi... almasaydim bu son kilolari kesin olurdu. Bide bu bedenler cok dengesiz yaa. Esofman alti aliyorum l beden oluyor hasama aliyorum xxl olmuyo :KK43:(

Neyse bugun benim icin yeniden dogus olsun bu sefer hedefime ulasayim. Burdan kopmamam lazim yoksa bir hafta sonra bozuyorum... burda hesap vermek iyi oluyor.

Simdilik bu kadar.. ger orucu olup olmayacagimda supheli ama bakalim..

Bu arada gul abla omega uc ne kullaniyosun daha onceki yaptigimda kullanmadim ama bu sefer kullanayim diyorum. Karar verememistim ben herhangi bir markaya. İki yasinda kim var onada kullanmak istiyorum ama eczaneye bi gidiyorum birsuru marka eczacida pek guvenilir gelmiyor bana guvenmiyorum onlara..

Çok değişik bir geceydi. Banada sahurda mesaj gelmişti zaten. Hemen size yazdım. 2 saat yasayabildim geceyi. Hayatımda böyle hisler yaşamadım. Pencereden baktım bulutlar var karanlık gökyüzünde hepsi kocaman birer göçmen kuş gibi tek yöne gittiler. Dehşete düştüm dakikalarca izledim sanki melekler taşıyordu herbirini.o bitti şehri sanki nur sardı. Yanlız o bulut töreni sırasında ağaçlar bile zikrediodu dedim yer gök zikir halinde biz uyuyoruz rabbim. Kameraya cektim çıkmamış gökyüzü net sanki hicbirsey yok oda ayrı bir konu. Rabbim cumlemizi bagislananlardan eylesin
Son 10 gün çok önemli. Hergeceyi kadir bilmek. Lazim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim o senin güzel maneviyatınla görduklerin ben tespihimi çekeyim 3:30 da306 ya kahhar çekiyoruz ona gore hee sonrada namazimi kilar dükkani kapamaya gelirim öptum babyler

İki yasinda kizim var demistim ama tablet benim hizima yetisemiyor yazilarim yarim yamalak cikiyor. Duzeltiyorum ama unuttuklarimi siz tamamlayin.. :-)

Ben yatiyorum guzel bayanlar,
Hepinize iyi sahurlar ve iyi haftalar, isleriniz rast gider insallah.
Beni yarin facia bekliyo tartida. :KK59:

Son düzenleme:

2 yumurta, 15 yesil siyah karisik zeytin, beyaz pe nir ve kasar, salatalik ve bir minik kase badem ve paranuss diye bi fistik turu.

Yarin ins iftara yajin tartilip kilomu yazicam sonraki hafta bildirimimi yaparim. Ama karar veremedim aslinda bu diyete 102 kiloyla baslamistim suan 92 lerdyim ama tekrar basliyorum diyete yine 102 kiloyu bazalmak istiyorum yoksa 92 yimi bazalmam mi lazim ne derniz?

Pazar gunu kismetse canakkaleye gidicem tatile yanima yerfistigi goturmeyi dusunuyorum ortam kalabalik cunki. Diyeti bozmamaya kararliyim desteginize ihtiyacim var bu sefer ilk hedefim 79. Ekimde kardesimin dugunu olacak buyuk ihtimalle ilk hedefimme ulasm lazim o tarihe kadar. Oyle hedefleyim.

Bugun hasama aldim beylikpazarindan ama evde denedim dar geldi robot gibi oldum olmadi :KK43:(( canim sikildi... almasaydim bu son kilolari kesin olurdu. Bide bu bedenler cok dengesiz yaa. Esofman alti aliyorum l beden oluyor hasama aliyorum xxl olmuyo :KK43:(

Neyse bugun benim icin yeniden dogus olsun bu sefer hedefime ulasayim. Burdan kopmamam lazim yoksa bir hafta sonra bozuyorum... burda hesap vermek iyi oluyor.

Bu arada gul abla omega uc ne kullaniyosun daha onceki yaptigimda kullanmadim ama bu sefer kullanayim diyorum. Karar verememistim ben herhangi bir markaya. İki yasinda kim var onada kullanmak istiyorum ama eczaneye bi gidiyorum birsuru marka eczacida pek guvenilir gelmiyor bana guvenmiyorum onlara..

Hadi hayirli olsun, sakin etrafa bakma, bildigin gibi yap, diyetteyim deme kimseye, ikram edilenleri kibarca reddet.
Sunu ye bunu ye diyenlere canim istemiyor de.
Biz burdayiz, herseyi paylas. :KK54:

Canim o senin güzel maneviyatınla görduklerin ben tespihimi çekeyim 3:30 da306 ya kahhar çekiyoruz ona gore hee sonrada namazimi kilar dükkani kapamaya gelirim öptum babyler

Gii bunu onceden desene, bana saat 5:30 ben namazimi kildim, yarin aksam ne cekicez, yarin yapayim.

Kapadoya bluedays hadi tespihe forum 20 dk kapatmyoruz

Heey millet nerdesiniz sahura alkamadiniz mi yoksa??
ben yatmadım ki hala
Ziyaretci bilem yook :KK43:((
gece kuşları nereye gitmişler ki:KK52:
Afiyet olsun ablacim, hem yogurt hem ayran cok sekersin :KK54:

Ben varim sekerim, sahurumu yaptim, mutfagimi topladim, ibadetimi yaptim, simdide yatanziii.

allah kabul etsin canım

benim izmir tatili yatacak İstanbul işi çıkacak gibi evde ki kalanları değerlendiriyorum,,ekşimeye başlamış yoğurttan ayran yaptım,,tazeyi yedi,,,,arkadaşa 5 lt den yoğurt yapmıştım onu ve evdeki fazlalıkları verdim,,,patlıcan azdı değerlensin diye hem bamya hem patlıcan yaptım , bulgur pilavı yapmadım...

Sahurum :KK56:

Peynirli omlet 2 yum ile
Az peynir
10 zeytin
Yarim icli kofte
Kavun
Ceviz, badem
Yesil cay
Su
afiyet olsun canım

hadi bakalım hayırlı olsun

allah kabul etsin orucunu

başlangıç 102 yaz yanınada 92 yaz

omega 3 EF A S 1200,,,kızın için doktora danış şuruplar varmış

o haşama gitilecek:KK20: başka çaresi yok
Kapadoya bluedays hadi tespihe forum 20 dk kapatmyoruz
önceden okusaymışım benim tam sahur vaktimmiş:KK50:...allah kabul etsin
Ben yatiyorum guzel bayanlar,
Hepinize iyi sahurlar ve iyi haftalar, isleriniz rast gider insallah.
Beni yarin facia bekliyo tartida. :KK59:

iyi sabahlar canım

Hadi hayirli olsun, sakin etrafa bakma, bildigin gibi yap, diyetteyim deme kimseye, ikram edilenleri kibarca reddet.
Sunu ye bunu ye diyenlere canim istemiyor de.
Biz burdayiz, herseyi paylas. :KK54:

Gii bunu onceden desene, bana saat 5:30 ben namazimi kildim, yarin aksam ne cekicez, yarin yapayim.
Her gece 3:30 da 306 Ya Kahhar canım ne olur çekelim canlar birde boykotu unutmayalım bilincli müslumanlar olalım buda bir imtihan aklımizda olsun

Kiyindan kulagindan markasini yazarmisin gul abla omega ucun
Canim Gul ablam yazmış ya3 EFA S1200 marka bu bide facede sağlıklı yaşıyoruz sayfasından şü zayıflyan karı kocanın hikayesine gir dsha net bilgiker okuyacaksın Omaga 3 desteklerini antioksidanlarla birlikte alın diyor.
Gelelim bugünku hikayeme Saat 1 de kalktım bugün eltimin oğlunun istediği kız tarafı iftara gelecekmiş hem yemek hem bizde sizi tanıyalım babinda eltim aksamdan beni aramıştı mercimek köftesiyle haydari yaparmısın diye ben yaninada benim pastalarım meşhurdur çaktım bir yaz pastası ama ne görüntü kirmizı islak kek arası yogun krema üstü erik hoşafı yapmıştım bol limon koydum bide sos yaptım pasta süsüyle süsledim çook güzel oldu birde tsrif istiyolar ne tarif ben hic bir şeyi tarifle yapmamki o yüzden bir yaptığım bir ysptığımı tutmaz. Neyse eltim illa sizde gelin demedimi benim ufaklık fena diye ben pek katılmam davetlere ya babası gider ya baba bakar ben giderim. Gitmez olaydım menü süpermiş eh iste ucundan kiyısından azcık kaçirdim bende bu hafta kilo veremeyenlerdenim. Yazayim bari iftar menümü utanarak
Sarma amasya usulü aşlıklı mercimekli falan
Bir tane saray sarması
Benim pastamdan 2~3 çatal tadına baktım yanlış anlamayın:KK1:
Br tanade tuzlu kurabiye çok yemedim ama coğu kacaktı
Sahur menum
Mercimek köftesi
2 haş yumurta
Ayran
Alakasız bir menu ama aksam mercimek köftesi yememıştim çatlardım yemezsem.
Gül ablacım çok üzuldum yani kesin İstanbullusun he. Olsun üzülme orucsuz oruçsuz tatil yapmış olursun sende.
Acaba kedi nerde gecmiste pek göremedim sanki sadece menü bildirimi yapmış spor ne yaptı bu safer merak ettim doğrusu.
Mengmeng b12 çokmu düşük çıktı. Başka kötü çıkan tahlilin varmı

Gene herkes yokolmuş topici kapatayım bari gerçi gene arda bakarım. Herkese iyi uykular enerji dolu pazartesiler gününuz hayırlı geçsin inşaallah.:KK54:

Rumuz: babymom
Başlangıç tarihi: 17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:53.3
Bu hafta:53.7
Fark:+400
Toplam fark:9.3
Beden:36
Spor: ayse tolga&murat bur Karin hareketleri
Boy:1.65
Hedef:52
Yüzdesi:+0.75

iftar:

mantar sote
tereyağlı buğday pilavı
cacık

^_^

anca eve geldim yetiştirebildim bunları...

İftar uzeri tatlim B12 ignemi de yedim. Mis ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

afiyet olsun menune bayildim. mantar yedigim hafta guzel kilo veriodum ama ramazan basladigindan beri yiyemedim

afiyet olsun canım,,,iyi yemişsin genelde hep az yerdin....:

nezamandir canim istiodu lahmacun ondan sanirim. yoksa hala cok yiyemiyorum ama neden kilo aliyorum bilmiyorum. yogurdum kalmasin diye bir kismini ayran yaptim iftar sahur iciyorum

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 28 Mayıs 2014
Rumuz: kitara_84
başlangıç KG: 78.6
geçen hafta : 74.8
bu hafta : 74.8
fark : 0
toplam fark : 3.8 kg
ilk hedef : 68 kg
ikinci hedef : 58 kg
boy : 1.58
yüzde: 0
spor : şehir dışında olduğum için 3 gün 1 saat yürüyüş yaptım...regl imin son günü. inşallah daha iyi sonuçlar alacam. c.tesi tatile gidiyorum. büyük ihtimalle 2 hafta bildirim yapamayacağım. int.e girip takip etme fırsatım olmaz diye düşünüyorum. artık dönünce görecez kiloları :KK34::KK34:

$10257030_297642190395588_1922212248672568129_n[1].jpg

günaydın.................

Kiyindan kulagindan markasini yazarmisin gul abla omega ucun
:KK9:...evet ...

reklama girmesin diyede araya boşluk koydum

Her gece 3:30 da 306 Ya Kahhar canım ne olur çekelim canlar birde boykotu unutmayalım bilincli müslumanlar olalım buda bir imtihan aklımizda olsun

Canim Gul ablam yazmış ya3 EFA S1200 marka bu bide facede sağlıklı yaşıyoruz sayfasından şü zayıflyan karı kocanın hikayesine gir dsha net bilgiker okuyacaksın Omaga 3 desteklerini antioksidanlarla birlikte alın diyor.
Gelelim bugünku hikayeme Saat 1 de kalktım bugün eltimin oğlunun istediği kız tarafı iftara gelecekmiş hem yemek hem bizde sizi tanıyalım babinda eltim aksamdan beni aramıştı mercimek köftesiyle haydari yaparmısın diye ben yaninada benim pastalarım meşhurdur çaktım bir yaz pastası ama ne görüntü kirmizı islak kek arası yogun krema üstü erik hoşafı yapmıştım bol limon koydum bide sos yaptım pasta süsüyle süsledim çook güzel oldu birde tsrif istiyolar ne tarif ben hic bir şeyi tarifle yapmamki o yüzden bir yaptığım bir ysptığımı tutmaz. Neyse eltim illa sizde gelin demedimi benim ufaklık fena diye ben pek katılmam davetlere ya babası gider ya baba bakar ben giderim. Gitmez olaydım menü süpermiş eh iste ucundan kiyısından azcık kaçirdim bende bu hafta kilo veremeyenlerdenim. Yazayim bari iftar menümü utanarak
Sarma amasya usulü aşlıklı mercimekli falan
Bir tane saray sarması
Benim pastamdan 2~3 çatal tadına baktım yanlış anlamayın:KK1:
Br tanade tuzlu kurabiye çok yemedim ama coğu kacaktı
Sahur menum
Mercimek köftesi
2 haş yumurta
Ayran
Alakasız bir menu ama aksam mercimek köftesi yememıştim çatlardım yemezsem.
Gül ablacım çok üzuldum yani kesin İstanbullusun he. Olsun üzülme orucsuz oruçsuz tatil yapmış olursun sende.
Acaba kedi nerde gecmiste pek göremedim sanki sadece menü bildirimi yapmış spor ne yaptı bu safer merak ettim doğrusu.
Mengmeng b12 çokmu düşük çıktı. Başka kötü çıkan tahlilin varmı

canım ben karatayı duyup aramaya başladığımda internetten ilk sağlıklı yaşıyoruzu buldum ,,o zamanlar onlarda orayı bi kaç ay önce açmışlardı baştan sona okudum bütün yazıları sonraki gün karataya başladım ve hala onları takip ederim,,,10 gündür fırsat bulup giremedim okan bey alerji testi yaptırmıştı sonuçlar ne çıkmış bi girip bakayım diyorum vakit bulunca oyuna takılıyorum:KK50:

bir kaçamak insülini tekrar başa döndürür,,,şimdi sil baştan yapacaksın:KK20:,,,ramazan diye kaçamak yapanlara bişey demedim ama zayıflarken ramazan bahane değil tabiki geçen sene benim 3,. ayıma ramazan denk geldi y,ine kaçamak yapmadım ,insülin çok önemli onun düşmesi lazım diye direndim direndim 3 ayda düştü ama ben direnmekten vazgeçmedin neden:44: .............nedeni şu 2 senede hücreler yenileniyor:21: ve hastalıklar yok olmaya başlıyor

Teoson gordum seni, iyi sahurlar tatlican :KK54:

oruç tutamıyorum ama hafta sonu geç saatlere kadar oturuyorum bir bakayım dedim:)son cümle HASİBEG yi hatırlattı:KK1:

Çok değişik bir geceydi. Banada sahurda mesaj gelmişti zaten. Hemen size yazdım. 2 saat yasayabildim geceyi. Hayatımda böyle hisler yaşamadım. Pencereden baktım bulutlar var karanlık gökyüzünde hepsi kocaman birer göçmen kuş gibi tek yöne gittiler. Dehşete düştüm dakikalarca izledim sanki melekler taşıyordu herbirini.o bitti şehri sanki nur sardı. Yanlız o bulut töreni sırasında ağaçlar bile zikrediodu dedim yer gök zikir halinde biz uyuyoruz rabbim. Kameraya cektim çıkmamış gökyüzü net sanki hicbirsey yok oda ayrı bir konu. Rabbim cumlemizi bagislananlardan eylesin
Son 10 gün çok önemli. Hergeceyi kadir bilmek. Lazim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaşadıkların beni bile çok etkiledi

X