Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Yani değişik birsey hissetmedim sahurda da az yedim. Şu ramazan birseydi de siskinliklerimiz odemlerimiz mutfak hayatımız düzene girseydi.

Son 2 gecemiz. Yarinda başka bir azeri dostumuza davetliyiz. Son 1 kg kaldı resmen cebellesiyorum. Wc ye de çıkamadım dolayısıyla düne göre + çıkıyorum.

Ama süperdi ananas suyu ya 😈

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

şafak 2 hadi bakalım hayırlısı ile gelmek nasip olsun

1 yumurta domates salatalik zeytin peynir ceviz
1kase yogurt
1bardak limonlu siyah cay

iftarimi saymiyim konuktuk yok yoktu cok kacamak yapmadim ama nerdeyse 1 lt ananas suyu ictim. icim Yandi dun cok susadim. sekersiz ve katkisizdi alman mali %100 yaziodu konsantre ama dayanamadim ilkdefa meyve suyu ictim aylardir

Afiyet olsun caniminici ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

vücutta omega 3 eksikliği varsa tatlı isteği çok olurmuş

sen kendini böyle avutursan ömür boyu kg dan kurtulamazsın,,,,her derdin çaresi tatlı sandığın sürece diyette başarılı olamazsın

bende tatlı hastasıydım,,,yemeğe tatlı ile başlardım doymazsam yemk yerdim,,,işim gereği 5 yıldızlı otellerde toplantı yapıyoruz,,,en az 20 çeşit tatlı oluyor, şekerli,sütlü,yaşpastalar saymakla bitmez hepsinden yarım yarım alırdım önce gözümü doyururdum,,,o derece ttalı hastasıydım,,,karataya başlamaya karar verdikten sonra kaçamak yapmamaya karar verdim omega 3 e de başladım ,,,14 aydır canım hiç tatlı istemez , otellerde o bölüme uğramam bile,,,evde yaparım yemem

beyen format atmadan olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

sen bunu bize değil ilk okul öğrencisine sor istersen sana gereken cevabı verir:KK20:

Ablacim bazen beyne format atmak yetmiyor, beynin komple degismesi gerekiyor 😂😂😂

Yani değişik birsey hissetmedim sahurda da az yedim. Şu ramazan birseydi de siskinliklerimiz odemlerimiz mutfak hayatımız düzene girseydi.

Son 2 gecemiz. Yarinda başka bir azeri dostumuza davetliyiz. Son 1 kg kaldı resmen cebellesiyorum. Wc ye de çıkamadım dolayısıyla düne göre + çıkıyorum.

Ama süperdi ananas suyu ya 😈

Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hooop burdasin ^_^

Bugün dışarda yiyecektik sahil tarafta ama rüzgar var küçük kızı usutmek istemiyoruz vazgeçtik. Lahmacun çorba yapicaz

O son 1 kg yi vermek Turkiye'de nasip olacak anlasilan ^_^

Bebisimi usutmeyin tabi ^_^

O son 1 kg yi vermek Turkiye'de nasip olacak anlasilan ^_^

Bebisimi usutmeyin tabi ^_^

Bizimkilerlede ne kilo verilir ya 😄😄😄 sahurda pideler toslar yufkalar havada ucuyodur😄😄

Bizimkilerlede ne kilo verilir ya 😄😄😄 sahurda pideler toslar yufkalar havada ucuyodur😄😄

Azmin elinden bi sey kurtulmaz ^_^ dolmalar, tatlilar da ucusuyor bil istedim 😝

Ablacim bazen beyne format atmak yetmiyor, beynin komple degismesi gerekiyor 😂😂😂

evetttt :KK1: bazıları için geçerli o
Amin ablacim seninkileri deninsallah. Bize de dua etmeyi unutma 😁

her duamda aklımdasınız,,,,

Heycan yapmaya başladım artik

kötü insanların arkasından giidişin olsun da dönüşün olmasın derler ya,,,,şimdi bu sözü sana arkadaşların iyi niyetli olarak söyleyecekler gidişin olsun da dönüşün olmasın diye.....kötü bir söz yeri gelince ne kadar iyi olabiliyor:KK34:.

Misafirim vardi bugun, 3 e kadar oturdular.
Burda gece 11 den sonra yabancilarin disari cikmasi yasak,
Donerlerken polis durdurmus, arabalarinin plakasi da daha kendi ustlerine degil.
Halletmisler Allahtan, cok surmemis.
Millet capkinliga cikar bisey olmaz. Bizim cocuklar efendice ev gezmesinden donerken polis durdurur.

Kac gundur icli kofte patlamasi yasiyorum + 1100 um suan, gobegim 5 aylik gibi.

Guzelim yine siz sansliymissiniz. Cin'in bazi yerlerinde 20:00'de konutlar hatic her yerin elektigi keailiyor ve otoban dahil aydinlatma olmuyor.

Gecmis olsun misafirlerine de ^_^

Hatunlar ben bugun aciktim ilk defa. Sebebini dun aksam pide yememe bagliyorum. Bu arada pide yemis olsam da yarin bomba gibi geliyorum seytanin bacagini kirdim sanirim 😁😂😍

bu kadar şey yapmayı düşünürken daha fazlasını yaptım
sağ arka far yanmıyormuş nuayene onayı vermediler, yaptır 1 ay içinde tekrar gel dediler,,,2, biş çıkarmayın bana başka yolu yokmu dedim,,,karşıda yapan kişiler var onlara yaptırıp tekrar randevu alın dediler,,yaptırmaya gittim adamlar yaparken müşteri temsilcisini aradım randevu aldım,,tekrar gittim tekrar aynı işlemler derken 1,5 saat daha geçtiii,,,eve gelip üstümü değişmeye vaktim kalmadı ,,,giysileri yanıma almıştım ,,,hacı bayram camiine gittim ikindiyi geçmeden kılmaya ,,,namazı kıldıktan sonra orada üstümü de değiştim , sonra yemeğe gittimmm,,,,,,,

uykusuzluktan çok başım ağrıyor,,,,arkadaşım bende oda karatay yapıyor 13 aydır,,şimdi sahurluk hazırlayacağım

Ablacim gecmis olsun simdi okudum ben bunu. Bugun dinlenebilmissindir insallah. ^_^

kötü insanların arkasından giidişin olsun da dönüşün olmasın derler ya,,,,şimdi bu sözü sana arkadaşların iyi niyetli olarak söyleyecekler gidişin olsun da dönüşün olmasın diye.....kötü bir söz yeri gelince ne kadar iyi olabiliyor:KK34:.

Evt ya hakkimizdan hayirlisi bakalim

Guzelim yine siz sansliymissiniz. Cin'in bazi yerlerinde 20:00'de konutlar hatic her yerin elektigi keailiyor ve otoban dahil aydinlatma olmuyor.

Gecmis olsun misafirlerine de ^_^

Bugun kardeşim dediki Doğu Türkistan da Çinliler müslümanların agzini zorla açıp so dolduruyorlarmis.. Zorba bunlar ya

X