Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ablam ağrılardan kurtulacaksam razıyım valla hem daha önceden bebk için laparoskopik ameliyat olmuştum bunuda aynı şekilde laparoskopik yapıyorlarmış

önemli olan ağrılardan kurtulmak,,,bikaç gün çeker kurtulursun devamlı çekmektense....

çok doğru söylüyorsun,,,,

ben işim gereği çok yemeğe gittiğim için ayrıyeten dışarda yemeyi sevmiyorum,,,
yemek zorunda kalıncada paça yapan yere denk gelmez,,,
iş yemekleri için seçtiğimiz bir yerde güzel yapıyorlar bir kat işkembe -paça yiyenlere ait,,,yiyeyim dye düşünüyorm sonra vazgeçiyorum senin dediğin gibi hem bakanlar hem müsteşarlar hap üst kademe oluyor yemekte devamlı bişey soruyorlar diplerine gidip kulaklarına fısıldıyorum o an sarımsak koksam ne çirkin olur...bi türlü denk getiremedim
kesinlikle ablacım öyle her yerde her saat içilebicek çorba değil maalesef :KK50::KK50::KK50:..özellıkle yanımızdaki kişiler önemli.. bi haftasonu mutlaka gidip içmelisin ama.. çok hoş çorbada yaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

bu nöbetide atlattın hadi bakalım ,,,sıradaki gelsin:KK52:

keşke sallayarak uyutmaya alıştırmasaydınız,,,bebeğe de yazık sallayanada,,hem içi dışına çıkıyor hem kafa devamlı sallana sallana çocuk serseme dönüyor,,,,ben 3 ünüde ne ayakta ne örtü içinde sallamadım,,,emerken uyurlardı yatırırdım,,,,ama ne emme öyle 5 dkk değil dkk tutardım 20 dkk birini 20 dkk birini ondan sonra çekerdim yavaşça sızmış olurlardı,,,sütte kalmazdı zaten....

canım burada herşeyimizi paylaşıyoruz,,,kimimizin çocuğu kimimizin sevgilisi,,,,karatay stressiz olmalı bizde bu şekilde stresimizi atıyoruz...:21:

sağolun ablam iyiki varsınız.
bu arada ben az önce ilk defa sağlıklı yaşıyoruzdaki gibi peynir yaptım suyuna biraz kaya tuzu erittim salamura yapcam bakalım nasıl olacak çok merak ediyorum :KK9::KK9::KK9:

teşekkür ederim kızlar..
hayırlı sabahlarrr
çok şükür nöbetim sakin geçti
1 hasta yakını yatmasıyla çıkması bir oldu kendi isteğiyle gitti birde adli vakaydı terbiyesiz herif sinirlerini alt üst etti ağladım sinirden ki kolay kolay sinirlenen biri değilimdir
eminede gece uyumamış yine annem biraz rahatsızlaşmış dizlerinden eşime vermiş
eşim de saat 1di yatağına koydum bende kapattım gözümü dedi yatakta oynaya oynaya bir oraya atılıp bir buraya atılıp uyumuş kendisi saat 2 de:KK1:
saat 10 hala uyuyo kaldırdım bende gece uyumucak yine diye öğle 2.5-3 gibi uyursa bir daha uyutmam sonra gece uyuturum diye düşünüyorum
ayyyy kızlar böyle yazıp duruyom ya emine şöyle emine böyle diye sıkmıyorum sizi di mi sanki bazen çok bahsediyorum gibi birden dışarıdan başka bir gözle bakınca sanki bi senin çocuğun var diyesim geldi içimden. ne yapayım bi size yazıyom dertleşiyom hakkınızı helal edin :KK54::KK54:
Canımm insanla uğraşmak o kadar zorki çeşit çeşit hertürlüsü var.. bende o kadar çok karşılaşıyorum ki anlatamam ...
Ayrıca hepimiz bişilerden bahsediyoruz burda sende tabi emineden bahset canım öyle şeylerde getirme aklına biz bi aileyiz dedik ondan dolayıda kopamıyoruz zaten

günaydın günaydınnn..
dün çok sevdiğim bir arkadaşıma iftara gittim..az yemek çok sohbet mottosu ile 23:00 kadar ordaydım..dışarı bir çıktım ..sürprizz..sevdiceğim gelmiş beni almaya...beraber çorbacıya gittik sahur yaptık.. yıne paça içtik kızlar..alemci amcalar gibi iyi dadandık paçaya:KK52::KK52::KK52:
yapanın eline sağlık bize de şifa olsun deyıp 01:00 gibi eve geldim.. çok güzel de uyudum..dinlendim işe geldim...herkesin cuması mübarek olsun arkadaşlar..güzel bir cuma olsun inşallah..

iftara çok az zaman kaldı bende o kadar susuyorum kı..ve ne kadar aciz olduğumu hatırlıyorum.. Rabbim vermese 1 damla suya bile muhtacız..

günaydın İlknur..kaç kılosunuz İlknur kaç kılo vermek istiyorsunuz..naçizane tavsıyem önce beyninize kılo vermek zorunluluğunuzu anlatmak ve karataya sıkı sıkıya sporla bırlıkte başlamak..Allahın izniyle gelır devamı..:KK16::KK16::KK16:

Allahın bir esmaul husnası da Ya KAHHAR..ben sabır ve dua ile bekliyorum inşallah..

ablammmmmmm..çok teşekkür ederım hep pozıtıf hep desteksin..İnşallah çıtır gelın olurum ve öyle kalırım..sonra topığımızın çıtır hamılelerı çıtır anneleri olarak devam ederiz yolumuza :KK16::KK16::KK16::KK16:
Amin, inşallah. :KK52::KK52::KK52:

teşekkür ederim kızlar..
hayırlı sabahlarrr
çok şükür nöbetim sakin geçti
1 hasta yakını yatmasıyla çıkması bir oldu kendi isteğiyle gitti birde adli vakaydı terbiyesiz herif sinirlerini alt üst etti ağladım sinirden ki kolay kolay sinirlenen biri değilimdir
eminede gece uyumamış yine annem biraz rahatsızlaşmış dizlerinden eşime vermiş
eşim de saat 1di yatağına koydum bende kapattım gözümü dedi yatakta oynaya oynaya bir oraya atılıp bir buraya atılıp uyumuş kendisi saat 2 de:KK1:
saat 10 hala uyuyo kaldırdım bende gece uyumucak yine diye öğle 2.5-3 gibi uyursa bir daha uyutmam sonra gece uyuturum diye düşünüyorum
ayyyy kızlar böyle yazıp duruyom ya emine şöyle emine böyle diye sıkmıyorum sizi di mi sanki bazen çok bahsediyorum gibi birden dışarıdan başka bir gözle bakınca sanki bi senin çocuğun var diyesim geldi içimden. ne yapayım bi size yazıyom dertleşiyom hakkınızı helal edin :KK54::KK54:

Burada sadece, ne yiyip içtiğimizi değil dertlerimizi de paylaşıyoruz. İstediğin gibi yaz, biz sıkılmayız. :KK16:

kesinlikle ablacım öyle her yerde her saat içilebicek çorba değil maalesef :KK50::KK50::KK50:..özellıkle yanımızdaki kişiler önemli.. bi haftasonu mutlaka gidip içmelisin ama.. çok hoş çorbada yaa :KK52::KK52::KK52::KK52:
Ahhh ahhhh, hala yiyemedim. :KK9: Kardeşimle bir gün iftara gidecektik ama şimdi o bunu yemek istemez sadece. :KK31: İskender yemek istiyor. :KK1:

sağolun ablam iyiki varsınız.
bu arada ben az önce ilk defa sağlıklı yaşıyoruzdaki gibi peynir yaptım suyuna biraz kaya tuzu erittim salamura yapcam bakalım nasıl olacak çok merak ediyorum :KK9::KK9::KK9:
ben 5-6 ay önce salamura yapmıştım 3-4 kavanozu arkadaşa verdim,,,çocuklar evde yapılanı yemezler artistler:KK4:....

2-3 dana var duruyor.....

Günaydın kizlar hayirli cumalar
Gelemedim ve bi süre gelemiycem persembe aksam aniden
Kanamam basladi hastanede kaldik sukur iyi bebegim kanamam azaldi ama hersey yasak allaha emanet olun

Amin, inşallah. :KK52::KK52::KK52:

Ahhh ahhhh, hala yiyemedim. :KK9: Kardeşimle bir gün iftara gidecektik ama şimdi o bunu yemek istemez sadece. :KK31: İskender yemek istiyor. :KK1:
kedicim sende içsen beğenirsin eminim.. inşallah güzel yapan bir yere denk gelirsin..:KK52::KK52::KK52::KK52:

Kanamam basladi hastanede kaldik sukur iyi bebegim kanamam azaldi ama hersey yasak allaha emanet olun
çok çokk geçmiş olsun eriğim..Rabbim korusun gözetsin.. :KK16::KK16::KK16:

GÜNAYDIN CANIM SANA DA HAYIRLI CUMALAR
çok geçmiş olsun canım,,,aman dikkat et kendine,,,bununla geçmiş olsun allahım bi daha göstermesin,,,,,,ikinizin sağlığı dana önemli,,,,

sen ve bebeğinde allaha emanet olun

iyi haberlerini bekliyoruz

durup dururken canım sıkıldı ya,,,

haftaya istanbul hızlı treninin açılışı varmış,,,hayırlı uğurlu olsun,,,,
biizimle alakası olmaz diye bölüm olarak herkes tatil planını yaptı kimi tatilde kimi haftaya gidecek.....
yabancı bakanları çağırmaya karar vermişler ve çağırmaya başlamışlar, 1 kişi bile gelse benim izin karışacak izmir e gitmeyi düşünürken istanbul a oruç oruç sabahlara kadar çalışmaya gideceğim:KK4:....uçak biletimide aldım yine yanacak ya,,,,inşallah gelen olmaz
ne zaman tatil planı yapsam iş çıkar,,,
oda arkadaşlarım 2. izne ayrıldılar ben hala izin alamadım

Gİttiğim bir yer var fatihte, güzel oluyor oranın. Beyazıd Öztürk'ün fotosu bile var. :KK52::KK52::KK52:
bizim burda da ezo restaurant var.. inanamazsın bütün aklına gelecek siyasiler ünlüler sanatçıların sahıbı ıle resımlerı var :KK52::KK52::KK52:
bizim çorba içtiğimiz yer ünlüsüz ama.. halkın çorbacısı :KK52::KK52::KK52::KK52:

durup dururken canım sıkıldı ya,,,

haftaya istanbul hızlı treninin açılışı varmış,,,hayırlı uğurlu olsun,,,,
biizimle alakası olmaz diye bölüm olarak herkes tatil planını yaptı kimi tatilde kimi haftaya gidecek.....
yabancı bakanları çağırmaya karar vermişler ve çağırmaya başlamışlar, 1 kişi bile gelse benim izin karışacak izmir e gitmeyi düşünürken istanbul a oruç oruç sabahlara kadar çalışmaya gideceğim:KK4:....uçak biletimide aldım yine yanacak ya,,,,inşallah gelen olmaz
ne zaman tatil planı yapsam iş çıkar,,,
oda arkadaşlarım 2. izne ayrıldılar ben hala izin alamadım
ablacımm yaa..:KK53::KK53::KK53: inşallah seni etkilemez bu durum..:KK16::KK16::KK16: çok yorulduğun aşikar aslında sana izin versinler diğerleri çalışsın bu seferde.:KK47::KK47::KK47:.gerçi sana dıyorumda sankı benım senden farklı yanım mı var..:KK43::KK43::KK43:
2 yıldır izin kullanamadım bende..diğer bütün birim amirleri tatılde şuanda ben yine çalışmak zorundayım.. hepsini düğünde alıcam izinlerimin.. :KK52::KK52::KK52:

bizim burda da ezo restaurant var.. inanamazsın bütün aklına gelecek siyasiler ünlüler sanatçıların sahıbı ıle resımlerı var :KK52::KK52::KK52:
bizim çorba içtiğimiz yer ünlüsüz ama.. halkın çorbacısı :KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60: Benim gittiğim yerde aynen halkın çorbacısı, restauarant değil, küçük bir yer ama temiz yapıyorlar. Beyazda oradan içmiş diye foto koymuşlar. :KK9::KK9: Bazı yerlerde hiç iyi temizlemiyorlar. :KK37:

X