Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Anaam bu ne yaaa oku oku bitiremedim ben yokken ağzınıza fermuar takıcam sizin şaka şaka güzel şeylerden bahsetmişsiniz zevkle okudum keşke bende dahil olabilseydim ben okuyana kadar alttan bakıyorum topiğe kimler geldi kimler geçti valla

Geldim canim sağolasın ben biraz kibar danayım kalıbımın adamı değilim. Annemde sagolsun iyi baktı köyden erik höşmerim falan getirmiş höşmerim hasasıyım ama dokunumadim yiyemedim ya la

Geçmiş olsun. Yokluğunu farkettim ama buraya yazmadım. Seni farketmemek mümkün mü? Yokluğun hemen hissediliyor.
Canım benim sagol annamden giremedim internet tv olmayan odada çekiyor herkeste tvnin karşısında bende yazamadım gecede annemdeydim aksamüstü döndüm eve.

Sende sağol canım ama şimdiden bir kilo fazla gözüküyorum sinir oldum.b12 ine bende sevindim ama bizim sülalamiz böyle enzim eksikliğimiz varmış ömür boyu kullanıcaz artık.
Sağol gül ablacım . Su içmem mi en az 3 kilo oluyor ama sahurda içtiğimi 7 ye adar boşaltıyorum zaten dk bir wc ye çıkıyorum benim sahurdan sonra uyuyamamın bir sebebide wç sık gitmem zaten. Benim b 12 o kadar iğneler vuruldum hiç 400 olmadı . Bende tahlike gidicemde benim pisikolojik olarak bayılma huyumda var bu ara hiç canım yok kesin kan verirken bayılırim kendimi iyi hissettiğim bir gün gidicem.

Dikkat et suyunu ihmal etme benim gibi.. ben şimdi maydonoz limon kürü yapıp içiyorum sahurda.. sende yapıyodun sanki devam etsene
Suyumu ihmal etmiyorumda ne bileyim kütle büyük olunca yetmiyor herhalde birde en ufak harekrpette ter icindeyim ondanda heralde. Maydonoz ve limon muhteşem ikili ama hangi araya sokucağımı bulamadım birde aç karına içmek gerekiyor artık ramazan sonrası tekrar başlarım benim karaciğer yağlanmam var onun için kullanıyorum ama ödem içinde tek geçerim valla

Sende sagol canım ya yani yatarkende hasta olan bir ben bide bebekler vardır heralde. Evli bide calışan olunca zor oluyor sosyal olmak iyi siz gene herseye yetişiyorsunuz valla burdaki herkez idolum ben işten gelince yemeği yer hoop ......... dikerdim valla. Süpersiniz

Sağol canım beni bu kadar ağır tutmazdı ama terli terli çamaşır astım camdan rüzgarda çoktu o gün heralde o yatı bu kadar ilaç içebilmiş olsaydım böyle olmazdıda hani eski kadınlar başı ağrıyınca baslarına çember bağlıyorlar ya bende yaptım iyice sıktim vallahi iyi geldi keşke baştan yapaymışım eskiler birşey biliyormuşta yapıyormuş

Aman iyileşte canım benim sonra tamamlarsın Allah sağlık versin. Benim annem hiç tutamıyor bize ne kadar özeniyor.

Ah ah bir zamanlar kumpir yapardım hep. Bol ketçaplı yerdim.:111:
Kedi bende bir55 olayım bana gelirsinizde kumpir partisi yaparız bende bir kumpir yaparımki anıliyimdir hee

Gül abla süpersin ya bende bir ara greçka derdine düşmüştüm öbür topicten hatırladıysan kimesorduysam bana ne diyosun der gibi bakmıştı

Sağol canım zaten zavallı anneme naz yapan yapana küçük kardeşimden bize fırsat kalmıyor kadın hepimizden hasta halabizim peşimizde koştiriyor canım annem . Canım annelerimiz kıymetlilerimiz. Çocuk konusunda bende çok dertliyim eşim bile diyor bu çocuklar senin hakkını ödeyemez. Benim küçük oğlanda 3,5 yaşında sorma valla gezmeye bile daha yeni yeni gider oldum.

Valla benim ilkoğlanda inadına inattı ama çok korkaktı ben aksama kadar uyuyayım yanımdan kalkamazdı. İkinci cin gibi azcık yatayım desemde adamı öldürür valla. Allah tan hastayken evde babası vardı.
Birazda destek...

Gul ablaa banada destek veriin seraym kediler benide dstekleyin..:2:
Canım tabiki destekleriz hem bak biz aynı kilodayız yarışta yaparız sen yeterki takıl burda

Sen uyumasanda güzelsin fıstık güzel her daim güzeldir yeterki kalbide güzel olsun senin gibi

O Umaynhanım cok bilmesin bizim cocuklara kızinca nabzımizın kaça çiktigini biliyormu o sinirle çocuğu dövmemek içın koltuğu halıyı nasıl sildiğimizi biliyormu valla benim hergün nabzım tavan yapıyor. Ona benim oğkanı yolluyayimda gorsün.

Heh onda doğru söyledin canım bide o saydıklarına hastalığı ekle

İyi yapmışsın gül abla gezsin peşinde hiç yüz verme bekarlık sultanlık

Vay uyanık benimde ablam öyle yapardı ünivrpersiteye giderken bir gün kardesimle bir dövdük baya bir giymemişti ama sonra gene devam

Dr un iyisi insanin yuzune bakinca anlıyor:)
Evet ben buna katıliyorum

seraym gelmiş, hoşgeldin, nerelerdeydin bakim
Ya geldimde bir saat okudum bir sattede cevap yazdim

Abla öyle hak mak bekleme pc nin saatini ileri al bütün canlar senin yoksa ben nasıl oynayayım sabaha kadar. Bir bölümü bazen 50 kere oynuyorum.

1 lt limonlu su ictim. Kızda miyavliyip duruo. 1 saat var sahura. İnş kalkarim. Bulaşık yikadim anca topladım mutfağı. Bugün hiç is yapmadim
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Abla öyle hak mak bekleme pc nin saatini ileri al bütün canlar senin yoksa ben nasıl oynayayım sabaha kadar. Bir bölümü bazen 50 kere oynuyorum.
hoş geldin canım

ben birkaç saat yazmayınca yetişemiyorum,,,,,geçmişten başlayıp yazana kadar onlar ilerliyorlar

anneciğin sana baktı sevdi, okudu, üfledi iyileştin hemen

pc nin saatini her oynadığındamı ileri alıyorsun onu anlamadım,,,,

sağol canım

daha bişey belli değil,,,ağustos olacakmı bakalım beklemedeyiz

güle güle giy canım

bi masraf daha çıktı sana

Tskler ablacim. Bakicaz artık trde ayakkabıdan sonuna kadar herseyin küçüğü artık. Onlar bile bol

seninkiler de ramazanda gece kuşu oldular,,,,

Seraym hosgeldin atlattın sukur.

Grecka demissin burda çok revaçta ben hiç sevmem o ayrı ama isteyen varsa alayım kargolarim grlince

Tskler ablacim. Bakicaz artık trde ayakkabıdan sonuna kadar herseyin küçüğü artık. Onlar bile bol

bide burada kalma haberi alırsan onları götürmene gerek kalmayacak

bide burada kalma haberi alırsan onları götürmene gerek kalmayacak

İnş bugün eceyi anaokulu na onkayit yaptirdik. 30 kişi alınacak suan 58 başvuru var. MEB e bağlı Türk anasınıfı. Kurayla alınacak. Evimin bahcesindeki anaokulu gülen e aitti. Kapandi diğer okullarla. Bakalım hakkimizdan hayirlisi

Sonuna kadar yazdığım çok Afedersiniz donuna kadar olacakti

Grecka demissin burda çok revaçta ben hiç sevmem o ayrı ama isteyen varsa alayım kargolarim grlince

geçen sene diğer topikteyken konusu geçmişti o zamanlar pek bilen yoktu,,,şimdi heryerde var,,,hem kg ile hem pakette

Burda kiler bayılıyor hiç sevmem bi doğumda hastanedeyken çok güzel yapmışlardı ozaman yedim

Yok canın bitiyor ya o zaman 3 saat ileri al pc yi. Canlarin doluyor. Yatip kalktıgin zaman canların doluyor ya o zamanda pc yi otamatik saate al. Anlatirken biraz zor geliyor ama ben alıştım valla ala ala.

Canim benim teklif etmen yeter aman onuda yemeyi verelim bir ara topice ona takmıştıkta. Sağol çok tatlısın.

Hayirlisı canım. Gün ola harman ola.

geçen sene diğer topikteyken konusu geçmişti o zamanlar pek bilen yoktu,,,şimdi heryerde var,,,hem kg ile hem pakette

Yok anam bizim buraya uğramadı daha ben en iyisi etlerden bebekten bakayım bizim bura 2. Sınıf kaliyor herhal.
Burda kiler bayılıyor hiç sevmem bi doğumda hastanedeyken çok güzel yapmışlardı ozaman yedim

Afiyet olsun canım bende tereyağlı falan yapardım bulsaydım eğer bende öyle herşeyi yiyemem alip alıp anneme paketlediğim çok şey var.

inşallah türkiye olurda orası oldumu kura çıktımı stresi yaşamazsın

Yok canın bitiyor ya o zaman 3 saat ileri al pc yi. Canlarin doluyor. Yatip kalktıgin zaman canların doluyor ya o zamanda pc yi otamatik saate al. Anlatirken biraz zor geliyor ama ben alıştım valla ala ala.
dediğini anladım sitem geri yüklemeyi ileri yapmak lazım,,,,ama onu sık sık yapmak pc nin beynine zararlı,,,ben de yğenlerin şifresi var onlara istek gönderiyorum, 2, tarayıcıdan girip kendime gönderiyorum,,,aynı anda 2 tarayıcı açık oluyor,,,,2 günde farm heroes saga da 90. bölüme geldim

canım mig ros larda var,,,bide aktarlarda

Sahurum

Kirmizi mercimek corbasi
Peynir ( kasar, cecil )
Zeytin 10 tane
Ceviz, badem, finduk, kaju
1 kupa tarcinli sut
Su

Sahurdan once kefir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…