Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

afiyet olsun canım

kolay gelsin

bakalım tahil sonuçları nasıl çıkacak

Gul abla corba pistisi olmusuz, cok yapmisim sahurda da yicez mecburen.
Yarin misafirim gelecek, tencereyi bosaltmam lazim.
Ben birazdan sporumu yapicam, 2 saat oldu, cayimi da ictim.
Midem cumbul cumbul.

evet

benim yemekler yarınada kaldı kız dışarda arkadaşları ile yedi,,,ben yarına yine aynı yemekleri yiyeceğim,,,sonraki gün lise arkadaşlarımla iftara gideceğim onun organizasyonunu yapıyorum bi yandan,,,,cumartesi de bi arkadaşla dışarda olacağız yine iftarda,,,

Teşekkür ederim, size de afiyet olsun. Benim de canım çekirdek istedi.
Üstümde bir ağırlık var, daha spor yapmam lazım.

Yemekten sonra bende oyleydim, simdi gecti. 3 saat oldu ben hala spor yapmadim.
Kalkayimda yapayim bari. Daha cekirdek istemedi canim cok sukur.
Yufka istegimi bastirmadim ya ondandir, yoksa coktan almistim cekirdek
Baklava ve hurma ile mucadele ediyorum suan.
Esim hem baklava hem sutlac yedi, yarin misafirlere hurmanin hepsini cikaricam
Insallah biter de benim cektigim su iskence de biter.
Daha buzlukta mozaik pasta var en sevdigim sey
Dondurma nefsimi korelttim cok sukur de yeni seyler gelince kipirdaniyorum

Say say bitmiyor, ne çok şey var. Mozaik pasta güzel oluyor, dondurmayı bende yemedim hala. Misafirler hurmayı çok yemezler herhalde.

Canan hoca kaç saat aç kalın diyordu hatırlamıyorum ama 4 bardak su içilmesi gerekiyormuş. Sakın unutma içmeyi. İnş iyi sonuçlar olsun

Buarada sana cokertme cokertme diyorum orali oluyorsun bugün davette arkadaş yapmıştı azda olsa yedim çok benzemisti bizim yedigimize

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya dusun iste neler cektigimi

Allah sabır versin. Kardeşim şeker hamuru almış, birde taç şeklinde kalıp almış. Geçen gün yaptığı gibi ağzıma tıkıştırmaz inşallah. Yeni yeni böyle şeyler yapıyorya. Şeker hamurunu aldığı yerde çok güzel şeyler varmış, ben de hemen çok güzel zehirler var dimi diyorum. Artık bıktılar benden. Geçen gün beze yaptı, bugünde kurabiye yapıp süsleyecek. Bizimde dolapta tatlı vardı geçen gün ama ben hiç görmemezlikten geliyorum. Bakalım bu gece ne olacak. Allahım yardım et, kötü şeyler yemeyeyim.
YUFKA YEME! BAŞA DÖNERSİN, BÜTÜN EMEKLERİNİ HEBA EDERSİN! benim sloganım artık bu.
BAKLAVA YEME! BAŞA DÖNERSİN, BÜTÜN EMEKLERİNİ HEBA EDERSİN! benim sloganım artık bu.
DONDURMA YEME! BAŞA DÖNERSİN, BÜTÜN EMEKLERİNİ HEBA EDERSİN! benim sloganım artık bu.
HURMA YEME! BAŞA DÖNERSİN, BÜTÜN EMEKLERİNİ HEBA EDERSİN! benim sloganım artık bu.

Ooo super hayırlı ugurlu olsun şimdiden hayırlı yolculuklar. İyi tatiller

Oğlan nereye gidecek belli oldumu

seraym gelmiş, hoşgeldin, nerelerdeydin bakim

Son düzenleme:
Gül abla evwt burasi çok pahalı pek birsey almıyorum alırsam da marka alıyorum hiç olmazsa 3 aşağı 5 yukarı aynı oluyor. Bu sene 2 kere gelemedim annem le kızkardeşim Geldi kışın. Yoksa 2 kez geliyorum ozaman çocuklarında benimde herseyimizi alıyorum hemde indirimlere denk geliyor. Gecen sene hiçbişey almadım kendime. Ne giydimse beğenmedim bu sene aklımda liste var.😄

Bugün mecbur aldım yolda giymeye rahat pantolon yok. 2 tane var herseyi elden cikardim büyükleri. Onlarda bol trye goturmuycem

Ayaklarım küçülmus incelmis. Gecen yaz giydiğim ayakkabı bol oldu giyemedigim dar gelen bir ayakkabi tam oldu😄Ama tam olan topuklu herzaman giyemem öbürü az topuklu iidi kurtarıcıydi. Pofff

Canim ablama dedim sahura uyandirac su icecegim. Bi swfer daha sahira kalkamadim diye 24 saat gecmisti yine bi kurs gunuydu. Artik bi gunluk daha boyle olacak. Su iciyorum canim

Bu aksam yemek oncesi tartildigimda 68.6 idi ^_^ genelde aksamkinden 1 kg az oluyorum sabah. Sabaha oyle cikarsa pazartesinden itibaren 800 gr olmus olur ^_^ tabi siskinlik de iniyor.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Say say bitmiyor, ne çok şey var. Mozaik pasta güzel oluyor, dondurmayı bende yemedim hala. Misafirler hurmayı çok yemezler herhalde.
bana da yarın kahramanmaraştan dondurma getirecekler,,,bugün aldılar kuru buza koydurdular,,,cuma sabahı kızım istanbula gidecek bir paketi ona vereceğim orada yesinler

.....................................

Ne becerikli kardes o oyle, Allah sana da sahir versin,
Resmini cek ama ne yapacak merak ettim
En iyisi mengmeng walla,,yalniz kafasina gore pisirp yiyo. Azdiran, ozendiren yok ohh mis.
Bende sporumu yaptim simdi soda iciyorum, birazda meyva koydum. Sonra kefir icicem.

Ooo super hayırlı ugurlu olsun şimdiden hayırlı yolculuklar. İyi tatiller

Oğlan nereye gidecek belli oldumu

sağol canım

daha bişey belli değil,,,ağustos olacakmı bakalım beklemedeyiz
güle güle giy canım
bi masraf daha çıktı sana

Ben de limonlu su içeceğim ama, çok uykum var.

Ben de limonlu su içeceğim ama, çok uykum var.
yat uyu sahurda görüşürüz,,,ben yine yatmayacağım,,,,

seraym candy crush oynuyorum dediğinde ben kaçıncı bölümde kalmışım diye bakmak için açtım 2 seneye yakındır oynamıyordum ,,,sahura kadar oynadım hak bitince başka oyuna yönlendirdi,,o gün o oyuna takıldım her gece sahura kadar oynuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…