Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Anaam bu ne yaaa oku oku bitiremedim ben yokken ağzınıza fermuar takıcam sizin şaka şaka güzel şeylerden bahsetmişsiniz zevkle okudum keşke bende dahil olabilseydim ben okuyana kadar alttan bakıyorum topiğe kimler geldi kimler geçti valla

oyyy geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin. ben k.peder'e mi bi şey oldu Allah korusun diye düşünmüştüm meğer bizim hatunun migrenim başimııtmuş :KK43:
annene geç canım hem sohbet muhabbet, hem özlem giderme derken gün geçer canım. hem de anne, yanında olması bile iyileştirir seni canım. çok çok geçmiş olsun tekrar. iyileş dön sahalara. baktım dün gece ne kepenk indirilmiş ne devir teslim olmuş. kıymetli içeriğimiz malum, senden başkasına emanete de güvenemem :KK9:

Geldim canim sağolasın ben biraz kibar danayım kalıbımın adamı değilim. Annemde sagolsun iyi baktı köyden erik höşmerim falan getirmiş höşmerim hasasıyım ama dokunumadim yiyemedim ya la

Geçmiş olsun. Yokluğunu farkettim ama buraya yazmadım. Seni farketmemek mümkün mü? Yokluğun hemen hissediliyor. :KK19::KK19::KK19:
Canım benim sagol annamden giremedim internet tv olmayan odada çekiyor herkeste tvnin karşısında bende yazamadım gecede annemdeydim aksamüstü döndüm eve.

Cokkk geçmiş olsun :KK43: bir seferlik serumdan bir şey olmaz sanirim.daha 1 hafta var bildirime etkisi kalmaz bence..sen 1 gün girmeyince farkedilmis bazıları günlerce girmesede farkedilmiyor çok kalabalık olduk..
b 12 konusunda haklısın haptan çok iğne etkili oluyor.benim hep düşüktü ama son tahlilimde gebe olmama rağmen yükselmiş çok şaşırdım ve sevindim
Sende sağol canım ama şimdiden bir kilo fazla gözüküyorum sinir oldum.b12 ine bende sevindim ama bizim sülalamiz böyle enzim eksikliğimiz varmış ömür boyu kullanıcaz artık.
hoşgeldin canım

çok çok geçmiş olsun,,,bizim sahura kadar elimizden su bardağı düşmüyor sen nasıl susuz bıraktın kendini,,,gece doldurup gündüz harcıyoruz,,,iftardan sonra suyu eksik etme yanından,,

biri gelmeyince farkediliyor ama şimdi gelir birazdan gelir işi çıkmıştır diye düşünülüp unutulabiliyor,,,hem işe hem buraya bölünüyoruz hepimiz,,,onun için farkedilmemişim deme,,,,seni çiğ çiğ yeriz zaten ette çok ye ye bitmez...:KK1::KK54:

annende hoş gelmiş,,selam söyle bizlerden de

B12 için en iyisi iğne ve karatay benim iğnesiz 400 lere çıktı sonra iğne kullandım 1 tane ay ay ama tahlile gidemedim daha
Sağol gül ablacım . Su içmem mi en az 3 kilo oluyor ama sahurda içtiğimi 7 ye adar boşaltıyorum zaten dk bir wc ye çıkıyorum benim sahurdan sonra uyuyamamın bir sebebide wç sık gitmem zaten. Benim b 12 o kadar iğneler vuruldum hiç 400 olmadı . Bende tahlike gidicemde benim pisikolojik olarak bayılma huyumda var bu ara hiç canım yok kesin kan verirken bayılırim kendimi iyi hissettiğim bir gün gidicem.

Dikkat et suyunu ihmal etme benim gibi.. ben şimdi maydonoz limon kürü yapıp içiyorum sahurda.. sende yapıyodun sanki devam etsene
Suyumu ihmal etmiyorumda ne bileyim kütle büyük olunca yetmiyor herhalde birde en ufak harekrpette ter icindeyim ondanda heralde. Maydonoz ve limon muhteşem ikili ama hangi araya sokucağımı bulamadım birde aç karına içmek gerekiyor artık ramazan sonrası tekrar başlarım benim karaciğer yağlanmam var onun için kullanıyorum ama ödem içinde tek geçerim valla

Canımmm geçmiş olsun.. neden farketmeyelim benim aklıma geldin ama işin vardır diye düşündüm bazen bende gelemiyorum :KK16::KK16: işten ırsat buldukça.okuyabiliyorum bazğ yazılanlar arada hızlıca gidiyor başkasının vrdiği cevapta görüyorum ...akşamda eve gidince yemekti ertesi güne hazırlık e bide evde ilgi isteyen bi eş olunca anca yetişiyorum... kendine dikkat et olu mu anneciğinede selamlarımı ilet öpüyorum ellerinden:KK16::KK16:hasret giderin bol bol bende bayramda inşallah gideceğim
Sende sagol canım ya yani yatarkende hasta olan bir ben bide bebekler vardır heralde. Evli bide calışan olunca zor oluyor sosyal olmak iyi siz gene herseye yetişiyorsunuz valla burdaki herkez idolum ben işten gelince yemeği yer hoop ......... dikerdim valla. Süpersiniz

çok geçmiş olsun canım birdaha yaşamazsın inşallah sana demiştim dimi bişi çıkmayacak diye:KK16::KK16::KK16:

ı geçmiş olsun en kötü hastalıklardan biri diye düşünüyorum en yakınımda ablamda var migren .ağrısı tuttuğu zaman nasıl perişan olduğunu biliyorum tekrar geçmiş olsun:KK16::KK16::KK16:

aleyküm selam:KK1::KK1::KK1::KK19::KK19::KK19:
Sağol canım beni bu kadar ağır tutmazdı ama terli terli çamaşır astım camdan rüzgarda çoktu o gün heralde o yatı bu kadar ilaç içebilmiş olsaydım böyle olmazdıda hani eski kadınlar başı ağrıyınca baslarına çember bağlıyorlar ya bende yaptım iyice sıktim vallahi iyi geldi keşke baştan yapaymışım eskiler birşey biliyormuşta yapıyormuş

ama ben hastayım ağrım çok ..haberin oldumu bilmiyorum perşembe endoskopi olacam sonuca göre hareket olacak.bende kediye topiği açıyorum ama tam yazacam bişe çıkıyor dedim selam söle dedim arkasından fırsat buldum.10 gün tutabildim bu sene sonra regl oldum regl sonrası 1 gün tuttum sonrada bu dert arttı bırakmak zorunda kaldım çok üzülüyorum suçlu gibi hissediyorum ama elden bişi gelmiyor iyileşeyim sene bitmedende tamamlarım inşallah
Aman iyileşte canım benim sonra tamamlarsın Allah sağlık versin. Benim annem hiç tutamıyor bize ne kadar özeniyor.

:KK1::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ah ah bir zamanlar kumpir yapardım hep. Bol ketçaplı yerdim.:111:
Kedi bende bir55 olayım bana gelirsinizde kumpir partisi yaparız bende bir kumpir yaparımki anıliyimdir hee

gelirken önce mig ros a uğradım sordum adam aval aval suratıma baktı hiç duymadınızmı dedim ,,marketlerde olmaz sürümü yoktur manavlara bak dedi
manavda yoktu,,başka markete baktım oda suratıma baktı o ne der gibi...kedi merakıyla devam ettim önüme gelen market manav neyse soracağım

soy kan ın manav bölümüne sordum dialog aynen şöyle;

gül hanım marketin manav reyonundan sorumlu kişiye sorar

-----kırmızı patates varmı

adam sert bir bakışla sağ eliyle patateslerin olduğu yeri göstererek :88:şöyle der

----bizde yurdum insanının yediği normal patatesten var:KK20:

ve sonra aynı sert bakışa devam eder ve içinden şöyle düşünür:44: patatesin kg su 2 tl olmuş insanlar yemek için alamıyor sen kırmızısını arıyorsun :KK47:

gül hanım sessizce oradan uzaklaşır
:KK1::KK1::KK1: Gül abla süpersin ya bende bir ara greçka derdine düşmüştüm öbür topicten hatırladıysan kimesorduysam bana ne diyosun der gibi bakmıştı

Ev krediniz de goz acip kapayana biter, zaman cok cabuk geciyor.
Benim kiz simdi 3,5 yasinda. Bende neler cektim, bi Allah bilir cogu vakitte yalnizdim, esim hep yurtdisindaydi.
Anne de yok. Cok aglak bi kizim var, canisagolsun, hala aglak.
Krizi geldimi de boru gibi kusardi. Sadece uyku zamani degil, yemek zamanlarimizda kusmukluydu hep.
Mutfagimin halisi hergun kusmuktan ve silinmekten soldu.
Koltuklar soldu. Bende agladirdim. Ben bu cocuga iyi bakamiyorum diye. Cok zor buyuyolar. Her cocuk boyle
Olmuyo tabi. Az aglayan cocuk gordum mu benimde icim gidiyo.

Hosgeldin :KK71:

Kedican yufka istettin canimi kac gundur, soyle sicak tereyagli, citir citir.:KK56:

Hosgeldin :KK71:

j

Yine pisti olmusuz dun
Peynirli omlet yazmistim bende :KK52:

Bidaha olmaz insallah, teoson dan da iyi haberler gelse :KK54:

Cok gecmis olsun, anne yaninda nazlan birazcik, o iyi gelir sana.

Oyy kucuk prense. Cok gecmis olsun :KK54:
Sağol canım zaten zavallı anneme naz yapan yapana küçük kardeşimden bize fırsat kalmıyor kadın hepimizden hasta halabizim peşimizde koştiriyor canım annem . Canım annelerimiz kıymetlilerimiz. Çocuk konusunda bende çok dertliyim eşim bile diyor bu çocuklar senin hakkını ödeyemez. Benim küçük oğlanda 3,5 yaşında sorma valla gezmeye bile daha yeni yeni gider oldum.

ben yalnızsın sandım onun için sorudm,,,bakan varmış...bazı anneler çocuğu yere koyuyorlar o oynarken uyuyorlar,,,ben şaşardım o çocuk zararlı bişey yapmıyormu diye,,,,allah dağına göre kar verirmiş derler doğru,,,öyle annelerin çocukları bağlanmış gibi otururlar, bizlerimkilerde gözümüze baka baka yaramazlık yaparlar 2 dkk yalnız bıraksan yandın ortalık karmankarısık olur,,,,

Valla benim ilkoğlanda inadına inattı ama çok korkaktı ben aksama kadar uyuyayım yanımdan kalkamazdı. İkinci cin gibi azcık yatayım desemde adamı öldürür valla. Allah tan hastayken evde babası vardı.
Birazda destek...

Gul ablaa banada destek veriin seraym kediler benide dstekleyin..:2:
Canım tabiki destekleriz hem bak biz aynı kilodayız yarışta yaparız sen yeterki takıl burda

Bu gece önceki gecelere göre daha iyi uyudum. Yüzüme yansıdı sabah kalkınca güzelleşmişim. 😜😄😄😄 ama gözlerim yanıyor hala.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Sen uyumasanda güzelsin fıstık güzel her daim güzeldir yeterki kalbide güzel olsun senin gibi

Evde hiç oturmuyor olmanız, çocukların peşinden koşturmanız egzersiz yapmak değil ki:-) yorucu olduğundan eminim ama gün boyu koşturmak kardiyo değil, kardiyo için nabız hızınızın inip çıkması lazım.. diye yazmış Umay hanım.
O Umaynhanım cok bilmesin bizim cocuklara kızinca nabzımizın kaça çiktigini biliyormu o sinirle çocuğu dövmemek içın koltuğu halıyı nasıl sildiğimizi biliyormu valla benim hergün nabzım tavan yapıyor. Ona benim oğkanı yolluyayimda gorsün.

canım garantisi yok mu? verseydin hemen, yolculuk öncesi olacak iş mi ya :KK1:

bir şey olmadı genel yorumum ama şu olay üzerineydi:

benim herif :KK23: ramazanda 11'de uyanıyor. sahur sonrası yatıyor.
bugün 2 gibi aradı beni. sesinden anlıyorum bi gariplik var.
neymiş efendim yeğenleri 9'da gelmiş uyandırmış, barut gibiymiş. uykusunu alamayınca çok sinirli oluyormuş, zaten bütün gece uyumamış :KK30: dedim kızları suçlama o senin genel halin diye :KK51:

sonra kendimi düşündüm. benim yeğenler ne gece yatırtıyor, ne gündüz. sabahın 6-7sinde geliyorlar beni koynuna al diyorlar sonra hooop kalk oyna, ayaklarım lego yarığı dolu. :KK1: ben varken uyumuyorlar ki ben de uyuyayım onlarla. neyse yani öyle.

yok oruçluyum, sinirliyim
yok uykumu alamadım sinirliyim.

oruç da uyku da bi erkekler için he gülüm he. biz de ameleyiz.
diyemedim ya la
Heh onda doğru söyledin canım bide o saydıklarına hastalığı ekle

resimleri beğendim,,en çokta kızını onun için topikten atmıyoruz....:KK52:
:KK52: :nazar::nazar: topiğimizin bütün hatunları fıstık gibi

helal sana senin naıl haberin olmaz vur dava yı kafasına

tüh ya türkiye için aldığın mı

43 kg da nasıl 36 giyer kedi ...:44:....benim kızım 1,55 bor 53 kg 36 giyiyor....kedinin boyuda o kadar,,,,34 bile bol gelmeli

herşey erkekler için bi evlende gör...eve gelir yemeğini yer eline kumadayı alır yatana kadar otururdu,,ben çocukları toplar eve gelirdim hemen yemeğe sonra bulaşık sonra döküntüler aralarda çocukların nazı pozu,,,çay demle adamada götür,,,yatma vakti bebeleri uyut çık dışarda oğlanı bul gel ,,,,sonra yatın.....noldu ikimizde işten geldik benim canın çıkıp yattım o elinde kumandayla kanal değiştirmekten canı çıkıp yattı ...adalete bakkkk..........bende be eşşeğim hepinizi sırtımda taşıyorum derdim,,,
boşanacağımız zaman yeter artık eşek çöktü seni artık taşıyamayacak dedim adamın cevabı: sen çökmezsin güçlüsün taşırsın.................yeterkiadamı boşama taşımaya devam et....
İyi yapmışsın gül abla gezsin peşinde hiç yüz verme bekarlık sultanlık

evet ya, bi sefer kavga etmiştim.

bi t-shirt almıştım little big'den. defalarca onu da tembihledim, annemi de giymesin diye.

bi gün bi fotoğrafında gördüm. nasıl yapmışsa hem giymiş, hem yıkatmış, hem de etiketini (anlayım diye çıkarmamıştım) yerine takmıştı :KK1:
Vay uyanık benimde ablam öyle yapardı ünivrpersiteye giderken bir gün kardesimle bir dövdük baya bir giymemişti ama sonra gene devam

Dr un iyisi insanin yuzune bakinca anlıyor:)
Evet ben buna katıliyorum

seraym gelmiş, hoşgeldin, nerelerdeydin bakim
Ya geldimde bir saat okudum bir sattede cevap yazdim

yat uyu sahurda görüşürüz,,,ben yine yatmayacağım,,,,

seraym candy crush oynuyorum dediğinde ben kaçıncı bölümde kalmışım diye bakmak için açtım 2 seneye yakındır oynamıyordum ,,,sahura kadar oynadım hak bitince başka oyuna yönlendirdi,,o gün o oyuna takıldım her gece sahura kadar oynuyorum:KK52:
Abla öyle hak mak bekleme pc nin saatini ileri al bütün canlar senin yoksa ben nasıl oynayayım sabaha kadar. Bir bölümü bazen 50 kere oynuyorum.

1 lt limonlu su ictim. Kızda miyavliyip duruo. 1 saat var sahura. İnş kalkarim. Bulaşık yikadim anca topladım mutfağı. Bugün hiç is yapmadim
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Abla öyle hak mak bekleme pc nin saatini ileri al bütün canlar senin yoksa ben nasıl oynayayım sabaha kadar. Bir bölümü bazen 50 kere oynuyorum.
hoş geldin canım

ben birkaç saat yazmayınca yetişemiyorum,,,,,geçmişten başlayıp yazana kadar onlar ilerliyorlar:KK52::KK52::KK52:

anneciğin sana baktı sevdi, okudu, üfledi iyileştin hemen:KK52:

pc nin saatini her oynadığındamı ileri alıyorsun onu anlamadım,,,,

sağol canım

daha bişey belli değil,,,ağustos olacakmı bakalım beklemedeyiz

güle güle giy canım

bi masraf daha çıktı sana :KK52:

Tskler ablacim. Bakicaz artık trde ayakkabıdan sonuna kadar herseyin küçüğü artık. Onlar bile bol

1 lt limonlu su ictim. Kızda miyavliyip duruo. 1 saat var sahura. İnş kalkarim. Bulaşık yikadim anca topladım mutfağı. Bugün hiç is yapmadim
seninkiler de ramazanda gece kuşu oldular,,,,

Seraym hosgeldin atlattın sukur.

Grecka demissin burda çok revaçta ben hiç sevmem o ayrı ama isteyen varsa alayım kargolarim grlince

Tskler ablacim. Bakicaz artık trde ayakkabıdan sonuna kadar herseyin küçüğü artık. Onlar bile bol

bide burada kalma haberi alırsan onları götürmene gerek kalmayacak:KK52:

bide burada kalma haberi alırsan onları götürmene gerek kalmayacak:KK52:

İnş bugün eceyi anaokulu na onkayit yaptirdik. 30 kişi alınacak suan 58 başvuru var. MEB e bağlı Türk anasınıfı. Kurayla alınacak. Evimin bahcesindeki anaokulu gülen e aitti. Kapandi diğer okullarla. Bakalım hakkimizdan hayirlisi

Sonuna kadar yazdığım çok Afedersiniz donuna kadar olacakti

Grecka demissin burda çok revaçta ben hiç sevmem o ayrı ama isteyen varsa alayım kargolarim grlince

geçen sene diğer topikteyken konusu geçmişti o zamanlar pek bilen yoktu,,,şimdi heryerde var,,,hem kg ile hem pakette

Burda kiler bayılıyor hiç sevmem bi doğumda hastanedeyken çok güzel yapmışlardı ozaman yedim

hoş geldin canım

ben birkaç saat yazmayınca yetişemiyorum,,,,,geçmişten başlayıp yazana kadar onlar ilerliyorlar:KK52::KK52::KK52:

anneciğin sana baktı sevdi, okudu, üfledi iyileştin hemen:KK52:

pc nin saatini her oynadığındamı ileri alıyorsun onu anlamadım,,,,
Yok canın bitiyor ya o zaman 3 saat ileri al pc yi. Canlarin doluyor. Yatip kalktıgin zaman canların doluyor ya o zamanda pc yi otamatik saate al. Anlatirken biraz zor geliyor ama ben alıştım valla ala ala.:KK1:

Canim benim teklif etmen yeter aman onuda yemeyi verelim bir ara topice ona takmıştıkta. Sağol çok tatlısın.:KK16:

İnş bugün eceyi anaokulu na onkayit yaptirdik. 30 kişi alınacak suan 58 başvuru var. MEB e bağlı Türk anasınıfı. Kurayla alınacak. Evimin bahcesindeki anaokulu gülen e aitti. Kapandi diğer okullarla. Bakalım hakkimizdan hayirlisi

Hayirlisı canım. Gün ola harman ola.

geçen sene diğer topikteyken konusu geçmişti o zamanlar pek bilen yoktu,,,şimdi heryerde var,,,hem kg ile hem pakette

Yok anam bizim buraya uğramadı daha ben en iyisi etlerden bebekten bakayım bizim bura 2. Sınıf kaliyor herhal.
Burda kiler bayılıyor hiç sevmem bi doğumda hastanedeyken çok güzel yapmışlardı ozaman yedim

Afiyet olsun canım bende tereyağlı falan yapardım bulsaydım eğer bende öyle herşeyi yiyemem alip alıp anneme paketlediğim çok şey var.

inşallah türkiye olurda orası oldumu kura çıktımı stresi yaşamazsın

Yok canın bitiyor ya o zaman 3 saat ileri al pc yi. Canlarin doluyor. Yatip kalktıgin zaman canların doluyor ya o zamanda pc yi otamatik saate al. Anlatirken biraz zor geliyor ama ben alıştım valla ala ala.:KK1:
dediğini anladım sitem geri yüklemeyi ileri yapmak lazım,,,,ama onu sık sık yapmak pc nin beynine zararlı,,,ben de yğenlerin şifresi var onlara istek gönderiyorum, 2, tarayıcıdan girip kendime gönderiyorum,,,aynı anda 2 tarayıcı açık oluyor,,,,2 günde farm heroes saga da 90. bölüme geldim:KK52:

Hayirlisı canım. Gün ola harman ola.

Yok anam bizim buraya uğramadı daha ben en iyisi etlerden bebekten bakayım bizim bura 2. Sınıf kaliyor herhal.

Afiyet olsun canım bende tereyağlı falan yapardım bulsaydım eğer bende öyle herşeyi yiyemem alip alıp anneme paketlediğim çok şey var.

canım mig ros larda var,,,bide aktarlarda

Sahurum :KK56:

Kirmizi mercimek corbasi
Peynir ( kasar, cecil )
Zeytin 10 tane
Ceviz, badem, finduk, kaju
1 kupa tarcinli sut
Su

Sahurdan once kefir.

X