Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sinir oluyorum ya, alıyorlar kitapları getirmiyorlar daha. Alamazsında diyemiyorum, insanların kitap okumasını istiyorum, ama bir yandan da içim gidiyor. Şu ana kadar bir amcam ve komşumuz geri getirdi kitaplarımı. Gelmeyenler var. Ben birisinden kitap alınca, hemen bitiriyorum ve teslim ediyorum hemen. Ama bazı insanlarda o sorumluluk duygusu yok.

mottom:
canımı iste, kitaplarımı isteme.

net!

Son düzenleme:
Ben kacanzi, benimde canim cekiyo bu ara herbiseyler, ozellikle yufka
En iyisi gidiim yemami yapim. Karataya uygun
Size kolay gelsin cok opuldunuz hepiniz.
Aksam gorusuruk,
Gul abllaa seni cok sevdigim bi ablama benzettim, daha da cok sevdim

hepsini anladımda aynı kitabın 2.si neden alınıyor bak işte orda takıldım:44::44:

Ohhh al intikamını ... benimkide karataya başladığımda sen hayatta veremezsin o kiloyu dedi ve bende de o zaman tamam seni pişman etcem dedim...

ilkini işaretleyerek okuyorum. ikincisi kütüphanem için ^_^ kapağını bile açmıyorum düzgün kalsın diye

neyyy. 3.yü de bana al. Ben 2. el kitapları çok seviyorum, bazen üzerinde birşey yazıyor. Mesela benim doğduğum yıl alınmış bir kitap vardı. En son Yunus Emre'yi okuyordum, parçalandı kitap. Verdim matbaada yapıştırılsın diye.

Son düzenleme:

oda bişeymi ben gençkızken teyzemin torunu kuranı kerimi almıştı geri getirmedi

Baktı ki başkası çekmez senin çektiklerini abla,kimi bulabilecekti ki belki bi daha denerim dedi ama iyi yapmışsın...

reca ediyorum ikinci el tutkuma
magnet, mug ve anahtarlık koleksiyonuma konu gelmesin.

siz bıkarsınız okumaktan

Maşallah diyim o zaman... gördüm seni... kim der annesin diye.. incecik olmuşsun canım

Benre düşündüm görünce aynı şeyi... oktay ustayla nasıl anlaşecaklar hep pasta börek çörek nerde yenmicek şey varsa ondan yapar adam hep... prog.merak etmedim desem yalan olu

En son hamurumuz hazır diyordu. Zeytinleri hazırlıyorlardı, anlamadım hemen kapattım zaten. Pizza mı yapıyorlar acaba.

Ayyy benim şarjım az kalmış...dayanamıyorum buraya daha eve gitmeme 2saat var.. dayanması lazım... evde fırsat bulunca görüşürüz... çok kaynatmayın haaa yetişemiyom sonra

afedersin ablacım eşek de olsa öküzü sırtında taşımak zorunda değil. öküz öküzlüğünden vazgeçmemiş anlaşılan. hiç sevmem yapışkan tipleri. Allah yardımcın olsun.
amin
aptal adam iş içten geçmiş,,,hala peşimde,,,,,baştan beri aşıktı ama yapacağınıda yapıp kendinden bezdirmişti,,,,,
seninki ustalaşmış etiket takmayıda öğrenmiş
Walla abla ben senin eski esin olsam, bende birakmazdim pesini
niye...hala taşıma gücüm var diyemi

sağol canım,,,,o senin güzel görüşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…