Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

hiç sevmem kıyafetimi paylaşmayı kardeşim bile olsa. gider aynısından 2 tane alırım ama vermem benimkileri.
allahtan ayak numaralarımız farklı da onlara sarkamıyor :KK1:
bende sevmem ama kardeşim benimkileri giymeye bayılırdı halada bayılıyor,,,,bikaç sene önce izmir e gittim. bende renk takıntısı olduğu içimn kıyafetimden ayakkabıma takılarıma kadar uyumlu olacak yoksa alana kadar giymem,,,,4 gün kalacağım hergüne 1 kıyafet ayarladım, 2. kalktım kırmızıları giydim tam çıkacağım kırmızı ayakkabım yok başka renk giymem aradım ben giydim dedi:KK50:...üstümü değiştimm başka bişey giydim...neyse heveslendi dedim bişey demedim,,,,sonraki gün pembe kıyafetlerimi giyerim diye kafamda tasarladım sabah kalktım bluzumu giydim takıları takıp makyajımı yaptım dolabı açtım pembe pantolonum yok,,aradım o giymiş, kızım sorup giysene dedim, giymezsin diye düşündüm dedi, giymeyeceksem niye getireyim hergün ne giydiğimi görüyorsun giydiğimi bi daha giymeyeceğime göre onlardan giyseydin dedim ,,,telefonu kapatınca çok kızdım tekrar üstümü değiştim,,,,,

resimleri beğendim,,en çokta kızını onun için topikten atmıyoruz....:KK52:
:KK52: :nazar::nazar: topiğimizin bütün hatunları fıstık gibi

helal sana senin naıl haberin olmaz vur dava yı kafasına

tüh ya türkiye için aldığın mı

43 kg da nasıl 36 giyer kedi ...:44:....benim kızım 1,55 bor 53 kg 36 giyiyor....kedinin boyuda o kadar,,,,34 bile bol gelmeli

herşey erkekler için bi evlende gör...eve gelir yemeğini yer eline kumadayı alır yatana kadar otururdu,,ben çocukları toplar eve gelirdim hemen yemeğe sonra bulaşık sonra döküntüler aralarda çocukların nazı pozu,,,çay demle adamada götür,,,yatma vakti bebeleri uyut çık dışarda oğlanı bul gel ,,,,sonra yatın.....noldu ikimizde işten geldik benim canın çıkıp yattım o elinde kumandayla kanal değiştirmekten canı çıkıp yattı ...adalete bakkkk..........bende be eşşeğim hepinizi sırtımda taşıyorum derdim,,,
boşanacağımız zaman yeter artık eşek çöktü seni artık taşıyamayacak dedim adamın cevabı: sen çökmezsin güçlüsün taşırsın.................yeterkiadamı boşama taşımaya devam et....

dava elimde bekliyorum ablacım :KK47:
aynen ya, erkek olmaları başlıbaşına yorulmuş oldukları anlamıyan geliyor.

hem kendi aramış işini yaptırıyor beyefendi hemde sinirliymiş çekemem valla hemen o tripi kendine ben atarım:KK1::KK1:

oy canım, ifade edememişim ben şöyle
beni aradı trip filan atmadı gayet nazik kibar. bana zaten sert davranmıyor sesini yükseltmiyor Allah razı olsun :nazar: yoksa ilişkide ben bi söyleneni kafama çok takarım. zaten onun bir kez sinirli halini gördüm başkasına kızmıştı ama o an ağzından saçtığı alevle ben kavruldum anla. normalde sürekli güler pozitiftir. ama ayda yılda bir dellendiğinde de bana dedi etrafımda olma çok kırıcı oluyorum diye. çabuk sakinleşti ama o gördüğüm, korkum yetti bana.

telefonda konuşurken bana halini anlattı sadece yoksa başka bir şey yok yani. bu köşe yazısını işini de kendi işim görüyorum, benim adım değil de onun adı yazıyor bi, olsun o kadar dert değil. ben bugüne kadar 7 kat elin bile 100 küsür sayfa tezini yazdım, 100lerce sayfa çevirisini yaptım hem de karşılığı kazık yemek oldu sonunda (ücretsiz yaptım, kazık manevi anlamda)

Bilumum insanlar hepsini ayrı bir ağız söyledi ama unutmadim. Haftaya bugün yolcuyum nasipse . Gecen sene 65 filandim vermedim çokta kasmadim. Ama kışın eşimin çok sistin sen bu ne hal çabuk git tartil demesiyle 67yi gormustum olay start aldı. Oda o çok sistin lafinin bedelini bu yaz benim alisverislerimle ödeyecek maalesef. Açılışı bugün yaptım bi kot bi çanta to be continued...😄😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

güzelim geçen sene görüştüğümüzde ben senin şu anki kilondaydım hatırlıyor musun? bence sen daha fazla verme, verdiğin kilo aynen bana geldi çünkü. iki fotoyu yanyana koyalım bu sene. kilo alışverişi diye :KK1:

bende sevmem ama kardeşim benimkileri giymeye bayılırdı halada bayılıyor,,,,bikaç sene önce izmir e gittim. bende renk takıntısı olduğu içimn kıyafetimden ayakkabıma takılarıma kadar uyumlu olacak yoksa alana kadar giymem,,,,4 gün kalacağım hergüne 1 kıyafet ayarladım, 2. kalktım kırmızıları giydim tam çıkacağım kırmızı ayakkabım yok başka renk giymem aradım ben giydim dedi:KK50:...üstümü değiştimm başka bişey giydim...neyse heveslendi dedim bişey demedim,,,,sonraki gün pembe kıyafetlerimi giyerim diye kafamda tasarladım sabah kalktım bluzumu giydim takıları takıp makyajımı yaptım dolabı açtım pembe pantolonum yok,,aradım o giymiş, kızım sorup giysene dedim, giymezsin diye düşündüm dedi, giymeyeceksem niye getireyim hergün ne giydiğimi görüyorsun giydiğimi bi daha giymeyeceğime göre onlardan giyseydin dedim ,,,telefonu kapatınca çok kızdım tekrar üstümü değiştim,,,,,

işte benim de sinir olduğum şey bu. tutup da her gün "şunu giyeceğim" diye plan yapmıyorum. sabah ne geliyorsa içimden onu giyiniyorum. elimi attığımda yok olması beni sinir ediyordu. neyse artık zaten hem bedenden hem de farklı şehirlerde yaşadığımızdan dolayı kendi benim kendi kıyafetim :KK1:

izinsiz kıyafetleri giyenlere de koca bi tava o halde :KK9:

benimki bu haftaki köşe yazısını şimdi yolladı yarın sabah yayına hazır etmem lazım.
diyor ki, bu konu için zıt beldelere gittim, X'e ve Z'e.

Ben dosyayı aldım açtım. Ona dönüp "tamam dosyayı aldım" demeden önce ne sordum sizce???
^_^

Sen X ve Z'e ne zaman gittin neden haberim yok??? :KK47::KK47::KK47:
Bak seeennnnn demek haber vermeden gitmiş:KK52::KK52::KK1::KK1:

dava elimde bekliyorum ablacım :KK47:
Aynen ya, erkek olmaları başlıbaşına yorulmuş oldukları anlamıyan geliyor.

Oy canım, ifade edememişim ben şöyle
beni aradı trip filan atmadı gayet nazik kibar. Bana zaten sert davranmıyor sesini yükseltmiyor allah razı olsun :nazar: Yoksa ilişkide ben bi söyleneni kafama çok takarım. Zaten onun bir kez sinirli halini gördüm başkasına kızmıştı ama o an ağzından saçtığı alevle ben kavruldum anla. Normalde sürekli güler pozitiftir. Ama ayda yılda bir dellendiğinde de bana dedi etrafımda olma çok kırıcı oluyorum diye. çabuk sakinleşti ama o gördüğüm, korkum yetti bana.

Telefonda konuşurken bana halini anlattı sadece yoksa başka bir şey yok yani. Bu köşe yazısını işini de kendi işim görüyorum, benim adım değil de onun adı yazıyor bi, olsun o kadar dert değil. Ben bugüne kadar 7 kat elin bile 100 küsür sayfa tezini yazdım, 100lerce sayfa çevirisini yaptım hem de karşılığı kazık yemek oldu sonunda (ücretsiz yaptım, kazık manevi anlamda)

güzelim geçen sene görüştüğümüzde ben senin şu anki kilondaydım hatırlıyor musun? Bence sen daha fazla verme, verdiğin kilo aynen bana geldi çünkü. Iki fotoyu yanyana koyalım bu sene. Kilo alışverişi diye :KK1:

aman ha öyle olsun kızımızı üzmesin :KK54::KK54:

Bilumum insanlar hepsini ayrı bir ağız söyledi ama unutmadim. Haftaya bugün yolcuyum nasipse . Gecen sene 65 filandim vermedim çokta kasmadim. Ama kışın eşimin çok sistin sen bu ne hal çabuk git tartil demesiyle 67yi gormustum olay start aldı. Oda o çok sistin lafinin bedelini bu yaz benim alisverislerimle ödeyecek maalesef. Açılışı bugün yaptım bi kot bi çanta to be continued...😄😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
oradan fazla alma çok pahalıymış....oğlum bi bereye 150 tl ye yakın para vermişti,,,kızdım bir çile ipten çıkar 4 tl eder,,, ben örerdim dedim
gül abla özel olacak ama tekrar evlenmişmi kendileri

hayır canım evlenmedi,,,
boşanınca kıymetlendim hala peşimde,,
eşşek sağlam ya hala taşıyacak diye bekliyor:KK52:
,,,ilk ayrı yaşadığımızda oğlana demişki,,annenle aramızı yap sana en iyi telefonu alacağım,,,oğlan o zamanlar 17 yaşında ünivrsite ye gideceğim şu bu bir sürü şeylerle babayı kabullenmemi istedi,,,küçük kız okula yeni başlamıştı asilikler başladı derken adamı kabullenmek zorunda kaldım ,,,5 odalı ev olacak herkes ayrı odada yatacak dedim, kabul etti başka eve taşındık,,,,5 sene zor dayandım 2 sene si deprasyon haplarıyla geçti,,,sonunda yeter artık deyip atağa kalktım,,,,

şimdi yine oğlandan arayı bulsun diye bekliyor,,,oğlan her lafın arasına babayı sokuyor,,,bende babanın şarap çanağına :KK52::KK52:diyorum,,,yüzünü şeytan görsün diyorum,,,ama vazgeçmiyor ,,,telefonunu engelledim ama gece yarıları mesaj atıyordu onu engelleyemedim,,,sonunda çocuklara patladım bi daha atmayacak diye babayı kıracağız diye söyleyemediler epeyce ,,,baktılar mesajlar kesilmiyor sonunda söylediler,,,

canım garantisi yok mu? verseydin hemen, yolculuk öncesi olacak iş mi ya :KK1:

bir şey olmadı genel yorumum ama şu olay üzerineydi:

benim herif :KK23: ramazanda 11'de uyanıyor. sahur sonrası yatıyor.
bugün 2 gibi aradı beni. sesinden anlıyorum bi gariplik var.
neymiş efendim yeğenleri 9'da gelmiş uyandırmış, barut gibiymiş. uykusunu alamayınca çok sinirli oluyormuş, zaten bütün gece uyumamış :KK30: dedim kızları suçlama o senin genel halin diye :KK51:

sonra kendimi düşündüm. benim yeğenler ne gece yatırtıyor, ne gündüz. sabahın 6-7sinde geliyorlar beni koynuna al diyorlar sonra hooop kalk oyna, ayaklarım lego yarığı dolu. :KK1: ben varken uyumuyorlar ki ben de uyuyayım onlarla. neyse yani öyle.

yok oruçluyum, sinirliyim
yok uykumu alamadım sinirliyim.

oruç da uyku da bi erkekler için he gülüm he. biz de ameleyiz.
diyemedim ya la

Sinirlenip hiççç kendini üzme canım hepsi aynı...:KK34:

oradan fazla alma çok pahalıymış....oğlum bi bereye 150 tl ye yakın para vermişti,,,kızdım bir çile ipten çıkar 4 tl eder,,, ben örerdim dedim

hayır canım evlenmedi,,,
,,,ilk ayrı yaşadığımızda oğlana demişki,,annenle aramızı yap sana en iyi telefonu alacağım,,,oğlan o zamanlar 17 yaşında ünivrsite ye gideceğim şu bu bir sürü şeylerle babayı kabullenmemi istedi,,,küçük kız okula yeni başlamıştı asilikler başladı derken adamı kabullenmek zorunda kaldım ,,,5 odalı ev olacak herkes ayrı odada yatacak dedim, kabul etti başka eve taşındık,,,,5 sene zor dayandım 2 sene si deprasyon haplarıyla geçti,,,sonunda yeter artık deyip atağa kalktım,,,,

şimdi yine oğlandan arayı bulsun diye bekliyor,,,oğlan her lafın arasına babayı sokuyor,,,bende babanın şarap çanağına :KK52::KK52:diyorum,,,yüzünü şeytan görsün diyorum,,,ama vazgeçmiyor ,,,telefonunu engelledim ama gece yarıları mesaj atıyordu onu engelleyemedim,,,sonunda çocuklara patladım bi daha atmayacak diye babayı kıracağız diye söyleyemediler epeyce ,,,baktılar mesajlar kesilmiyor sonunda söylediler,,,

afedersin ablacım eşek de olsa öküzü sırtında taşımak zorunda değil. öküz öküzlüğünden vazgeçmemiş anlaşılan. hiç sevmem yapışkan tipleri. Allah yardımcın olsun.

bende sevmem ama kardeşim benimkileri giymeye bayılırdı halada bayılıyor,,,,bikaç sene önce izmir e gittim. Bende renk takıntısı olduğu içimn kıyafetimden ayakkabıma takılarıma kadar uyumlu olacak yoksa alana kadar giymem,,,,4 gün kalacağım hergüne 1 kıyafet ayarladım, 2. Kalktım kırmızıları giydim tam çıkacağım kırmızı ayakkabım yok başka renk giymem aradım ben giydim dedi:KK50:...üstümü değiştimm başka bişey giydim...neyse heveslendi dedim bişey demedim,,,,sonraki gün pembe kıyafetlerimi giyerim diye kafamda tasarladım sabah kalktım bluzumu giydim takıları takıp makyajımı yaptım dolabı açtım pembe pantolonum yok,,aradım o giymiş, kızım sorup giysene dedim, giymezsin diye düşündüm dedi, giymeyeceksem niye getireyim hergün ne giydiğimi görüyorsun giydiğimi bi daha giymeyeceğime göre onlardan giyseydin dedim ,,,telefonu kapatınca çok kızdım tekrar üstümü değiştim,,,,,

işte benim de sinir olduğum şey bu. Tutup da her gün "şunu giyeceğim" diye plan yapmıyorum. Sabah ne geliyorsa içimden onu giyiniyorum. Elimi attığımda yok olması beni sinir ediyordu. Neyse artık zaten hem bedenden hem de farklı şehirlerde yaşadığımızdan dolayı kendi benim kendi kıyafetim :KK1:

Izinsiz kıyafetleri giyenlere de koca bi tava o halde :KK9:

en nefret ettiğim şeylerden biriydi benden küçük olan kızkardeşimde aynısını yapardı .yeni aldığım kıyafetleri ben daha giymeden giyerdi sinir olurdum

hayır canım evlenmedi,,,

adamdaki aşka bak hala uğraşıyor sana kavuşabilmek için:KK1::KK1:

en nefret ettiğim şeylerden biriydi benden küçük olan kızkardeşimde aynısını yapardı .yeni aldığım kıyafetleri ben daha giymeden giyerdi sinir olurdum

evet ya, bi sefer kavga etmiştim.

bi t-shirt almıştım little big'den. defalarca onu da tembihledim, annemi de giymesin diye.

bi gün bi fotoğrafında gördüm. nasıl yapmışsa hem giymiş, hem yıkatmış, hem de etiketini (anlayım diye çıkarmamıştım) yerine takmıştı :KK1:

Kızartma, püskevit, pasta, börek, kola, zararlı ne varsa hepsini yiyor. Sporda yapmıyor. Gece uyumuyor, sabah akşama kadar yatıyor.
İftarda pidenin yarısını götürüyor. Ama yaşı 18 daha. İlerde benim gibi göbeklenir, çok azcık çıkmış. :) Oda şişkinlik herhalde.

Gorurum ben onu 30 bi gecsin hele, eskiden bende oyleydim, simdi su icsem yariyo :44:

hiç sevmem kıyafetimi paylaşmayı kardeşim bile olsa. gider aynısından 2 tane alırım ama vermem benimkileri.
allahtan ayak numaralarımız farklı da onlara sarkamıyor :KK1:

Benim kardesim yok ama sevdigim arkadasimla paylasirdim eskiden, benim kitaplarim kiymetlidir, kimseye vermem :KK20:

Onu da indireyim de lazım olur. Eksik kalmayayım. :KK1:

Indir indir, komsuda piser bizede duser, onlar hep banada gelecek :KK1:

Ama şimdi bende merak ettim:44:

Kedicana soyle :KK1:

hayır canım evlenmedi,,,

Walla abla ben senin eski esin olsam, bende birakmazdim pesini :KK1:

Benimki de öyle yapıyor. Bir bakıyorum benden önce giymiş. Ama kendisi alınca sakın giyme, ben giyeceğim diyor. Zaten o giymeden giymiyorum.

Gorurum ben onu 30 bi gecsin hele, eskiden bende oyleydim, simdi su icsem yariyo :44:

Benim kardesim yok ama sevdigim arkadasimla paylasirdim eskiden, benim kitaplarim kiymetlidir, kimseye vermem :KK20:

Walla abla ben senin eski esin olsam, bende birakmazdim pesini :KK1:

oo hele ki kitaplarım. ben kendi kütüphanemi kurmaya çalışıyorum. her ay en az 5 yeni kitap alır ve okurum.

okuduktan sonra şayet beğenmişsem bi tane daha alırım. genelde kitaplarım 2 tane.

kitap isteyene asla vermem. yenisini alır hediye ederim :KK52:
istanbul'a taşınırken annem çok ağlamıştı evden çıkıyorum diye
ertesi gün aradı, kitapların yeri bomboş olunca ev büyüdü, iyi ki taşınmışsın dedi. yatağın bazasından tut, her bir çekmeceme kitaplarım var.

dualarımda da hep kitap okumayı seven biri ile karşılaştır Allah'ım diye dua ederdim.
şimdi benim herif kütüphaneden çıkıp da bana vakit ayıramıyor.
duamı ne kadar ısrarla ve can-ı gönülden yapmışsam
hem okuyor hem yazıyor hem doktora yapıyor
:KK1:

resimleri beğendim,,en çokta kızını onun için topikten atmıyoruz....:KK52:
:KK52: :nazar::nazar: topiğimizin bütün hatunları fıstık gibi

helal sana senin naıl haberin olmaz vur dava yı kafasına

tüh ya türkiye için aldığın mı

43 kg da nasıl 36 giyer kedi ...:44:....benim kızım 1,55 bor 53 kg 36 giyiyor....kedinin boyuda o kadar,,,,34 bile bol gelmeli

herşey erkekler için bi evlende gör...eve gelir yemeğini yer eline kumadayı alır yatana kadar otururdu,,ben çocukları toplar eve gelirdim hemen yemeğe sonra bulaşık sonra döküntüler aralarda çocukların nazı pozu,,,çay demle adamada götür,,,yatma vakti bebeleri uyut çık dışarda oğlanı bul gel ,,,,sonra yatın.....noldu ikimizde işten geldik benim canın çıkıp yattım o elinde kumandayla kanal değiştirmekten canı çıkıp yattı ...adalete bakkkk..........bende be eşşeğim hepinizi sırtımda taşıyorum derdim,,,
boşanacağımız zaman yeter artık eşek çöktü seni artık taşıyamayacak dedim adamın cevabı: sen çökmezsin güçlüsün taşırsın.................yeterkiadamı boşama taşımaya devam et....
Ayy abla seninkide çok vicdansızmış.. şimdiye kadar demeyim hiç dedim büyüğümsün ablamsın diye çok fenaymış ablacım ya... insan eşine hiç değilse herzaman değil ama arada yardım etmeli destek olmalı.. harika bi kadınsın :KK42::KK42:

X