Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bugun arkadaslarla markete gittik,
Alisveristen sonra da hadi disarda yiyelim dedik.

Iftar
Cok az tavuk uzeri peynir ve mantarli
( neredeyse tamami deri ve kikirdakti )
Salata, yesil cay

Sonra eve geldik, evde kahve ictik.
O arada sizi dusundum, bugun giremedim dogru duzgun,
Bakamayinca ozluyorum :KK16:

Simdi saat 2 soda ictim bir su bardagi.
1 saat sonra sahurluk calismalarim baslar.

Afiyet olsun canim ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ellerine saglik canim. Ben de bulasik yikadim o ara. Simdi de kendimi yikayip yatacagim. Kizlarin sesi cikmadigina gore ya yemekten catladilar ya uyuyakaldilar ^_^

Aynen uyuyakalmisim :)) sindi kildim yatsiyi saat 2. 3te zaten uyaniorum napcam bilmem. Uyusam dert uyumasam dert.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nerden bildin ben +çıktım felaket

Tam 3 saat kimse ugramadi buraya tahmin etmek guc olmadi ^_^

Olsun canim ramazan siskinligidir verirsin sen ^_^

Aynen uyuyakalmisim :)) sindi kildim yatsiyi saat 2. 3te zaten uyaniorum napcam bilmem. Uyusam dert uyumasam dert.

Yat uyu canim ne kadar uyusan kar. Kizlarin uyuyacagini bilsem bekle bosver derdim ama sahura bile kalkma riskleri var ^_^

Allah kabul etsin canim. Ben izinliyim malum ^_^

İftar Menüm

İskender, yoğurdunu yemedim. Yoğurdu tatlı, köy yoğurdu gibi değil sevmiyorum onun için. Pidesini de yemedim.
Dağ çileği
Biraz ceviz
Çiğ köfte, birkaç tane.

Bluedaisy güzel bir aksam gecirmissin. Türk çok varmi ordada

Bu ucuncu sorusum bu soruyu. Net cevap alamadim. Beni niye kaale almiyorsunuz birakip giderim baska sayfaya orada ahkam keserim buradan gorduklerimi copy-paste yaparim, rencide ederim sizi :))))

Dikkat cekebildiysem sorum:
Sorum:
Damla sakizli turk kahvesi icebiliyor muyuz?

İcemiyorsak adini desifre etmedigim arkadasim nasil iciyor? ^_^

B KAN GRUBU

Kan grubu B olanların sindirim sistemleri güçlü enzimlere sahiptir. Deyim yerinde ise B gruplarının asitleri taşın üstüne damıtılsa onu bile eritir.
:KK1::KK1::KK1:

Babymom:

Canim alan kucuk zaten can acitsa en gazla ne kadar acitir ^_^ buyuk rahatlik git derim.

Yalniz senin ilk seans eamazandan hemen onceydi en az 2 aylik periyodlarla yapiliyor canim. O kadar sik isina maruz kalma. Bence gel gir havuza don aonra yaptir bacaklari. Ozel bolge icin git gideceksen. Burada genelde haziran basi ve ekim basi arasi tercih edilmiyor canim. ^_^

Bu ucuncu sorusum bu soruyu. Net cevap alamadim. Beni niye kaale almiyorsunuz birakip giderim baska sayfaya orada ahkam keserim buradan gorduklerimi copy-paste yaparim, rencide ederim sizi :))))

Sorum:

:KK1::KK1::KK1: Damla sakızlıyı ben içtim bir ara, ama sanki içilmemeli, damla sakızı aroması yazıyor çünkü. Bilemedim. :KK1:

Son düzenleme:
B KAN GRUBU

Kan grubu B olanların sindirim sistemleri güçlü enzimlere sahiptir. Deyim yerinde ise B gruplarının asitleri taşın üstüne damıtılsa onu bile eritir.
:KK1::KK1::KK1:

Bildigin cop tenekesi yani ^_^

:KK1::KK1::KK1: Damla sakızlıyı ben içtim bir ara, ama sanki içilmemeli, damla sakızı aroması yazıyor çünkü. Bilemedim. :KK1:

İlk kez desifre etmeyim dedim onda da sen rahat durmadin ^_^

Senin ayaklar niye yaniyor canim?

İftar Menüm

İskender, yoğurdunu yemedim. Yoğurdu tatlı, köy yoğurdu gibi değil sevmiyorum onun için. Pidesini de yemedim.
Dağ çileği
Biraz ceviz
Çiğ köfte, birkaç tane.

Afiyet olsun kurtulmus ekmekler elinden ^_^

Afiyet olsun kurtulmus ekmekler elinden ^_^

Ekmekler, pideler kurtuluyorda. Zaten ramazan pidesini önceden de sevmezdim. Islak ekmekten de hoşlanmam, çok yemezdim iskenderde ki pideyi de. Ama yufka ve lavaşlar kurtulamıyor elimden. Birde üzerine tereyağ oldu mu hiç kurtulamaz. :KK52:

Sorum:

Bu topige ilk geldigim gunlerde de biri sormustu, icemiyoruz galiba. Topik ustadlari cevap verin bakim, neyen icemiyoz :44:

Bluedaisy güzel bir aksam gecirmissin. Türk çok varmi ordada

Sagol canim, turkmenistanda cok turk var, coguda 8-10 yildir burda.
Biz yeni sayiliriz 1 sene olacak. Bizim sirkette evli arkadaslarin cogu ya rusla, ya ozbekle, yada turkmenle evli.
Kizlarda daha kucuk. Benim takildigim kiz 27 yasinda rus.calistigi icin hafta sonu gorusebiliyoruz
Turkle evli bi benim esim var. Esi baska sirkette calisan turk bikac bayanla tanistim ama ortamlarini kurmuslar,
Yeni birine cok da kucak acmiyorlar, bende cok ustelemiyorum, nadiren gorusuyoruz.

İlk kez desifre etmeyim dedim onda da sen rahat durmadin ^_^

Senin ayaklar niye yaniyor canim?

Bilmiyorum neden yanıyor. Ayağım zaten çorapsız çok az durur. Çok kurudur, krem bir işe yaramaz. Yaz gelince de ayaklarımda yanma oluyor, sebebini bilmiyorum. :KK50:

X