Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Günaydın. Ben de ölçmek istiyorum ama nerede ölçtüreceğim bilmiyorum, keşke sağlık ocaklarında ölçseler. Ben ramazanda da yapıyorum sporumu, azalttım zaten.
kedicim ben fakirin herküles baskulunu aldım marttan berı yağ su kas kemık ölçumlerını takıp edıyorum..işe yarıyor cidden..

sana da hayırlı cumalar canım

hayırı yolculuklar

teşekkür ederim Gül abla sağolasın. Ankara'ya gidiyorum memleketime. özellikle Anneme ne yiyip ne yemediğimi söyledim :) yapacak birşey yok kilo alırsın dedi. kilo almaktansa aç kalırım daha iyi dedim :) o zaman ben kendi yemeğimi yaparım, siz takılın dedim. biz de herkes kilolu. en son babam devrim yaptı ve 3 ayda 10 kg verdi. şu an ailenin en zayıf üyesi benim düşünün artık. yarım kg vermiş görünüyorum inşallah p.tesiye kadar korurum. pazar günü de iftar ve sünnet düğünü var sen benim boğazıma hakim ol dinimiz amin

perşembe görüşmek üzere.

geçmiş olsun canım, inşallah sonuçlar temiz çıkar, haberdar et.

Sen biseye mi sıkıldın bu ay, yada ramazan basladi, duzen degisti diye mi boyle oldu acaba.
Hay Allah ya.

bu ay değil de 2 ay önce üzülmüştüm. geçen ay da hafiften benzeri olmuştu ama sonuca çabuk ermiştim. dün gece itibariyle tam anlamıyla rahatladım.
kurstaki arkadaşlarımın tamamı doktor, bir ben sağlıkçı değilim. oradaki kadın doğum doktoruna sordum. beslenme düzeni değişikliğinden ve ani aşırı kilo alımından kaynaklanıyor olabilir. aspirin iç dedi. ben de dün teoson'cuğumun tavsiyesiyle öğlende içmiştim. yarın yine iç dedi. gece baktım sorun çözülmüş, yine de sabah da içtim bir tane. bittikten 7 gün sonra da soğan kürünü yapacağım. dr onun için de olumlu sonuçlar oluyor kesinlikle yap dedi.
bu arada dün gece turk telekom kadıköy'deki kabloları yeniliyor diye wireless yoktu. Turkcell 3G'nin de çalışmayaacağı tuttu. ben de kurstan gelir gelmez yattım uyudum. mesajını gece gördüm canım bitanesin

nooldu topikimize herkesler hasta
nazar duası okuyalım

canım dün kurstaki doktor arkadaşıma sordum, yukaıda yazdım dediklerini. o da soğan kürünü tavsiye etti. sağolasın
körüklü otobüse çok güldüm

Annem yina mantı yapacak, kardeşim istemiş. Hazırdan yapacak, bende biraz yiyebilirim. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben ki el işi açma mantıya hazır demişim, hazıra dönüp bakmam bile. ama sen kesin yemişsindir

afiyet olsun canım ^_^
canım kıymalı bulgur pilavını ben yapmadım hiç, kimin yazdığını hatırlamıyorum ama benim de dikkatimi çekmişti.
ben bademli ya da iç pilav yaptığımda yanında kıymalı tarhana çorbası yapmıştım

afiyet olsun ablacım ^_^

afiyet olsun sana ve bebişe kan olsun can olsun ^_^

mazeretim vardı ablacım ama gördüm ki ben yokken buralar çok sessiz oluyor. hahahah

ooh afiyet olsun canım ^_^ canım omletinden çekti ama yumurta ile arama az bi süre mesafe koydum...

Eki Görüntüle 1185379
Ek olarak karpuz ve yer fıstığı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
afiyet olsun ^_^

afiyet olsun ^_^ bluedaisy ile hemen hemen aynı omleti yapmışsınız, o peynir koymuş ilaveten ^_^

aynen canım, izinliyim ve hakkımı sonuna kadar kullanıyorum. bugün dehşet bir karın ağrım var, kıvranıyorum resmen ama buna da şükür, olamamak çok daha büyük bir stresmiş.

afiyet olsun canım iyi yolculuklar ^_^

günaydın ben de cumaları çok severim. müminin bayramı neticede ^_^ hayırlı cumalar, sevdicekle iyi vakit geçirmeler

günaydın, hayırlı cumalar ablacım ^_^

Hayırlı cumalar herkese Rabbim dualarınızı kabul etsin inşaallah.

hayırlı cumalar canım, amiiiiinnnn ^_^ duana beni de ekle

kedicim ben fakirin herküles baskulunu aldım marttan berı yağ su kas kemık ölçumlerını takıp edıyorum..işe yarıyor cidden..

canım ben de iyi bir baskül arıyordum memnunsan ben de alayım ^_^

merhabalar neredeyse 24 saat ayrı kaldım sizden çok özledim ^_^

dünkü menüm:
08:30
2 cherry domates
1 çb ceviz
+10 adet zeytin
az peynir
yarım salatalık

maalesef yumurta yok

15:30
3 kaşık haşlanmış buğday
4 kaşık et sote
1 salatalık

22:00 kefir

^_^

Rabbim oruçlarınızı kabul etsin hatunlar.

Yedim bile.

Şu sıralar, animasyon izliyorum. Severmisin bilmiyorum.
Mantiyi goturmus
Severim canim tavsiyelere acigim
Uuu ablam nasil yedin 25 zeytini maşallah
Afiyet olsun
Seyy yedimmm evet az yedim ama yaa accik hem gul abla kizmamis hamile kontenjanı

Nette ki yorumlar kafa karistirdi iyice bebde

galiba tiss tiss
Abla kuru erik ve kuru kayisiyi az suyla kaynatsan sekersiz icsen inan cozulur bende cok ise yaramisti
Kefiri soruyum druma izin varsa cikariyim buzluktan yavrucaklarimi
Dr izin vermedi kontrolum sali gunu sma cok sikilmistim yavas yavas yorulmadan esimle yürüdüm yoksa cildircaktim evde

Uykudan geberecem akşam olsada uyusak bu hafta c.teside mesai var hafta hiç bitmez artık uykularda hiç alınmaz

Uykudan geberecem akşam olsada uyusak bu hafta c.teside mesai var hafta hiç bitmez artık uykularda hiç alınmaz
Biter biter ömür bitiyor ne bitmemişki yaşadığın her dakikanın keyfini çıkar. Nasıl olsa hep uyuycaz. Hemen yerinden kalk yüzüne bir su serp kötü enerjini alır 4 - 5 kerede derin derin nefes al oh uyku gitti. Bu arada. İsraili lanetlemeyi unutma cuma vakti bol bol ya Kahhar çek gazzeli müsluman kardeslerimize dua et forum olarak ne olur dualarımızda gazzeyi es geçmeyelim. Eminim uykun kacmıştır canım

canım o hamile olduğu için bişey diyemiyorum canı çekmiştir

afiyet olsun canım

yumurtalarımızda pişti olmuş sayılır ben peynir koymadım
sporda yapılmış,,,yarın sorumlu bakan notunu verir

Bizim damak tadimiz birbirine benziyor, pisti oluyoruz

Iyi yolculuklar, anne simdi sen zayifalmissin diye uzulur, yedirmeye calisir.

günaydın ben de cumaları çok severim. müminin bayramı neticede ^_^ hayırlı cumalar, sevdicekle iyi vakit geçirmeler

canım ben de iyi bir baskül arıyordum memnunsan ben de alayım ^_^
Teşekkür ederim canım akşam planını yaptık çok güzel bir yere iftara gidip arkasından teravıh kılıp çay bahçesine gitmeye karar verdık..fakirin herkülesinden memnunum canım..boy ve yaş oranını giriyorsun hatta 10 kişiden fazlasını hafızaya alıyor ve yağ su kas kemık ölçümü yapıyor..indırımdeyken almıştım 30 Tl civarıydı..tabı dıyetısyenlerın kullandıkları ölçüm cihazları gıbı olmaz ama duzenlı kontrol edınce cıdden oranların aylar içinde yer değiştirdiğini görebılıyorsun.. tavsıye eder mısın dıye sorarsan Allah pişman etmesin ederim..

teoson bende cumartesıyı bekliyorum bol bol uyumak için.. oruçta en çok zorlayan şey ne deseler önce uyku sonra su derım..yemek yemek aklıma bıle gelmiyor bu ıkısı eksık olunca..Rabbim kolaylığını versın canımcım..

slm çıtırlar
nöbetten çıktım geldim yattım kalktım çok şükür dinlendim
o kadar dinlendim ki iftara misafirim var
şimdi eşimle alışverişe gitcem gelince temizlik hazırlık vs başlıcak
nöbetim iyiydi çok şükür ama 2 tane ateşli çocuğum vardı sabaha kadar onlarla uğraştım
saat 5 gibi ateşleri çıkmış anneleri ben azıcık dinleneyim diye bana haber vermemişler kendileri yıkamışlar düşürmüşler
neyse çok şükür düşmüş. dedim ama olmaz haber verin kayıt ediyorum ben onları
sabah teslim ederken biri yine 38.5tu fitil verdim giderayak inşallah bugün biraz daha düşük olur ateşleri

Ayni baskul bende de var internetten almistim cok uygundu fiyati. Bende memnunum.

yazdıklarını okuyunca kaçtı kaçmazmı saol canım

bizim damak tadimiz birbirine benziyor, pisti oluyoruz

ıyi yolculuklar, anne simdi sen zayifalmissin diye uzulur, yedirmeye calisir.

aynen ya çünkü bende zaten zorla uyuyorum birde uyanıp tekrar uyumak çok zorluyor beni tekrar dalmak uzun sürüyor sonrada tekrar hooop uyan sabah işe allahım gücüne gitmesin isyana girmesin

Canim pzt haber ver bize de mutlaka.evet şeker yuklettim binlerce şükür ki şekerim 122 çıktı. .ilk gebeligimde bu yükleme sonucu 280 idi ve çok ciddi risklerim vardı. .su an icin bu beslenme şekliyle daha da yukselecegini sanmıyorum. .canim farkettimde ben toplam 8 kilo hedef koymuşum hangi akla hizmet bilemedim.ben onu bu hafta paşa paşa 10-12 arasina taşıyım.bu kadar utopik olup sonrasinda hüsrana ugramayayim dimi şimdilik 3 kilo evet ama 4 ay var daha 7-8 kilo daha alirim.. çok hızlandı kilo artışım..dedigin gibi yarasin bebişe birde bunu takmayacagim kafama

Sen niye böyle uykusuz falansin??. Ağrın var mi hala?

Canım Estağfurullah ne idolü utandim şimdi, inşallah birbirimizden aldigimiz dogru tavsiyelerle atlatiriz bu sureci saglikla
Iyi olmaniza çok sevindim canim.ben evet karatay yapiyorum.sadece meyve konusunda cok sıkmıyorum kendimi doktorumun onerisiyle..sadece akşam ve sonrasi meyve yememeye dikkat ediyorum.hatta artik meyvenin yaninda yogurt ayran sut falan tüketiyorum gi düşürmek için. . Çok canim cekerse arada kacamagim oluyor ama çok nadir mesela aylardir ilk defa manti yemişim.bizim ailede hamur isi çok meşhurdur ama uzak duruyorum. ..kavun, dut vs gibi gi yüksek meyveleri kaçamak olarak görüp dikkatli tüketiyorum. Sadece incirde yapmıyorum bunu doktorum üreme sistemi için bi mucize olduğunu her gün yemem gerektigini soyledi.sabahlari ceviz koyup içine 2-3 tane yiyorum..

Canım benim şeker öyküm olduğu için 2 doktorumda kabul etmedi.dogumumu yapacak olan doktorum esnemedi bile.diger doktorumda önemli muhakkak falan dedi..zaten hiç bir dr kabul etmiyor genelde diye okuyorum forumlarda.sen yinede şansını dene ama ya sekerin varsa ve ogrenemezsen bu büyük tehlike

Sağol canım.. bugün indi şişlikler inşallah soruçlar iyi çıkar.. benimde iki senedir arada yükselir o dediğin ilaçlardan verirler enson geçen ay kullandım 15 gün filan oldu biteli dr. kontrolum vardı dün işte.. sürekli takip edemiyosun ki.. benimde çocuğum olmuyor 3senedir herhangi bi sebep yok bende buna bağlıyorum ne ara düşük ne ara yüksek belli değil streste her nekadar yok desem oluyo işte her ay hayal kırıklığı olunca
Senden hatırlıyosan eğer o kullandığın bitkiler neydi yada bitki uzmanı kimdi bi de ben araştırayım belkim senin gibi bende kavuşurum hasretime

Teşekkür ederim canım.. annemde dedi senin dediğini attım kaya tuzunu leğenin içine ayaklarımı soktum gerçekten rahatlattı.. bi de mayddnoz limon lu su içiyorum çok şükür bugün iyiyim indi şişlikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…