Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Simon's Cat videoları var çok güzel, onları izle.

Aksam senden gorup arastirdim, bayildim bu kediye ben. Cok severim zaten kedileri. Bu simon s cat in, adamdan yemek istemesine bayildim.

ya bu kilo verenlere bir şey sormak istiyorum ne kadar sürede o kadar bahsettiğiniz kiloları verdiniz ???????

Herkesin degisiyor. Ben 54,4 kilodan 51, 5 a 2,5 ayda dustum.

Canim cok gecmis olsun, sonuclar temiz ciksin insallah. Haberlerini bekliyoruz.
Sağol canım.. inşallh bişi çıkmaz zannetmiyorum bişi çıkacağını ama daha önce kendimde şişlik görmemiştim korktum biraz..

BENDE BALIĞIM DOKUNMAYIN AĞLARIM:KK52::KK52:

canım çok geçmiş olsun şişkinliklerin kullandığın ilaçtan olabilir ama sen çok telaş etmişsin gibi ama merak etme bişi çıkmaz kiloyuda düşünme bırak artı çıksın sağlık olsun ondan sonra nasıl olsa gider
Sağol canımmm.. öyle şiş görünçe korktum bide kalp filan dediler iyce korktum.. gerçi jillian yapıyorum ben kalpte sorun olsa yapamazdım herhalde diye düşündüm kendi kendime :KK1::KK1: kiloyu düşündüğümden değil valla hafta başından beri varmış demekki ayaklarıma vurunca anladım demek istemiştim... yoksa ille de önce sağlık:KK34:
AMİN

geçmiş olsun canım

prolaktin ilaçlarından olabilir canım

prolaktin için bende aylarca ilaç kullanmıştım, bütün vücudum şişti adetim kesildi, tahlil yatırdım hamile çıktım,,,oğlan 2 yaşında buna kim bakacak oğlan kreşte, kirada oturuyoruz para nasıl yetecek maddi imkan zor diye ağla ağla mahvolmuştum,,,rahmetli annemle kayınvalidem doğur dediler,ikna ettiler neyse doğurmaya karar verdim,,4 ay geçti hiç doktora gitmedim o zamanlar ultrasyon olmadığı için alttan muayene ediyorlardı oda düşüklere neden oluyordu gitmedim....4 aydan sonra karından muayene oluyor gittim koca karın oldu var, adam muayene etti bişey hissedemedi mydenizzin ki bile o kadar değildir şimdi,,,,:KK52:...yine eski yöntem muayene etmeye karar verdi etti bişey yok :KK50: sen hamile değilsin dedi :44: nasıl olur 4 aydır adet görmüyorum tahlildede var çıktı...yeniden kan tahlili istedi yaptırdık bişey yok,,,,dünyalar benim oldu ,,,,o arada 10 kg ya yakın almışım ilaçlardan belim kütük gibi kalınlaşmış koca karın,,hemen diyete başlayıp vermiştim...

Ablacım daa öncede kullanmıştım ama böyle olmamıştım... belkide u sefer böyle yaptı, nihayetinde hormon :KK53::KK53:senin değer adeti kesecek kadar baya yüksekmiş demek bende çok az olunca anlıyorum ki pro yükselmiş..
Geçmiş olsun. :KK43: Sassy suyu dene sende. Belki yararı olur, eğer ödemse.
Sağol canım..bende gelir gelmez maydondz limon yaptım bi bardak onu içtim.. sassy de denerim yeter ki insin şişlik

AMİN

geçmiş olsun canım

prolaktin için bende aylarca ilaç kullanmıştım, bütün vücudum şişti adetim kesildi, tahlil yatırdım hamile çıktım,,,oğlan 2 yaşında buna kim bakacak oğlan kreşte, kirada oturuyoruz para nasıl yetecek maddi imkan zor diye ağla ağla mahvolmuştum,,,rahmetli annemle kayınvalidem doğur dediler,ikna ettiler neyse doğurmaya karar verdim,,4 ay geçti hiç doktora gitmedim o zamanlar ultrasyon olmadığı için alttan muayene ediyorlardı oda düşüklere neden oluyordu gitmedim....4 aydan sonra karından muayene oluyor gittim koca karın oldu var, adam muayene etti bişey hissedemedi mydenizzin ki bile o kadar değildir şimdi,,,,:KK52:...yine eski yöntem muayene etmeye karar verdi etti bişey yok :KK50: sen hamile değilsin dedi :44: nasıl olur 4 aydır adet görmüyorum tahlildede var çıktı...yeniden kan tahlili istedi yaptırdık bişey yok,,,,dünyalar benim oldu ,,,,o arada 10 kg ya yakın almışım ilaçlardan belim kütük gibi kalınlaşmış koca karın,,hemen diyete başlayıp vermiştim...

Ablacim mucize yasamissin resmen. :KK53:

Aksam senden gorup arastirdim, bayildim bu kediye ben. Cok severim zaten kedileri. Bu simon s cat in, adamdan yemek istemesine bayildim.

Herkesin degisiyor. Ben 54,4 kilodan 51, 5 a 2,5 ayda dustum.

Evet, o çok güzel ama bulamadım. Aslında onu koymak istiyordum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ya bu kilo verenlere bir şey sormak istiyorum ne kadar sürede o kadar bahsettiğiniz kiloları verdiniz ???????

kg vermek kişiden kişiye değişiyor
metabolizması hızlı çalışan çabuk veriyor,,,
spor yapan da çabuk veriyor,,,farklı spor yaparak sıkılaşanlar az kg versede sıkılaştığı için daha çok vermiş oluyor,,,,
birde kişinin fazlalığına göre değişiyor,,,,,zayıf kişi ayda 2 kg verirken kg lu olan ayda 5 veriyor,,,emzikli olan 6-7 veriyor,,,
daha önce rejim yapan az veriyor, epeydir yapmamış olan daha çok veriyor
ben haşimato hastasıyım ve menopoza girim buna rağmen ilk ay 5,,,, 2. ay 4,,,, 3. ay 2 verdim (ramazandı o zamanda),,,spor yapmadığım halde,

Ablacim mucize yasamissin resmen. :KK53:

aynen,,,o zorlukla 2 çocuk, annem kanser bakacak kimse yok, 2 çocuğun kreş parası, ev kirası derken maddi olarak çökecektik,,,ev kirası benim maaşımın 2 katıydı pahalı bir semtti annemlere ve K.V yakın diye tutmuştuk...allah yüzümüze güldü de hamile değilmişim ....

aynen,,,o zorlukla 2 çocuk, annem kanser bakacak kimse yok, 2 çocuğun kreş parası, ev kirası derken maddi olarak çökecektik,,,ev kirası benim maaşımın 2 katıydı pahalı bir semtti annemlere ve K.V yakın diye tutmuştuk...allah yüzümüze güldü de hamile değilmişim ....

Oyle ablacim, tuylerim diken diken oldu. 4 ay adet gorme, testte hamile cik.
Resmen Allah in sevdigi kuluymussun. :KK16:

Annem yina mantı yapacak, kardeşim istemiş. Hazırdan yapacak, bende biraz yiyebilirim. :)

Iftarim

3 zeytin
Kiymali tarhana corbasi
Kiymali bulgur pilavi ( gecen mengmeng yazmisti, bugun ilk defa denedim, super oldu )
Ve tabikide semizli cacik :KK52:

Simdi yesil cayimi iciyorum.

Hepinize iyi iftarlar, Allah sofralariniza bereket versin. :KK16:

Son düzenleme:
Annem yina mantı yapacak, kardeşim istemiş. Hazırdan yapacak, bende biraz yiyebilirim. :)

yiyeceksen adam gibi evde yapılmış ye,,,o hazırların içinde neler var, hamuru neden yapılmış kim bilir...
Iftarim

3 zeytin
Kiymali tarhana corbasi
Kiymali bulgur pilavi ( gecen mengmeng yazmisti, bugun ilk defa denedim, super oldu )

afiyet olsun tatlım

iftar:KK56:
2 zeytin
3 kırmızı erik (bağırsakları çalıştırışın diye, sassy 3 gün iyi geldi son gün devrim yaptı o günden beri yine bişey yok:KK50: )
etli patlıcan
ot salatası bol yağlı (semiz,dereotu, maydonoz,nane)
yoğurt
2 tane ceviz
omega3 ve antioksidan
sassy su

2 zeytin
3 kırmızı erik (bağırsakları çalıştırışın diye, sassy 3 gün iyi geldi son gün devrim yaptı o günden beri yine bişey yok:KK50: )
etli patlıcan
yoğurt
2 tane ceviz
omega3 ve antioksidan
sassy su

Afiyet olsun ablacim. Kefir mayalamaya baslasana tekrar.

Afiyet olsun ablacim. Kefir mayalamaya baslasana tekrar.
sagol canım

kefirlerim dolapta beklemede kaldılar ara verdim tam verdim,,,,bi ara gaz yaptı bende o da sık sık abdest almama neden oluyordu sinir oldum ara verdim,,,prynir altı suyu ve sütte öyle yapıyordu 3 aydır içmiyorum ....

Son düzenleme:
sagol canım

kefirlerim dolapta beklemede kaldılar ara verdim tam verdim,,,,bi ara gaz yaptı bende o da sık sık abdest almama neden oluyordu sinir oldum ara verdim,,,prynir altı suyu ve sütte öyle yapıyordu 3 aydır içmiyorum ....

:KK1: O gaz derdi benimde basima bela.

uff ya ben ne yapıyım körüklü otobüsler gibiyim tıstıs ::KK17:
sagol canım

ay hamileler keifr içebiliyor mu ablacım netten araştırdım kimse kesin birşey demiyor :26:
2 zeytin
etli patlıcan
yoğurt
2 tane ceviz
omega3 ve antioksidan
sassy su
ben önceden çok yaşardım kabızlığı sonra canan hocanın bol zeytin yağlı salata yeyin demesi çok işe yaradı bende sende neden böyle oluyor ki ablacım
yiyeceksen adam gibi evde yapılmış ye,,,o hazırların içinde neler var, hamuru neden yapılmış kim bilir...

afiyet olsun tatlım
kedi fırçayı attı gül abla :18:
Iftarim

3 zeytin
Kiymali tarhana corbasi

amin canım seninde evinin sofranın bereketi bol olsun

ufff canım istedi bol yogurtlu sarımsaklı ımmm... yarın anneme yaptırayım artık napalım :KK1:
Simon's Cat videoları var çok güzel, onları izle.
izleyim canım evde çat diye çatlıyacağım yoksa,
film ve kitap tavsiyerleride alabilirim :KK1:
AMİN

geçmiş olsun canım

abla senin hikayelerden kitap olur kitap valla gülsem mi ağlasam mı cinsinden :KK9:

09/07/2014

sabah(12:00)
2 yumurta,
1/4 çb ceviz
biraz peynir

ara(16:00)
1 kase yogurt
1 nektari

akşam(20:30)
1 kase mercimek çorbası tereyağlı yaptım:KK1:
1/2 porsiyon taze fasulye
salata bol
1 bardak süt

su:3 lt

10/07/2014
sabah(10:30)
1 yumurta
1 bardak süt
1 kibrit kutusundan az peynir

öğle(15:00)
1 büyük kase yogurt
1 elma
1 nektarin doğradım içine

mercimek (2-3 kaşık güzel değildi resmen üzerinde ayçiçek yağı yüzüyordu)
1 kase salata
1,5 iskenderin eti pidelerini yemedim

1 porsiyon künefeden 1 kibrit kutusu kadar:KK50:
spor: evet aylar sonra diyebilirim galiba abartmış olmamm yürüyüş hafif tempoda 30dk

Sana da mi kefir yapiyor
uff ya ben ne yapıyım körüklü otobüsler gibiyim tıstıs ::KK17:

ay hamileler keifr içebiliyor mu ablacım netten araştırdım kimse kesin birşey demiyor :26:

ben önceden çok yaşardım kabızlığı sonra canan hocanın bol zeytin yağlı salata yeyin demesi çok işe yaradı bende sende neden böyle oluyor ki ablacım

kedi fırçayı attı gül abla :18:

amin canım seninde evinin sofranın bereketi bol olsun

ufff canım istedi bol yogurtlu sarımsaklı ımmm... yarın anneme yaptırayım artık napalım :KK1:

izleyim canım evde çat diye çatlıyacağım yoksa,
film ve kitap tavsiyerleride alabilirim :KK1:

abla senin hikayelerden kitap olur kitap valla gülsem mi ağlasam mı cinsinden :KK9:
Senin gaz hamileliktendir:) tis tsi koruklu :)...............
Kefiri hamiller icermi hic duymadim...bence zararli bisey degil ama doktoruna sor yinede canim...,,,25 zeytin yiyorum her zeytini cay kasigiyla aliyorum ici yag dolu o kadar zeytinde en az 2 yeme kasigi yag gidiyor mideye,,iftardasalata yag dolu ..yemeklere yagi bosaltiyorum resmen ama tik yok.

09/07/2014

sabah(12:00)
2 yumurta,
1/4 çb ceviz
biraz peynir

ara(16:00)
1 kase yogurt
1 nektari

1 kase mercimek çorbası tereyağlı yaptım:KK1:
1/2 porsiyon taze fasulye
salata bol
1 bardak süt

10/07/2014
sabah(10:30)
1 yumurta
1 bardak süt
1 kibrit kutusundan az peynir

öğle(15:00)
1 büyük kase yogurt
1 elma
1 nektarin doğradım içine

mercimek (2-3 kaşık güzel değildi resmen üzerinde ayçiçek yağı yüzüyordu)
1 kase salata
1,5 iskenderin eti pidelerini yemedim

1 porsiyon künefeden 1 kibrit kutusu kadar:KK50:
spor: evet aylar sonra diyebilirim galiba abartmış olmamm yürüyüş hafif tempoda 30dk

Afiyet olsun canim.....doktor kalkmana izin verdi mi

Topik ne kadar sessiz herkes ayni anda kaybolmus sanki:)....bende dahil:)........laptop kizda film seyrediyor diye girmedim, telden zor oluyor ama sayfalar dolmustur bi bakayim dedim,,,bide ne goreyim benim biraktigim sayfada kalmis...:KK43:...nasil becermisiz ki bu aksam hepimiz birden girmemeyi:)

X