Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

akşama doğru nihayet huzura erdim.

sadece su içerek bozdum orucu yanımda bir şey yoktu.
iftarda 2 kaşe mercimek çorbası içtim
az salata, 2 ceviz içi yedim.
tarçınlı sütlü kahve + 3 adet gün kurusu + kaymak

yemek çok alakasız oldu ama canım istemiyordu hiç. su kesmişti... çorbayı dökmemek için içtim.

yarın için yemeğimi hazırladım. bluedaisy'min uydurma yemeği, 3 kaşık haşlanmış buğday üzeri tereyağ (henüz tereyağı eritip dökmedim sabah yapacağım) ve üzeri et sotemsi bi yemek.

herkese iyi sahurlar, ben bi hafta uykumu alacağım inşallah ^_^

yarın yoğun bir gün olacak şansıma erkek asistanımın da yarım gün geliş günü. odada yalnız olamayacağım...
ilk fırsatta görüşürüz ^_^

dizlerimde ağrı olduğu için sporu tamamlayamadım. uygun bir yöntem bulmam lazım. sanırım yine en iyisi ramazanda sahilde yürümek olacak.
ama bu durum sizin spor yapmanıza engel değil, takipteyim. hocanın dediğini yapın, yaptığını yapmayın diye atalarımız boşuna dememiş. yalancı mı çıkarayım koskoca adamları? :KK51:

yemek çok alakasız oldu ama canım istemiyordu hiç. su kesmişti... çorbayı dökmemek için içtim.

yarın için yemeğimi hazırladım. bluedaisy'min uydurma yemeği, 3 kaşık haşlanmış buğday üzeri tereyağ (henüz tereyağı eritip dökmedim sabah yapacağım) ve üzeri et sotemsi bi yemek.

yarın yoğun bir gün olacak şansıma erkek asistanımın da yarım gün geliş günü. odada yalnız olamayacağım...

dizlerimde ağrı olduğu için sporu tamamlayamadım. uygun bir yöntem bulmam lazım. sanırım yine en iyisi ramazanda sahilde yürümek olacak.
ama bu durum sizin spor yapmanıza engel değil, takipteyim. hocanın dediğini yapın, yaptığını yapmayın diye atalarımız boşuna dememiş. yalancı mı çıkarayım koskoca adamları? :KK51:

iyi yapmışsın çorbayı dökmemekle ,,,geceye acıkırdın,,,sahur yemeğinde hazır,,,afiyet olsun şimdiden canım

dizlerindeki ağrı spordan mı oldu canım

Dinlen kuzucum, reglini atlat gel. Ozleriz simdi geceleri seni :KK14:

başlamadan ölçülerini almışmıydın

Sadece gobegimi olctum 83 cm. Ilk defa ramazanda kilo almiyorum, gr gr veriyorum ama veriyorum. Cok sukur.

Gül ablacım çok geçmiş olsun canım Allah kızına acil şifalar versin.Çok koşturuyorsun yazık sana ben üzülüyorum yazdıklarını okuyunca Allah sanada güç kuvvet versin valla 41 kere maşaallah sana:nazar:

Oh mantılar kadayıflar gırla gitmiş bakıyorumda benide azdırmayın simdi bak ben 90 kiloyum sizin gibi değilim acıyın bana. Bende bugün hiç üşenmedim çerkez tavuğu yaptım çokseverim ve karatayada en uygun yiyicekti doğrusu gene can sikıntim geçmedi aldım ufaklığı gttim eyüp sultana orucumu orda açtım cocuğuda eğlence araçlarına bindirdim dönerkende görumceme geçtim kaynatama uğramadan olmuyor çok rahatsız kanseri dahada yayılmış.Allah bubramazan günü tüm hastalrımıza acil sifalar versin hastalık çok zor.Çerkez tavuğumu yiyemedim artık gece gece yerim. Bugunkübiftar menüm
Mercimek çorbası
Salata
Kebap
Sikma portakal suyu.
Dısarda anca bu kadar oluyor valla

Gül ablacım çok geçmiş olsun canım Allah kızına acil şifalar versin.Çok koşturuyorsun yazık sana ben üzülüyorum yazdıklarını okuyunca Allah sanada güç kuvvet versin valla 41 kere maşaallah sana:nazar:

Oh mantılar kadayıflar gırla gitmiş bakıyorumda benide azdırmayın simdi bak ben 90 kiloyum sizin gibi değilim acıyın bana. Bende bugün hiç üşenmedim çerkez tavuğu yaptım çokseverim ve karatayada en uygun yiyicekti doğrusu gene can sikıntim geçmedi aldım ufaklığı gttim eyüp sultana orucumu orda açtım cocuğuda eğlence araçlarına bindirdim dönerkende görumceme geçtim kaynatama uğramadan olmuyor çok rahatsız kanseri dahada yayılmış.Allah bubramazan günü tüm hastalrımıza acil sifalar versin hastalık çok zor.Çerkez tavuğumu yiyemedim artık gece gece yerim. Bugunkübiftar menüm
Mercimek çorbası
Salata
Kebap
Sikma portakal suyu.

Oyle walla dilimize vurdu bugun manti, kadayif.
Ama sikma portakal suyu yasak diye biliyorum ben.
Sikma olmayacak, gi si dusuk olan meyvalardan, direk yenilebilir diye biliyorum.
:KK54:

Sahur

2 yum, sivri, kirmizi biber ve peynir ile omlet
10 zeytin bol yagda
Kasar ve orgu peyniri
Domtis,,salatalik, mydnz ve maruldan salata
Cokca Ceviz, badem ve 1 kuru kayisi
Biriktirdigim sut kaymaklarindan 4 mini catal
Siyah cay 1 bard.
Su

Amma yemisim :KK53:
Iyi geceler canlar, ben mutfagi toplar, namazi kilar sonrada yatarim.
Tipim kaydi ramazanda gece oturmaktan, ramazan bitince uyku detoksu yapicim,
Bakimlara adicam kendimi :KK12:

Cok opuldunuz :KK16:

Son düzenleme:
Sahur;
Zeytin
Peynir
2 yumurta
Salata
Karpuz
Badem
Yoğurt çorbası (buğday, nohutlu)
Siyah çay

sahur :KK56:

1 yumurta
1 küçük kase patlıcan...gece pişirdiğimden
25 zeytin çay kaşığı dolusu
yarım domates
yarım salatalık
kıvırcık
aaaaa peynir yazacaktım yemediğim aklıma geldi:KK52:
ceviz,badem, fındık
yeşil çay ve bol su

Dinlen kuzucum, reglini atlat gel. Ozleriz simdi geceleri seni :KK14:

Sadece gobegimi olctum 83 cm. Ilk defa ramazanda kilo almiyorum, gr gr veriyorum ama veriyorum. Cok sukur.
ne güzel,,,hem almıyorsun hem veriyorsun...karatayın farkı bu işte....
Oyle walla dilimize vurdu bugun manti, kadayif.
Ama sikma portakal suyu yasak diye biliyorum ben.
Sikma olmayacak, gi si dusuk olan meyvalardan, direk yenilebilir diye biliyorum.
:KK54:
doğru biliyorsun canım,,,arada bir bir kahve fincanı içilebilir ama o arada biri abartmamak lazım,,,çoğu şey zayıflama aşamasında arada bir
Sahur

2 yum, sivri, kirmizi biber ve peynir ile omlet
10 zeytin bol yagda
Kasar ve orgu peyniri
Domtis,,salatalik, mydnz ve maruldan salata
Cokca Ceviz, badem ve 1 kuru kayisi
Biriktirdigim sut kaymaklarindan 4 mini catal
Siyah cay 1 bard.
Su

Amma yemisim :KK53:
Iyi geceler canlar, ben mutfagi toplar, namazi kilar sonrada yatarim.
Tipim kaydi ramazanda gece oturmaktan, ramazan bitince uyku detoksu yapicim,
Bakimlara adicam kendimi :KK12:

Cok opuldunuz :KK16:
afiyet olsun canım

allah kabul etsin

Mercimek çorbası
Salata
Kebap
Sikma portakal suyu.
AMİN...canım benim ablasına da üzülürmüş,,,sağol düşündüğün için

allah acil şifalar versin ,,,çok zor bir hastalık benim rahmetli annem 9 sene çekti:KK50:

ne güzel yapmışsın hem çocuğa hem sana değişiklik olmuş,,,allah dualarını kabul etsin

bluedaisy portakal suyu için gerekli olanları yazmış canım,,,kırkta bir 1 fincan bardağı olabilir ama insülin direncinin kırılmasını engeller ....
hayırlı sahurlarr :KK16::KK16::KK16::KK16:

yenmez mi teyzesi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

sana da hayırlı sahurlar canım,,,fıstığı öp benim için

Evet ya ilk yediğimde sanki pecete yiyomuş gibi hissettim sütlü peçete:KK52: sonra bi kere daha yedim acaba ilk yediğimi yapamamış olabilirler mi diye ama sonuç aynı :KK52::KK52:

Canım bazen hep olyor taşırıyolar sabırları kolay değil tabi ama sabret sıkma canını kızında üzülüyodur hissediyodur annesini :KK16::KK16::KK16:

hissediyor evet kızım çok duygusal bana çekmiş maalesef. neyse esas canımı sıkan şey dün akşam çözüme kavuştu. diğeri en azından katlanılabilinir :))))

bu arada menümü de yazayım. GÜnaydınnn Herkeşlere :)

iftar : keten tohumlu bir kase yoğurt, haşlanmış mercimek bol zeytinyağlı, yarım porsiyon barbunya, karışık marul salata

21.00 gibi 30 dk hafif tempoda gezinti :)

sahur: 3 yumurtalı omlet, bir tabak semizotu, fındık badem, peynir zeytin domates salatalık, 1 adet kırmızı ve yeşil közlenmiş biber çeyrek ekşi elma ( üstüne de 3 bardak suyu içince koştura koştura wc ye ) :))) ohh be dünya varmış dedim 1 kg gitti kesin. ramazan girdi gireli 3 günde bir çıkıyorum.

Son düzenleme:
afiyet olsun kedi cik,,,,bu arada tatlı niyetine karpuzu da götürmüşsün :KK52:

😄😄😄 Güllaç, hurma bitti. Şimdi de karpuz geldi. Ama bende herhangi bir rahatsızlık yok. Hedefin altındayım karpuz yiyebilirim. 😄😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende tam yazdıklarını okuyordum saolasın canımcım inşallah sonuçlar iyi çıkar p.tesi alıcam.sende mecburen şeker yükletmişsin kendine ama allah korusun insüline başlamazsın inşallah.sağlıklı beslendiğin için çok yüksek çıkacağını düşünmüyorum kilonda çok iyi gidiyor ne güzel sen bugidişle 10 kilo gibi bir rakam alacaksın inşallah .onun dışında iyisin sanırım afiyet olsun yarasın bebişe yediklerin:KK16::KK16::KK16:

geçmiş olsun teoson..dün yazacaktım sinirimden unuttum...gönlünü ferah tut. sonuçların iyi çıkacak öyle düşün.

Sozde gecmisi okuyacaktim, kizim aradi hastaydi elim ayagim titriyor iyi degilim hastaneye gidelim diye,,, geldik, serum taktilar onlarda benim gibi ya besin zehirlenmesi ya mide usutmesi dediler...bende internetten okuyup ayni seyleri tahmmin etmistim.....2 sini ayirtetmek zormus dierk serumu taktilar....3 gibi aramisti iyi degilim diye bende eve yakin yerden geciyordum sofore eve bi ugrayalim dedim... ugrayip bakmistim kalbim kut kut atiyor hic halim yok demisti baktim atesi var basina havlu koydum yuzunu yikadim hafif saclarini isladim biraz rahatladi ise geri dondum.......

geçmiş olsun ablacım. mide üşütmesinde bende de öyle oluyor genelde serum takmadan düzelmiyorum. soğuk ter karın ağrısı hep aynı..ama şimdi düzelmiştir serum iyi geliyor. dikkat edin kendinize. özellikle de sahur vakti soğuk birşeyler yememek en iyisi. ben suyu bile soğuk içemiyorum hemen karnım ağrıyor.

günaydınnnnnnnn...
çok güzel bir başlangıç yaptım sabah..uykumu almışım dinlemişim..en güzel cicilerimi giyip en fresh halımle işe geldım..
inşallah böyle devam eden bır gun olur..
herkese güzel bir gün diliyorum canlarım..:KK16::KK16::KK16::KK16:

$1526524_472261736212971_230495828_n[1].jpg
..........................

X