Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Aman canim, bu sinirle dikkatli ol. Sevdigin biseyle ilgilen. Cok klasik olacak ama sakin olmaya calis, sonra uzulecegin sozlerden,
Davranislardan uzak durmaya calis. Dua oku, sabir et.

sevdiğim tek şey kızım. şu an tek yapmam gereken çenemi tutmak..o yüzden de kızımı alıp dışarı çıkıyorum yoksa bomba patlıcak. teşekkür ederim canımm desteğin için.

Ayyy maşallah herşeyin yolunda gitmesne sevindim.. inşallah şekerde çıkmaz rahat bi hamilelik geçirirsin canım...kiloda almamışsın böyle gidersede çok almazsın inşallah

sevdiğim tek şey kızım. şu an tek yapmam gereken çenemi tutmak..o yüzden de kızımı alıp dışarı çıkıyorum yoksa bomba patlıcak. teşekkür ederim canımm desteğin için.

Canım bazen hep olyor taşırıyolar sabırları kolay değil tabi ama sabret sıkma canını kızında üzülüyodur hissediyodur annesini

Hoşgeldinnn... sen okuyana kadar biraz daha arttıralım sayfaları
hızlı hızlı yazalım fmgenc yetişemesin gül abla

Paparayı annemde yapardı babama, ben sevmezdim onu. Babam makarnaya da şeker atardı, ben ıyyy derdim. Ama güllacı severim.
Değişik bi tarif makarna şeker... paparayıda yeni duydum zaten.. ben öyle ekmeği çaya süte batırıp yemeği sevmezdim yumuşak yumuşak belkide o yüzden sevemedim güllacı :44::44:

Ayyy maşallah herşeyin yolunda gitmesne sevindim.. inşallah şekerde çıkmaz rahat bi hamilelik geçirirsin canım...kiloda almamışsın böyle gidersede çok almazsın inşallah
Canim Sağol inşallah dediğin gibi olur sorunsuz sıkıntısız sonuclanir... ıslak peçete dedin ya bende kocaman bi iyyy dedim.hiic o acidan bakmamistim

Canim kıyamam kusura bakma, herkes kac gündür yazınca felaket canim çektiiiiiiii hele k.v dunyanin en güzel mantısini yapar. Karatay hoca bile yese ben senelerdir niye mahrum kalmışım der o kadar yani
Kolay gelsin bu arada

Canim 1 lt den yaptim uzerinide azaldikca suyla takviye ettim. Toplam 2 lt o sekilde bittim.ishal yapmadi beni herhangi bi olumlu yada olumsuz etki hissetmedim.surekli icsem belki olur..tadina bayildimmmm
yorganı iyi ört canım

amin canım ^_^
bakıyorum da hemen hemşehrilik yapıp beni gelin ilan ettin
neyse enişteden dolayı sen de benim yengemsin

amin canım sağolasın ^_^

Canim karşılıklı birbirimizin geliniyiz ne hoş
nasılsınız kızlar Ankara çok sıcak evde biLe patlıyorum birde dışarda olup niyetli olanlara Allah yardım etsin

Canim sıcaktan buharlaşmak üzereyim uyuyamiyorum ve ayaklarimda hafif şişmeler başladı sıcaktan. .çok şükür bulanti bitti gibi benim ama şimdide bel ağrıları kasık ağrıları vs..bu halimize şükür

Sen nasılsın bebiş nasıl? Dikkat et kendine

Canim ben hamileymisim haberim yok tabiii adetim olmadi diye soğan suyu icmistim çok etkiliymis allahtan bebege bi sey olmadi

Bu arada geçmiş olsun yumurtayi uzun bi sure yeme belki geçer.
negüzel dostluklar kurmuşsunuz daim olsun inşallah.benimde çok samimi yediği içtiği ayrı gitmeyen heran özlediğim dostlarım vardı ama çokta samimi kazıklarını yedim yinede saolsunlar

Canim geçmiş olsun sonuçları haber ver merak ederim. .bu gün ikimizede bi seyler icirmisler

bende tam yazdıklarını okuyordum saolasın canımcım inşallah sonuçlar iyi çıkar p.tesi alıcam.sende mecburen şeker yükletmişsin kendine ama allah korusun insüline başlamazsın inşallah.sağlıklı beslendiğin için çok yüksek çıkacağını düşünmüyorum kilonda çok iyi gidiyor ne güzel sen bugidişle 10 kilo gibi bir rakam alacaksın inşallah .onun dışında iyisin sanırım afiyet olsun yarasın bebişe yediklerin

Sozde gecmisi okuyacaktim, kizim aradi hastaydi elim ayagim titriyor iyi degilim hastaneye gidelim diye,,, geldik, serum taktilar onlarda benim gibi ya besin zehirlenmesi ya mide usutmesi dediler...bende internetten okuyup ayni seyleri tahmmin etmistim.....2 sini ayirtetmek zormus dierk serumu taktilar....3 gibi aramisti iyi degilim diye bende eve yakin yerden geciyordum sofore eve bi ugrayalim dedim... ugrayip bakmistim kalbim kut kut atiyor hic halim yok demisti baktim atesi var basina havlu koydum yuzunu yikadim hafif saclarini isladim biraz rahatladi ise geri dondum.......

Eee tabi buyudu senin delikanli artik sirt bel kasik agrilari artar . Anne olmak zor belli ki biz daha yeniyiz pek farkinda degilim durumun şükür agrilarim bitti dinlenmeye devam ama idolumsun
Hayal ettimde birden canan hicayi bagirirken yemem efendim yemem zehir o diye
Aferin sana, iradeli yengec. Ben azgin boga, her markete gittigimde, o cipsten gelmismi diye bakiyorum.

Eneee bende cok yapardim cocukken o dedigini, sutun biriken kaymaginida koyardim, miss

Ne diyolardi ona papara mi, oyle bi adi vardi
Sen belli bir sure markete ugrama boga hanim onlar cok zararli sende biliyorsun nami deger cin tuzu bize gore msg cocuklarda zeka geriliginden buyuklerde gozde bozukluktan kansere kadar nelere nelere sebep bence bogalar iradelidir yemez. Hem ayrica urun bize geldiginde inceledimde ne kalin nede oyle aci gorunuyor reklamlar yalan sen aldanma kuzum

Yaa kabul etmrdi mi dr .simdi birden hayallerim yikildi dr olan konusmami bile hazirlamistim ben xaten ekmek pilav seker hamur isi tuketmiyorum ki ciksa bile sizde diyet vereceksiniz ben zaten yapiyorum hem normaldede aclik sekerim 77 diyecektim ...diyeydimmm de kabul edeydiiii pufff
Canim cok az kilo almissin valla bravo cok mu bulantin oldu karatay disinada cikmadin sanirim inşallah bende cok almam

Cok gecmis olsun ablacigim besin zehirlenmesi degildir umarim gerci vermisker serumu rahatlamistir kuzum

geçmiş olsun ablam şuan nasıl iyimi

Geçmiş olsun. İşe de geri dönmüşsün. Allah kolaylık versin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bizde de var semizotu ama aram pek yok benim

Paparayı annemde yapardı babama, ben sevmezdim onu. Babam makarnaya da şeker atardı, ben ıyyy derdim. Ama güllacı severim.

Belli belli yedin koca tepsiyi yakin takibe aliyorum seni
6

Tatlim asil sen kusura bakma, hamilesin bizde yemek konusup duruyoruz hakkini helal et bize.
Kv nin ellerine saglik, bende gelem mi bidahakine

Ayy yemem yemem, bakmayin siz ceneme vurdu bu ara ama manti icin soz veremiycem
Biri daha yerse kimse tutmasin beni

Ah ablacim cok gecmis olsun, durumunu soyle arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…