Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

sen kesin hamilesin bak gögüs uçlarınada dokunamıyormuş gel canım gel sen bizim tarafa
8 aydır ilkkez canım bol baharatlı cips istedi. Ben bugünlerde size kötü örnek oluyorum, ama yemedim tabiki, sadece canım istedi. Seraym sen yazdınya galiba ordan zihnime işlemiş.
anam kedicik sen naptın kız ıykk cips istemez ki senin canın . Şuara canına sahip çık kuzum hiç olamyacak şeylere sarkıntılık yapıyor

Belki yanması senin için daha hayırlıydı. Daha az yedin. Keşke bizim güllacın başına da birşey geleydi.
siizin güllaç hala bitmedi mi :26:
maşallahı varmış
bence sizin güllacın başına kedi geliyo pist de ona pist de gitsin

08/07/2014 menüm

sabah (11:00)
2 yumurtalı kk

Ara(16:00)
1 kase yogurt
1 nektari
1 küçük muz

akşam(20:30)
1 kase ev yapımı tarhana
bol salata (ama çok bol )

su: 3 lt

Soğan kurunu dene canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağol canım not aldım deneyeceğim ^_^ sana da geçmiş olsun canım

Sen bilmiyorsun tabi, topik açıldığından itibaren benim canım hep birşey isterdi ama sağlıklılardan isterdi. Hemen gidip alırdım.

dayaklıksın yemin ediyorum. ^_^

Tibet egzersizleri çözüm, onlara başla.

başlayacağım canım ^_^ ona da başlayacağım.

canım benim, yanlış anlaşılma olmuştur, alfabetikbulvarı da seni de severim. konu çözülür canım.
doğal olsun istiyorum canım, ilaçlarla aram yok. bunu da ilk kez duydum not alayım hemen. sağolasın ^_^

hoşgeldin canım
allah rahmet eylesin

görüşürüz.

miraaabaaa ^_^ allah'a şükür bizde hava aynı sen nasılsın, görmeyeli hurma yemişsin??

sen kesin hamilesin bak gögüs uçlarınada dokunamıyormuş gel canım gel sen bizim tarafa

oh zahmete girmeden gelen bebeye kim hayır der ki?

08/07/2014 menüm

sabah (11:00)
2 yumurtalı kk

Ara(16:00)
1 kase yogurt
1 nektari
1 küçük muz

akşam(20:30)
1 kase ev yapımı tarhana
bol salata (ama çok bol )

su: 3 lt

afiyet olsun ^_^ XXXXXL salata yedim diyorsun

Dün iftarda pist dedim, gece tabağın birisine baktım, bu ne diye, birde ne göreyim hala güllaç. Ama yimedim. Ne yapışkan birşeymiş ya.
Bencede sen bana tencere, tava, oklava ne bulursan yapıştır. Olmayacak böyle.

Kızlar benim canım sıkildı biraz siz muhabbete devam edin ben size akşam yetişirim görüşüz karatay çıtırları:2:

Napim ama çokkk canım çekti zaten çok severdim dayanamadıl

çıtırlarım sabah japonlar vardı 12 den sonra gittiler mukabeleye ancak yetiştim ...şimdi de Bakan Yardımcısının yanına gidiyorum ,,,,geçmişi okumaya vaktim yok ,,,görüşürüz

Allah ferahlik versin, bana da oluyo arada, herseye sinir olurum, hersey batar.

dr ye gittim saolsun ilgilendi
akciğer filmi ve ekg çekildi birde dijital röntgen ilaç içirdiler iğğğrenç birşeydi sonuçlar p.tesi çıkacak ozaman belli olacak ne olduğu :26:

Temiz cikacak insallah.

8 aydır ilkkez canım bol baharatlı cips istedi. Ben bugünlerde size kötü örnek oluyorum, ama yemedim tabiki, sadece canım istedi. Seraym sen yazdınya galiba ordan zihnime işlemiş.

Ben de demistim, su yeni reklami cikiyo, 'daha baharatli, daha kalin' diye cok merak ediyorum, buraya gelmedi daha,, ordan yirtiyorum ben.
Sende gidip alma sakin

sen kalk gökdelen dik adını da özgöbek koy. çok güldüm

kendi sitesinden aldım cevabı canım. uygulayacağım. 15 gün diyor ama, her ay 15 gün bunu mu yapacağım ben?

Cok severim saracoglunu, esime maydanoz limon kuru uyguluyorum senelerdir, karaciger yaglanmasi icin.
Epey dustu degerleri, neredeyse normal.
Seninki nide cok uygulayil sifa bulan var. Tarihlere iyi bak ama,,adet bitince baslanip, oncesi birakiliyodu sanirim.

http://www.profsaracoglu.com/siddet...stik-overe-karsi-kist-ve-miyomlara-karsi.xhtm

Bak bu kendi sitesi oku iyice.

Son düzenleme:

sağol canım, bu ara bu sinir devam edecek gibi olacakları tahmin edebiliyorum. inşallah benim gönlümden geçen olur.

Aman canim, bu sinirle dikkatli ol. Sevdigin biseyle ilgilen. Cok klasik olacak ama sakin olmaya calis, sonra uzulecegin sozlerden,
Davranislardan uzak durmaya calis. Dua oku, sabir et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…