Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Gel ben sana vereyim. :KK1::KK1::KK1:

Hala varmi yaa komsuyada verdin bitmedimi

Teoson niye gidiceksin dra bi problem mi var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim sagol .iki gogus arasinda icerlerde biyerde inanilmaz bir agri var bogazima kadar geliyor yumrukla bastiriyorlar sanki ac tok her türlü zaten hatirlarmisin bilmem varolan bir mide rahatsizligim var ama böyle bisi ilkkez oluyor yarin dahiliyeye gidecem bakalim ne diyecek

Hala varmi yaa komsuyada verdin bitmedimi

Canim sagol .iki gogus arasinda icerlerde biyerde inanilmaz bir agri var bogazima kadar geliyor yumrukla bastiriyorlar sanki ac tok her türlü zaten hatirlarmisin bilmem varolan bir mide rahatsizligim var ama böyle bisi ilkkez oluyor yarin dahiliyeye gidecem bakalim ne diyecek

2 dilim kaldı. :KK37: Bitsinde bende kurtulayım, siz de kurtulun. :KK52::KK52:

Ablacim yazinin sonunda ' Tatli Yedim ' yazacak diye bekledim. Kedilere gidelim diyecektim, kiraz a donmussun :44:

Bende pek uydururum, guzel oluyo.

:KK56: Kiraz kesmedi galiba :KK1:

Selam, yok canim yaa, simdilik dadandik topluca semize, bi sure sonra bikarim kesin. Wc olayina iyi geliyo bu ara :KK1:

Senin neden facebookun yok gecen kediyede soyledim seni sevdiğimi merak ediyorum ayol aciver bir face

Ay evet abla ya severim güllaç i ama burda bunlari yazmak olmuyor dimi sevdigimiz seyleri canimiz cekebiliyor ayip ama pis kedi

evet o pis kedi:KK52::KK52:

canan hoca ramazanda güllaca izin veriyor ama şekersiz olacak,,,,bende stevia diye bir bitki var,,,şekerden 200-300 kat daha tatlı, bir arkadaş getirmişti şeker kullanmıyorum diye duruyor,,,kan şekerinide artırmıyor,,,,,ondan yarım çay kaşığı koysam hiç bir zararı olmaz diye düşündüm internetten de araştırdım zararı yok,,,bi ara canan hocaya sormuşlardı araya reklam girdi işe daldım cevabı duymadım ,,,,

dersin olduğu her akşam gibi iftarıma 22:05'de başlayabildim.
ezan okunduğunda 4 kanat (2 bütün) ceviz içi yedim.

+10 adet zeytin
1 yumurtalı kıyma (şeytanın bacağını kırdım)
dereotlu cacık
taze soğan
şimdi tarçınlı sütlü türk kahvesi yapıp yanına 3 gün kurusu yiyeceğim.
oğullarımın canı tatlı çekiyor. ultrasonda ikiz çıktı :emir_bebek::emir_bebek:

Enee mengmeng yimirta sezonunu acmis :KK52: hadi bakalim.

Allah'tan baklava değildi . Ya cıtır cıtır deme valla tok halimle bile yerim olsa çok güzeldi tadı ya. Tatlı diyince gözlerim dönüyor:KK52: hiç yemek bulamayım ekmeğin arasına şeker döker yerim ben. Pardon yerdim eskiden.
Yemek demişken iftar menüm
5tane ızgara köfte
Salata çoban
Limon sikılmış sade soda kola niyetine

Yettimi kiz o kadarcik :44:kedi porsiyonu olmus.

:)))Kizlar walk walkin ne olduğunu biliyorum saka yapmistim 3-5 gun yapmisligimda var 5mili ama konusulanlari anlamayinca +cok duragan gelmisti soora yapmadim

Benim canim Güllaç istiyor yaa:))

Haydi bebem kedilere gidelim, son iki dilim bizim :KK56:

Senin neden facebookun yok gecen kediyede soyledim seni sevdiğimi merak ediyorum ayol aciver bir face

Yok annem face mace, vereyim tel no mu whatsapdan konusalim,,kaynatalim, resimde yollarim, mis :KK54:

Mengmeng gozun aydin ikizler geliyormus durdun durdun turnayi gözünden vurdun:))
yalnız nişan almak kolay olmadı. kımıl zararlısı o turnalar :KK1:

Babymom ve sen eski is arkadaşı- babymom ve evrimde biyerlerden arkadaş ama nerden bilmiyom
evet bizim dostluğumuz apayrı. evrim'in adını duyuyordum ama hatırlayamadım. babymom cum anlatsın.

Yok annem face mace, vereyim tel no mu whatsapdan konusalim,,kaynatalim, resimde yollarim, mis :KK54:

evet açtım cicim. çünkü büyük olasılıkla yarın oruçlu olmayacağım. :emir_bebek: gidebilir...

Ay evet abla ya severim güllaç i ama burda bunlari yazmak olmuyor dimi sevdigimiz seyleri canimiz cekebiliyor ayip ama pis kedi
:KK53::KK53::KK53::KK53:

canan hoca ramazanda güllaca izin veriyor ama şekersiz olacak,,,,bende stevia diye bir bitki var,,,şekerden 200-300 kat daha tatlı, bir arkadaş getirmişti şeker kullanmıyorum diye duruyor,,,kan şekerinide artırmıyor,,,,,ondan yarım çay kaşığı koysam hiç bir zararı olmaz diye düşündüm internetten de araştırdım zararı yok,,,bi ara canan hocaya sormuşlardı araya reklam girdi işe daldım cevabı duymadım ,,,,

Hangi program, hangi tarih. :KK1:

Sahur;
Zeytin
Kaşar peyniri
2 yumurta
5 hurma
Badem
Salata (domates, biber, salatalık)

Benim sahur

3 yum, az et, kirmizi ve sivri ile omlet. ( yarisi benim )
Eski kasar, orgu peyniri
Bir kase maydanoz
9 zeytin
1 kuru kayisi
Bolca ceviz, badem
1 bardak sut
1 siyah cay, su

:KK56:

:KK54::KK54:

Benim sahur

3 yum, az et, kirmizi ve sivri ile omlet. ( yarisi benim )
Eski kasar, orgu peyniri
Bir kase maydanoz
9 zeytin
1 kuru kayisi
Bolca ceviz, badem
1 bardak sut
1 siyah cay, su

:KK56:

:KK54::KK54:

Afiyet olsun, ramazandan itibaren hep haşlama yumurta yiyorum. Arada omlet yapmak istiyorum, ama annem hazırlayınca, birde uykulu hiç uğraşamıyorum. :KK1:

onu bi bilsem açar bakardım,,,bi an stevia ile ilgili konuşmayı duydum o an ilgimi çekmediği için devamını kaçırdım,,,
Sahur;
Zeytin
Kaşar peyniri
2 yumurta
5 hurma
Badem
Salata (domates, biber, salatalık)
afiyet olsun kedicik,,,,güllaçı yemedin ama 5 hurma yemekle daha çok şeker aldın...iyi tarafı şu şeker direk zehir hurma değil Gİ yüksek sadece

sahur:KK56:

1 yumurta..sade yememek için elime geçen bütün otları doğradım ,,maydonoz,nane, dereotu ve az domates
25 zeytin yağda
peynir
domates
salatalık
ceviz, badem, fındık

bol su

nedir bu komşulardan çektiğin? :KK1:

ya ben senin her yazdığına çok gülüyorum, ne güzel yazıyorsun enerji dolusun :KK52:

5 dk öncesine kadar hazırda bekliyordu baktım kimse itiraz etmiyor yedim. bir haftadır ilk kez meyve yedim. hem gün
kurusu izinli cicim hurma gibi değil en azından. napiiim canım çekti :KK1:

Ay sorma canımcım o enerji birtek çeneme vuruyor nedense kız sizinle enerjik olmazmı insan :KK17:o topğin enerjisi canım.:KK16:

Dünden beri sağ dizim acıyordu, bugün spor yok, dinlenme günü, inşallah yarına birşey kalmaz.

Yani en sonunda devreler yandı demi yeter ya o kadarcık cürüme Allah Allah. Annen kızmıyormu sana tabi enejin bitiyor sonra güllaç hurma Allah ne verdiyse götür.:KK1::KK1:

geç olmuş ama iyi olmuş afiyet olsun

ikizler için 2 tane gün kurusu ye gitsin

gel canım ben kızları severim:KK16:

bu kadarla doydun mu canım

Sagol ablam seninle konuşmak cok güzek olurdu eminim dolu dolu.:KK54:Salataya abandığım için doydum ablacım adam bile sordu ben pek salata yemem diye bu kadar salatayı kime yaptın diye 5 köfteylemi doycaktım dedim tatlıda masanın ortasında tatlıyı gördükçe hırsımı salatadan aldım:KK39:

fıkır fıkırsın maşallah :KK1:

tanışmak nasip olmadı ama gelsin bence de :KK42:

sağolasın ablacım. 3 tane yedim. ikizler için ve kendim için. tıka basa doldum yeminle. porsiyonlarım küçüktü ama sağlamdı ^_^

İkizler demeşunlara yanlış anlıyorum.Sence ne anlıyorum :KK34: Sakın söyleme he. Gerci pazarlarda dana gibi bağirıyorlada.:KK1:

[video=youtube;dYbQPxP3ecA]http://www.youtube.com/watch?v=dYbQPxP3ecA[/video]

Seraym avatarinada yorumlarina da hastayım 😄😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Bende sana yavruum.:KK16::KK16:Burdaki bütün zayıf olduğu halde diyet yapan arkadaşlara hastayım önünüzde saygıyla eğiliyorum o nasıl bir iradedi valla harikasınız.Yani sizin çabanizı gördükce utancımdan zayıflarım gene zayıflarım.En cok siz motive ettiniz beni.

Ona pis kedi değil piiissst kedi diyeceksin canım :KK1::KK1:

Ben de internetten gördüm okudum o ara carrefoura gidincede aldım abla arada canım limonlimonata cekerse şekersiz içemiyorum kullanıyorum bilmem doğru bilmem yalan.Tabi diyet yaptığım zmanlarda tadı aynı hani diğer şeker ilaçları varya onun gibi bence kandırıyorlar bizi belki bitki gercekten vardırda ama yaparken koymayı unutmuşlardır:KK1:

Yettimi kiz o kadarcik :44:kedi porsiyonu olmus.

Haydi bebem kedilere gidelim, son iki dilim bizim :KK56:

Yetmedi desem ne olacakki diyetteyiz işte:KK15: Sofrada manzara çok güzeldi bana bol bol salata yedirdi e haliyle doydum tabi.Ama hala aklım o güzel manzarada

Koş koş hemen onunda videosunuda indir.Kız az otur dinlenicem demedinmi sen.Ne meraklısin maşaallah.

Kedim yine hurma agacini indirmis mideye. Nasildi o laf,
Kisin yedigin hurmalar, yazin seni tirmalarr :KK52:
Afiyet olsun kusuma. :KK56:

Kız onun neresini tırmalıyacak o hurmalar anca beni tirmalar.:KK1::KK1::KK1:

Bu arada akşam sizinle mesajlasırken uyuya kalmışım aslında kaynatamın yanına gitmeyeyim diye yalandan yatağa yatmıştım ama hop kayıvermişim.şimdide cadı gibi :KK55: oturuyorum.Her zamanki herkes uyumuş ( e normal olanda bu) topici yine ben kapayıyorum pardon dükkanı.Sahurda yediklerimi
Kasarlı omlet
Salatalık
Zeytin
Papatya ve form çayı boool limonlusundan
Herkese iyi uykular hayırlı sabahlar olsun ,yeni gunumuzde bol bol kilo verin inşaallah.( abdestliyim hee kabul olur)AMİN:KK16:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE:KK54:

X