Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

İftar;
Domates çorbası
Birazcık taze fasülye
Karnıyarık, kızartma değil.
Yoğurt yedim, et vardı ama canım çekti.

acaba zayıflayabilir miyiz? bende denemek isterim de
deneyip te zayıflayamayan yok sadece kendine hakim olamayıp kaçamak yapıp veremeyenler var,,,,,onlarda biizim topikte değiller zaten...biz sıkı tuttuğumuz, kaçamağı yakalayıp kızdığımız için abur cuburcular dayanmayıp gidiyorlar,,,,,karatayı sağlıklı beslenme olarak uygulamaya karar vermişlerde devamlı buradalar
bende okurken tatlı yiyeceksin sandım, bir baktım kiraza dönmüşsün. :KK1: Hurma ye hurma.

:KK52::KK52::KK52:
kandıramazsın beni.....:KK36:

iftar :KK56:
1 zeytin
maş fasulye
yoğurtlu semizotu
domates, salatalık,biber azar azar
3 kiraz, 1 erik, çeyrek seftali yide tatlı niyetine yedim,,,omega 3 kullanmayı unutuyorum,,,1 haftadır da kayısı yemedim vücud tatlı istedi demek ki

şimdide kızımın ve benim yediğim kiraz saplarından çay yaptım içiyorum,,aşağıda da vardar ovası çalıyor oh oh keyfim yerinde

$imagesJL3UHJ7P.jpg

Son düzenleme:
Süt içiyorum, Güllaç o kadar çok varki bitmiyor. Anneme diyorum komşuya götüreyim mi, boşver diyor. :KK1:

bugün o kadar çok tatlı konuştunuz ki,

,,işten çıkınca da kızım gelirken supangle alırmısın dedi canı istemiş

,,benimde aklıma düştü tatlı, canım tatlı istedi,,,14 aydır tatlı yemeyen, yanımda baklavalarla 5 gün aynı odada kalıp yemeyen ben tatlı istedim ,güllaça baktım 250 gram bi katını kullanacağım geriisi bekleyecek almadım, muzla dondurma yapayım diye düşündüm muzlar ithal,,şeftali ve kiraz aldım gelince yapacaktım unuttum,,,,:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:,,,,güllaç ı okuyunca aklıma geldi,,,,yemekte kiraz yersem biraz canımın isteği gider,,,

Ablacim yazinin sonunda ' Tatli Yedim ' yazacak diye bekledim. Kedilere gidelim diyecektim, kiraz a donmussun :44:

ohhh oh afiyet olsun,,,bende evde ne varsa uydurur yaparım daha lezzetli olur,,,çocuklar adı ne diye sorarlar uydurma aşı derim :KK1: benim uydurmalara alışkın oldukları için uydurduysan güzel olmuştur derler,,,günümde de evde ne varsa koydum uydurup tatlı yaptı kadınlar 7-8 çeşitin içinden onu sordular ne güzel olmuş malzemesini verirmisin diye:KK9::KK9::KK9:

Bende pek uydururum, guzel oluyo.
bende geleyimmmmmmmm:KK52:

:KK56: Kiraz kesmedi galiba :KK1:
elinize sağlık, her gün semiz otu var dikkatimi çekti, diyetin bir parçası mı bu:KK1:

Selam, yok canim yaa, simdilik dadandik topluca semize, bi sure sonra bikarim kesin. Wc olayina iyi geliyo bu ara :KK1:

İftar;
Domates çorbası
Birazcık taze fasülye

Afiyet olsun fistigima :KK56:
1 zeytin
maş fasulye
yoğurtlu semizotu
3 kiraz, 1 erik, çeyrek seftali yide tatlı niyetine yedim,,,omega 3 kullanmayı unutuyorum,,,1 haftadır da kayısı yemedim vücud tatlı istedi demek ki

şimdide kızımın ve benim yediğim kiraz saplarından çay yaptım içiyorum,,aşağıda da vardar ovası çalıyor oh oh keyfim yerinde

Eki Görüntüle 1182357

Ohh miss, fasilli falan. Restorana kim gitsin :KK76:

Ben de anlasaydım ne dediğini cevap verirdim. Walk walkı anlıyorum sadece. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aa çok keyifli hatun ya, ayaklarıyla bile konuşuyor bayılıyorum o anlara ^_^

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

walk wal walk neki :KK1::KK1::KK1:

http://www.youtube.com/watch?v=JDoeif_DJWQ
:KK1::KK1:

Yürü ,yürü,hareket,hareket. Oldumu mengmeng:nazar::KK1:

sen dersin de olmaaa mıı? ^_^

:KK60: cok guldum walla, cok yasa sen.

Iftarimi yaptim, yesil cayimi demledim,
Allahim nolur kedilere gidip gullac yiyeyim, amin.

ohhh afiyet olsun. oy yavrum ya sana güllaç yollamayı düşünüyorum :KK1::KK1:

ben biliyorum:KK1:,,,geçen hafta düşünmüştün adetine yakın dı ...oğlan olacak :emir_bebek:...adam oğlan olacak diye hemen nikahı da kıyar yaşadın hadi yine :KK35:

:KK1::KK1::KK1: adam diyecek ki, hayalimle bile çocuk yapıyor, iyisi mi üzerine ceket atmayayım :KK33:

Iftarim

Mercimek corbasi
Haslanmis bugdaya, terayag eritip doktum, ustune de haslanmis et ( adi yok, kendim uydurdum )
Bol semizli, marullu... salata

Simdi cay iciyoring :KK54:

afiyet olsun cicim. çok lezzetli geldi. yarın yapmayı düşünüyorum. ben de uydurmayı severim. bi ara kavrulmuş kıymayı marul içine koyup yemiştim. dün de canım sarmısaklı yoğurt içine kıyma koyup yemek geldi. lezzetli oluyorlar cidden :KK1:

,,benimde aklıma düştü tatlı, canım tatlı istedi,,,14 aydır tatlı yemeyen, yanımda baklavalarla 5 gün aynı odada kalıp yemeyen ben tatlı istedim ,güllaça baktım 250 gram bi katını kullanacağım geriisi bekleyecek almadım, muzla dondurma yapayım diye düşündüm muzlar ithal,,şeftali ve kiraz aldım gelince yapacaktım unuttum,,,,:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:,,,,güllaç ı okuyunca aklıma geldi,,,,yemekte kiraz yersem biraz canımın isteği gider,,,

aşkolsun ablacım ya senin yüzünden benim de canım tatlı çekti! şimdi işin yoksa 2 gün kurusu ye! :KK76:

Amin. :KK1::KK1:

Afiyet olsun. :KK16: Güzele benziyor.

Bende okurken tatlı yiyeceksin sandım, bir baktım kiraza dönmüşsün. :KK1: Hurma ye hurma.

:KK52::KK52::KK52:

hadi ordan bi de ayartmaya çalışıyor. hurma da yok sana güllaç da. gerçi ben bu satırları yazarken sen hüpletmiş olabilirsin. :KK9:

Ben senin bu derslerini hiç sevmedim. Ne zaman bitecek, eylülmüydü. :KK37:

4 eylül. şafak sayar gibi sayıyorum :KK52:

İftar;
Domates çorbası
Birazcık taze fasülye

afiyet olsun. sen bu ara kendine hakim olamıyorsun. yeme diyorum, hobi olarak yine ye :KK52:

deneyip te zayıflayamayan yok sadece kendine hakim olamayıp kaçamak yapıp veremeyenler var,,,,,onlarda biizim topikte değiller zaten...biz sıkı tuttuğumuz, kaçamağı yakalayıp kızdığımız için abur cuburcular dayanmayıp gidiyorlar,,,,,karatayı sağlıklı beslenme olarak uygulamaya karar vermişlerde devamlı buradalar

kandıramazsın beni.....:KK36:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

1 zeytin
maş fasulye
yoğurtlu semizotu

Eki Görüntüle 1182357

oohhh yandan yandan :KK37:

Annem herkes için, 1 tane hurma koymuş masaya, onu da yemedim. Ama bu daha yemeyeceğim anlamına gelmiyor. :KK1: Arada yerim.:KK52:

zor günler için saklayıver :KK20::KK20:

Süt içiyorum, Güllaç o kadar çok varki bitmiyor. Anneme diyorum komşuya götüreyim mi, boşver diyor. :KK1:
tabi kadın komşuya diye alıp da tabağı yolda lüpleteceğini biliyor :KK9:

Biraz önce komşumuz geldi. Ona koca bir tabak verdim, yiyor şimdi. :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

cumaları gelen komşu mu bu :KK9:

dersin olduğu her akşam gibi iftarıma 22:05'de başlayabildim.
ezan okunduğunda 4 kanat (2 bütün) ceviz içi yedim.

+10 adet zeytin
1 yumurtalı kıyma (şeytanın bacağını kırdım)
dereotlu cacık
taze soğan
şimdi tarçınlı sütlü türk kahvesi yapıp yanına 3 gün kurusu yiyeceğim.
oğullarımın canı tatlı çekiyor. ultrasonda ikiz çıktı :emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
aa çok keyifli hatun ya, ayaklarıyla bile konuşuyor bayılıyorum o anlara ^_^

http://www.youtube.com/watch?v=JDoeif_DJWQ
:KK1::KK1:

sen dersin de olmaaa mıı? ^_^

ohhh afiyet olsun. oy yavrum ya sana güllaç yollamayı düşünüyorum :KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1: adam diyecek ki, hayalimle bile çocuk yapıyor, iyisi mi üzerine ceket atmayayım :KK33:

afiyet olsun cicim. çok lezzetli geldi. yarın yapmayı düşünüyorum. ben de uydurmayı severim. bi ara kavrulmuş kıymayı marul içine koyup yemiştim. dün de canım sarmısaklı yoğurt içine kıyma koyup yemek geldi. lezzetli oluyorlar cidden :KK1:

aşkolsun ablacım ya senin yüzünden benim de canım tatlı çekti! şimdi işin yoksa 2 gün kurusu ye! :KK76:

hadi ordan bi de ayartmaya çalışıyor. hurma da yok sana güllaç da. gerçi ben bu satırları yazarken sen hüpletmiş olabilirsin. :KK9:

4 eylül. şafak sayar gibi sayıyorum :KK52:

afiyet olsun. sen bu ara kendine hakim olamıyorsun. yeme diyorum, hobi olarak yine ye :KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

oohhh yandan yandan :KK37:

zor günler için saklayıver :KK20::KK20:

tabi kadın komşuya diye alıp da tabağı yolda lüpleteceğini biliyor :KK9:

cumaları gelen komşu mu bu :KK9:
:KK1::KK1::KK1:Hergün gelir bu komşu, sesli sesli konuşur. :KK37: Benim lüpleteceğimden değilde, kendisi tatlısını paylaşmak istemedi galiba, annem tatlıya düşkündür. Daha dün diyordu, götür diyecektim sonra vazgeçtim diye. :KK52:

İftara ne kadar kaldı. :) 2 saat 9 dk. Allahım ne olur güllaç yemeyeyim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Kazanamı düştün kız ne bitmez güllaçmış bizim evde olsa sabahsa akşama kalmaz,akşamsa sabaha kalmaz. Annem bayram için baklava yapardı 2 tepsi yapardı birini bize birini misafirlere. Ya benim adamda bana inat sanki 2 çeşit tatlı alıp getirmiş eve valla elimi sürmedim normalde olsa. Sanki irademi sınıyor yada uyanık rahat rahat yesin diye aldı.:KK4:

Yani abla herkes gibi bende bir tatlı adı bekledim ne irade be!!!:KK9: Ben 3 kiraz için agzımı bile açmam :KK19:

1 zeytin
maş fasulye
yoğurtlu semizotu

Eki Görüntüle 1182357

Oh ne guzel bende geleyim mi abla senin kızlar sana az geliyordur :21:

Kazanamı düştün kız ne bitmez güllaçmış bizim evde olsa sabahsa akşama kalmaz,akşamsa sabaha kalmaz. Annem bayram için baklava yapardı 2 tepsi yapardı birini bize birini misafirlere. Ya benim adamda bana inat sanki 2 çeşit tatlı alıp getirmiş eve valla elimi sürmedim normalde olsa. Sanki irademi sınıyor yada uyanık rahat rahat yesin diye aldı.:KK4:

Yani abla herkes gibi bende bir tatlı adı bekledim ne irade be!!!:KK9: Ben 3 kiraz için agzımı bile açmam :KK19:

Kesinlikle seni sınıyordur. Sen bugün çıtır çıtr sesini duydum deyince benim de canım çekti. :KK1:

Kesinlikle seni sınıyordur. Sen bugün çıtır çıtr sesini duydum deyince benim de canım çekti. :KK1:

Allah'tan baklava değildi . Ya cıtır cıtır deme valla tok halimle bile yerim olsa çok güzeldi tadı ya. Tatlı diyince gözlerim dönüyor:KK52: hiç yemek bulamayım ekmeğin arasına şeker döker yerim ben. Pardon yerdim eskiden.
Yemek demişken iftar menüm
5tane ızgara köfte
Salata çoban
Limon sikılmış sade soda kola niyetine

dersin olduğu her akşam gibi iftarıma 22:05'de başlayabildim.
ezan okunduğunda 4 kanat (2 bütün) ceviz içi yedim.

+10 adet zeytin
1 yumurtalı kıyma (şeytanın bacağını kırdım)
dereotlu cacık
taze soğan
şimdi tarçınlı sütlü türk kahvesi yapıp yanına 3 gün kurusu yiyeceğim.
oğullarımın canı tatlı çekiyor. ultrasonda ikiz çıktı :emir_bebek::emir_bebek:

Gece gece gün kurusumu, hehe dur bende sana kızayım. :KK20::KK20: Kızdım.

:KK1::KK1::KK1:Hergün gelir bu komşu, sesli sesli konuşur. :KK37: Benim lüpleteceğimden değilde, kendisi tatlısını paylaşmak istemedi galiba, annem tatlıya düşkündür. Daha dün diyordu, götür diyecektim sonra vazgeçtim diye. :KK52:

nedir bu komşulardan çektiğin? :KK1:

ya ben senin her yazdığına çok gülüyorum, ne güzel yazıyorsun enerji dolusun :KK52:

Gece gece gün kurusumu, hehe dur bende sana kızayım. :KK20::KK20: Kızdım.

5 dk öncesine kadar hazırda bekliyordu baktım kimse itiraz etmiyor yedim. bir haftadır ilk kez meyve yedim. hem gün kurusu izinli cicim hurma gibi değil en azından. napiiim canım çekti :KK1:

X