Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

yooo çokta konuşmuyorsun sadace topluca anlatıyorsun benden yana no problem :KK1::KK16::KK16:
Sagol canim ya cok tatlısinız:KK54: Benim pek ayarım yoktur da.

Mekiği hiç sevmiyorum zaten. Boynu zorlamamak için ellerimi kulaklarımın yanına koyuyordum. O eklediğim dans videolarını haftada 1 yapmak için indirdim. Normalde bu haftaki programım haftada 3 gün bölgesel.

Mesela pazartesi rio extreme / tüm bölge çalıştırılıyor.

Salı: dinlenme

Çarşamba: barfiks, mekik tekeri, upper cuts 11 dk. (üst bölge), tummy tuck 19 dk (karın bölgesi)

Perşembe: dinlenme

Cuma: mekik tekeri, bum bum rapido 10 dk (kalça bölgesi), barfiks, abs rapido 11 dk kadar (karın bölgesi)

Cumartesi: Kardiyo, dans, lesli değişimli yapmayı düşünüyorum.

Pazar: dinlenme
2 ay sonra farklı programa geçerim.
Bundan önce, bana özel yapılan program 6 günlük ağır başlangıç programıydı. 1 saati geçiyordu. Artık daha az yapacağım, haftada 3-4 gün.

Kedi kardeş ne yapıyon sen ben spor hayatımda bile senin kadar hareket yapmadım bu kadara gerek yokki böyle giderse olürsun sen o kadar spora sırf protein ve karbohidrat alman lazim devreler yakarsın valla :KK53:

[video=youtube;z5qp98TuEJY]http://www.youtube.com/watch?v=z5qp98TuEJY&list=PLCKZD7KicOrqNOw4OCIgcr-OW3uYz-hkO&index=4[/video]
Orjinal videosu youtubeda yok.

Evet yok ben baktım bulamadım sadece reklam veriyorlar

Sagol canim ya cok tatlısinız:KK54: Benim pek ayarım yoktur da.

Kedi kardeş ne yapıyon sen ben spor hayatımda bile senin kadar hareket yapmadım bu kadara gerek yokki böyle giderse olürsun sen o kadar spora sırf protein ve karbohidrat alman lazim devreler yakarsın valla :KK53:

Evet yok ben baktım bulamadım sadece reklam veriyorlar
İndirdiğim sitenin linkini özel mesajdan attım. Allah Allah sporum çokmu şimdi. 1 saati geçirmiyorum.

Niii manti mi, cok severiiiimmmm :KK56:

Ben hic gullac yemedim, tadi nasil bilmiyorum :KK14:

:KK60: :KK60: cok sekersin :KK54:

Bende yemedim hiçte denk gelmedimaçıkcası bizde kullanılan revaçta bir tatlı değil bide küçukken tadina baktıgımda ıslak kağıt gibi gelmişti ama küçükken çok yemek seçerdim belki ondan öyle gelmiştir bilemem hicte denk gelmiyor denemek lazım:KK56:

ablacım kedi geçen bir yazı paylaşmıştı, yoğun spor yaptığım dönemde benim eğitmen de diyordu.
spor kesinlikle hergün yapılmamalı. vücudun kendine gelmesi içi 48 saate ihtiyacı var. en ideal süre gün aşırı yapmakmış. hadi jillian vb hızlandırıcı programda haftada 1 ara güzel de, devamlılık için her gün yapmak biraz problemli.
canan hoca da hergün yürüyün diyor, ben kg vermek için biraz abarttım 1 saat 45 dkk öğlen sabah-akşamda toplam 45 dkk işe git-gel , günde 2,5 saat yürümüş oluyordum,,,son haftalarda öğleni 1 e indirmiştim,,,ramazandan sonra 45 dkk yapayım
Günaydın
Dün kü programım;

Sabah 05.50-06.50 1 saat yürüyüş+ parkta alet

İftar: (Yemeğe davetliydik) 1 kepçe mercimek çorba, 1 parça tavuk, 4 köfte, 1 kase marul salatası ve 1 kase semizotlu cacık

23.30 gibi kızımın tabağında kalan 4-5 kirazını yedim. 1 tane de küçük incir. 2 tatlı kaşığı da dondurma... sonrasında rahatsız oldum tabii ve doğru yürüyüşe 00.15-01.00 çok hafif tempoda yürüdüm yine de iyi geldi.

Sahur: 3 yumurtalı omlet, az peynir, bol zeytin yağında zeytin, 1 tabak semizotu ( cumadan beri semizotu yiyorum.hiç susatmıyor. ve wc ye 2 günde bir çıkarıyor ) badem, fındık,açık çay, domates, salatalık.
günaydın canım sabah iyi kalkıp yürümüşsün,,,sahurdan sonra yatmadın galiba

geceki yaptığın hiç iyi olmamış:KK20: arkasından yürümüşsün ama o sadece yediğini yağa çevirmez ama insülin direndi kırılmasını engeller her kaçamakta başa dönersin,,,
günaydınnnnnnnnnnn..:KK52::KK52::KK52::KK52:
kedicimm ellerine sağlık liste yine ruhun gibi rengarenk :KK16::KK16::KK16:
gece saat 1:30 da çorbacıya gittik en doğalından paça içtik ama yok böyle bir lezzet sahurumuzu yapıp döndük arkadaşlarla..:KK52::KK52::KK52:
güzel bir gün olsun herkese inşallah..:KK52::KK52::KK52::KK52:
ne güzel olmuş afiyet olsun
randevumu aldım yarın sabah iç hastalıkları doktoruna gideyrum
hayırlı haberlerini bekliyoruz
Kaçak geldiiiii
Çocuğun yemeğini yedirim gelicem yanınıza 1 saattir anca okudum.:KK53:
nirdesin bakem dünden beriiiiii
herkese tünaydınlar :KK16:

tünaydın hamiloşum

Son düzenleme:
İndirdiğim sitenin linkini özel mesajdan attım. Allah Allah sporum çokmu şimdi. 1 saati geçirmiyorum.

Bence haftada 3 ağır kardio yap diğer gunler yürü yeterli be canım benim esimde gureşçi antremanları hafta 3 ü gecmezdi arti olarakta belgrada her hfta sonu krossa giderlerdi. Yavrum sen kampa girmişsin sanki hangi maça cıkıcaksın. Hayır çok spor yapınca ona görede beslenmen gerekiyor zaten zayıfsin yaşın küçük heraldede dayanmış vücut.

Bence haftada 3 ağır kardio yap diğer gunler yürü yeterli be canım benim esimde gureşçi antremanları hafta 3 ü gecmezdi arti olarakta belgrada her hfta sonu krossa giderlerdi. Yavrum sen kampa girmişsin sanki hangi maça cıkıcaksın. Hayır çok spor yapınca ona görede beslenmen gerekiyor zaten zayıfsin yaşın küçük heraldede dayanmış vücut.

Yaş 31, Kardiyo yaparsam sadece dümdüz kalırım. Yürüyünce de kalça gidiyor bende. Ağır kardio dediğin ne mesela.

Niii manti mi, cok severiiiimmmm :KK56:

Ben hic gullac yemedim, tadi nasil bilmiyorum :KK14:

:KK60: :KK60: cok sekersin :KK54:

bende 2 yıl önce denemiştim her ramazanda akla gelir ya tvlerde falan.aldım deneyeyim dedim kedinin dediği gibi kurutulmuş incecik yufka gibi ama cevizle fıstıkla çok güzel oluyor sütlü tatlı seviyorsan kesin seversin .bu sene karatay yüzünden hiç yemedim ama normalde tatlı türü şeyleri severim

Kalça istiyorsan sguata devam canım gerçi az çok biliyorsundur ne yapacağını bide vücut yapısı ya Allahtan valla.var olan zayıfta olsan var şismanda olsan daha çok var. Ben zayıfken herkes popomo bayılırdi toparlacık kalkık kalkık akrabalar ve arkadaslardan popomu ellemeyen kalmamıştı taş hatundum gelde o popy 95 kiloyken gör atom bombası mübarek sırf popo oluyorum önden görsen anca 80 kilo dersin yoksun o kadar derlerdi bana 95 kiloum diyince bende bide arkadan bakın derdim dışarda gezerken camlardan görüntüne baksrsın ya ben popomü görunce innamıyorum benden yarım metre gerden geliyor kardeşim hamileyken abla önde bir arkada iki taşıyorsun mübarek derdi.Bide en komigide arkadan izin istecek yada birsey soracak kişi teyze bir dk diyor ben dönüncede pardon abla kusura bakma .:KK43:

O TOTO YA GİDECEK YADA GİDECEK ONA GÖRE

İyi işte, tadını bilmemen daha iyi. :KK1: Abartılacak bir tadı yok. Ama ben seviyorum. İnce yufkanın, şekerli sütle yapılmış hali. :KK52:

Bİ KERE TADIVERSEYDİ YA İÇİNDE KALMASIN

bende 2 yıl önce denemiştim her ramazanda akla gelir ya tvlerde falan.aldım deneyeyim dedim kedinin dediği gibi kurutulmuş incecik yufka gibi ama cevizle fıstıkla çok güzel oluyor sütlü tatlı seviyorsan kesin seversin .bu sene karatay yüzünden hiç yemedim ama normalde tatlı türü şeyleri severim

O TOTO YA GİDECEK YADA GİDECEK ONA GÖRE

Bİ KERE TADIVERSEYDİ YA İÇİNDE KALMASIN

Hedefe düşsün 1 kere yiyebilir, hadi izin verdim. :KK1:

Rumuz: eriğim
Gebelik haftam : 9
Gebelik başlangıci: 12/05/2014
Başlangıç kilosu: 63,2
Geçen hafta :65,7
Bu hafta :64,5
Fark : -1,2
Toplam fark :+1,3
Boy : 1.58
Spor : yasak
Hedef : 76

geçikmiş bildiriimimi de yapayım benim aklımda cuma kalmış her nedense pazartesiye alındığını unutmuştum :KK14:

14. haftaya kadar ev işi bile yasak canım onun için sürekli otuturur ve yatar vaziyetteyim işide bu yğzden bıraktım ilkide düşük olduğu için eşim çok korkuyor. Bu yüzden aldım ya 1,3 kg 'yu :KK14:
bu hafta kg vermişsin hemde 1,200 yata yata nasıl oldu o ...bulantınmı çok
Karatay çıtırları TÜNAYDIN
Ben dün giremedim topiğe kaynatam kanser görümcemde zaten saat3 e kadar uyudum sonra babam baya hasta gelin dediler hem iftarada cagırdilar anca kalk evi topla çocuğu yıka namaz kıl ikindiden sonra görümcemdeydim sahuruda yaptik öyle geldik o yüzden bu hafta kilo bildirimi yapamadım zaten biliyorsunuzda haftaya inşaallah listedeyim tabi inşaallah eksi olarak.
İftar menüm eşimin tarafı dolmayı aşlık,yeşil mercimek ve barbunya dediğimiz fasulye varya tam olarak oda değil ama onlara köyden geliyor fasulye dalinda cok olunca barbunya gibi rengi dönüyo ya onlar onunola çorba yapıyorlar dolmalara koyuyorlar çok güzel oluyor dolu dolu lezzetli bir tabak ondan yenim kiymalı bulgur pilavı 6-7 kaşık yemışimdir salata buraya kadar güzeldi ama baklavaya dayanamadım yanımda bir isırdılar çıtır çıtır bende yedim 1 dilimvalla çıtırtısını duymayana kadar bir şey yoktu duyunca Beynim döndü valla ama sahurda miğdem hiç sindiremedigı için küçük boy şeftali yedim sadece bol su.

Çok güzel kilo verenler olmuş veremeyenlerde ramazandandir verirsiniz eminim hiç kendinizi üzmeyin.Kedicim liste için eline sağlık yine çok renkli ve güzel olmuş.Canım listede yeni farkettim kilonu sen nikin gibiymissin zaten ne kadar zayıfmışsın e kötü durmuyor mu okadar zayıf ben zyıfken 2 kilo düşsem cirkinleşirdim sen ruzgara falan çıkma.He mekik çekerken ben hıç yorulmam bildim bileli bir oturuşta üşenmesem istediğim kadar çekebilirim spor hocasıda hayret ederdi bana hep beraber fiziksel bir özür olarak kabul etmiştik böyle enteranlıklar oluyormuş kulübümüze yeni bir kız gelmiştı kiz bide öyle ev kızı antreman yaparken şınavı hiç sevmezdim ben biz sallıyorduk hoca bakmadığı zamanlarda o çatır çatır durmadan çekiyordu banamisın demiyordu belki 100 tane çektirmişizdir eh biraz yoruldu ve gelir gelmez bacaklarını sıfır açıyodu vurcaktık kızı ya ne catlamıştık mesela bende sguatı hiç sevmem alt bacağım üste göre kısa çok zorluyor . Mekik çekerken canım elini ensene bağlıyorsun ya yukarı kalkerken kolların yere paralel kalsın kapama kollarını o yüzden boynun ağrıyor gerçi bi o kusur kalsın mekikte çekmeyiver hem göbüşe alt mekik varya bacak cekiyorsun asıl o iyi geliyor genel zayıflama için senin videolar süperde eğer bölgesel ve hatlarım düzgün olsun diyevspor yapıyorsan ki zaten sende öylesin bence plates senin için birebir bu videolardan sonra sana biraz sıkıcı gelecek ama.

Mengmeng canım seven insan kıskanırmış ne güzel kıskanç olan erkek iyidir hastalık gibi olmasinda benim kocişimde olçülü kıskanclardan bende öyle adamcagız denize gittigimizde ne tarafa bakıcaginı şaşırıyor hem zaten ahlakından goz zinasindan çok korkar tv bile izlemez hep belgesel bendende aynı performansı bekliyor .Bizim lafımız bilki sen goz zinasi yapıyorsan bende yapıyorumdur sen ne yapıyosan karimda -kocamda aynisinı yapıyordur diye düşun bu bize yetiyor evlilikteki bağlilık felsefemiz bu bizim.

Ya cok mu konuşuyorum ben konüsmayı çok severm yaşımi sor nüfus kağıdimın arkalı önlü fotokopisini anlatırim
:nazar: serayım dünü telafi ettin:KK52:,,yokluğun belli oldu ama sahurda bile aradım seni ,,,çocukmu hastalandıki diye düşündüm,,,,
Kalça istiyorsan sguata devam canım gerçi az çok biliyorsundur ne yapacağını bide vücut yapısı ya Allahtan valla.var olan zayıfta olsan var şismanda olsan daha çok var. Ben zayıfken herkes popomo bayılırdi toparlacık kalkık kalkık akrabalar ve arkadaslardan popomu ellemeyen kalmamıştı taş hatundum gelde o popy 95 kiloyken gör atom bombası mübarek sırf popo oluyorum önden görsen anca 80 kilo dersin yoksun o kadar derlerdi bana 95 kiloum diyince bende bide arkadan bakın derdim dışarda gezerken camlardan görüntüne baksrsın ya ben popomü görunce innamıyorum benden yarım metre gerden geliyor kardeşim hamileyken abla önde bir arkada iki taşıyorsun mübarek derdi.Bide en komigide arkadan izin istecek yada birsey soracak kişi teyze bir dk diyor ben dönüncede pardon abla kusura bakma .:KK43:

o güzel popuyu yiye yiye mahvettin şişmiş balona çevirdin demek ki:KK20:,,,bundan sonra o şişlik inecek yine güzel popo olacak,,,vücudunun ve sağlığının kıymetini bil,,,,

Gül ablacım ya dün cok yogundum ben sizin gibi iki isi birden yapamıyorum yanima yazarım diye tabletide aldim ama benim çocuk cok yaramaz görümcemdede balkon cok onun pesinde koşuşturmaktan vaktim olmadı birde sülale biraz karışık herkes mal derdine düştü azcık lafladık yani sabancının malını bölüşüyorlar sanki tövbe tövbe insanların gerçek yüzlerini görüyoruz böylece :KK53:

Teşekkür ederim.:KK16::KK16::KK16::KK16:
Gül abla doğru söylüyor bu avatarin nikin gibi cok tatlı ben kedilere bayılırım. Öteki vatarın yeminle beni yoruyordu zavallı uğur böcüğü yürü yürü nereye kadar nicikide kendi gibi hareketli diyordum.:KK9:

Gül ablacım ya dün cok yogundum ben sizin gibi iki isi birden yapamıyorum yanima yazarım diye tabletide aldim ama benim çocuk cok yaramaz görümcemdede balkon cok onun pesinde koşuşturmaktan vaktim olmadı birde sülale biraz karışık herkes mal derdine düştü azcık lafladık yani sabancının malını bölüşüyorlar sanki tövbe tövbe insanların gerçek yüzlerini görüyoruz böylece :KK53:

Gül abla doğru söylüyor bu avatarin nikin gibi cok tatlı ben kedilere bayılırım. Öteki vatarın yeminle beni yoruyordu zavallı uğur böcüğü yürü yürü nereye kadar nicikide kendi gibi hareketli diyordum.:KK9:
Bunu görünce dinlendin dimi. :KK1::KK1:

Yaş 31, Kardiyo yaparsam sadece dümdüz kalırım. Yürüyünce de kalça gidiyor bende. Ağır kardio dediğin ne mesela.
Kalp ritminin surekli yüksek tutan hareketlerdir senin videolar zaten kardiyo kalp atışının yüksek tutarak en az yarım saat yapılan hareketler yağ yakımında en etkili hareketlerdir yağ yakımıda yarım saat sonrasinda başlar. Yani kakca bazlı çalış sguat falan yap gene ama tempolu kalp ritmini surekli yuksek tut tabi yag yakmak istiyorsan kas istiyorsan tempoyada gerek yok bölgesel takıl

Sanırım benle konuşmama kararı falan aldınız :KK1:

Ben de giderim ozaman, herkese sağlıklı günler diliyorum, kendinize iyi bakınız, sağlıklı kilo vermeler..

kızların vücutlarını beğendim kaslı değil öyle uzun olsaymış yapılabilir bir videoymuş

Evet, burdaki bayanların vücutları çok güzel. Biraz göğüs kısmı küçük sadece. Ama genel olarak çok güzel. Uzun videosuda var bunun.

X