Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Allah kabul etsin tontişler ^_^

İftar:

3 kepçe ezogelin çorba (bulgurlu)
koca kase salata (göbek, maydanoz, dereotu, taze soğan, domates, salatalık, zeytin, peynir, iki adet ceviz içi, nar ekşisi, limon ve tabii ki bol zeytinyağı. Nar ekşisi Hatay'dan arkadaşımın annesi yapıp gönderdi. Tamamen doğal)

ablam kıymalı makarna yaptı. ben de sarmısaklı yoğurdundan 5 kaşık, kıymasından 5 kaşık alıp karıştırıp yedim. ben bu lezzeti çok seviyorum, makarna yemeden lezzetini almış oluyorum ^_^

tatlı olarak da sevdiceğin gamzesini yedim, hayalimde tabi ^_^

En sevdigim seydi kiymali makarna ve manti, artik hedefe inince yeriz arada. :KK56:
iyi sporlar

ben farkettim tekrar uğraşma diye söylemedim,,,başlangıç kg yanlıştı, nickin yanındaki %-0,80 de silinmemişti:KK9:...yine silinmemiş ama elleme artık

g.antepe ait bir fasulye türü ,,minnacık yeşil yeşil oluyor, pişince mercimek çorbası gibi tadı oluyor,,,burada 10 tl idi antepten arkadaşa 5 tl ye getirttirdim:KK52:

Eki Görüntüle 1181165

Cok merak ettim abla,,yesil mercimegin tadini cok severim. Bende denicem en kisa zamanda.
Afiyet olsun.

slm kızlar
kızımı uyuttum oturdum bi çay içeyim dedim
dün düzceye gittik bugün akşam 7 gibiydi geldik
giremedim nete bildirim yapamadım zaten sabitim bu aralar ramazandan dolayı mı bilmiyorum ne veriyorum ne alıyorum
neyse sabit kalmak almamaktan iyidir :KK34::KK34:

Iyi geceler.

Herkese selammmm.. kedicikk ellerine kollarına sağlık her ne kadar kilo alanlara eklenmiş olsamda yıkılıyo liste:KK16::KK16:
Az önce geldik iftarda yine dışardaydım kaç gündür sıkılmadım desem yalan olur... evimde yemeği özledim... mutfağa girdim hemen yarına nihayet evdeyim..yemeğimi koydum ocağa bi bakayım dedim.. taze fasülye yapıyorum yanına mercimek çorbası eşim içinde pirinç pilavı... saata filan artık yarın işten gelinçe olur...kaç gündür dışarda yiyorum her nekadar kaçamak olmasada illaki benim gibi dikkatli yapmıyolardır.. yağı tuzu ne kim bilir belkide onunda payı var artı çıkmamda :KK53::KK53:
selam canım,,,,,,,bende dısarda yemeyi sevmiyorum ,,,,davet edildiğim yerlere gitmemek için bahaneler uyduruyorum,,oruçluyken eve gel 4 kat çık gideceğin yere göre hazırlan git geri gel 4 kat çık...bide aç kalıyorum yapılanları yemiyorum ...en iyisi ev paklar bizi
sağol ablam
resim koymaya çalıştım ama facete sorun var herhalde resimler görünmüyor bende sildim yarın yeniden denerim:KK34::KK34:
neyse ben yatıyorum iyi gecelerr :KK16::KK16::KK16::KK16:

sağlıklı yaşıyoruzun koyduğu resimlerde yarım çıkmış,,,,,iyi geceler canım

Spordan sorumlu bakan arkadasima duyrulur.
Jilli killer abs yapildi :KK76:
Bende seni takibe alicam yakinda, baslasan artik ufak ufak :KK20:

senin yerinde başkası olsa spor yapmaz ,,,iyi bakmıyorsun

sen alsan biz versek daha iyi olur:KK52::KK52::KK52:

Ben yaparim ablacim, zayifken de yapardim, seviyorum sporu.
Gicik olurdu arkadaslar, bide eskiden yerdim yerdim kilo almazdim.
Heygidi.. :KK31:

Son düzenleme:

bende işe kadar 25,,,iş dönüşü 35 dkk yürüyüş yaptım,,,,sizin kadar olmasada idare eder ,, ramazan oldu böyle oldu, dizlerimin ağrısı azaldı,,,yürümekte yoruyormuş dizlerimi

selam canım,,,,,,,bende dısarda yemeyi sevmiyorum ,,,,davet edildiğim yerlere gitmemek için bahaneler uyduruyorum,,oruçluyken eve gel 4 kat çık gideceğin yere göre hazırlan git geri gel 4 kat çık...bide aç kalıyorum yapılanları yemiyorum ...en iyisi ev paklar bizi

sağlıklı yaşıyoruzun koyduğu resimlerde yarım çıkmış,,,,,iyi geceler canım

Aynen ev gibisi yok, dun bizde disarida yedik bugun wc yine eziyet oldu.
Semiz de yiyemedim dun haliyle :KK53: artik bir hafta cekerim acisini.

bende işe kadar 25,,,iş dönüşü 35 dkk yürüyüş yaptım,,,,sizin kadar olmasada idare eder ,, ramazan oldu böyle oldu, dizlerimin ağrısı azaldı,,,yürümekte yoruyormuş dizlerimi

Senin hayatin spor zaten abla, yuruyus yaninda cerez kaliyo :KK1:

Starda ceyda duvenciyi gordum, siyah sacli hali ne kadan guzel, cok begendigim bayan modeli.

Iyi sahurlar :KK16:

Gece ara ogun yaptim
Kefir, az kiraz, ceyrek muz, 1 avuc siyah uzum

Sahur menum

Aksamdan kalan bugdayli yayla corbasi yarim kase
3 yum ile menem ( cogunu ben yedim )
Cok zeytin
1 bard. Siyah cay
Su

Herkese simdiden iyi gunler:KK54:

Aferinssss ^_^ canim benim spor yarin basliyor. Abs killeri gun asiri yapmak lazimmis. Ben de kursta mayismamak icin kurstan eve dondukten sonra yapacagim. Abs ler sali persembe cmtesi, leslie de pzt, crsm, cuma. Bugun yine mide sikinti yapti. Ama yarin duzenime donuyorum yeter. 300 gr 300 gr almayalim durduk diye ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Ev mantisi mi, annen mi yapti? :KK16:
Hurma yiyene kadar bikasik manti yeseydin benim icin :63:

Hazırdı Allahtan, ev mantısı olsaydı belki yerdim.
Birisi beni durdursun, bana birşeyler oldu. Yine Güllaç yedim. :KK30: Önceden olsa yemezdim. Tencere, dava istiyorum.

Hazırdı Allahtan, ev mantısı olsaydı belki yerdim.
Birisi beni durdursun, bana birşeyler oldu. Yine Güllaç yedim. :KK30: Önceden olsa yemezdim. Tencere, dava istiyorum.

açeydim kollarımı yeme diyeydim, belki yemezidin o vakıt.

kızım ne dediysem kar etmedi, ikinci gün yasak bi şey yedin. karışmıyorum daha da sana.
(belki tehdit işe yarar :KK1:)

Gece ara ogun yaptim

Sahur menum

Cok zeytin
1 bard. Siyah cay
Su

afiyet olsun cicim. şu buğdaylı yayla çorbasını çok severim ama bir türlü yapmak kısmet olmadı. bugün buğday aldım, çarşamba yapacağım inşallah. ^_^

Allah kabul etsin ^_^

Gece ara ogun yaptim

Sahur menum

Cok zeytin
1 bard. Siyah cay
Su

AFİYET OLSUN CANIM