Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

bildirim
BAŞLANGIÇ:10 şubat 2014
başlangıç :87
geçen hafta :74.5
bu hafta :74.5
fark :YOKTUR
toplam fark :-12.5
ilk hedef :75
ikinci hedef :60-65
boy :1.68
spor :karışık:)
% :ZABİTTİR

REGLİM HEMDE HAFTASONUM BERBATTI KAÇAMAK ÇOK KİBAR KALIR YEDİKLERİMİN YANINDA.KİLO ALMADIĞIMA SEVİNDİM:KK1::KK1:

rumuz:fmgenc
başlangıç tarihi:09/11/2013
başlangıç kilo:65.8
geçen hafta: 56.4
Bu hafta:57.4
fark:+1( noluyo anlamadım tavalar bol olsun)
toplam fark:8.4
beden:36/38
Boy: 1.58
hedef: 53
spor: 1 gün yürüyüş bi gün mola 5gün jillian killer abs
yüzde:+1.8

Bugün yarın regl olabilirm kilo artışı bence ondan... ama süreklide bi şişkinlik oldu ramazndan beri niye anlamıyorum kilo veremedim bi türlü bakalım sonlara doğru nasıl olacak:KK53::KK53::KK53:

:KK9::KK9:

:KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9:
bu kadar kg yu 1 haftadamı verdin:44:

evet ablacım regl şişkinliği de gitti sanırım ondan, iftarda tatlı kaçamağım olmasa daha fazla olurdu. canım tatlı istemiyo diyenlere hayranım :KK50:
Dün ki menümü de yazayım

Kahvaltı(12:30): 2yumurtadan peynirli maydonozlu omlet, salatalıkdomates, ceviz
Akşam: ızgara balık, salata, şalgam suyu

Dün arkadaşımla Eymir gölüne gidip bisiklete bindik sanırım 15km kadar hava muhteşemdi manzara zaten muhteşem :KK16: geldiğimde o yediğim balık da küçüktü acıkmıştım bayaa küçük simitlerden attım ağzıma
gitmeden önce de pilates yaptım

bu hafta da verirsem 50'li rakamları görmeyi çok istiyorum :KK16:

Tunaydin arkadaslar

Rumuz : BlueDaisy
Baslangic Tarihi : 23 Nisan 2014
Gecen Hafta : 51,8 Kg
Bu Hafta : 51,5 Kg
Fark : -300 Gr
Toplam Fark : 2,9 Kg
Benden : 36
Spor : jillian killer abs, pilates
Boy : 1,67
Yas : 33
Hedef : 50
Yuzde : -0,965

Kızlar bişey sormak istiyorum, ben bu kkk dan sıkıldım biraz sabah işe geldiğim için de omlet falan hazırlamaya vaktim olmuyor şu tahıllı kahvaltılık gevrekler yasak mı acaba nes.fit falan ben çok severim de onları ara da bi ondan da yesem diyorum her gün aynı kahvaltı baydı :KK17::KK56:

Valla 300 mekik çektim 20 dk. oynadım üstüne birde ütü yaptım yarın oruçlü oruçlu gozüm almaz diye
:KK9:
:KK9::KK9: helal sana isteyince oluyormuş

Rumuz: alfabetikbulvar
başlangıç tarıhı :18 mart 2014
Başlangıç kilosu: 85,4
Geçen hafta : 81,6
Bu hafta : 81
Fark : - 600 gr
Toplam fark : 4,4
Boy : 1.67
Spor : bu hafta yok
Hedef : 65
beden : 44
yüzde :- 0,73
Günaydın herkeseeee :)

Başlangıç kilosu: 65

Geçen hafta: 59.900

Bu hafta: 59.300

fark: -600

toplam fark: 5.700

beden: 40 / üst beden M.. ama emin değilim. bakmadım ne zamandır.

spor: yapamadım :/

Boy: 1.56

hedef: ilk hedef 60 :21:... sonra 55

yüzde: 1

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:KK9::KK9::KK9:

bildirim
BAŞLANGIÇ:10 şubat 2014
başlangıç :87
geçen hafta :74.5
bu hafta :74.5
fark :YOKTUR
toplam fark :-12.5
ilk hedef :75
ikinci hedef :60-65
boy :1.68
spor :karışık:)
% :ZABİTTİR

REGLİM HEMDE HAFTASONUM BERBATTI KAÇAMAK ÇOK KİBAR KALIR YEDİKLERİMİN YANINDA.KİLO ALMADIĞIMA SEVİNDİM:KK1::KK1:

Neler yedin kis :KK1:

rumuz:fmgenc
başlangıç tarihi:09/11/2013
başlangıç kilo:65.8
geçen hafta: 56.4
Bu hafta:57.4
fark:+1( noluyo anlamadım tavalar bol olsun)
toplam fark:8.4
beden:36/38
Boy: 1.58
hedef: 53
spor: 1 gün yürüyüş bi gün mola 5gün jillian killer abs
yüzde:+1.8

Bugün yarın regl olabilirm kilo artışı bence ondan... ama süreklide bi şişkinlik oldu ramazndan beri niye anlamıyorum kilo veremedim bi türlü bakalım sonlara doğru nasıl olacak:KK53::KK53::KK53:

o kadar spor yapıyorsun kaçamak ta yok yine artı,,,bize spor yaramıyor hep artı çıkıyoruz:KK52: önceden de öyleydik ya sen ben mydenzz spor yapar her hafta artı çıkardı ne sinir oluyordu,,,,,ramazanda geç vakitte 2 öğün yediğimiz içinde artı oluyor,,,,,bende artıyım

o kadar spor yapıyorsun kaçamak ta yok yine artı,,,bize spor yaramıyor hep artı çıkıyoruz:KK52: önceden de öyleydik ya sen ben mydenzz spor yapar her hafta artı çıkardı ne sinir oluyordu,,,,,ramazanda geç vakitte 2 öğün yediğimiz içinde artı oluyor,,,,,bende artıyım

dediğin doğru ablacım normalde 20:00'den sonra yemeği kesitiğimizden ramazanda vücut şaşırdığı için depoluyo olabilir, bi de spora yeni başlayanlar, yada çok da düzenli yapmayan insanlar ilk başlarda genelde hep kilo alır zaten ama o yağ kilosu değil üzülmeyin :KK1:

Son düzenleme:
Tunaydin arkadaslar

Rumuz : BlueDaisy
Baslangic Tarihi : 23 Nisan 2014
Gecen Hafta : 51,8 Kg
Bu Hafta : 51,5 Kg
Fark : -300 Gr
Toplam Fark : 2,9 Kg
Benden : 36
Spor : jillian killer abs, pilates
Boy : 1,67
Yas : 33
Hedef : 50
Yuzde : -0,965
Kızlar bişey sormak istiyorum, ben bu kkk dan sıkıldım biraz sabah işe geldiğim için de omlet falan hazırlamaya vaktim olmuyor şu tahıllı kahvaltılık gevrekler yasak mı acaba nes.fit falan ben çok severim de onları ara da bi ondan da yesem diyorum her gün aynı kahvaltı baydı :KK17::KK56:

sen ne iş yapıyorsun canım merak ettim hem staj hem iş yoğunum demiştin bi ara

o tür şeyleri yiyenlere karatay hoca tahıl beyinliler diyor,,,sen kitapları okumadın galiba :44:

Yok almayayım canım bana benimkiler fazlasiyla yetiyor benimkiler oğlan ve acayip manyaklar çıkışamıyorum valla uslu olsaydılar yapardım bir tane daha doğumlarımda sezeryan ama çok zorlanıyorum çokda kilo alıyorum.Bir gelinimiz var 6 seneilk oldu 3. yü doğurdu görsen manken çocuklarda uslucuk normal doğum çatır çatır yapıp geliyor ben öyle olsam 5 tane yapardım.

:) yazdıklarının aynilari bende de var. Benimkilerde oğlan ( karnimdaki dahil) sezaryen oldum ve kilo konusunda da emzirirken cozutanlardanim..gelinimiz normal doğum ve aşırı zayıf çok kolay oluyo doğumlari :KK52: o uslu çocuk konusunda acayip şanssızim düz duvarda gezecekler..

Aman diyim esine hasret kal bence bi süre daha.kendini garantiye al:))))

$DSC_3050.jpg

Kizosun parmaklarin son durumu. Bu kremi verdi eczaci
Icinde cayagaci yagi, zeytinyagi, nane yagi, a vit, e vit, papatya yagi, .... daha bicok karisim var.
Bitki bitki kokuyo zaten.

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.200
geçen hafta : 63.200
Bu hafta: 63.600
Fark:+400
Toplam fark:15,600 yüzdesi: -%19,69
Beden:göbek..42 ..basen 40
Spor: haftada 5 gün 40 dk yürüyüş
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg
....... ikinci hedef 60 kg
Yüzdesi:%+0,63

gece yemelerinin zararları:KK50:...neyse 400 le atlattım haftabaşı 1000 e yakındı

ablacım ben artık spor sonrası + çıkmaya kafayı takmıyorum. kıyafetlerim bollaşıyor ya o yetiyor :KK1::KK1::KK1:
bu hafta + çıkmamın sebebi regl ve sadece 300 gr olunca çok mutlu oldum :KK70:

Eki Görüntüle 1180491

Kizosun parmaklarin son durumu. Bu kremi verdi eczaci
Icinde cayagaci yagi, zeytinyagi, nane yagi, a vit, e vit, papatya yagi, .... daha bicok karisim var.
Bitki bitki kokuyo zaten.

oy yavrum benim. öpeyim geçsin :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
çok geçmiş olsun kıyamam

sen ne iş yapıyorsun canım merak ettim hem staj hem iş yoğunum demiştin bi ara

o tür şeyleri yiyenlere karatay hoca tahıl beyinliler diyor,,,sen kitapları okumadın galiba :44:

okudum abla her sorumda da okumadın galiba deniyo, soru sorarak,paylaşarak birbirimizin yanlışını düzeltiyoruz diyoruz soru sorunca da okumadın galiba :KK25: kitabı sürekli yanımda taşımıyorum ki açıp bakayım neyse,

mühendislik okuyorum ben ablacım staj yapıyorum şuan çalıştığım şirkette, kışın da çalışmaya devam ediyorum staj çalışma aynı şey benim için adı değişiyo yazları staj oluyo :KK1: derslerle birlikte biraz zor oluyo ama :44:

X