Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

afiyet olsun, prenses ne mutlu olmuştur şimdi. eli de tamamen iyileşmiştir inşallah :emir_bebek:
hadi işini tamamla da gel sohbete :KK1:

Sagol bebeem, elimiz iyilesmedi ablasi :KK14: acisi gecti ama. bugun bikac eczaneye sari kantaron yagi sordum.
Netten ruscasina ve ingilizcesine baktim, resmini gosterdim ama bilmiyolar.
Ama bi eczaci iz kalmaz dedi. Bi merhem verdi. Yarin cekerim resmini.

afiyet olsun canım, normalde bu kadarla doymuyordun, sahur da nasıl doyuyorsun

afiyet olsun canım

:KK9::KK9::KK9:

uyanık yumurtayla besliyor ki oda yumurta versin,,,kaz gelen yerden tavuğu esirgememek lazımmış:KK52::KK52::KK52:

Zor bile yedim, iftarda yediklerimi hala sindirememiştim. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kedicimmm bugün iki kişilik video yu denedim gerçöçekten müthiş bir video sıçrayarak yapılan twist çok hoşuma gitti onda sorun yok fakat o eğilim ayaklar ileri geri zıplama varya amanın bir an ppopişimin üstünde buldum kendimi:KK9::KK9::KK9: hepsinin çok dikkatli yapılması gerekiyor :KK54::KK54: tşkler bitanemm

:nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:
Daha önce indirdiğim bir video daha var, herkes rahatlıkla yapabilir diye düşünüyorum.
[video=youtube;pq7IDD0Ye1Y]http://www.youtube.com/watch?v=pq7IDD0Ye1Y[/video]

ramazanda milletin açlıktan susuzluktan çenesi kapanır biizm çenemiz iyice açıldı :KK52:...buda karatay dan olmalı:KK9::KK9::KK9:

sen yatsı deyince bende kılmadım,,,daha banyo yapacağım ,,,gidip banyomu yapıp sonra yatsıyı kılayım,,,,yüzümede mayadan maske yapayım epeydir yapmamıştım:KK52:...20 dkk bekleteyim anca yetiştiririm....

Benimde mayalar duruyo kac aydir, bakim tarihlerine. Iyi hatirlattin valla ablacim, bakim yapmak lazim arada. Bende yapim birara.

27 aylık canım bizimki de ^_^ koç burcu. çok tatlı oluyorlar maşallah ya, selfielerini de kendilerini de yerim ben onlarım ^_^ bende 3 yeğen var, üçü de birbirinden ayrı ^_^ Allah bahtlarını da güzel etsin yavrularımızın :emir_bebek:

daha önce okumamıştım canım, not alıyorum hemen ilk fırsatta okuyacağım ^_^
bu arada benim uzun soluklu bir işim daha çıktı :KK43: sevdiceğin tezini tercüme edeceğim. 4 ay gibi bir zamanda kitaplaştıracağız. az işim vardı bi de bu geldi :KK76:

bu isteği iyi koru canım. son 8 kilo, o zamana kadar kaçmasın :KK1::KK1:

:KK51:

hoşgeldin, çok teşekkürler, amin inşallah. ^_^

Iste, bu basarili adaminda arkasindaki kadin, bizim mengmeng :KK42:
Bizi aksatma ama sevdicegin islerini yapacam derken :KK20:

Sahurum

El kadar pide istip terayag surdum
Sonra hepsini esime yedirdim :KK1:

Peynirli omlet 2 yum ile
Domtis, salatalik, sivri ve maydanozla salata
( bol zeytinyagli ve nar eksili )
Zeytin (cok)
Ceviz, badem (cok)
Bi avuc siyah uzum, 2 kiraz
1 bardak sut

Bugünkü iftar nenüm
Soslu et ızgarada pışirdim
Salata
Ceviz
Çorba içemedim çorba içersem başka.bir şey yiyemiyorum hiç canım bir şey istemiyor maşaallah ben bu sefer baya bi motiveyim zayıf olanların bile çabasını görünce kendimden utanıyorum valla

Kedi valla tam benlik videolar şimdi yapamam ama 15 -20 kilo sonrası favorim olacağına eminim dans etmyi ve turevlerini çok severim kilolu arkadaşlarımda yapmasın lütfen sguat hareketlerini çok kullanıyor dizi çok fazla zorlar diz ağrısı ve gizli saklı duran menüsküsünüzü zorlar
Fıtığım var demiş arkadaşımız hereketleri yavaş yavaş çıkarmaya çalış inan sorun olmuyor kaslar kuvvetlendikçe ağrıda geçiyor bendede var asıl hareketsizlik ve ağır kaldırmak fıtık yapıyor.

Evet, dikkat etmek gerekiyor. Ben squatı egzersizlerimde hep yaptığım için alıştım, nasıl yapılması gerektiğini de biliyorum. Ama tabi dans içinde ben de zorlanabilirim. :KK1: Daha denemedim bakalım ne olacak.

Kizlar ben yatanzi, yoksa yatin orucu uykuya tutturucam.
Iyi haftalar size, kolay gelsin, hayirli isler, bol kazanclar.. :KK16:

Evet, dikkat etmek gerekiyor. Ben squatı egzersizlerimde hep yaptığım için alıştım, nasıl yapılması gerektiğini de biliyorum. Ama tabi dans içinde ben de zorlanabilirim. :KK1: Daha denemedim bakalım ne olacak.

Kedican seni bunalticam musait bi ara, su bakim isleriyle ilgili.
Lady subarunun topiginde gordum seni :KK1:

mayalarımın 2 side bozulmuş :KK50: maske yapamadım,,, nisanda son kullanma tarihiymiş aylardır yapmadığım için bakmamışım:KK52:

:KK1::KK1:

Sagol bebeem, elimiz iyilesmedi ablasi :KK14: acisi gecti ama. bugun bikac eczaneye sari kantaron yagi sordum.

oy yavrum benim. inşallah çabucak iyileşir canım. inşallah iz kalmaz eczacının dediği gibi. gerçi yaşı küçük deri atar muhakkak ^_^

Benimde mayalar duruyo kac aydir, bakim tarihlerine. Iyi hatirlattin valla ablacim, bakim yapmak lazim arada. Bende yapim birara.

Iste, bu basarili adaminda arkasindaki kadin, bizim mengmeng :KK42:
Bizi aksatma ama sevdicegin islerini yapacam derken :KK20:

:KK1::KK1: spor gibi mayaların son kullanma tarihini de mi takip etsem bundan sonra? cildine bakmayana tava sonra :KK1:
yok canım aksatmam ^_^ herkesin yeri ayrı. sevdicekse haddini bilsin :KK51::KK52::KK52:

Sahurum

Peynirli omlet 2 yum ile
Zeytin (cok)
Ceviz, badem (cok)
1 bardak sut

afiyet olsun canım ^_^ pide biraz fazla olmuş :KK9::KK9:

tatlı rüyalar ^_^
oruçlunun uykusu da ibadet canım bakma milletin sevabı görürsün laflarına :KK9::KK9:

iftar:
et sote
mercimek salatası
cacık
tarçınlı sütlü kahve
yeşil yasemin çayı

sahur:
1 cherry domates
yarım salatalık
az peynir
+10 adet zeytin
3 ceviz içi
4 adet mini mini biber dolması. (sivri biberin etli kısmından 4 adet yani)
yoğurt
yeşil çay
karbonatlı su

^_^

ben kaçar.
Allah kabul etsin canlar
^_^

Sahurum

Peynirli omlet 2 yum ile
Zeytin (cok)
Ceviz, badem (cok)
1 bardak sut
helal olsun sana nefsini körlemişsin:KK9:eşin yesin pideleri sen uzaktan seyret

afiyet olsun canım

teşekkürler canım

iyi uykular

iftar:
et sote
mercimek salatası
cacık
tarçınlı sütlü kahve
yeşil yasemin çayı

sahur:
1 cherry domates
yarım salatalık
az peynir
+10 adet zeytin
3 ceviz içi
4 adet mini mini biber dolması. (sivri biberin etli kısmından 4 adet yani)
yoğurt
yeşil çay
karbonatlı su

^_^

ben kaçar.
Allah kabul etsin canlar
^_^

afiyet olsun canım

iyi uykular

sahur:KK56:

semizotlu yumurta :KK52: tereyağını erittim ne katsam diye düşünürken yıkadığım semizotunu gördüm kattım hemen:KK36:
yarım domates
1 salatalık
24 zeytin
peynir
kuruyemiş
2 bardak çay ve bol su

afiyetolsun cnmmmmm:nazar::KK9: naçizane minik bir uyarı:KK17: Et yemekleri yanında ayran içmemelisin Etteki demirin emilimini ayrandaki kalsiyum azaltır bu yüzden salata ile tüketirsen etteki demirin emilimi artar cnmmm:KK42::KK42::KK42:

Aslında 2 proteini birbirine karıştırmamak gerekiyormuş AidinSalih diye bir hanım var gerçek tıp adinda birkitabı var orada okudum osmanlıda tıp diyeydi sanırsam o kitaptada vardı aynı konu vede birbiriyle yenebilecek gıdaları çok güzel yazmışlar her iki kitaptada.Ben birde kan grubuna göre beslenmeyede sıcak bakıyorum.Aslında çok şey bilip hiçbirşy yapmayanlardanım ama artık bütün bildiklerimi uygulama zamanı.

anneciğine geçmiş olsun cnmmm benim annemde böbrek hastası ve 9 yıldır diyet sayesinde diyalize girmiyoruz çok şükür anneciğine biberiye çayını öneririm bitanemm böbrekle riçin çok iyi şifa olsun inşşş:KK16:

Aynen canim benim annemde 9 seneden beri diyet ve şifalı bitkiler sayesinde diyalize girmiyor doktorlar bile tebrik ediyor annemi ama bitkisel ilaçlarını hiç bırakmaz .Biz biberiyeyi ailecek çok içeriz benim evde koca bir saksıda ordan koparıp koparıp kullanıyoruz et yemeklerinede çok gidiyor sizde yetiştirebilirsiniz yer farketmiyor kış yaz farketmiyor çok bereketli bir bitki.

bencede hareket zamanı cnmm fazla geç olmadan bitir işlerini hareket harekettir oryantal zumba çaça halay farketmez :KK9::KK9::KK9:

Valla 300 mekik çektim 20 dk. oynadım üstüne birde ütü yaptım yarın oruçlü oruçlu gozüm almaz diye.

Canım ya en iyi sarı kantaron yağı ömer coşkun,maranki,saraçoğlunda var he bide doa kozmetikte ben bunlardan başka yerden yağ satın almam ozon yağıda yanığa birebirdir hatırlatayım.

Hemen iyilesmezki zaten benim oğlanda saç maşasını tutmuştü 1 yaşında yoktu teyzesi koltugun üstüne isınsın diye bırakmış bizimkine farklı geldi evde görmedığinden sen tut onu elinin içi olduğu su topladı 15 günü buldu valla . Canlarım ya hiçbir coçuğa birşey olmasın ya hepimizinki Allah korusun.

:nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:
Daha önce indirdiğim bir video daha var, herkes rahatlıkla yapabilir diye düşünüyorum.

[video=youtube;pq7IDD0Ye1Y]http://www.youtube.com/watch?v=pq7IDD0Ye1Y[/video]

Kız sen durmadan videomu indiriyorsun sapıttirdın beni simdi o güzel bu güzel derken hangisini yapacağını şasırır insan.tesekkur ederiz videolar için

Bu arada sahur menüm dünküyle aynı ama genede yazyım
2 tane haş. yumurt
6 -7 zeytin
Cacık 1 yeşil ekşi elma
Melisa çayı ve form çayida su niyetine içtim
Herkese iyi sabahlar hayılı günler

Rumuz: babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014+
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:53.3
Bu hafta:52.6
Fark:-700
Toplam fark:10
Beden:36
Spor: yok
Boy:1.65
Hedef:52
Yüzdesi:1.32

Aslında 2 proteini birbirine karıştırmamak gerekiyormuş AidinSalih diye bir hanım var gerçek tıp adinda birkitabı var orada okudum osmanlıda tıp diyeydi sanırsam o kitaptada vardı aynı konu vede birbiriyle yenebilecek gıdaları çok güzel yazmışlar her iki kitaptada.Ben birde kan grubuna göre beslenmeyede sıcak bakıyorum.Aslında çok şey bilip hiçbirşy yapmayanlardanım ama artık bütün bildiklerimi uygulama zamanı.

Aynen canim benim annemde 9 seneden beri diyet ve şifalı bitkiler sayesinde diyalize girmiyor doktorlar bile tebrik ediyor annemi ama bitkisel ilaçlarını hiç bırakmaz .Biz biberiyeyi ailecek çok içeriz benim evde koca bir saksıda ordan koparıp koparıp kullanıyoruz et yemeklerinede çok gidiyor sizde yetiştirebilirsiniz yer farketmiyor kış yaz farketmiyor çok bereketli bir bitki.

Valla 300 mekik çektim 20 dk. oynadım üstüne birde ütü yaptım yarın oruçlü oruçlu gozüm almaz diye.

Canım ya en iyi sarı kantaron yağı ömer coşkun,maranki,saraçoğlunda var he bide doa kozmetikte ben bunlardan başka yerden yağ satın almam ozon yağıda yanığa birebirdir hatırlatayım.

Hemen iyilesmezki zaten benim oğlanda saç maşasını tutmuştü 1 yaşında yoktu teyzesi koltugun üstüne isınsın diye bırakmış bizimkine farklı geldi evde görmedığinden sen tut onu elinin içi olduğu su topladı 15 günü buldu valla . Canlarım ya hiçbir coçuğa birşey olmasın ya hepimizinki Allah korusun.

Kız sen durmadan videomu indiriyorsun sapıttirdın beni simdi o güzel bu güzel derken hangisini yapacağını şasırır insan.tesekkur ederiz videolar için

2 tane haş. yumurt
6 -7 zeytin
Cacık 1 yeşil ekşi elma
Kan grubu kitabı bende de var. Süt ürünlerini etle sakın yemeyin diyorlar. Mesela kuzu, dana, tavuk bunlar aynı anda yenilmemeliymiş. Suyu yemek esnasında içmeyin diyorlar. Ben uygulamaya çalışıyorum. Bazen et yemeği yanında canım ayran çok istiyor, arada içiyorum, nadir. Artık yemekle sıvı içecek tüketmiyorum. :)

2 tane haş. yumurt
6 -7 zeytin
Cacık 1 yeşil ekşi elma
Haftasonu sadece kol, göğüs videolarını indirirken bir baktım başka videolar indiriyorum. :) sonra bu dansla ilgili videolarım vardı kısa kısa, onları yapamadım, sildim. Yerine bunları indirdim. Spor dosyam doldu. :KK66: gelecek için yatırım. :)

Herkese Günaydın; Bomba gibiyim. geçen haftaki uyuşukluktan eser kalmadı. :KK52::KK52:

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 28 Mayıs 2014
Rumuz: kitara_84
başlangıç KG: 78.6
geçen hafta : 75.4
bu hafta : 74.8
fark : -600 gr
toplam fark : 3.8 kg
ilk hedef : 68 kg
ikinci hedef : 58 kg
boy : 1.58
yüzde: - % 0,80
spor : akşamları 30 dk hafif tempoda yürüyüş.

X