Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sagol canim benim, :KK54:
Ikinci de 35 e kadar olursa :KK53: hayatta toplanmaz, burusuk gobemle gezerim artikin.

:KK60: :KK60: :KK60:
Sen simdiden sıkı tut karnini, yoksa durum kotu.

hahaha, sevdicek beni özlemiş bi 5 dakika göreyim dedi (geçen hafta pazartesi günü de böyle sürpriz yapmıştı) ben de ofisten çıktım bi 5 dk ^_^ ayaküstü sohbet ettik ofise döndüm. maşallah dedim benimkinde hareketlenme var :nazar::nazar::nazar: üstüne senin bu yazdığını okuyunca vay anam dedim hissetti demek ki.

ben sassy suyu 4 gündür içiyorum,,,2 gündür kabızlık yok, cumartesi 2 kere, dün 4 kere çıktım 3ü iftarla sahur arası, devrim oldu bağırsaklarımda:KK52::KK52: 3-4 günde çıkarken bir günde 4 kere:KK9:,,,

semizotunu da 4 gündür yiyorum o da bağırsakları çalıştırırmış....hangisi bana devrim yaptırdı anlayamadım:44:

oy ablacım o kadar sevindim ki ben rahatlamışım ki yeminle aklımdaydı senin şu sorun nasıl çözülür diye az düşünmedim :KK1:

hahaha, sevdicek beni özlemiş bi 5 dakika göreyim dedi (geçen hafta pazartesi günü de böyle sürpriz yapmıştı) ben de ofisten çıktım bi 5 dk ^_^ ayaküstü sohbet ettik ofise döndüm. maşallah dedim benimkinde hareketlenme var :nazar::nazar::nazar: üstüne senin bu yazdığını okuyunca vay anam dedim hissetti demek ki.

oy ablacım o kadar sevindim ki ben rahatlamışım ki yeminle aklımdaydı senin şu sorun nasıl çözülür diye az düşünmedim :KK1:

gözünaydın canım, senin ki açken faaliyete geçmiş :KK52:,,,devamı gelir inşallah

inşaallah kalıcı çözüm olur,,,her başladığım şeyde 3-5 gün tepki veriyor sonra alışıyor,,,sassy su ve semizi hergün yapacağım:KK36:

gözünaydın canım, senin ki açken faaliyete geçmiş :KK52:,,,devamı gelir inşallah

inşaallah kalıcı çözüm olur,,,her başladığım şeyde 3-5 gün tepki veriyor sonra alışıyor,,,sassy su ve semizi hergün yapacağım:KK36:

amin ^_^ şaka maka adını koymamızın üzerinden 6 ay geçti. ilk 3,5 ay kafayı yedirmişti bana. artık alıştık ondan mı, sevgiden mi, yoksa hepsinden mi bilmem, nabzımızı yakaladık.

ne yalan söyleyeyim bana sanki makyaj mevzusunu kontrole geliyor gibi geldi :KK1: bilmiyor ki benim işime geldi istediği :KK1::KK1::KK1::KK1:

benim de zencefil bitti almam gerek. bu akşam alayım ^_^ sassy ferahlatıcı bir su evet. inşallah devamı gelir :KK16:

amin ^_^ şaka maka adını koymamızın üzerinden 6 ay geçti. ilk 3,5 ay kafayı yedirmişti bana. artık alıştık ondan mı, sevgiden mi, yoksa hepsinden mi bilmem, nabzımızı yakaladık.

ne yalan söyleyeyim bana sanki makyaj mevzusunu kontrole geliyor gibi geldi :KK1: bilmiyor ki benim işime geldi istediği :KK1::KK1::KK1::KK1:

benim de zencefil bitti almam gerek. bu akşam alayım ^_^ sassy ferahlatıcı bir su evet. inşallah devamı gelir :KK16:

kıskançlıklar başladı demek kı :KK1::KK1: 2 haftadır kontrole geliyor ,,,

Liste günü konuşmayı yasaklıyorum, sadece bildirim yapılsın. :KK9::KK9: Ne kadar çok konuşmuşsunuz yine, okuyamıyorum şu an. Listeyi akşam yapacağım. Hadi görüşürüz.

Liste günü konuşmayı yasaklıyorum, sadece bildirim yapılsın. :KK9::KK9: Ne kadar çok konuşmuşsunuz yine, okuyamıyorum şu an. Listeyi akşam yapacağım. Hadi görüşürüz.

$0035[1].gif
..............................

selam kızlar

Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Hafta:74.900
Bu hafta: 74.300
Fark: -600 GR
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş
İlk hedef :75
Asıl hedef :70
yüzdem :0,80

en güzel heyecanlar bunlar benimkide yapardı öyle sürprizler

Son düzenleme:

desene başıma bir de konuşanları tahtaya yazma görevi çıktı :KK64::KK66::KK66::KK64:

en güzel heyecanlar bunlar benimkide yapardı öyle sürprizler
ama öyle yapınca ben daha çok seviyorum sonra şu yüreğim pır pır pır atıyor. gereksiz bir tebessüm geliyor yüzüme :KK76::KK76:

Ay kızlar pazartesiden midir nedir hiç geçmiyo vakit, benim sevdiceğim de yok kocam da yok çocuğum da yok ay ben nerelere gidem :KK43::KK14:

Mengmeng senin Sevdicek aştı kendini . Cok Sevdim canimm heycaniniz daim olsun. Evlen dogur heycan meycan rüyanda görürsün. . 😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mengmeng senin sevdicek aştı kendini . Cok sevdim canimm heycaniniz daim olsun. Evlen dogur heycan meycan rüyanda görürsün. . 😄

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Yaaa yapma şunu kızın heyecanını kursağında bırakmaaa

selam kızlar

Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Hafta:74.900
Bu hafta: 74.300
Fark: -600 GR
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş
İlk hedef :75
Asıl hedef :70
yüzdem :0,80
:KK9::KK9:

desene başıma bir de konuşanları tahtaya yazma görevi çıktı :KK64::KK66::KK66::KK64:
sen bizi tahtaya yazarsan bizde kedi yokken seni tenhada kıstırırız :KK52:

Mengmeng senin Sevdicek aştı kendini . Cok Sevdim canimm heycaniniz daim olsun. Evlen dogur heycan meycan rüyanda görürsün. . 😄

aynen katılıyorum

X