Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

$imagesCADXOSE5.jpg
..........................

slm arkadaşlarrrrrrr
çok şükür nöbetim sakin ve sorunsuz geçti
eve gelince yattım yarım saat olmuştur uyanalı:KK17::KK17::KK17:
iyisinizdir inşallah öptüm hepinizi :KK54::KK54::KK54::KK54:

Herkese iyi hafta sonları:)
Dün semizlenenlerden biri de bendim..balik yiyemedigim için ceviz ve semizotu tüketimim tavan yapmış durumda. ..hayvansal omega 3 yerine geçmez belki ama hiç yememekten iyidir..neredeyse hergün semiz otu tüketiyorum

Sabah(Oglen) kkk

Akşam: kırmızı mercimek çorbası, cacık (salatalik, semizotu, kuru nane, z.yagi, sarimsak) etli bamya yemeği

arada şeftali, kiraz, siyah kuru üzüm, badem içi, yoğurt

eşim dün yoktu.bu gün ve yarinda iftar davetletinde olacak.. kendime aksama orta boy bulgurdan salcali, yumurtalı , baharatli pilav ve cacık yapacagim

Afiyet olsun canım yarasın bebeğime. .benimkininde iftarlari başladı hem rahat oluyor hemde kafana göre yiyor sun. .

Bende semizotu na dadandim buraralar . Gerçekten çok faydalı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugün temizlik yaptım evi sildim supurdum balkonlari heryeri temizledim ama enerjim düştü koltukta gözüm gecti uyumusum. Yemekleri zor yaptım. Açlık susuzluk yok ama halim yok..azcık hareketlerimi yapayım dedim gücüm yetmedi
Yatmadan yaparım artik

Sassy hazirlayayim...1 gün iciorum 1 gün ara veriyorum. Yoksa mideme ağır gelio ama etkisi inanilmaz

Eşim dün iftarda ydi dışarda bugünde dışarda olcak ptesi de. ..Ramazanda böyle hergün birileri çağırıo müşteriler vs..geçen ramazan tutmuodum iyi olmuştu bu ramazanda karataya göre yaparım keyfime göre iyi olur ins. Şu ramazani 50 kg la kapatsamda bayramda rahat rahat yesem 2 kg luk opsiyonum olsa :KK66:

o 2 kg luk opsiyonu türkiye ye saklıyorsun dimiiiii....
sende dahilsin benimkinin içinde ,,,teoson düşünecekmiş:KK9:
çocuğu uyutuyorum.:KK1::KK1:

,,,bu ne hız ya 9 ayda olacak çocuklar ışık hızıyla 8-10 saatte olmuş:KK52::KK52::KK52:,,,herkeste bi çocuk var :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Gizlar ben kacanzi, yemege cagirdi bi arkadas.
Gidip yardim edecegim. Cok opuldunuz, gece gorusuruk :KK54:
görüşürüz canım

Canım allah gönlüne göre versin..inşallah olur 3 cocugun :KK66:

Ablam ayni yolu secmisiz ben dunyadaki evlatlarimin gozune bakip yaşarken karnimdakine nasıl kiyarim allah sormaz mi bunun hesabini! Bir kaç yıl zorlanırim ama olsun o vicdan azabiyla duramazdim zaten dusunmedim bile o seçeneği
en iyisini yaptın canım,,,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Bu gün daha iyiyim arkadaşlar başınızı şişirdim dün kusuruma bakmayin..hepinize kucak dolusu sevgiler :KK16:
aşk olsun kusur olurmu hiç,,,,biz iyi günde kötü günde hep sanal aileyiz,,,,:KK36:

Sassy hazirlayayim...1 gün iciorum 1 gün ara veriyorum. Yoksa mideme ağır gelio ama etkisi inanilmaz

bende gece hazırladım,,,3. günüm bakalım ne zaman farkedecek...bişey bişeye iyi geliyor diye bi reklam ypılsın fiat acaip artıyor,,,zencefili 12 tl den almıştım dün 19 olmuş hemen artmış:KK4:

Bugun ugrayamiyirum annemlerdeyiz maaile iftar filan derken bugun unutun beni :KK43:
Birde annem ev baklavasi yapmis allahim israr ediuor ye diye
Oysa hamile kaldim kalali tatli hicbirsey yiyemiyorum
Esiminde dogum gununu erken kutluyoruz bu kadar kalabaligi bulmusjen aradan cijarayim dedim hemde beklentisi olmaz bi gun onceden süpriz olur :KK9:
1 dilim olsun ye ev baklavasının tadına doyum olmaz,,,,sonra aklında kalır hamilesin,,

,eşine seninle ve bebişle nice güzel yıllar dilerim
Harbiden siz görüşebilirsiniz ayni sehirdesiniz

Ankara'dakiler toplanır bebek görmeye gideriz,,,,bebek küçük olur ele gelmez ortancayı severiz çok tatlı oda

ben İstanbul abi gidebilsem prensciğim ede uğramayı düşünüyorum,,,,geçen sene konuşmuştuk gelirsem hepimiz buluşuruz diye ama her hafta gittiğim İstanbul a ekim den beri gitmek kısmet olmadı,,,Bakan değişince yurtdışından pek bakan davet edilmedi işler duraksadı biraz,,,,

slm arkadaşlarrrrrrr
çok şükür nöbetim sakin ve sorunsuz geçti
eve gelince yattım yarım saat olmuştur uyanalı:KK17::KK17::KK17:
iyisinizdir inşallah öptüm hepinizi :KK54::KK54::KK54::KK54:
selam canım
çok şükür iyi bir nöbet geçirmişsin,,,,

Bugün temizlik yaptım evi sildim supurdum balkonlari heryeri temizledim ama enerjim düştü koltukta gözüm gecti uyumusum. Yemekleri zor yaptım. Açlık susuzluk yok ama halim yok..azcık hareketlerimi yapayım dedim gücüm yetmedi
Yatmadan yaparım artik

yaptığın hareketler yeter dana ne yapacaksın gece yaparsın

Selam kızlarcım sahurda size katılamadım bu seneki ilk orucum ilk defa kendim kalktım tuttum falan telaş yaptım :KK1:

Sahur menüm: 2 dilim peynir, salatalık domates maydanoz, 2 kayısıyumurta, 2 kaşık z.yağlı taze fasulye, ceviz, çay

Dünki menümü de yazayım
Sabah:kkk
Öğle: yeşil mercimek çorbası, peynirli salata, ayran
Akşam: 1 ince lahmacun, ayran

Spor: salonda boddyfit diye bi ders vardı 50dk ona katıldım, 10dk bisiklet

öpüyorum herkesi :KK16::KK16:

,,,bu ne hız ya 9 ayda olacak çocuklar ışık hızıyla 8-10 saatte olmuş:KK52::KK52::KK52:,,,herkeste bi çocuk var :KK9::KK9:

Benim ki gerçek, civciv uyuttum kucağımda.:KK9:

Kemal Milar.....

Aynen öyle ben harirlamamıştım maşaallah zehir gibisin gençlik tabi

Canim allah razı olsun güzel arkadaşım:KK16: bu gün moralim daha iyi böyle böyle gececek zaman..allah sağlık versin bakarım inşallah. Sevmeye beklerim teyzesi mutlu olurum:)

Sağol canim işte bu hikayeleri duydukca moralim yerine geliyor. Bizde cok kardesiz eşimde.gercekten guzel bir duygu..
sıkıntımi kimseye anlatamadim burayada yazmasam catlicaktim artik..allah sağlık versin evlatlarina:)

Canım sağol cumlemizin evlatlarına resmen onlar için yaşıyoruz. Ya bir şey diyeceğim bu çocuk konusunda herkes sana kızıyoda hırsızın hiç mi suçu yok derler adama Allah Allah demekki kocanda istiyormuş valla ben istesem bile benimkinin aklı çıkıyor benimkiler çok yaramazlarda düşünün adam yanımda yatamıyor buda bir büyüsunde adamla özlem gidericez.

Ya aşkolsun size zaten çömeye çalışıyorum sizi Allah Allah kedinin çocuğu varmıydıki dedim kendi kendime :KK53: gül abla ne çocuğu demese şaşırtiyosanız adamı dün meng meng bugün sen devreleri yaktıracaksınız bana oruçlu oruçlu:KK53:
Civcivmiş onu karatay usulü besleyip kescen demi :KK56:

Bugün topik fazla hızlı değil rahat rahat okudum valla .Herkes ankaralımı ya İstanbullu yokmu

Selam kızlarcım sahurda size katılamadım bu seneki ilk orucum ilk defa kendim kalktım tuttum falan telaş yaptım :KK1:

Sahur menüm: 2 dilim peynir, salatalık domates maydanoz, 2 kayısıyumurta, 2 kaşık z.yağlı taze fasulye, ceviz, çay

Dünki menümü de yazayım
Sabah:kkk
Öğle: yeşil mercimek çorbası, peynirli salata, ayran
Akşam: 1 ince lahmacun, ayran

Spor: salonda boddyfit diye bi ders vardı 50dk ona katıldım, 10dk bisiklet

öpüyorum herkesi :KK16::KK16:
selam

orucunu allah kabul etsin ,,,sporda iyi yapmışsn:KK9:

senin gibi sarı mıydı:KK52:

Canım sağol cumlemizin evlatlarına resmen onlar için yaşıyoruz. Ya bir şey diyeceğim bu çocuk konusunda herkes sana kızıyoda hırsızın hiç mi suçu yok derler adama Allah Allah demekki kocanda istiyormuş valla ben istesem bile benimkinin aklı çıkıyor benimkiler çok yaramazlarda düşünün adam yanımda yatamıyor buda bir büyüsunde adamla özlem gidericez.

ya aşkolsun size zaten çömeye çalışıyorum sizi Allah Allah kedinin çocuğu varmıydıki dedim kendi kendime :KK53: gül abla ne çocuğu demese şaşırtiyosanız adamı dün meng meng bugün sen devreleri yaktıracaksınız bana oruçlu oruçlu:KK53:
Civcivmiş onu karatay usulü besleyip kescen demi :KK56:

Bugün topik fazla hızlı değil rahat rahat okudum valla .Herkes ankaralımı ya İstanbullu yokmu

adamla hasret gidereceğin zaman bi tane daha olur:KK52::KK52:

biizim topik böyle işte, adama devrede yaktırır,,,,civcivi uyutur çocuğu uyuttum der,,,kimi sevgilisine gazoz içirmeye kalkar....daha neler neler sende alışacaksın bu çılgınlara:KK52::KK52::KK52:

sen demesen benim hiç aklıma gelmezdi,,:44:, kedi hep mutlu tavuk eti ve yumurtası yer bunu kucağında uyuta uyuta mutlu edecek büyütüp önce yumurtasından sonra etinden yararlanacak,,,sonrada yazacak mutlu tavuk yumurtası yedim ,,,eti yedim diye.....plana bak be kimin aklına gelir......seni kedi seni:KK20:

5 ten sonra temizlik yapmaya kalktım tozları aldım odalrı süpürürken büyük kızım kalktı ben süpürürüm bırak dedi :KK52::KK52: o süpürdü ben tuvaleti banyoyu temizledim 7.5 ta bitirdim ,,,kalanlar yarına yeter bu kadar ,,,iftardan sonrada mutfak var makine boşalacak çıkan bulaşıklar toplanacak derken bugünde öyle geçer.....şimdi iftar için bişeyler hazırlayayım....

Aynen ablacim suan ne versem kardir ama artık yiyemiyorum ya.. kıza doğumgünü yapmayı düşünüyorum birde bayramda bayramlaşmaya gidince komşulara baklava filan olursa .yinede yiyebilecegimi sanmıyorum . Lafta bizimkisi

adamla hasret gidereceğin zaman bi tane daha olur:KK52::KK52:

biizim topik böyle işte, adama devrede yaktırır,,,,civcivi uyutur çocuğu uyuttum der,,,kimi sevgilisine gazoz içirmeye kalkar....daha neler neler sende alışacaksın bu çılgınlara:KK52::KK52::KK52:

sen demesen benim hiç aklıma gelmezdi,,:44:, kedi hep mutlu tavuk eti ve yumurtası yer bunu kucağında uyuta uyuta mutlu edecek büyütüp önce yumurtasından sonra etinden yararlanacak,,,sonrada yazacak mutlu tavuk yumurtası yedim ,,,eti yedim diye.....plana bak be kimin aklına gelir......seni kedi seni:KK20:

Kedinin aldığı ya horoz cikarsa😃😃😃

Menum

Sahur kkk+beyaz cay+kefir

İftar sebzeli tarhana corbasi+kiymali pazı kavurma yogurtlu
4 sanırım gunkurusu 2 hurma

2 kupa beyaz çay

Sassy su hazır daha başlamadım

Spor HENÜZ yok

Topigimizi seviyorum herkes ayrı renk ayrı delu😄😄

Mydenizzz ben.anlamiyorum millet niye kızıo 3.yu yapiosun diye. Bu dünya da çocuktan güzel birsey yok annelikten öte kariyer yok. Onlar doğuracak seni seveceksin yada onlar mi verecek rizkini.

Hepimizinde bildiği gibi kuranda açık âyet var rızık endişesiyle cocuklari öldürmeyin onların rizkini veren biziz diye..sen TİKA kulakları canim

X