Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Herkese Allah rahatlik versin ^_^ ufaklik sabah karnimda ziplamadan once biraz uyusam iyi olacak ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herkese Allah rahatlik versin ^_^ ufaklik sabah karnimda ziplamadan once biraz uyusam iyi olacak ^_^

sana da canım,,,,iyi sabahlar

bende 8 e çeyrek kala kalkacağım küçük kızım 9 da İstanbul a gidecek 8.5 ta çıkması l

Son düzenleme:
amin

bu saatlere kadar o sevap için oturuyoruz zaten,,yoksa 1 de yer yatarız,,,,,hayatım boyu hiç yiyip yatmadım hep sahura kalktım yada yatmadım çok sevap diye,,,1 ay uykusuzluk çekiyoruz ama değer

Bin aydan daha hayirli. Yani yaklasik 84 yillik insan omrunden daha hayirli bir gecenin bulundugu ay. Bu sevinci coskuyu iliklerimize kadar hissetmeliyiz. Allah bin sukur ki bizi huzuruna kabul ediyor ve nimetlendirinden faydalandiriyor

Bin aydan daha hayirli. Yani yaklasik 84 yillik insan omrunden daha hayirli bir gecenin bulundugu ay. Bu sevinci coskuyu iliklerimize kadar hissetmeliyiz. Allah bin sukur ki bizi huzuruna kabul ediyor ve nimetlendirinden faydalandiriyor

şükürler olsun,,,bugünleri gösteriyor yaşamamız için ömür veriyor,,,,kıymetini bilmemiz lazım,,,,

Rabbim seni bu cihanda da mutlu edecek insallah. Sabirla koruk pekmez olur atasozunu hatirlatiyorum ^_^

ne güzel düşünüyorsun :KK16:ilk defa duydum ....

,,,,inşallah allahım burada nasip ederde doya doya severek büyütürsün

♥♥♥♥♥♥♥♥♥ sizleri seviyorum

$1543499_10152234132125768_1836232068_n[1].jpg
....................................

serayım sen herşeye üşeniyorsun bu şekilleri yapmaya iyi üşenmiyorsun,,,,,,hepside çok tatlılar,,,,,,

bende mengmeng den şüphelendim evlenmeden çocuk yapar çok istiyor diye ama söz verdi :KK52::KK52::KK52:

Pc nin başına geçince sapıtırım ben hareket etmiyorum ya saatlerce uğraşabilirim.Bende tabletimin borcu bitsin laptop istiyorum tablette şekil yapılmıyor,bilgisayarda yatarken kullanılmıyor en iyisi laptop.Bence sözünde durmayacak söz verirken ayağını kaldırmış

Sanada afiyet olsun tatlim, hic sorma. Bizim evde de dolap dondurma dolu. Az once yediler baba kiz karsimda.
Bu ara canim istemiyo Allahtan. Regl oncesi dayanamiyorum ama. Bi tane bitter aldim ondan kopariyorum.
Onu aci diye kimse ellemiyo. Cips su tv de cikiyo bitane daha kalin ve daha baharatli diye.
Onu canim istiyo gorunce, bizim buralara gelmedi daha ondan. :KK1:

Ya ben senin kilonda olsam yumulurdum valla dondurmaya gerçi yumula yumula senin kilondan bu hale geldimde neyse sen beni pek dinleme aynı azimle devam cips pek sevmem aslında ama ne bileyim ben bir hoş koktu burnuma yasak ya

Afiyet olsun ablacim. Cacik bagimlisi oldum bu ara. Aksam baska bisey aramiyorum
Kedi bi yazi paylasmisti bi ara cacigin faydalarini. O zamandan beri yapiyorum. :KK56:

Beni hiç sorma cacık ana menüm oldu iftarıda sahuruda cacıkla yapıyorum. Yakında hıyar kokmaya başlıyacağım:KK1:

Eki Görüntüle 1177888

Kizlar Adapazari'na kardesime geldim ^_^ o da Karatay uapiyor. Masadaki pideler yapmayanlar icindi. Pide ve tatli haric hepsinden yedim. Sindirim icin 3 aya ihtiyacim var ^_^

Afiyet olsun canım sofra çok güzel görünüyor bulmuşken ye tabi

Ablacigim yolladigin iyi oldu ^_^ bu durumda benimkini bayramin 3. Gunu yataga atmam lazim. Yildirim nikahini arastiriyorum

Aferin sana nikahsız olmayacağını anlamışsın .:KK20:

Bana baska care birakmiyor :KK43:(( ya su gazoza atilan ilacin adini da deyiverin de isim kolaylassin

Tatlım sen adama ilaç araştiracagına şu askerlerin yemeğine katılan şey var ya ondan al kullan:KK52::KK52::KK1:
Seraym cin, telefondan bazen yanitlama yapamiyorum: evet sekerim ya meger sen sporun aga babasini yapiyormussun :KK43: CSİ lik gorevimi elimden alma niyetin yoktur umarim :KK43:

Serbest, silkme, grekoremen. Tum tarzlara da hakimsin masallah ^_^

Ya spor asıl benden sorulur.:KK37::KK37:

Bugun allah izin verirse ben de oruç tutucam kızlar,
karbonatlı su içmek susamayı önlüyor diye bişey okudum biyerde sizden mi duydum onu acaba doğru mu?
sahurumu yaptıktan sonra yazdıklarınızı okuyacağım :KK1::KK1:

Bende okudum sadece susamak değil birçok derdede iyi geliyor toksin atıyor suyu alkali hale getiriyor bağırsakları çalıştırıyor bir adam vardı facade sadece karbonatlı suyun faydalarını anlatan adamın adını bulursam özelden atarım okursun sende o kadar çok faydası varmışki:KK28:

Afiyet olsun canim. Hangi kitabi okuyorsun? ^_^ ben kitap okumayi cok severim. Haftada bir kitap bitiririm. Eskiden gunde bitiriyorum neredeyse :KK43:

Okuyun okuyun kızlar bende bekarken günde bir kitap bitiridim ama evlenip coluk cocuk sahibi olunca zor okursunuz okuduğunuz kitaplarda bebeğimi nasil büyütürüm çocuk nasıl yetiştirilir çocuk davranısları çocuk hastalıkları sifalı bitkiler hikaye kitabları yaa eh arada kendi istediğinide okuyabilirsin canım ama seni kitap okurken görmesinler cocuk anne banada masal oku eşin ise sen boşdasın galiba(anladınız siz onu) der bekarken ne yaptınız yaptınız ona göre

Bu sefer dükkanı ben kapatıyorum . Sahurdaki menüm
Cacık
Tarhana çorbası
10 tane zeytin
Hepinizi iyi geceler tatlı rüyalar.

Günaydın iyi kaynatiosunuz sahurda okuyorum ama yazamıyorum çocuklar uyanmadan bırakınca hazırlayıp yemek için :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Karbonatlı su beni susatmio yani ben ona bagliyorum 50 gün oruç tuttum kışın hergün ictim çok rahat geçti oruclarim

Eşim dün iftarda ydi dışarda bugünde dışarda olcak ptesi de. ..Ramazanda böyle hergün birileri çağırıo müşteriler vs..geçen ramazan tutmuodum iyi olmuştu bu ramazanda karataya göre yaparım keyfime göre iyi olur ins. Şu ramazani 50 kg la kapatsamda bayramda rahat rahat yesem 2 kg luk opsiyonum olsa :KK66:

Günde 3 kere 10 dklik sixpack hareketlerini yapıyorum. Artık kasmiyorum sadece bölgesel oda suan en hafifi o. Bikaç plates hareketi de ekledimmi yeter

Eki Görüntüle 1177888

Kizlar Adapazari'na kardesime geldim ^_^ o da Karatay uapiyor. Masadaki pideler yapmayanlar icindi. Pide ve tatli haric hepsinden yedim. Sindirim icin 3 aya ihtiyacim var ^_^

Afiyet olsun. Mikemmel. :) Ablanın ellerinine, leptinine sağlık. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Afiyet olsun kedicim, benim semizli cacigimin icinde, salatalik var, nane var, sumak var, pul biber var, zeytinyagi var
Daha ne koysam acaba?

Afiyet olsun :KK56:
Tr de olsaydim gelirdim bende, bizim ev yakin adapazarina, izmitte.

Fincan ne guzelmis kiz afiyet olsun :nazar:

:KK60: :KK60: :KK60:
Bi ben eksiğim, beni koy. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X