Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404543592.656005.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eşim dün iftarda ydi dışarda bugünde dışarda olcak ptesi de. ..Ramazanda böyle hergün birileri çağırıo müşteriler vs..geçen ramazan tutmuodum iyi olmuştu bu ramazanda karataya göre yaparım keyfime göre iyi olur ins. Şu ramazani 50 kg la kapatsamda bayramda rahat rahat yesem 2 kg luk opsiyonum olsa :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ohhhh hayat sana guzel sekerim ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende okudum sadece susamak değil birçok derdede iyi geliyor toksin atıyor suyu alkali hale getiriyor bağırsakları çalıştırıyor bir adam vardı facade sadece karbonatlı suyun faydalarını anlatan adamın adını bulursam özelden atarım okursun sende o kadar çok faydası varmışki:KK28:

Kemal Milar.....

Son düzenleme:
Sen yeter ki isteeeeeeeeeeee :KK54::KK54::KK54:

Annem almış ikili takım, çeyizim için. :KK70: Kahve fincanlarına ve kupalara çok düşkünümdür, her gördüğü yerde alır sağolsun. :KK16:
Teşekkür ederimm ablacımm.

Bende cok severim, kupa fincan sapigiyim, evim olunca doldurucam mutfagi.

Ben de cok duskunum. Mug koleksiyonum var. Gittigim he yerden alirim. Bir de magnet ve anahtarlik. Bi etek dolusu magnetim var. Dolabin kapagina assam kulbunu bulamam o derece ^_^

Enee desene kis ben sana askabat magneti getireyim,

Afiyet olsun canim. Hangi kitabi okuyorsun? ^_^ ben kitap okumayi cok severim. Haftada bir kitap bitiririm. Eskiden gunde bitiriyorum neredeyse :KK43:

Bende kiz dogmadan once cok okurdum, simdi yavasladi. 1 ayda anca bitiyo, 350- 400 sayfa.
Simdi yeni yuzyillik yalnizliga basladim gabriel garcia marquez

Bi ben eksiğim, beni koy. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sen de pek yakisirsin walla, citir citir. :KK1:

Gizlar ben kacanzi, yemege cagirdi bi arkadas.
Gidip yardim edecegim. Cok opuldunuz, gece gorusuruk :KK54:

Herkese iyi hafta sonları:)
Dün semizlenenlerden biri de bendim..balik yiyemedigim için ceviz ve semizotu tüketimim tavan yapmış durumda. ..hayvansal omega 3 yerine geçmez belki ama hiç yememekten iyidir..neredeyse hergün semiz otu tüketiyorum

Sabah(Oglen) kkk

Akşam: kırmızı mercimek çorbası, cacık (salatalik, semizotu, kuru nane, z.yagi, sarimsak) etli bamya yemeği

arada şeftali, kiraz, siyah kuru üzüm, badem içi, yoğurt

eşim dün yoktu.bu gün ve yarinda iftar davetletinde olacak.. kendime aksama orta boy bulgurdan salcali, yumurtalı , baharatli pilav ve cacık yapacagim

Canımmm arkandayım yanındayım... hiç güzel canını onlar için sıkma mutlu ol... rabbim sana 3kez nasip etmiş bu güzel duyguyu hayırlarını gör evlatlarının inşallah... yetişemedin mi arkadaşım bi tel. Kadar yakınım hem sever hem bakarım minnoşlara:KK16::KK16::KK16:
Canim allah razı olsun güzel arkadaşım:KK16: bu gün moralim daha iyi böyle böyle gececek zaman..allah sağlık versin bakarım inşallah. Sevmeye beklerim teyzesi mutlu olurum:)

Mengmeng bide bana kızıyorsun en çok sporu ben yapıyormuşum.Eki Görüntüle 1177797

Yok her türlü uzansada olur yüz üstü yan spor spordur herkesin tarzı var sonuçtaEki Görüntüle 1177798

Kız daha ne istiyorsun bedava gezmek dil,küktür öğreniyosun bide uzun kalmasan valla benim isteyipte bulamadığım şey.İşin şakası Allah gönlüne göre versin canım.

Gül ablacım öteki topiktete aslında hiç bırakmak istemedim diyer yapmadığıma değil arada gene karatay yaptım ama ben çok üşengeçim galiba bildiğiniz gibi değil mesaj yazmak için pc nin başına oturmak zor geliyor.Allah'tan tablet aldımda yattığım yerden yaziyorum.Yoksa ordaki arkadaşlarımızda çok değerli insanlardı yani bana çok dua ve telkin lazımki beynime format atabileyim.Bencede heskes karatay yapsın çünkü en sağlıklısı o zayıflamak ise karatay tarzı beslenmenin sonucu olsun. Eki Görüntüle 1177799

Sende birşeyler var mengmeng çok ısrar ettiğine göre gül abla formülü mengmenge evlenmeden verme heran birşeyler yapabilir çocukta çok istediğine göreEki Görüntüle 1177800 sonraEki Görüntüle 1177802 ve sonraEki Görüntüle 1177803

Canım halt etmiş onlar valla ben 2 çocuğumuda istemeden yaptım 2. gene korunurken oldu Allah verdimi veriyor Çocukta Allah'ın bize verdiği en güzel nimettir.Benim gibi onlarında bi tarafları tutmuyordur çocuk bakmayada ondan öyle söylüyorlardır /Kulaklarini tika onlara karsi benim annemlerde 2 kiz teyzem bekar bide sülalesi 1veya 2 çocuk yapmış valla annemin sülalesi yok oldu gitti onlarda sizinkiler gibi çok biliyorlarmış zamanında sülale akraba denilen birşeyleri kalmadi/Valla bakıcağına güvenen kocasının işi iyi olan 1 değil 5 tane yapsın ne güzel bıcır bıcır zahmetsiz rahmet olmazmış.OnlaraEki Görüntüle 1177804

Kız deme öyle aaa sen yapiyon diye valla sopayı göstericemEki Görüntüle 1177805

Yuh yani maşaallah gözünde alıyor Allah sana 2 tane ikiz versin o zaman cocuk sevmeyen insan sevgiden ve nsanliktan mahrum kalmis insandir ne mutlu sana/ Bu kadar çocuğun olsunEki Görüntüle 1177806

Sağol canim işte bu hikayeleri duydukca moralim yerine geliyor. Bizde cok kardesiz eşimde.gercekten guzel bir duygu..
sıkıntımi kimseye anlatamadim burayada yazmasam catlicaktim artik..allah sağlık versin evlatlarina:)

Uyu uykusuz kalma, gelin olucan bak, bakima al kendini.

Hey Allahim yarabbim yaa, ben tek cocugum, bayiliyorum kalabalik ailelere. Keske imkanim olsada benim de 3 cocugum olsa.

Olacak insallah, en tatlisindan. Sevmeye gelicez bizde. :KK16:
Canım allah gönlüne göre versin..inşallah olur 3 cocugun :KK66:

ben rüyamda görmüştüm hamile kalacağımı rüyalarım çıktığı için her türlü tedbiri almama rağmen ilk ayda hamile kaldım,,,yaradan ol dedimi herşey bahane......

bende günahından ve vicdan azabından korktum ömür boyu vicdan azabı çekene kadar doğurur onu büyütme eziyeti çekerim dedim

çok yaşlısınız ...benim gibi 50 olsanız çıtır çıtır.....:KK9::KK9::KK9:

bende çok ikiz istedim olmadı

Ablam ayni yolu secmisiz ben dunyadaki evlatlarimin gozune bakip yaşarken karnimdakine nasıl kiyarim allah sormaz mi bunun hesabini! Bir kaç yıl zorlanırim ama olsun o vicdan azabiyla duramazdim zaten dusunmedim bile o seçeneği

Bu gün daha iyiyim arkadaşlar başınızı şişirdim dün kusuruma bakmayin..hepinize kucak dolusu sevgiler :KK16:

Herkese iyi hafta sonları:)
Dün semizlenenlerden biri de bendim..balik yiyemedigim için ceviz ve semizotu tüketimim tavan yapmış durumda. ..hayvansal omega 3 yerine geçmez belki ama hiç yememekten iyidir..neredeyse hergün semiz otu tüketiyorum

Sabah(Oglen) kkk

Akşam: kırmızı mercimek çorbası, cacık (salatalik, semizotu, kuru nane, z.yagi, sarimsak) etli bamya yemeği

arada şeftali, kiraz, siyah kuru üzüm, badem içi, yoğurt

eşim dün yoktu.bu gün ve yarinda iftar davetletinde olacak.. kendime aksama orta boy bulgurdan salcali, yumurtalı , baharatli pilav ve cacık yapacagim
Afiyet olsun. Semizotu çok iyidir. :KK39:Bu aralar şeftaliyi götürüyorum bende.:KK1:

Bugun ugrayamiyirum annemlerdeyiz maaile iftar filan derken bugun unutun beni :KK43:
Birde annem ev baklavasi yapmis allahim israr ediuor ye diye
Oysa hamile kaldim kalali tatli hicbirsey yiyemiyorum
Esiminde dogum gununu erken kutluyoruz bu kadar kalabaligi bulmusjen aradan cijarayim dedim hemde beklentisi olmaz bi gun onceden süpriz olur :KK9:

Canim allah razı olsun güzel arkadaşım:KK16: bu gün moralim daha iyi böyle böyle gececek zaman..allah sağlık versin bakarım inşallah. Sevmeye beklerim teyzesi mutlu olurum:)

Sağol canim işte bu hikayeleri duydukca moralim yerine geliyor. Bizde cok kardesiz eşimde.gercekten guzel bir duygu..
sıkıntımi kimseye anlatamadim burayada yazmasam catlicaktim artik..allah sağlık versin evlatlarina:)

Harbiden siz görüşebilirsiniz ayni sehirdesiniz

X