Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

afiyet olsun canım

afiyet olsun canım,,,
hevesin kursağında kalmış ,,,günler önce yiyeyim nolur dedin ,,,izin verdik sözde yiyemedin

o civcivlere şırıngayla renk veriyorlarmış,,,,geçen sene renk renk görünce resimlerini çekmiştim sonrada sormuştum

Eki Görüntüle 1178647

çamlıca olsun Niğde bilindik değil:KK52:

bende 5 te yattım 8 e çeyrek kala kalktım kızı bırakmaya ablası gitti 9 da yattım tekrar uyudum

Evet ablacim ya ozel izin aldim ama pismanim simdi :KK43: keske yemeseydim :KK43:

Simdi daha da uzuldum civcivlere :KK43: ben de diyorum nasil boyaniyot bunlar :KK43:

Camlica olsun o zaman seni mi kiracagim ^_^

Ne guzel tekrar uyuyabilmissin. Ben kalkinca bi daha yatamiyorum :KK43:

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sporumu yaptim ustune birde 10 dk civari, kalca bacak hareketleri yaptim.
Dusumu aldim, namazimi kildim, fmgenc ve teosan a dua ettim.
Yogurt, kefir ve birazda kiraz yedim.
Simdi sahurluk hazirliycam. 50 dk kaldi :KK56:
ALLAH kabul etsin canım... Allah razı olsunsenden:KK16::KK16::KK16:

Benim yan dairemde turk aile kaliyor, esiyle bir iki sefer apartmanda karsilastik, tam selam verecekken donup kapadi kapisini.
Tanismadik yani bayanla. Okullar kapandigindan beri yoklar ama esi burda.
Gecen hafta gece 4 gibi kavga oldu. 2 tane rus bayan gelmis eve, kadinlar baya bi bagirdi,
Alkol de var. Adamlar hep tartakladi bunlari.
Gecen aksamda yine ayni ev adam adama kavga oldu. Cok da net duyuluyo.
Resmen dovustuler.
Bende cok kotu olurum bu durumlarda, kalp atislarim hizlanir, elim ayagim titrer.

Evin hanimina cok uzuldum, temizle, didin, gurbette sıkınti cek. Elin rusu gelsin butun gece
Tapuklu ayakkabisiyla tak tuk gezdi. Mis gibi yika utule carsaf ser, gelsin baskasi yatsin.
Dusundumu acaba carsafini sererken buna baskasi yatacak diye.

Bu ara erkek milletine acayip gicigim. Gelde simdi birak tr ye git.
Allahim harama baktirmasin kimsenin esini.
Cok etkilendim. Surekli sesler kulagimda.

Allah islah etsin. İliskilerde Tahammul edemedigim iki sey var. Evli arkadaslarima da sorarim sikintilari oldugunda. Sikinti aldatilma ya da kaba kuvvetse ardina bakma bosa diye. Kosul ne olursa olsun kabul edilebilir degil. Rabbim gostermesin cok igrenc bir durum.

Olsun ablam ne yapayim Rabbimden hayirlisini diliyorum hep demekki benim icin hayırlı olan bu.umut regl tamamen kesilene kadar var .yillar once Nihat hocayi dinleyip cok mutlu olmuştum cennet e gidermiyim bilmiyorim ama bu dunyada anne olamayanlar ahirette gebeligin nasıl bir duygu olduğunu tadabilmeleri için bir gunluk gebelik yasayacaklarmis ( ahirette zaman dilimi nasıldır bilemiyorum tabi belki oradada 9 ay surecektir:) bunlarla mutlu olmaya calisiyorum isyan etmedim hiç Rabbim ettirmesin
Canım ilk defa duydum... ende iç umutsuz olladım rabbim hayırlısını versin diye dua ettim hep... senin bu yazdıkların daha da rahatlattı:KK16::KK16::KK16:

Iftarim

Mercimek corbasi
Biber ve soganla tavuk sote
Semizli cacik :KK52:
Coban salata
2-3 catal ezme

Kizlar arkadasa yaprak sardim 1 tencere, tadina bakmadim.
Ama beyler ilk onu bitirmis. Esime sordum tadi nasildi diye :KK1:
Borek yaptik ispanakli onu da yemedim.
Pilav vardi yemedim, pide yemedim. Antep ezme surdu herkes pidesine,
Ben ekmeksiz yedim. Yemekten sonra pasta vardi onu da yimedim. :KK76:

Bu aksamida boyle atlattik sukur.

Eve gelince soda ictim, beyaz cay icicem simdi,
Sonrada kefir icerim.:KK56:
Saat 1 oldu ama pilates yapicam 2 ye dogru :KK1:
afiyet olsun canım,,,yaprağın yarısını bulgural sarıp başka tencerede pişirseydiniz sende yerdin,,,,

zararlı bişey yemediğin için :KK9::KK9::KK9:
Benim yan dairemde turk aile kaliyor, esiyle bir iki sefer apartmanda karsilastik, tam selam verecekken donup kapadi kapisini.
Gecen hafta gece 4 gibi kavga oldu. 2 tane rus bayan gelmis eve, kadinlar baya bi bagirdi,
Resmen dovustuler.
Bende cok kotu olurum bu durumlarda, kalp atislarim hizlanir, elim ayagim titrer.

Evin hanimina cok uzuldum, temizle, didin, gurbette sıkınti cek. Elin rusu gelsin butun gece
Tapuklu ayakkabisiyla tak tuk gezdi. Mis gibi yika utule carsaf ser, gelsin baskasi yatsin.

erkek milleti her yerde aynı yeter ki fırsatını bulmasın,,,işin içinde ruslar olunca hiç dayanamıyorlar,,,,benim boşandığım adam her ay 2-3 gün rusya ya maaş götürürdü, gelince ne güzel kadınlar biblo gibi hepsi aynı tornadan çıkmış gibi diye anlatırdı,,,,içkiliyken arkadaşlarına anlatırken duymuştum ...oda karıştırmıştır bi haltlar sordum yapmam dedi ama delillerini yakaladım

Canim allah razı olsun güzel arkadaşım:KK16: bu gün moralim daha iyi böyle böyle gececek zaman..allah sağlık versin bakarım inşallah. Sevmeye beklerim teyzesi mutlu olurum:)

Sağol canim işte bu hikayeleri duydukca moralim yerine geliyor. Bizde cok kardesiz eşimde.gercekten guzel bir duygu..
sıkıntımi kimseye anlatamadim burayada yazmasam catlicaktim artik..allah sağlık versin evlatlarina:)

İnşallah canım çok isterim:KK16::KK16::KK16:

Ya planim baskaydi ^_^

Mayasiz hamurdan pide (lahmacun hamurundan) avuc icim buyuklugunde (8 cm civari)

Keske yemeseydim ama ^_^

Tatli olarak da seni alabilirdim 😋

Ozaman bütün ramazan iftar sahur bişey yiyemezsin

Resmen dovustuler.

Zaten adamlar o anı gozluo kadın coluk çocuk Gitse de eve kadın atsam diye.. karisi gelmeden de çağırır bi temizlikci heryer ak pak .. hiçbişey olmamış gibi

Duana kocaman bir amin diyip herkesin eşini Allah Esirgesin diyorum. Burda çok revaçta o tip olaylar. Genelde kadınlar 3 ay yok okul kapanınca.

Ne bileyim yinede büyük konuşmamak lazım bende 15 gun erken gidiyorum esimden . Allah şeytana uydurmasin kimseyi ..

Benim Kocam yapmaz diyenlerin yapio genelde yinede diyorum ya Allah kimsenin yuvasina haram karistirmasin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah islah etsin. İliskilerde Tahammul edemedigim iki sey var. Evli arkadaslarima da sorarim sikintilari oldugunda. Sikinti aldatilma ya da kaba kuvvetse ardina bakma bosa diye. Kosul ne olursa olsun kabul edilebilir degil. Rabbim gostermesin cok igrenc bir durum.

Aynen, hic de olsun idare et, sabret denilecek, moral verilecek durumlar degil.

afiyet olsun canım,,,yaprağın yarısını bulgural sarıp başka tencerede pişirseydiniz sende yerdin,,,,

erkek milleti her yerde aynı yeter ki fırsatını bulmasın,,,işin içinde ruslar olunca hiç dayanamıyorlar,,,,benim boşandığım adam her ay 2-3 gün rusya ya maaş götürürdü, gelince ne güzel kadınlar biblo gibi hepsi aynı tornadan çıkmış gibi diye anlatırdı,,,,içkiliyken arkadaşlarına anlatırken duymuştum ...oda karıştırmıştır bi haltlar sordum yapmam dedi ama delillerini yakaladım

Ablacim bende yaprak ayirdim kendime, kiymali bulgurlu yapicam bu hafta. Basicam uzerine limonu, zeytinyagini ohh miss.

Oyle walla, abla ama gercekten yapmayan da var. Eski esine haksizlik olmasin simdi. Bi ablamizin esi hep yalniz olmasina ragmen,
Maddi durumunun da cok iyi olmasina ragmen hic isi olmazdi boyle seylerle.
Hic kimsede duymamistir onun hovardaligini. Ama Allah da yardimcilari oldu, mis gibi herseyleri var. Istanbulda bir evleri var, kucuk dilimi yuttum gorunce.

Ozaman bütün ramazan iftar sahur bişey yiyemezsin

Zaten adamlar o anı gozluo kadın coluk çocuk Gitse de eve kadın atsam diye.. karisi gelmeden de çağırır bi temizlikci heryer ak pak .. hiçbişey olmamış gibi

Duana kocaman bir amin diyip herkesin eşini Allah Esirgesin diyorum. Burda çok revaçta o tip olaylar. Genelde kadınlar 3 ay yok okul kapanınca.

Ne bileyim yinede büyük konuşmamak lazım bende 15 gun erken gidiyorum esimden . Allah şeytana uydurmasin kimseyi ..

Benim Kocam yapmaz diyenlerin yapio genelde yinede diyorum ya Allah kimsenin yuvasina haram karistirmasin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oyle canim yaa benim esim yapmaz diyen, her ortamda boburlenen bayanin esini ben gordum gozumle.
Hic demem benim esim yapmaz diye. Bigun uyar seytana belli olmaz. Sen bilirsin ruslar cok israrci oluyo,
Nefis bu belli olmaz. Ama esime dedim bikere, gonul bu belli olmaz, bigun birine asik olursan adam gibi soyle diye.

Kizlar ben kacanzi, gece gece pilatesimi yapayim
Yoksa size doyum olmuyo.
Sonrada sahurluk kkk hazirliycam.
Opuldunuz. :KK54:

Canim ben kadikoy'de yasiyorum ama ailem Adapazari'da. İki haftada bir heliyorum buraya. Benim dedigim cocuklar yegenlerim ^_^

Kedinin pembis civcivi cok tatli ama uzuluyorum o civcivlere ben :KK43:

Ya baksana gül abla ne dedi yazık hayvanlara ya insanoglunun yapmayacağı şey yok gerci büyüyünce esas rengine dönüyormuş tabi büyüyebilirse gerçi hayvan büyürse kedi onu zaten lüpleticek yaa hayvan olmakta ne zormus kardeş.
Bu arada bende paşalıyım Bayrampaşalıyım karşıdabiraz uzagız.

Benimki nihayet İstanbul'a gelmis. Basina gelecekleri bilmiyor. Tek duauncem Camlica gazozu mu, Nigde gazozu mu? ^_^

Kedinin civciv mutluluktan fusya rengi olmus ^_^

Niğde gazozu neymiş hiç duymadım çocuğu zehirleme sonra.Aman sakın sende seninki geliyor diye renk degiştirme fuşya musya olma:KK1:

Resmen dovustuler.

Ya Allah cezalarını versin böyle adamların bilmiyolarki onların sinavıda şeyleriyle.Allah evli iken karısını aldatana recm (ölüm) cezası uygulayın diyor yüce yaradan yok sayıyor onları bu nasıl mantık ya.Karaktersizlik iste başka ne denir kendi bok tiplerine bakmazlar güzel karı peşine giderler Allah sakinsin öyle kisilerden evlerden ırak olsun yarabbi eşlerimiz ve kendi nefsimiz icin bol bol dua edicez elden ne gelirki benim kocam yapmaz demesin kimse Allah şaşirtmasin kontrolü ksybetmemek gerek çok fazla uyaran olan yer dahada zor benim eşim spor akademisi mezunu aynı zamanda belediyenin kadrolu sporcusuydu ben kıskançlığimdan öğretmenlik yaptırmadım simdi belediyenin kadrosunda itfaiye egitmeni olarak čalışıyor guvenmedığime degil namazında niyazında adam ilkide benim ama düşmez kalkmaz bir Allah bilemezsin nefis sonuçta uyaran çok olunca bide liselere öğretmen olacaktı yani korktum açıkcası.Benim eşimin bir lafı vardır beni çok kıskandıginda ona kızinca ben kendime bile güvenmiyorum der kontrol kontrol kontrolü elden bırakmayacaksın.

Gercekten biblo gibiler ama bizim gibi ana degiller ama valla yuva isteyen adam evlensin başka sey isteyen onun bunun koynuna girsin ya kadinlar zaten bu erkeklere fazla yüz veriyorlar çocuklarımızı ozellikle erkek çocuklarımızı elinin kiri mantığıyla büyütmeyelim ne olur biz kocamızda nelerden şikayetciysek coçuklarımızdada bu davranış bozukluklarının kazanılmaması için uğraşmalıyız onlarda geleceğin babaları ben hep annelere kadinlara kızarım bu çocukları bizler yetıstiriyoruz yaa nasıl kendi soyumuzu ezdirirz onlara:KK20:

Oyle canim yaa benim esim yapmaz diyen, her ortamda boburlenen bayanin esini ben gordum gozumle.
Hic demem benim esim yapmaz diye. Bigun uyar seytana belli olmaz. Sen bilirsin ruslar cok israrci oluyo,
Nefis bu belli olmaz. Ama esime dedim bikere, gonul bu belli olmaz, bigun birine asik olursan adam gibi soyle diye.

Yok ya öyle aşık olmak yüz verme şöyle senin gençliğini harcasın sonra yok aşık oldum ölene kadar benimle yaşayacak valla sebep başka bir kadın olrsa valla onun şeyini keserim hanım hanımcık oturur yanımda ben böyle seylerin lafını bike sevmiyorum ben ne demek ya altaltan sopayı gösterin valla Allah ölum cezası veriyor ben şeyinı kesmişim çokmu biz birbirimize bir söz verdik ölene kadar dedik dedikmi dedik bitti.Sende arasan 10 tane bulursun ona bakarsan herkez yerni bilsin kadın anadır erkek hem eş hem iş hem askerdir kimseye sorumluluklarını unutturmayın.:KK20: Ya kusura bakmayın benim en cins olduğum konudur bu Yaramda yok ama gocunuyorum iste böyle:44:

Ya baksana gül abla ne dedi yazık hayvanlara ya insanoglunun yapmayacağı şey yok gerci büyüyünce esas rengine dönüyormuş tabi büyüyebilirse gerçi hayvan büyürse kedi onu zaten lüpleticek yaa hayvan olmakta ne zormus kardeş.
Bu arada bende paşalıyım Bayrampaşalıyım karşıdabiraz uzagız.

Niğde gazozu neymiş hiç duymadım çocuğu zehirleme sonra.Aman sakın sende seninki geliyor diye renk degiştirme fuşya musya olma:KK1:

Ya Allah cezalarını versin böyle adamların bilmiyolarki onların sinavıda şeyleriyle.Allah evli iken karısını aldatana recm (ölüm) cezası uygulayın diyor yüce yaradan yok sayıyor onları bu nasıl mantık ya.Karaktersizlik iste başka ne denir kendi bok tiplerine bakmazlar güzel karı peşine giderler Allah sakinsin öyle kisilerden evlerden ırak olsun yarabbi eşlerimiz ve kendi nefsimiz icin bol bol dua edicez elden ne gelirki benim kocam yapmaz demesin kimse Allah şaşirtmasin kontrolü ksybetmemek gerek çok fazla uyaran olan yer dahada zor benim eşim spor akademisi mezunu aynı zamanda belediyenin kadrolu sporcusuydu ben kıskançlığimdan öğretmenlik yaptırmadım simdi belediyenin kadrosunda itfaiye egitmeni olarak čalışıyor guvenmedığime degil namazında niyazında adam ilkide benim ama düşmez kalkmaz bir Allah bilemezsin nefis sonuçta uyaran çok olunca bide liselere öğretmen olacaktı yani korktum açıkcası.Benim eşimin bir lafı vardır beni çok kıskandıginda ona kızinca ben kendime bile güvenmiyorum der kontrol kontrol kontrolü elden bırakmayacaksın.

Gercekten biblo gibiler ama bizim gibi ana degiller ama valla yuva isteyen adam evlensin başka sey isteyen onun bunun koynuna girsin ya kadinlar zaten bu erkeklere fazla yüz veriyorlar çocuklarımızı ozellikle erkek çocuklarımızı elinin kiri mantığıyla büyütmeyelim ne olur biz kocamızda nelerden şikayetciysek coçuklarımızdada bu davranış bozukluklarının kazanılmaması için uğraşmalıyız onlarda geleceğin babaları ben hep annelere kadinlara kızarım bu çocukları bizler yetıstiriyoruz yaa nasıl kendi soyumuzu ezdirirz onlara:KK20:

Nigde gazozu cok meshurdur oysa. Hatta en iyi gazozdur ^_^ ben sevdicege en guzelini dusuneyim siz bilmeyin :KK43:(

Ben rengarengim fusya da neymis? ^_^

Rus mus farketmez. Erkek milleti degil mi asla guvenmem. Allah yasatmasin :KK43:

X