Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Oyyyy ne güzel, bak bir ortak nokta dahaaaa :KK16:
Ben de paso mutfağa çalışıyor gibiyim. Geçenlerde sevdiceğim "Nazlı bizim ev sadece mutfaktan oluşmayacak hatırlatayım" dedi :KK70:
:KK52:
Sahur

Domates, biber, salatalik
Ceviz
Eski kasar
Gobek marul
Cay
3 dilim sucuk
4 tane mercimek koftesi

^_^

Allah kabul etsin.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

afiyet olsun canım,,,iftarda çok yeyince sahurda azla yetinmişsin:KK9:

sahur:KK56:

menemen
en az 25 zeytin sayamadım acele yediğim için:KK52:
sassy suyun salatalığı:KK1:

peynir

1 dal kıvırcık

1 bardak kuruyemiş

3 tane erik b

bol su

spor:KK8:,,,işe kadar 25 dkk -işten eve kadar 40 dkk yürüyüş

o gerekenleri en son toptan alacak :KK70: erkek kısmı o kadaar ilgili olmuyor kiii
kadın kısmı daha hevesli; aman şunu alayım, ay bu çok tatlı, ay bu kullanışlıı :KK52::KK52:

evet,,,varken almaya da bayılırız bu değişik bu çok tatlı derken dolaplar aynı şeylerle dolar .....,,,,,

:KK50:.....bu ayda kabul olmadı dualarımız

Olsun ablam ne yapayim Rabbimden hayirlisini diliyorum hep demekki benim icin hayırlı olan bu.umut regl tamamen kesilene kadar var .yillar once Nihat hocayi dinleyip cok mutlu olmuştum cennet e gidermiyim bilmiyorim ama bu dunyada anne olamayanlar ahirette gebeligin nasıl bir duygu olduğunu tadabilmeleri için bir gunluk gebelik yasayacaklarmis ( ahirette zaman dilimi nasıldır bilemiyorum tabi belki oradada 9 ay surecektir:) bunlarla mutlu olmaya calisiyorum isyan etmedim hiç Rabbim ettirmesin

evet,,,varken almaya da bayılırız bu değişik bu çok tatlı derken dolaplar aynı şeylerle dolar .....,,,,,
aynen öyle ablacıgıımmmmmm, sonra da ev küçük dolaplar yetmiyor diye söyleniliyor genelde :KK70:

ben yatıyorum canlar, hepinizi öpüyorum kocaman

ufak tefek bişeyler almaya başladık ama çok ufak şeyler yanii..
mesela annem gidiyor, evin mutfağına minik şekerlik takımı falan alıyor, bizim eve almışken çeyiz için de alıyor. öyle yanii

Çeyiz dediğin nedir ki, o yola ciddi anlamda çıktıktan sonra hepsi kendiliğinden geliyorr

Hadi bakalim ^_^ benim tek ceyizim buzdolabi magnetlerim ve daha onemlisi bir ev dolusu kitap ^_^

BlueDaisy cimm Allah razı olsun canimcim Allah dileklerimizi kabul etsin

Sahurumu yaptim tam niyetlenicem wc ye gittimkine regl oldum kisa bir sure oruca ara veriyorum

Ay canim cok sanslisin ya iftar ezani once wx ye gittiginde gorseydin ^_^

Olsun ablam ne yapayim Rabbimden hayirlisini diliyorum hep demekki benim icin hayırlı olan bu.umut regl tamamen kesilene kadar var .yillar once Nihat hocayi dinleyip cok mutlu olmuştum cennet e gidermiyim bilmiyorim ama bu dunyada anne olamayanlar ahirette gebeligin nasıl bir duygu olduğunu tadabilmeleri için bir gunluk gebelik yasayacaklarmis ( ahirette zaman dilimi nasıldır bilemiyorum tabi belki oradada 9 ay surecektir:) bunlarla mutlu olmaya calisiyorum isyan etmedim hiç Rabbim ettirmesin

ne güzel düşünüyorsun :KK16:ilk defa duydum ....

,,,,inşallah allahım burada nasip ederde doya doya severek büyütürsün

bebiş kim

bugün ki hızla 9 ayda olan bebeği 9 saatte doğurdun mu yoksa:KK9:

afiyet olsun canım

allah kabul etsin

bugün 2. piştimiz oldu bende menemen yaptım:KK52:

Evet ablacim. Senin tarife uygun hareket ettim sonuz Ziplenmis bir bebek ^_^ 2 yasindaki bebeyi kapsule koymuslar 9 saatte dogup serpiliyor ^_^

Kardesimin oglu, yani fotolari begeniyorsun ya o. Hos son anda kalkti yetisti sahura ^_^

:KK52:

afiyet olsun canım,,,iftarda çok yeyince sahurda azla yetinmişsin:KK9:

ablacim iftarda cesit cok porsiyon azdi. Sahurda dusun ki 2 orta boy domatesi 3,5 kisi yedik kucuk bir salataligi da. Hic yiyesim yoktu da isin sevabi burada ^_^ Allah niyet ve dualarimizi kabul etsin.

aynen öyle ablacıgıımmmmmm, sonra da ev küçük dolaplar yetmiyor diye söyleniliyor genelde :KK70:

ben yatıyorum canlar, hepinizi öpüyorum kocaman
iyi sabahlar canım
Evet ablacim. Senin tarife uygun hareket ettim sonuz Ziplenmis bir bebek ^_^ 2 yasindaki bebeyi kapsule koymuslar 9 saatte dogup serpiliyor ^_^

Kardesimin oglu, yani fotolari begeniyorsun ya o. Hos son anda kalkti yetisti sahura ^_^

hızlı olduğunu biliyordum da bu kadarını beklemiyordum:KK53:

biraz önce face de görünce anladım onun olduğunu sahura kalkmış bide :KK54:

Rabbim seni bu cihanda da mutlu edecek insallah. Sabirla koruk pekmez olur atasozunu hatirlatiyorum ^_^

ablacim iftarda cesit cok porsiyon azdi. Sahurda dusun ki 2 orta boy domatesi 3,5 kisi yedik kucuk bir salataligi da. Hic yiyesim yoktu da isin sevabi burada ^_^ Allah niyet ve dualarimizi kabul etsin.

amin

bu saatlere kadar o sevap için oturuyoruz zaten,,yoksa 1 de yer yatarız,,,,,hayatım boyu hiç yiyip yatmadım hep sahura kalktım yada yatmadım çok sevap diye,,,1 ay uykusuzluk çekiyoruz ama değer

X