Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kkk mi hazirladim, hem yiyorum, hem yaziyorum.
Bir buyuk bardak sut ile birlikte.

Iyi sahurlar sizede :KK16:
afiyet olsun canim
Abla sen bayram yazmışsın ben ramazanda hergün 1 algıladim tüh artık bana ☺☺☺

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
:)..dalgin bir zamanina geldi demek ki yoksa sen yanlis anlamazdin...her yedigimizi yazmamizin faydasi bu iste hemen yanlisimizi duzeltiyoruz..
Sahur;
Karbonatlı su

Şeftali
8 zeytin
Kaşar peyniri, eski
Salata
2 yumurta
Fıstık, badem
Siyah çay

Yeşil çay
Afiyet olsun kedi cik

Sahur yemğim iftardan kalan tavuk sote bu sefer yanina cacık tabiikide 3 ceviz yedim karbonatlı suyumu içeyim abdest alayım tek sporum olan namazı kılıp yatarım artık iyi geceler sizde kaybolun çabuk herkes yatağa sabah okuyamıyorum sonra sayfaları :KK20::KK20:
Afiyet olsun canim, allah kabuletsin ..bende simdi kilip yatacagim...sen simdi oglene kadar yatarsin biz o zamana neler yazariz neler yine yetisemezsin:)....tamam tamam yatiyoruz ....:)
Allah kabul etsin canlar.

sahur:
hiç acıkmıyorum ben sahura :KK43: hoş iftara kadar da acıkmıyorum. kurs vardı diye yine 10:15 civarı yedim ama bana mısın demedi.

3 kaşık mercimek salatası
2 kaşık yoğurt
3 ceviz içi (yarım çb. diğer yarım çb. kuruyemişi iftarda kurstan çıkıp eve gelirken yemiştim, yazmayı unuttum. yarım çb. kavrulmamış badem içi)
+10 adet zeytin
çeyrek bardak beyaz çay
karbonatlı ve normal su.

hala midemdeler. :nazar:

afiyet olsun canim

Son düzenleme:
KKK yaptim, 3 bardak su ve yesil cay icip tukkani kapattim hep babymom mu kapatacak:) ............ben namaz kilip yatacagim...herkese iyi sahurlar

Dur abla zahmet etme ben kapatirim dukkani bugunde bana nasip oldu :KK1:
Sahura kalkmiyorum ama ezan sesine doyum olmuyor rabbim kabul etsin bebek isteyen ve umudunu yititmeyen herkese dua ettim
Hamilelerin duasi kabul olur derler
Kimin dussi kime vesile olur bilinmez rabbim kabul etsin dualarimizi

:KK52::KK52::KK52::KK52:

ben gençken 1980-83 yılları arasında,,,siz doğmadan önce :KK9::KK9::KK9:
çok dar kot pantolon modası vardı, kotu giyerdik fermuar kapanmazdı öyle alırdık,,,eve gelince içten kopcalar dikerdim, giyeceğim zaman önce kopcaları birleştirirdim sonra fermuarı çekerdim,,,,babam dalga geçerdi kızım yere yatta çek derdi,,,alışverişe gittiğinde görmüş kızlar öyle yapıp alıyorlarmış,,,,,

:KK52::KK52::KK52:
O yıllarda bende vardım ama henüz 5 yaşındaydım .gençkızlık dönemlerinde nedense bizde hep beli daracık yatınca iliklenen kotlardan alırdık giydikçe genişliyor die sanırım birde ben diz izi çıktımı deli olurdum dizlerimi bükmemeye çalışırdım:KK52::KK52::KK52:

Gül abla sorma bizdede strenç pantolon modası vardı çıkartırken annem tutar çekerdi/Ama kot pantlonu düşük bel çıkana kadar herkes beli sıkan alıyordur heralde ama biz şanslı sayılırız belimizi sıkmaktan bellerimiz ince kaldı şimdikilerin düşük bel sıkıyor kalçaları yanlardan pırtlıyor ve vücutları zamanla öyle şekil alıyor bence ince bel daha iyiydi yemek yedikten sonra düğmeleri açmamız hele\ayakkabı bağlamak için yere eğilemezdik merdiven arardık karnım o kadar sıkışırdı yani şimdi ise ne pantlon ne birşey şişmanlıktan eğilemiyorum neydi ne olmuşum.Ama bana hak bunlar spor yıllarımda antremandan çıkarken fitness salonunu önünden geçerken şimanlara demediğim laf kalmıyordu şimdi beni görseler​
er Eki Görüntüle 1176652

migren çok zor oda arkadaşımdan biliyorum allah yardımcın olsun ,,karatay iyi gelir inşallah

ne gitmez göbekmiş oda 7 ay oldu hala var

bende de eskiden o takıntılar vardi,,,25 sene önce pc yokken tetris vardı, sonra pc derken sabahlara kadar oynardım uykusuz uykusuz işe giderdim,,,mutlaka oyunları son bölüme kadar bitirip madalyayı almam lazım yoksa rahat edemezdim....karatay dan sonra ondan da kurtuldum ,,,ne alaka diyeceksin alakası şu buralara takılınca onlara vakit kalmadı:KK52::KK52::KK52::KK52:

bundan sonra klasik türk kadını tipinden kurtulup avatarındaki gibi çıtır olacaksın.......kendine bakacaksın daha genceciksin o vücuda hamallık yaptırmaya gerek varmı,,,,cicileri giyip incecik incecik salınacaksın..

Kizlar bugun kizim elini yakti, 3 parmaginin ustu. cok zor bi gun gecirdim.
Benim ocagim elektrikli, ne ara atti elini anlamadim. Cok temkinli cocuktur halbuki.
Uzak durur hep firindan, ocaktan, caydanliktan falan.
Soguk suda durdu uzun sure, sonra aklimda yumurta aki kalmis, onu surdum.
Agladi hep, hep konustum, muhabbete dalinca susuyodu.
En son yoruldum konusmaktan, esimi aradim ilac al gel diye.
Esim gelince sustu sipa, gulmeye oynamaya basladi.
size baktim bi ara kafam dagilsin diye, sonra yemek de yapamadim.
Allah im beterinden saklasin. Iyi simdi, babasi gelince asagi indiler,
Baloncuk ufledi, oynadi falan. Simdide suluboya yapiyo.

Bende gecen gunden az yemegim kalmisti, yanina hemen bulgur pilavi yaptim.

Iftarim

Kiymali yesil mercimek
Bulgur pilavi
Kocaman bi kase semizli cacik

Mutfagi topladiktan sonra
Sutlu tarcinli turk kahvesi

Beyaz cay demledim, bekliyor icilmek uzere.

geçmiş olsun bluedaisy..Rabbim beterinden korusun. benim de en korktuğum şeylerden birtanesi. okadar çok uyarmışım ki kızımı; ocağın yanına yaklaşınca kendi kendini uyarıyor :)))) yaklaşma yağmurcum sıcak orası elleme yanarsın diye :))))))) gülüyorum ama yine de gözetimim altında. çok şükür ki iyileşmiş. ben de bir krem var yanık böcek sinek sokması kaşıntı larda kullanıyorum. içinde aloe vera barındırıyor anında iyileşiyor çok memnunum. sende evde bulundur böyle bir şeyler. ya da doktorunuza danışıp tavsiye alabilirsiniz.

afiyet olsun bu arada..

Kizlar bugun kizim elini yakti, 3 parmaginin ustu. cok zor bi gun gecirdim.
Benim ocagim elektrikli, ne ara atti elini anlamadim. Cok temkinli cocuktur halbuki.
Uzak durur hep firindan, ocaktan, caydanliktan falan.
Soguk suda durdu uzun sure, sonra aklimda yumurta aki kalmis, onu surdum.
Agladi hep, hep konustum, muhabbete dalinca susuyodu.
En son yoruldum konusmaktan, esimi aradim ilac al gel diye.
Esim gelince sustu sipa, gulmeye oynamaya basladi.
size baktim bi ara kafam dagilsin diye, sonra yemek de yapamadim.
Allah im beterinden saklasin. Iyi simdi, babasi gelince asagi indiler,
Baloncuk ufledi, oynadi falan. Simdide suluboya yapiyo.

Bende gecen gunden az yemegim kalmisti, yanina hemen bulgur pilavi yaptim.

Iftarim

Kiymali yesil mercimek
Bulgur pilavi
Kocaman bi kase semizli cacik

Mutfagi topladiktan sonra
Sutlu tarcinli turk kahvesi

Beyaz cay demledim, bekliyor icilmek uzere.
Canımm çok geçmiş olsun.. Allah beterinden saklasın canı nasıl yanmıştır minnoşun:KK50:

ben de zillinin killer abs'ine başlama kararı aldım canım. :KK42:
benide kat yanina sukiller absyi beraber yapalim jilliandan tirsiyorum elim titriyo videolarini acarken canim cikio cunku yaparken :)

:21::21::21:
tebrik ederim canım. azmin sonucu budur işte. :KK8:

benim olmayan adr gelen pantalonlarin icine girme taktigi :)) hepsi tedavulden kalkti. elimde 1 kot bir kumas kaldi kotta bol oluyor ama baska pantaonum yok ondan mecburum 20 gun kaldi zaten ozamana kadar su 1 kgyuda verseydim kendimi guzel odullendircem

and 12 points go to fmgenc :) bence hic anlatma bile naptigini cunku oyle tippler sadece senin ceneni yorar ve kendi bildiklerine deva, ederler. benim cevremde cok var onlardan

Sağol tatlımm... bende belki birinnin daha karatayla tanışmasını sağlarım diyorum ama dediğin gibi boşa konuşuyorum

:KK1: napiyim ablam sporsuz olmuyor. Koşu bandına cikamiyorum sıcaktan. Hamile pilatesi çok faydaliymis ödeme bel ve sırt ağrılarına vs bir çok işe yariyormus. Gecen haftaki riskimden dolayı dr onayi alıp başlamak istiyorum

Azcikta mengmenge ben hesap vereyim :KK1:
Gnaydın canımm... spora alışınca bırakamadın demi :KK1::KK1: prenscim yapıyomuydu ya da bilgisi vardı galiba... bu aralar görünmüyor ama ona bi sorarsın, dr da izin verirse yaparsın

inşallah geçecek canım sıkıntı etme. amin, rabbim dileyene yaşatsın bu duyguyu. seni üzenlerin adresini ver tek tek kapılarına gidip dövelim canım ^_^

allah rahatlık versin güzelim.

afiyet olsun, sayende sahura kalktım bugün ^_^ sağolasın bebeeeem.

afyiet olsun canım ^_^
Bende gelirim valla onları dövmeye çok üzüyolar arkadaşımızı:KK47::KK47:

Sahura kalkmiyorum ama ezan sesine doyum olmuyor rabbim kabul etsin bebek isteyen ve umudunu yititmeyen herkese dua ettim

Aminnn canım Allah razı olsun... hiç unutma bizlari dualarnda... bugün bende oinledim ezanı bende ettim dua... niyeyse artık hep burdaki arkadaşlar aklıma geliyor hemen.. birbirimisi göremesekte çok güzel arkaadaşlıklar edindik:nazar::nazar:

Günaydın Hayırlı Cumalar,

öyle böyle derken 1 haftayı geride bıraktık. sayılı zaman çabuk geçiyor.

iftar menüm; etli taze fasulye, 1 kase yoğurt, bol zeytinyağlı marul salata

22.00 şekersiz türk kahvesi. ve yatışş

sahur menüm; tereyağlı 2 yumurta, domates salatalık (zeytinyağlı) , 1 tabak dolusu semizotu, 1 çy bardağı kavrulmamış badem-fındık, 15 zeytin( bol zeytinyağında) peynir ve açık çay. 1,5 lt su içebildim ancak. ve yürüyüş sıfır..çok sıcak ve yürümek içimden gelmiyor. artık sonrasında toparlıcam inş kendimi.

afiyet olsun canim

:)..dalgin bir zamanina geldi demek ki yoksa sen yanlis anlamazdin...her yedigimizi yazmamizin faydasi bu iste hemen yanlisimizi duzeltiyoruz..

Afiyet olsun kedi cik

babymom hedef kilosuna yaklaşınca bir de ilk hafta regly olunca bayramını erken ilan etmiş bence :KK1:

amiiiin :KK16:

Günaydınnn..b. hayırlı cumalar canlar...:KK16::KK16:

Günaydın. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın kkizlar hayırlı cumalar:KK16:

Günaydın hayırlı cumalar

günaydın, hayırlı cumalar :KK16::KK16::KK16:

benide kat yanina sukiller absyi beraber yapalim jilliandan tirsiyorum elim titriyo videolarini acarken canim cikio cunku yaparken :)

tamam canım birlikte yapalım. pazar gecesi 11'de başlayalım uygun mu? ^_^ iftardan 2 saat sonra başlamak lazım malum.

Sağol tatlımm... bende belki birinnin daha karatayla tanışmasını sağlarım diyorum ama dediğin gibi boşa konuşuyorum

Bende gelirim valla onları dövmeye çok üzüyolar arkadaşımızı:KK47::KK47:

oh süper çete hazır ^_^ gül ablayı da çete lideri ilan ederiz :KK33:

Günaydın Hayırlı Cumalar,

öyle böyle derken 1 haftayı geride bıraktık. sayılı zaman çabuk geçiyor.

iftar menüm; etli taze fasulye, 1 kase yoğurt, bol zeytinyağlı marul salata

22.00 şekersiz türk kahvesi. ve yatışş

sahur menüm; tereyağlı 2 yumurta, domates salatalık (zeytinyağlı) , 1 tabak dolusu semizotu, 1 çy bardağı kavrulmamış badem-fındık, 15 zeytin( bol zeytinyağında) peynir ve açık çay. 1,5 lt su içebildim ancak. ve yürüyüş sıfır..çok sıcak ve yürümek içimden gelmiyor. artık sonrasında toparlıcam inş kendimi.

afiyet olsun canım. evet 1 hafta geçti bugün onu düşünüyordum.
önümüzdeki hafta regl olmam gerek. 1 hafta da öyle geçecek, kaldı mı 2 hafta diyordum kendi kendime.

babymom hedef kilosuna yaklaşınca bir de ilk hafta regly olunca bayramını erken ilan etmiş bence :KK1:

amiiiin :KK16:

günaydın, hayırlı cumalar :KK16::KK16::KK16:

tamam canım birlikte yapalım. pazar gecesi 11'de başlayalım uygun mu? ^_^ iftardan 2 saat sonra başlamak lazım malum.

oh süper çete hazır ^_^ gül ablayı da çete lideri ilan ederiz :KK33:

afiyet olsun canım. evet 1 hafta geçti bugün onu düşünüyordum.
önümüzdeki hafta regl olmam gerek. 1 hafta da öyle geçecek, kaldı mı 2 hafta diyordum kendi kendime.
Ekip halinde yapınca daha verimli oluyor.... killer abs nin her level ini kaç gün yapıyoruz biliyo musun canım
Olmadı i araştırayım bi tekrar

Ekip halinde yapınca daha verimli oluyor.... killer abs nin her level ini kaç gün yapıyoruz biliyo musun canım
Olmadı i araştırayım bi tekrar

öyle oluyordur herhalde canım 30 DS'e benle başlayanlar yarıyolda bıraktı da, onun için bilemiyorum :KK52::KK52::KK52:

her seviye 1 ay diye biliyorum canım. ama iyice bi araştırmak gerek. Allah muhafaza ya fazla spor yapar da çok kilo verirsek? :KK33::KK33::KK33::KK33:

$10374522_864633653552921_583003715203178437_n[1].jpg
...........................

X