Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kizlar benim adam 45 dk sonra tekrar ise gidecek, ona sahurluk kkk hazirlayayim.
Belki gelemez sahura kadar. Sonra gelirim yine :KK16::KK16:

Canım bozmana gerek yok hastaneda acil bir bölüme git ağrı kesici vursunlar gıda yerine geçmeyen iğne orucu bozuyor.Üzüldüm valla çektiğinle kaldın bide oruç borcun oldu Allah affetsin çokda geçmış olsun.Bende çok çektim ben hem ağrı kesici hem uyku ilacı alıp öyle yatardım hamileliklerimden sonra düzeldim çok şükür ilk hamileliğimde kabızlıktan 2. de migrenden kurtuldum nedeninide bilmiyorum.
Çok teşekkür ederim seray.. migren nasıl bir bela kı 15 yaşımdan berı benı bırakmadı :) o atağı atlatmak zaten en buyuk sıkıntı.. bende evlenip bebegım olursa belkı kurtulurum kı sende kı ıkı sorunda bende mevcut :) :KK52::KK52::KK52:

Ayyy öyle bi başlamışsın ki yazına bi an kendimi komutan karşısında hissettim... :KK1::KK1: sağol canım evet demiştin topik dışındakilerin değilde, sizlerin demesi benim için daha önemli daha motive edici... bende artık sıkılaşma uğruna jillin killer abs başladım işte.. bunu tamamlayım senin dediğinide not aldım hemen akşam gider bi bakarım bu bitsin ona başlarım...
Bu arada bende sabahları acaip şişkin kalkıyorum ve bağırsak problemim yine hat safhada rekora gidecek az kaldı:KK50::KK50: kilo almadan bitirsem ramazanı hayırlısıyla

ben de zillinin killer abs'ine başlama kararı aldım canım. :KK42:
benide kat yanina sukiller absyi beraber yapalim jilliandan tirsiyorum elim titriyo videolarini acarken canim cikio cunku yaparken :)

:21::21::21:
tebrik ederim canım. azmin sonucu budur işte. :KK8:

bugün ben de aynısını dedim :KK16: ben de seni öpüyorum canım.

hey yavrum gelinliğin modeline de karar vermiş. :KK52:

hoşgeldin, tez vakitte düzene girersin inşallah canım. bende bebiş olma ihtimali dahi olmadığı halde günlerdir istifra ediyorum. Allah yardımcın olsun canım.

Allah kabul etsin ablacım. :KK54:

:KK52::KK52::KK52::KK52:

ben gençken 1980-83 yılları arasında,,,siz doğmadan önce :KK9::KK9::KK9:
çok dar kot pantolon modası vardı, kotu giyerdik fermuar kapanmazdı öyle alırdık,,,eve gelince içten kopcalar dikerdim, giyeceğim zaman önce kopcaları birleştirirdim sonra fermuarı çekerdim,,,,babam dalga geçerdi kızım yere yatta çek derdi,,,alışverişe gittiğinde görmüş kızlar öyle yapıp alıyorlarmış,,,,,

benim olmayan adr gelen pantalonlarin icine girme taktigi :)) hepsi tedavulden kalkti. elimde 1 kot bir kumas kaldi kotta bol oluyor ama baska pantaonum yok ondan mecburum 20 gun kaldi zaten ozamana kadar su 1 kgyuda verseydim kendimi guzel odullendircem

Dün biraz erken çıktım işten, eşimle kızılayda arkadaşına hediye alacaktık... hep gittiğimde dışarda bekliyoduum bu sefer yanına çıktım... arkadaşları görmüyodu bayadır beni hoşgeldin muhabbeti bitti bi baktım çok zayıflamışsın diyen kadınlar çevirdi etrafımı :KK52::KK52: hem hoşuma gitti hemde çok utandım ortalarında kalınca... çok kilo vermişim çok hoş olmuşum ne yapıyomuşum ne yiyip ne içiyomuşum daha birini cevaplamadan diğerini soruyolar...hepsinden gelen tepki şu oldu, ben yapamam helal olsun....neyse çıktık eşimin iş yerinden metroya yürürken man.go ya girdik.. en son pantolonlarımı ordan almıştım 38 beden... mraktan gittim 36 beden bi pantolon alıp girdil kabine, bekliyorum ki bi yerde sıkışsın çıkmasın yukarı ama çıktı:KK52::KK52::KK52: bi mutlu oldum anlatamam önceden alıp elime hiççç dlenemedim bile çünkü bacağımı sokamazdım:KK1::KK1: sadece dar paça denemişim üst gayet hoş oldu ama diz kapağı tarfı dar olunca hoş görünmedi gözüme ama normal alsaydım güzel olurdu:KK9::KK9::KK9: nasıl çıktıysam deneme kabininden ieşem güldü halime baya

and 12 points go to fmgenc :) bence hic anlatma bile naptigini cunku oyle tippler sadece senin ceneni yorar ve kendi bildiklerine deva, ederler. benim cevremde cok var onlardan

Gül abla, izin verdi bikerem haftada 4'e. :KK34::KK9::KK9:
:KK52:
sahur kkk+beyaz cay+kefir

iftar : 1kase dolusu tarhana corbasi + 3 kasik bezelye 4misket kofte+salata +bikac kasik yogurt ( 2 baklava- madodan almisti arkadas cok tazeydi. hoca ramazanda 1 taneye izin veriyormus diye okudum kim yazdiysa onun kurbaniyim :))

2 kupa beyaz cay

sassye basliycam simdi

10 dklik six pack ama bisy daha yapmam gere
afiyet olsun canım

baklavayı ben yazmıştım geçen sene bayramda 1 dilime iizn verdiği halde yemedim diye:KK9:...sen bayram gelmeden izni alıp yemişsin hemde 2 tane...fazla olmuş ama sporla eritirisin senin kg sorunun yok artık...incecik olmuşsun
oo kedim sen en üst merciden onayı kapmışsın bana laf etmek düşmez ^_^

afiyet olsun şekerim. baklavayı gül abla yazmıştı ^_^ sanırım bayramda diyeydi ya da ben "nasılsa yememem gerek" diyerek kodlamadım zihnime :KK1:

olsun, can olsun, leptin olsun ^_^

Kizlar bugun kizim elini yakti, 3 parmaginin ustu. cok zor bi gun gecirdim.
Benim ocagim elektrikli, ne ara atti elini anlamadim. Cok temkinli cocuktur halbuki.
Uzak durur hep firindan, ocaktan, caydanliktan falan.
Soguk suda durdu uzun sure, sonra aklimda yumurta aki kalmis, onu surdum.
Agladi hep, hep konustum, muhabbete dalinca susuyodu.
En son yoruldum konusmaktan, esimi aradim ilac al gel diye.
Esim gelince sustu sipa, gulmeye oynamaya basladi.
size baktim bi ara kafam dagilsin diye, sonra yemek de yapamadim.
Allah im beterinden saklasin. Iyi simdi, babasi gelince asagi indiler,
Baloncuk ufledi, oynadi falan. Simdide suluboya yapiyo.

.
bluesdaisycim çook geçmiş olsun..dün gecede benim borcamım patladı parmaklarım yandı o nedenle o kadar yakınım kı acıya..ama kızın daha tazecık kıyamam ona beenn.. bir arkadaş da yazmış aynen katılıyorum sarı kantoron yağı resmen yanık için yaratılmış..babamında kolu yanmıştı çook fena iz bile bırakmadı..aklında ve evınde mutlaka olmalı insanın..çok geçmiş olsun canım..

Canımmm çok çok geçmiş olsun... noldu topiğimize anlamadım ki nazara mı geliyoruz nedir.. :KK50:
çok sağol canım beniiimmm..
anlamadım ki ya, olabilir, hepimize bişeyler oluyor... Allah dermansız dert vermesin hiçkimseye..
Bu da, bunlar da geçer elbet..

Kizlar benim adam 45 dk sonra tekrar ise gidecek, ona sahurluk kkk hazirlayayim.
Belki gelemez sahura kadar. Sonra gelirim yine :KK16::KK16:
kolay gelsin canım
benim olmayan adr gelen pantalonlarin icine girme taktigi :)) hepsi tedavulden kalkti. elimde 1 kot bir kumas kaldi kotta bol oluyor ama baska pantaonum yok ondan mecburum 20 gun kaldi zaten ozamana kadar su 1 kgyuda verseydim kendimi guzel odullendircem
o zamana verirsin,,türkiye dende bir sürü çıtır kıyafetleri alırsın giderken :KK36:

afiyet olsun canım,,,eş yokken biraz keyf yap kafana göre takıl:KK52:

ufaklık kaç yaşında kızmı
Eki Görüntüle 1177031 Benim 2 oğlan var büyük 11,küçük 3,5 yaşında ama küçüğüm çok yaramaz ve bana çok düşkün innın yaramazlığında hiç biryere gidemem hep evdeyim yani bu oğluşum yüzünden asosyal oldum canı sağolsun aslında artık çalışmak istiyorum ama kıyamıyorumda çok değişik bir karakteri var hem yaramaz \hem sevgi yumagi hem çok akıllı hem çok saf biz bile çözemedik kreşlerde falan psikolojisini bozsunlar istemiyorum o yüzden 1-2 yıl daha çalışamam heralde sonra bir engel çıkmazsa bağlasalar durmam.
Evet, burda bikmadan usanmadan cevap veren arkadaslar var, sagolsunlar, Allah razi olsun. Gul abla hele.
Bazen ben bile yuh diyorum ama gul abla sakin sakin, uzun uzun cevapliyor.
Hayatimiza yerlestirmeye calisiyoruz, hergun bisey ogreniyoruz. Elestiriyi bende seviyorum.
Insani motive ediyor, hatadan uzaklastiriyor. Ne bilim oyle iste. Sana yazmadim ki ben.
Arada dondurma kacamagim oluyor, ustume alindim herhalde, uzuldum biraz.

Eki Görüntüle 1177031 Demekki yarası olan gocunuyor bende yazdımda ama haklısın sağolsunlar gül abla zaten yeni idolüm artı senin zaten fazlalığın yokki bu kadar çabalaman bile taktire değer yani o mesajlar sana değil banaydı.

ya ben de oynamam normalde bana da şimdi "kelimelik" diye bi oyun yükledim o başladı. online kelime oyunu oynuyoruz. canım seni arkadaş olarak ekledim. kabul edersen oradan yazayım çünkü tezim türkçe literatürde ilk kez çalışıldığı için anında kimliğim açığa çıkar :KK1::KK1:
Eki Görüntüle 1177031 tamam canım eklerim ne demek sana sıkıntı yaratmak istemem.

33 yaşındayım canım. 81'liyim. kuruyemiş kırma konusuna gelince benim kıracağım yok, en sevdiğim de ceviz. annem öğretti sağolsun, çatal ucuyla dahi kırabiliyorum artık sıfır gürültüyle. üşenmiyorum her gün yemeden 5 dk önce kırıyorum. ^_^ yeter ki bi bıçak, çatal olsun yanımda o kadar da pratik ki. artık kendin için de bir iyilik yap hayatım, en azından bir haftalık kır hazır olsun.
Eki Görüntüle 1177031 Bende 81 ağustosluyum.Zaten o kadar sert cevizmişlerki kıracak bile kirmiyor.Ama dediğn gibi üşenmek yok.

canım ben jillian yaptım. linkleri atarım yine. fakat ilk etapta senin uygulaman sıkıntılı olabilir. ama bak evde yürüme var dışarıda hava bozukken ya da çıkasın gelmediğinde evde yürüyebilirsin olduğun yerde. eğitmenin adı leslie. onun linkini de atarım sana.
daha bir çok var, dedim ya ekle sen buradan, göndereyim ^_^
Eki Görüntüle 1177031 Ya dediğiniz gibi bende jilianı pek hazetmiyorum lesslie yükledim ya ben eski girdiğimde bir kadın vardı ben onu yapıyordum şimdi aklıma bile gelmiyor o çok iyiydi.Kilolu olduğuma bakma kas kitlem çokm iyidir 3-5 gün sonra az bile gelmeye başlıyor bana leslie bile hafif geliyordu ama bu sefer lesslie ile başlarım biraz hamım. Bide danslı birşeyler demiştin onu yazarmısın.

Çok teşekkür ederim seray.. migren nasıl bir bela kı 15 yaşımdan berı benı bırakmadı :) o atağı atlatmak zaten en buyuk sıkıntı.. bende evlenip bebegım olursa belkı kurtulurum kı sende kı ıkı sorunda bende mevcut :) :KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 1177031 Geçer geçer çoluk çocuk insanı tam bir sabır taşı yapıyor eskiden sesten bile migrenim azardi çivi çiviyi söktü $ChainSawDevil_gif.gif diyelim $ChainSawDevil_gif.gif

Eki Görüntüle 1177031 Benim 2 oğlan var büyük 11,küçük 3,5 yaşında ama küçüğüm çok yaramaz ve bana çok düşkün innın yaramazlığında hiç biryere gidemem hep evdeyim yani bu oğluşum yüzünden asosyal oldum canı sağolsun aslında artık çalışmak istiyorum ama kıyamıyorumda çok değişik bir karakteri var hem yaramaz \hem sevgi yumagi hem çok akıllı hem çok saf biz bile çözemedik kreşlerde falan psikolojisini bozsunlar istemiyorum o yüzden 1-2 yıl daha çalışamam heralde sonra bir engel çıkmazsa bağlasalar durmam.

allah bağışlasın canım,,,,yaramaz çocukla başetmek zor benim oğlumda çok yaramazdı çok çektirdi bana,,,büyüyünce de geçmedi yaramazlığı,,,,

okula başlayınca sende işe başlarsın,, zaman ne gösterecek belli olmaz.

bu arada smilelerinde çok güzel bugün sayfayı epey renklendirdin,, kurs işe yaramış:KK9:

Son düzenleme:
Benim çocuk bilgisayar masasının altında ayağımın dibinde uymuş valla yavrum ya. $0_6e4fc_fa94702f_S.gif Çocukya şaşırdı genelde yatakta tabletten yazardım.Annesi tabletine yapışıkta adeta ne yapsın.Bende geçeyim yatağıma artık tabletten yazarım tablettede mesajı süslyemiyorum ama ne yapalım artık.​

Benim çocuk bilgisayar masasının altında ayağımın dibinde uymuş valla yavrum ya.Eki Görüntüle 1177058 Çocukya şaşırdı genelde yatakta tabletten yazardım.Annesi tabletine yapışıkta adeta ne yapsın.Bende geçeyim yatağıma artık tabletten yazarım tablettede mesajı süslyemiyorum ama ne yapalım artık.​

Benim çocuk bilgisayar masasının altında ayağımın dibinde uymuş valla yavrum ya.Eki Görüntüle 1177058 Çocukya şaşırdı genelde yatakta tabletten yazardım.Annesi tabletine yapışıkta adeta ne yapsın.Bende geçeyim yatağıma artık tabletten yazarım tablettede mesajı süslyemiyorum ama ne yapalım artık.​

:KK52::KK52::KK52:yaramazlık yapa yapa yorulmuş sızmıştır,,,,o halde de çok tatlı olurlar kıyamaz insan

Eki Görüntüle 1177031 Demekki yarası olan gocunuyor bende yazdımda ama haklısın sağolsunlar gül abla zaten yeni idolüm artı senin zaten fazlalığın yokki bu kadar çabalaman bile taktire değer yani o mesajlar sana değil banaydı.

ya ben de oynamam normalde bana da şimdi "kelimelik" diye bi oyun yükledim o başladı. online kelime oyunu oynuyoruz. canım seni arkadaş olarak ekledim. kabul edersen oradan yazayım çünkü tezim türkçe literatürde ilk kez çalışıldığı için anında kimliğim açığa çıkar :KK1::KK1:
Eki Görüntüle 1177031 tamam canım eklerim ne demek sana sıkıntı yaratmak istemem.

33 yaşındayım canım. 81'liyim. kuruyemiş kırma konusuna gelince benim kıracağım yok, en sevdiğim de ceviz. annem öğretti sağolsun, çatal ucuyla dahi kırabiliyorum artık sıfır gürültüyle. üşenmiyorum her gün yemeden 5 dk önce kırıyorum. ^_^ yeter ki bi bıçak, çatal olsun yanımda o kadar da pratik ki. artık kendin için de bir iyilik yap hayatım, en azından bir haftalık kır hazır olsun.
Eki Görüntüle 1177031 Bende 81 ağustosluyum.Zaten o kadar sert cevizmişlerki kıracak bile kirmiyor.Ama dediğn gibi üşenmek yok.

canım ben jillian yaptım. linkleri atarım yine. fakat ilk etapta senin uygulaman sıkıntılı olabilir. ama bak evde yürüme var dışarıda hava bozukken ya da çıkasın gelmediğinde evde yürüyebilirsin olduğun yerde. eğitmenin adı leslie. onun linkini de atarım sana.
daha bir çok var, dedim ya ekle sen buradan, göndereyim ^_^
Eki Görüntüle 1177031 Ya dediğiniz gibi bende jilianı pek hazetmiyorum lesslie yükledim ya ben eski girdiğimde bir kadın vardı ben onu yapıyordum şimdi aklıma bile gelmiyor o çok iyiydi.Kilolu olduğuma bakma kas kitlem çokm iyidir 3-5 gün sonra az bile gelmeye başlıyor bana leslie bile hafif geliyordu ama bu sefer lesslie ile başlarım biraz hamım. Bide danslı birşeyler demiştin onu yazarmısın.

Eki Görüntüle 1177031 Geçer geçer çoluk çocuk insanı tam bir sabır taşı yapıyor eskiden sesten bile migrenim azardi çivi çiviyi söktü Eki Görüntüle 1177002 diyelimEki Görüntüle 1177002

Allah bağışlasın canım. ben de çocukların anne şefkati ve ilgisiyle büyümesinden yanayım. maddi durumunuz gerektirmiyorsa hiç çalışma ^_^

canım yazı kesinlikle sana değildi. daha önce de demiştim belirli bir hedefi yoktu genel bir yazıydı. ama herkes üzerine alınmış madem bundan sonra sıfır kaçamak ya da kaçamak yaparsa 15 dk fazladan spor yapmasını bekliyorum :KK53:

ben de Temmuz 81'liyim ^_^ Senden en fazla bir ay büyüğüm bu durumda ^_^
en sert cevizi bile çatal ucuyla kırabiliyorum canım çok da pratik aslında ^_^

canım sen de leslie nin ilk 3 - 5 milini yaparsın sonra fat burninglerine geçersin el bileklerine ağırlık takarak yaparsın. önce hedeflenen 10 kg gitsin daha neler neler.
kedicik danslı olanları paylaşmıştı diye hatırlıyorum canım bi kaç sayfa öncedir en fazla.

oy kıyamam :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

bluesdaisycim çook geçmiş olsun..dün gecede benim borcamım patladı parmaklarım yandı o nedenle o kadar yakınım kı acıya..ama kızın daha tazecık kıyamam ona beenn.. bir arkadaş da yazmış aynen katılıyorum sarı kantoron yağı resmen yanık için yaratılmış..babamında kolu yanmıştı çook fena iz bile bırakmadı..aklında ve evınde mutlaka olmalı insanın..çok geçmiş olsun canım..

Sagol tatlim, sanada cok gecmis olsun. Evet cikinca hemen bakicam o yaga :KK16:

Herkese iyi geceler:)

Kahvaltı (öğlen) : kkk

Iftar: kırmızı mercimek çorbası, firin patlıcan oturtma, 2 kase cacık, 2 lokma pide

Aralarda kiraz, yoğurt, salatalık, 1 incir, 1 avuç badem

Geç kkk yapınca 3 öğün yetismedi
Su: en az 3 lt
Hamile pilatesi yapmak istiyorum doktoruma danisip..yapan var mi?

Iftar: kırmızı mercimek çorbası, firin patlıcan oturtma, 2 kase cacık, 2 lokma pide

afiyet olsun canım

arada yediklerin aç bırakmamıştır seni....

yine yapacak bişey buldun boş durmuyorsun:KK52:

Sagol tatlim, sanada cok gecmis olsun. Evet cikinca hemen bakicam o yaga :KK16:

Canım geçmiş olsun kuzuna allah acil şifalar versin. .benim minikte gecen yil kupaya yeni doldurduğum çayı kafasindan aşağı dokmustu.o an esimle telde konusuyordum teli firlatmisim bi kenara ben çığlık çığlığa duşa attim çocuğu. Eşim ne oldugunu anlayamadı iş yerinden atlamış arabaya eve doğru falan ne gündü .çok şükür bizde ucuz atlattik.
Bu arada sarı kantaron yağıni öğrendiğim iyi oldu

afiyet olsun canım. çok lezzetli bir menü olmuş. yarasın bebişlerime ^_^

hamile pilatesi bilmiyorum canım. :KK49:

afiyet olsun canım

arada yediklerin aç bırakmamıştır seni....

yine yapacak bişey buldun boş durmuyorsun:KK52:

:KK1: napiyim ablam sporsuz olmuyor. Koşu bandına cikamiyorum sıcaktan. Hamile pilatesi çok faydaliymis ödeme bel ve sırt ağrılarına vs bir çok işe yariyormus. Gecen haftaki riskimden dolayı dr onayi alıp başlamak istiyorum

Azcikta mengmenge ben hesap vereyim :KK1:

X