Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Arkadaşlar günaydınnn..
Rabbime hamdolsun bugün iyiyim..cidden dün eve nasıl gittim bilemiyorum..Herşeyin başı bir damla nefes sağlıkta..bugün daha iyiyim dualarınız güzel önerileriniz için teşekkür ederim.. :KK16::KK16::KK16:

geçmiş olsun canım. ^_^

Koca bir kase ayırdım, ondan 2-3 kaşık yedim. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de uyku sersemi 2-3 kaşık ayırdım diye algılamıştım onu :KK1:

Günaydın;

dün midem dinlendi resmen... daha iyiyim. ama sahurda canım hiç bişi istemedi. zorla 2 yumurta yedim. ve sırf midem bulanmasın diye su içmedim. kuruyemiş yerine de ilk kez 1 ay sonra avuç içi kadar pideyi bol tereyağıyla yedim. domates peynir ( beyaz ve deri tulum ) zeytin ,salatalık ve kaymak yedim. ve uyuyamadım yine :KK43: 5 e doğru hava aydınlanıyordu uyuduğumda. 7 de geri kalktım. işin kötüsü şu an acıktım..pide mi acıktırdı acaba? yoksa kuruyemiş yemedim diye mi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Gunaydinnn

Bugün orucluyum çok şükür ☺gece kkk yaptim beyaz çay kefir ictim sabah çok hafif uyandım. Bakalım nasıl geçecek aç deilim ve hafifim. Dün misafirim vardı bugunde var ve yeni menu yapmam lazım hiç yemegim kalmadı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

$20406101[1].gif
..............................

Gunaydinnn

Bugün orucluyum çok şükür ☺gece kkk yaptim beyaz çay kefir ictim sabah çok hafif uyandım. Bakalım nasıl geçecek aç deilim ve hafifim. Dün misafirim vardı bugunde var ve yeni menu yapmam lazım hiç yemegim kalmadı.

Günaydın canım, hoşgeldin aramıza ^_^ afiyet olsun. Ne güzel taze taze uyanmışsın bugün ^_^
kolay gelsin.

günaydın ablacım :emir_bebek:

Günaydın;

dün midem dinlendi resmen... daha iyiyim. ama sahurda canım hiç bişi istemedi. zorla 2 yumurta yedim. ve sırf midem bulanmasın diye su içmedim. kuruyemiş yerine de ilk kez 1 ay sonra avuç içi kadar pideyi bol tereyağıyla yedim. domates peynir ( beyaz ve deri tulum ) zeytin ,salatalık ve kaymak yedim. ve uyuyamadım yine :KK43: 5 e doğru hava aydınlanıyordu uyuduğumda. 7 de geri kalktım. işin kötüsü şu an acıktım..pide mi acıktırdı acaba? yoksa kuruyemiş yemedim diye mi bilmiyorum.

günaydın. günün inşallah kolay geçer ve o açlık hissi anlık olur canım.

Günaydın canım, hoşgeldin aramıza ^_^ afiyet olsun. Ne güzel taze taze uyanmışsın bugün ^_^
kolay gelsin.

günaydın ablacım :emir_bebek:

günaydın. günün inşallah kolay geçer ve o açlık hissi anlık olur canım.

sağol canım film izliyorum vakit geçsin diye. o zaman açlığı unutuyorum :)

Günaydın cancanlar...maşallah gece demiyonuz gündüz demiyonuz sohbetler alıyo başını gidiyo :KK52::KK52::KK52: sonra merve yetiş yetişebilirsen:KK52::KK52::KK52:

afiyet olsun. şu kavrulmamış çekirdeği kuruyemişçiden mi alıyorsunuz, bir de kabak mı? detay alırsam ben de yemek istiyorum ^_^
kedi de sağolsun napıyorsa bulaştırıyor bize. ben hala mercimek salatasına doyamadım :KK1:

Allah kolaylık versin ablacım. benim elim iyice hızlandı. 1 saat içinde yemek yapıyorum, yarım saatte yiyip, 10 dk da yıkıyorum bulaşığı. bugün 09:30'da mutfaktan çıktım, 12'e kadar ders çalıştım. o civarda sızmışım. Sonra sahura kalktım işte ^_^

kızlar bu arada kardeşimi de başlatmıştım ya benden 1 hafta sonra. o yaklaşık 6 kg vermiş bu süreçte. çok mutlu bu durumdan. ^_^
2 yaşında oğlu var ekmek yemiyor (çok nadir tost yemek istiyor). bir de makarna seviyor. onun harici bebiş de annesi gibi besleniyor çok mutlu oluyorum ben de. :KK76:
ben kavrulmamış çekirdeği pazardan alıyorum, 2 tane kuruyemişçi var pazarda ceviz hariç bütün kuruyemişleri onlardan alıyorum, bu sefer ayçekirdeği aldım,,,,ramazan öncesi sabah kkk hızlı yapıp işe yetişmek için koşturuyorum çitleyemiyorum, akşamıda işte yapıyorum acele acele gelen giden olmadan diye yine çitleyemiyorum, ramazan da vakit bol

ben mutfağa girince sadece yemek yapmakla kalmıyorum sağa dösem bişey çıkıyor sola dönsem bişey çıkıyor balkona çıksam bişey derken iş bitmiyor,,,balkon deyince aklıma geldi sirkelerim süüzlecek bekliyor offf haftasonu yapsam bari,,,,,sirke deyince de aklıma feridee geldi nerelerdeyse epeydir yok oda sirke yapmıştı

kardeşin adına da sevindim ne güzel hem kendisi hem çocuğu sağlıklı yaşayacak bundan sonra

Arkadaşlar günaydınnn..
Rabbime hamdolsun bugün iyiyim..cidden dün eve nasıl gittim bilemiyorum..Herşeyin başı bir damla nefes sağlıkta..bugün daha iyiyim dualarınız güzel önerileriniz için teşekkür ederim.. :KK16::KK16::KK16:
günaydın canım

iyi olduğuna sevindim aylardır hastalıktan kurtulamamıştın , öksür öksür canın çıkmıştı

Günaydın kızlar sahurda yine kaynatmışsınız okuyamadım hepsini allah kabul etsin.

Dünkü menüm

Sabah :kkk
Öğle : ezogelin çorba, sebzeli kebap, salata
AKşam: 3 kaşık sebze yemeği, 1 kase yoğurt

Akşam fazla bişey yiyemedim sözde dolma yapıp onu yiyecektim o da geç pişti canım da istemedi ama dün dolma ve karnıyarık pişirdim (fırında kızartmadan), hem evi temizledim hem de spor yaptım. spor yapmak için kendimle savaştım resmen ama pilates yaptım sonunda, biraz aç uyudum ama olsun :KK30:

günaydın canım

amin ,

akşam iyi olmuş 3 kaşıkta olsa acıkmanı engeller :KK34: di ama spor yapınca yediğin az gelmiş acıkmışsın,,,aklında olsun gece çok acıkırsan süt, yoğurt, kefir, ayran gibi glisemik indeksi sıfır olan şeyler tüket,, aç yatıp beyne kıtlık sinyali gitmektense leptin bozulsun daha iyi

dolmayıdamı fırında yaptın

Günaydın;

günaydın canım

susuz nasıl dayanacaksın ki:44:

avuç içi kadar pideyi ikiye bölüp içine yağ sürüp yarısını arkadaşına vermem gerekiyordu:KK52::KK52::KK52: verdin mi:KK9:

Gunaydinnn

günaydın canım

allah kabul etsin orucunu

Ben de Karatay yapıyorum, yasaklara dikkat ediyorum ablam ama sanırım daha farklı bi problemim var. Doktora gitmeyi düşündüm ama hangi doktora gitmem gerektiğini bilemedim.. Yumurta eskiden hiç yemezdim ama Karatay'a başladığımdan beri tüketiyorum son bir haftayı saymazsak.. kansızlık vardı bi ara, ama hiçbi belirtisi yok şuan kansızlığın. valla çok stres oldum :KK43:

Sanırım gitmek şart, ama hangi doktora gideceğim ki, dermatolojiye mi gitmem gerekiyor?
Canımmm çok çok geçmiş olsun... noldu topiğimize anlamadım ki nazara mı geliyoruz nedir.. :KK50:

:KK52:
Günaydın cancanlar...maşallah gece demiyonuz gündüz demiyonuz sohbetler alıyo başını gidiyo :KK52::KK52::KK52: sonra merve yetiş yetişebilirsen:KK52::KK52::KK52:

günaydın canım

:KK1::KK1::KK1: koş merve koş bize ancak yetişirsin,,,,,

boşluk bulduğumuz an buradayız gece gündüz demiyoruz,,,sabah 4 te yattım uyku yok hala en son 6 ya çeyrek kala lavobaya kalktım ondan sonra 2 saat ancak uyumuşum,,,,

Son düzenleme:

iyi yöntemmiş ^_^ :KK34:

daçmiinnn gooşşşş :KK53:

ben kavrulmamış çekirdeği pazardan alıyorum, 2 tane kuruyemişçi var pazarda ceviz hariç bütün kuruyemişleri onlardan alıyorum, bu sefer ayçekirdeği aldım,,,,ramazan öncesi sabah kkk hızlı yapıp işe yetişmek için koşturuyorum çitleyemiyorum, akşamıda işte yapıyorum acele acele gelen giden olmadan diye yine çitleyemiyorum, ramazan da vakit bol

ben mutfağa girince sadece yemek yapmakla kalmıyorum sağa dösem bişey çıkıyor sola dönsem bişey çıkıyor balkona çıksam bişey derken iş bitmiyor,,,balkon deyince aklıma geldi sirkelerim süüzlecek bekliyor offf haftasonu yapsam bari,,,,,sirke deyince de aklıma feridee geldi nerelerdeyse epeydir yok oda sirke yapmıştı

kardeşin adına da sevindim ne güzel hem kendisi hem çocuğu sağlıklı yaşayacak bundan sonra

anladım ablacım, tabi sende çocuk da olunca normal. ben işimi halledip çıkıyorum. ama evi boyatmam lazım, temizlikçi çağırmam lazım. eşyaları da yenilemek istiyorum öğrenci evi modundan yavaştan çıkayım diyorum artık. bi yandan da yapma bir şey, evlilik için paran cepte kalsın eşyaları salla da diyorum. bakalım artık.

feridee ve başakk benim de dikkatimi çekti yoklar. hatta başak bana verdiği bir cevaptan sonra yazmadı hiç.

günaydın canım

avuç içi kadar pideyi ikiye bölüp içine yağ sürüp yarısını arkadaşına vermem gerekiyordu:KK52::KK52::KK52: verdin mi:KK9:

sahura kadar baya su içtim. sahurda 2 bardak içtim. özellikle yumurtadan sonra içmedim suyu...vermez miyim :) eşim diyor ki aç avucunu tamam bu kadar yiyecen valla gıdım gıdım yedim anca bitti. tek katını yedim :))

anladım ablacım, tabi sende çocuk da olunca normal. ben işimi halledip çıkıyorum. ama evi boyatmam lazım, temizlikçi çağırmam lazım. eşyaları da yenilemek istiyorum öğrenci evi modundan yavaştan çıkayım diyorum artık. bi yandan da yapma bir şey, evlilik için paran cepte kalsın eşyaları salla da diyorum. bakalım artık.

feridee ve başakk benim de dikkatimi çekti yoklar. hatta başak bana verdiği bir cevaptan sonra yazmadı hiç.

bence de bişey yapma 2 yıl bekleme olayı olmazsa evlilik gündeme gelir belki,,,,

eksik kişiler çok bazıları ramazan diye gelmiyordur yenilerdi ramazanda iyice kg alıp geleceklerdir:KK9:,,,bazılarıda sıkıya mı gelemediler diye düşünüyorum ama karatayın sıkacak bir yönü yok herşeyi yiyoruz tok tok zayıflıyoruz,,,gerçi abur cubura dayanamayanlar vardı,,,,inşallah beyinlerine format atıp gelirler sağlık gidince geri gelmiyor

günaydın canım

sahura kadar baya su içtim. sahurda 2 bardak içtim. özellikle yumurtadan sonra içmedim suyu...vermez miyim :) eşim diyor ki aç avucunu tamam bu kadar yiyecen valla gıdım gıdım yedim anca bitti. tek katını yedim :))

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Kuruyemiş gerçekten çok tutuyor.

bence de bişey yapma 2 yıl bekleme olayı olmazsa evlilik gündeme gelir belki,,,,

eksik kişiler çok bazıları ramazan diye gelmiyordur yenilerdi ramazanda iyice kg alıp geleceklerdir:KK9:,,,bazılarıda sıkıya mı gelemediler diye düşünüyorum ama karatayın sıkacak bir yönü yok herşeyi yiyoruz tok tok zayıflıyoruz,,,gerçi abur cubura dayanamayanlar vardı,,,,inşallah beyinlerine format atıp gelirler sağlık gidince geri gelmiyor

ay hadi inşallah ablacım ^_^ ramazan, oruçlu ağzın duası olarak görsün rabbim ve kabul etsin. amiiiin ^_^

ablacım eksikler çok olmasına çok da abur cubura dayanamayan ya da kaçamak yapanlar genelde en uyuz olduğum şeyi yapıyor

"ben bugün şunu yedim. cısssss :26:"
"ben kendime haftada bir şuna izin verdim:26: cısssss"
"ama napıyıım canım çekti"
"ben bu hafta bildirim yapmam kendimi kuma gömeceğim 2 kg almışım"

açıkçası bir yola çıkıp ondan sonra kendi ayağına çelme takanları anlayamıyorum ben. kibarca uyarınca da "ama n'apayım" deyip omuz silkmeyi iyi biliyorlar. madem yapmıyorsun o zaman de ki ben kafama göre yapıyorum ama burada da yazışmak hoşuma gidiyor. :KK52::KK52::KK52::KK52:

hepsinin kafasına teflon tava fabrikasındaki tüm tavalar gelsin. :emir_bebek::emir_bebek:

günaydın canım

afiyet olsun canım,,,
mümkün olduğunca yememeye çalış :KK34: hoca dayanamayanlar yada kg sorunu olmayanlara daha çok tavsiye ediyor,,,

afiyet olsun canım,,,
mümkün olduğunca yememeye çalış :KK34: hoca dayanamayanlar yada kg sorunu olmayanlara daha çok tavsiye ediyor,,,

kuruyemiş yemediğim için yedim. yoksa ekmekle aram yoktur. evelden beri sadece kahvaltıda 1-2 dilim tüketiyordum. ben de almış gözüküyorum tartıda. özellikle iftardan önce tartılıyorum. dediğin gibi normalde 7 den sonra yenmemesi lazım ama biz 2 kez yemek yiyoruz. ama verenlerde oluyor tebrik ederim. ben almamaya da razıyım .sabit kalsın napalım. ramazan sonrası toparlarım artık.

X