Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

herkese güzel bir gün dilerim..
dün bildirime katılamadım 2 defa sıteye giriş yaptım ama maalesef projelerden hep çıkmak zorunda kaldım.. valla arkadaşlar nedensiz kılo alımı devam edıyor..antibiyotıklerede devam edıyorum hala geçmedi faranjıt..en kötusu saçlarım dökülüyor dipleri bebe konağı gıbı oldu..kaşlarımın içide pul pul..dun tartıldım ama kılomu söylemeyım kendım bile şok oldum dün regl olmam gerekıyordu hala gecikti kı ben pko hastası olduğum için düzenli ilaçla adet görebilenlerdenim..ilacı duzenlı almama rağmen hala olamadım.kalbimde süreklı bır çarpıntı var ara ara geliyor 10 dakıka hızla çarpıp duruyor.. çok acıkıyorum az yıyorum aç kalınca soğuk terler döküyor vücudum..yeniden doktora gidicem ama kendımı hiç iyı hıssetmıyorum.. eylülde düğünüm var ama bende hala 20 kg fazlalık duruyor..aferin bana..bende durum bundan ibaret sevgılı arkadaşlarım..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

karatay hoca hergün taze taze yapın yemekleri diyor ama hergün yemeğe vakit ayırsak diğer işler kalacak onun için ben 2-3 günlük yapıyorum kız ona bile söyleniyor yinemi bu yemek diye :KK52::KK52::KK52: ben çalışıyorum hergün nasıl yapayım ev hanımlarının çoğu bu şekilde yapıyor , mutfak burada gir kendin yap diyorum girip kendine makarna yapıyor:KK1::KK1::KK1:

Evet ya mutfak sana zimmetli degil ya ^_^ girsin yapsin ama tehlikeli yemekler yapmasin ^_^

Vakit bulmak cidden sorun. Ben de en az 3 gunluk yapiyorum. Her gun yapabilmek icin calismamak lazim. Ve bir de cocuk olmamasi. ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ablacim dun noktayi koydu. Makyaj yapmami hatta gunes kremi dahi kullanmami istemiyor. Daha once bir iki kez makyajsiz guzelsin yapma demisti. Ben de ne yalan soyleyeyim sirf onun icin yapiyorum makyaji. Gun icinde yapmam normalde. Dun cok net ve keskin bir dille "makyajla cok dikkat cekiyorsun. sadece benim icin yapiyor olsan bile yapma. Bundan sonra seni makyajli gormek istemiyorum" dedi.

Sevinsen mi uzulsem mi bilemedim. Cunku bu beni neden kiskanmiyor diye dusunuyordum hep ^_^

hem su gibi ol, hem makyaj yaparak dikkat çek adam kıskanmasında ne yapsın,,,,sevinmen lazım hem kıskanıyor hem seni makyaj yapma derdinden kurtarıyor:KK52::KK52::KK52:

kayısı çekirdeğinde çok fazla siyanür varmış,,,emine ye yedirme 1,5 yaşında bir bebek zehirlenmişti 2-3 hastane gezdirmişlerdi tv de görmüştüm...günde 5-6 yiyebilirsin fazlası zararlı
bilgilendirdiğin için sağol ablacım :KK54::KK54::KK54:

hem su gibi ol, hem makyaj yaparak dikkat çek adam kıskanmasında ne yapsın,,,,sevinmen lazım hem kıskanıyor hem seni makyaj yapma derdinden kurtarıyor:KK52::KK52::KK52:

benimki de makyaj yapmamı hiç istemez
hatta ara sıra tvye baktıkça bunlar hep makyaj güzeli benim karıcığım hepsinden daha güzel der
acaba benim totom onda mı büyük hehe:KK1::KK1::KK1:

Daha onceki kiskanliklari face de profil fotomu kullanmamdan ote gecmiyordu. Koydugum fotolarimi begenmez. Ama ne zaman cicek, turkan soray gorsem aninda begenir. Oradan hafif kiskancligini hissettim ama hic bu kadar acik konusmamisti ^_^

Evet makyaj yapma derdinden kurtuldum da, ben o malzemelere servet harcamistim ^_^

hatta ara sıra tvye baktıkça bunlar hep makyaj güzeli benim karıcığım hepsinden daha güzel der

Hehehe ^_^ ben iltifat alip gaza gelince 3 mili 5 mil yapiyorum, sen toto buyutuyosun. Aferin sana ^_^

Sana bugun pek bi takilasim var canim ^_^

günaydın canım

günaydın

sabaha yeşillikte eklemen lazım,,,yediklerin çok değil köftede ekmek varsa o su tutmuş olabilir....

ara çok uzun 10,5 saat olmuş kıtlık sinyali salgılanmıştır,,,,yoğurt getirmekle iyi yapmışsın 2 den önce yersen hem sabah hem akşam leptin çalışmış olur,,,,erken yiyenler 2,5 öğün yapıyorlar,,,eskiler 4-5 arası akşam yemeğini yiyorlar sabaha kadar acıkmıyorlar,,,ben sabah 9 akşam en geç 4 te yiyorum sabaha kadar acıkmıyorum acıkırsam 8 gibi kefir içiyorum....

günaydın canım

yeşillik unutmuşsun canım

yeşilliğimi yıkamıştım ama sofraya koymayı unuttum :KK1::KK1: normalde yiyorum mutlaka... köftede çok az ekmek vardı. yani önceden hazırlayıp difrize attığım için şu an onları yiyorum. tamam o zaman 13 de yürüyüşten gelince yogurdumu yerim. ben her gün taze yapıyorum yemeklerimi o yüzden zaten 18.00-19:00 arası ancak yiyorum yemeğimi. h.sonu daha düzenli. evde olunca saat 5 te yiyorum yemeğimi.

dün bildirime katılamadım 2 defa sıteye giriş yaptım ama maalesef projelerden hep çıkmak zorunda kaldım.. valla arkadaşlar nedensiz kılo alımı devam edıyor..antibiyotıklerede devam edıyorum hala geçmedi faranjıt..en kötusu saçlarım dökülüyor dipleri bebe konağı gıbı oldu..kaşlarımın içide pul pul..dun tartıldım ama kılomu söylemeyım kendım bile şok oldum dün regl olmam gerekıyordu hala gecikti kı ben pko hastası olduğum için düzenli ilaçla adet görebilenlerdenim..ilacı duzenlı almama rağmen hala olamadım.kalbimde süreklı bır çarpıntı var ara ara geliyor 10 dakıka hızla çarpıp duruyor.. çok acıkıyorum az yıyorum aç kalınca soğuk terler döküyor vücudum..yeniden doktora gidicem ama kendımı hiç iyı hıssetmıyorum.. eylülde düğünüm var ama bende hala 20 kg fazlalık duruyor..aferin bana..bende durum bundan ibaret sevgılı arkadaşlarım..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

sanada güzel günler canım

çoğu PKO hastası karatayla düzeldi,,,sende düzelebilirsin canım,,,,
antibiyotikler seni şişirmiştir vucud da ödemde olmuştur, dökülmelerde ondandır ...
biran önce toparla kendini ve kaçamaksız karataya devam et düğüne kadar çıtırlaş canım
biz arkandayız yaparsın sen 20 gitmese bile 10 dan fazla gider sporu artırırsan 15 de gider

Hehehe ^_^ ben iltifat alip gaza gelince 3 mili 5 mil yapiyorum, sen toto buyutuyosun. Aferin sana ^_^

Sana bugun pek bi takilasim var canim ^_^

takıl takıl iyi oluyor yüzümü güldürüyorsun
bu arada ben azıcık ev toparlayayım bugün annem gelecek yrn nöbetçiyim
çamaşırları yıkadım sabahtan şimdi emine uyurken onları sereyim kahvaltı yayıntısını toplayayım sonra uyanmazsa cadı ortalık toplarım
öğlen eşim gelecek çarşıda işlerimiz var onları halletcez sonrasında da pazar yapcaz haa bi de bir ara sağlık ocağına uğrucam adımsayar kontrolüne gitcem
bugün baya bi yürücem yani hava da güzel ohhh mis gibi
gelince görüşürüz yine :KK54::KK54::KK54:

çamaşırları yıkadım sabahtan şimdi emine uyurken onları sereyim kahvaltı yayıntısını toplayayım sonra uyanmazsa cadı ortalık toplarım
öğlen eşim gelecek çarşıda işlerimiz var onları halletcez sonrasında da pazar yapcaz haa bi de bir ara sağlık ocağına uğrucam adımsayar kontrolüne gitcem

^_^

Allah kolaylik versin. Hadi prenses uyanmadan isine bak ^_^

Bu arada adimsayar kontrolu nedir?

iltifatları aldıkça şişiyorsun toton büyüyor demek ki:KK52::KK52:
Daha onceki kiskanliklari face de profil fotomu kullanmamdan ote gecmiyordu. Koydugum fotolarimi begenmez. Ama ne zaman cicek, turkan soray gorsem aninda begenir. Oradan hafif kiskancligini hissettim ama hic bu kadar acik konusmamisti ^_^

Evet makyaj yapma derdinden kurtuldum da, ben o malzemelere servet harcamistim ^_^

bitene kadar arasıra kullan onun yanında yapma:KK52::KK52:
yeşilliğimi yıkamıştım ama sofraya koymayı unuttum :KK1::KK1: normalde yiyorum mutlaka... köftede çok az ekmek vardı. yani önceden hazırlayıp difrize attığım için şu an onları yiyorum. tamam o zaman 13 de yürüyüşten gelince yogurdumu yerim. ben her gün taze yapıyorum yemeklerimi o yüzden zaten 18.00-19:00 arası ancak yiyorum yemeğimi. h.sonu daha düzenli. evde olunca saat 5 te yiyorum yemeğimi.

ne güzel hergün yemek yapmaya fırsat buluyorsun taze taze yiyorsun afiyet olsun...ben bi ara öyle yaptım alışveriş yap eve git yemek yap ye derken 7 yi geçiyordu 5 ay kg veremedim işlerde biriktikçe birikti baş edemedim,,, sinir oldum ve 2 aydır işe taşımaya başladım kg vermem de başladı,,kg verme uğruna soğuk soğuk üstün körü yiyorum ....istediğim kg ya gelince evimde hazırlayıp düzenli yemeyi düşünüyorum

kolay gelsin canım....
ben bir kere adım sayar almaya gittim 15 gün sonra dediler bi dahada gidemedim,,,kendiminkinin de hala pilini değiştittiremedim:KK52:

çamaşır asma işi bitti sıra mutfağa geldi
dünkü yemekler bugün de var akşam eşim sadece salata yedi canı bir şey istememiş yemekler kaldı :KK34:

^_^

Allah kolaylik versin. Hadi prenses uyanmadan isine bak ^_^

Bu arada adimsayar kontrolu nedir?

sağlık ocağından obeziteyle mücadele kampanyası olarak adımsayar dağıtılıyor ücretsiz
her ay dr adım kontrolü yapıyor 10bin adımı geçiyormusun diye
birde göbek basen kilo ve boy bilgilerini sisteme girip takip ediliyorsun

ne güzel hergün yemek yapmaya fırsat buluyorsun taze taze yiyorsun afiyet olsun...ben bi ara öyle yaptım alışveriş yap eve git yemek yap ye derken 7 yi geçiyordu 5 ay kg veremedim işlerde biriktikçe birikti baş edemedim,,, sinir oldum ve 2 aydır işe taşımaya başladım kg vermem de başladı,,kg verme uğruna soğuk soğuk üstün körü yiyorum ....istediğim kg ya gelince evimde hazırlayıp düzenli yemeyi düşünüyorum
aynen öyle :KK17::KK17::KK17::KK17:

kolay gelsin canım....
ben bir kere adım sayar almaya gittim 15 gün sonra dediler bi dahada gidemedim,,,kendiminkinin de hala pilini değiştittiremedim:KK52:
çarşıya çıktığında ya da iş çıkışı bir markete gir de pil al bari boşuna durmasın köşede yazık :KK4::KK4:

hımm ben de öyle yapayım o zaman... ben zaten 7 yıldır evden getiriyorum bıktım artık taşımaktan. o yüzden bu karatay çok iyi olmuştu yüküm hafiflemişti. ramazan bitince ben de işe getireyim 5 te yemekle 7 de yemek arasında çok fark oluyor değil mi ?

Ay dussun ablacim ya ben cok sevdim bu halini. Az aglatmadi beni simdi de guldursun ^_^

canım çok geçmiş olsun önce sağlık herşey nasılsa rayına oturur fazlalıkları düşünüp strese girince zaten kilolar gitmiyor.önce şu müzmin hastalığından kurtul sonra sporunuda yaparsın 20 olmasada 10 gider inşallah

ne manyak bu erkekler ya:KK52::KK52: bende de aynı sorunlar var canım ama benimki sevdiğinide söyler kıskandığı şeyide bazan hiç ummadığım şeylerde triplere girer.makyaj malzemelerinide evlenince evde onun için yaparsın artıkın:KK1:

canım çok geçmiş olsun önce sağlık herşey nasılsa rayına oturur fazlalıkları düşünüp strese girince zaten kilolar gitmiyor.önce şu müzmin hastalığından kurtul sonra sporunuda yaparsın 20 olmasada 10 gider inşallah

:
hakikaten strese girdikçe daha da zorlaşıyor kılo vermek teosoncum..birde ramazan var 1 ay önümüzde onuda hesaba katınca iyice üzülüyorum ne yapacağım dıye ?

sanada güzel günler canım

çoğu PKO hastası karatayla düzeldi,,,sende düzelebilirsin canım,,,,
antibiyotikler seni şişirmiştir vucud da ödemde olmuştur, dökülmelerde ondandır ...
biran önce toparla kendini ve kaçamaksız karataya devam et düğüne kadar çıtırlaş canım
biz arkandayız yaparsın sen 20 gitmese bile 10 dan fazla gider sporu artırırsan 15 de gider
ablacımmm ya şimdi sana bunları yazarken bile kalbim hızlı atıyor bılıyor musun ? bence tamamen ilaçların yan etkısı..çok istemıştım hazıran sonu istedıgım kıloda olmayı ama marttan hazırana resmen yerımde saymış gıbı oldum..ne dıyebılırım kı sadece hayırlısı...

çarşıya çıktığında ya da iş çıkışı bir markete gir de pil al bari boşuna durmasın köşede yazık :KK4::KK4:
hergün markete uğrarım mutlaka bişey lazım oluyor ama bu pil orada satılanlardan değil öyle olsa çoktan almıştım ,,,saatçiye taktırmam lazım vidası o kadar küçükki evdeki küçük tornavidalar bile uymadı açmak için
hımm ben de öyle yapayım o zaman... ben zaten 7 yıldır evden getiriyorum bıktım artık taşımaktan. o yüzden bu karatay çok iyi olmuştu yüküm hafiflemişti. ramazan bitince ben de işe getireyim 5 te yemekle 7 de yemek arasında çok fark oluyor değil mi ?

ben 5 ay duraksadım 68 de takılı kaldım nefret ettim 68 den , yemeği erkene çekince kg lar gitmeye başladı ilk ay 3 kg verdim sonraki ay da 2 kg hala da veriyorum:nazar:

Gecmisler olaun canim benim. Sen iyi ol da, kilo vermissin almissin onemli degil. Sagligin yerine gelsin her sey yoluna girer. Allah sifalar versin.

ne manyak bu erkekler ya:KK52::KK52: bende de aynı sorunlar var canım ama benimki sevdiğinide söyler kıskandığı şeyide bazan hiç ummadığım şeylerde triplere girer.makyaj malzemelerinide evlenince evde onun için yaparsın artıkın:KK1:

Cinsler yemin ediyorum ^_^ ne guzel acikca soylemesi. Decodere ihtiyacin kalmiyor _^_^

El maarifetim gitmesin diye ona caktirmadan gizli gizli yapayim arada ^_^ yoksa sebege dondururum kendimi sonra ^_^

Günaydın Herkese;

ben çok mu yiyorum acaba ya. şöyle listelere baktım da, siz karar verin

Dünkü menü;

saat : 7.30
2 haşlanmış köy yumurtası
Domates, salatalık,
Çiğ badem ve fındık ( 1 çay bardağı)
10 adet siyah zeytin, 3 adet yeşil zeytin
açık çay, tam yağlı beyaz peynir ( avuç içi kadar)

öğlen 1 saat yürüyüş

şekersiz türk kahvesi

saat 18:00
Zeytinyağlı taze fasulye, 5 adet fırında közlenmiş biber ve köfte. 1 kase tam yağlı yoğurt

30 dk yürüyüş ve maden suyu içip yattım..sabah tık yok hatta 600 gr almış gözüküyorum :26::26: acaba öğün arası çok mu uzun...kıtlık sinyali mi veriyor. bugün yoğurt getirdim ofise. yürüyüşten gelince saat 2 gibi yogurt yiyecem. mesela dün çok acıktım.

Arkadaslar yazmis zaten, yoksa menun cok guzel.

Ablacim dun noktayi koydu. Makyaj yapmami hatta gunes kremi dahi kullanmami istemiyor. Daha once bir iki kez makyajsiz guzelsin yapma demisti. Ben de ne yalan soyleyeyim sirf onun icin yapiyorum makyaji. Gun icinde yapmam normalde. Dun cok net ve keskin bir dille "makyajla cok dikkat cekiyorsun. sadece benim icin yapiyor olsan bile yapma. Bundan sonra seni makyajli gormek istemiyorum" dedi.

Sevinsen mi uzulsem mi bilemedim. Cunku bu beni neden kiskanmiyor diye dusunuyordum hep ^_^

Oooooo :nazar: maasallah. Ahh genclik ne guzel.
Ben esimle tanisali 12 sene, evleneli 8 sene oluyor. Eskiden bizde boyleydik. Simdi okuzluk dizboyu :KK1:

Cok cok gecmis olsun tatlim, Allahim acil sifalar versin. Iyilesince kilolar takir takir gidecek, citir gelin olacaksin insallah. :KK54:

X