Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

geçmiş olsun canım
Sagol ablacim
aynen öyle ablacım. kendisi göbeği ya da selüliti var diye değil, çıkmasın diye tedbiren diye yapar. süsüne düşkündür, artiz derim ben ona. düşün ki yatağın başında aynası vardır kendine baka baka uyur :KK70: sana fotoğraflarını face den yolladım.

hı hı benimki köşe yazarlığı yapıyor :KK1::KK1::KK1::KK1:

geçmiş olsun canım. bu acaba beklediğimiz şeyin diğer belirtisi olabilir mi ki? ay heyecan yaptım :nazar::emir_bebek:

afiyet olsun ^_^

günaydın, inşallah sınavın güzel geçmiştir canım ^_^

sağol canım bilgi için. ben ne yaparsam yapayım 22:00'den önce başlayamıyorum spora. çok sevindim ^_^

eline koluna sağlık :KK52::KK52::KK52: :KK76::KK76::KK76::KK76:

geçmişler olsun canım. :KK16:
Keske canim akkoyun karakoyun yarin belli olacak bakim :KK9::
normalde 2 saat uyurdu yarım saat uyudu kızım
ölçülerimi almıştımki kalktı salladım salladım uyumadı
şimdi mama sandalyesine oturttum sporuma başlıcam o da annesini izlesin:KK1::KK1::KK1:
Biraz daha buyusun bacaklarina dolanacak mekik cekerken karnina oturacak :KK9:

Kizlar gunaydinnn :KK66:
Bu sabah ise gec gidicem ..
Oglumu suriyelilerdenn gecme tehlikesi olan virus icin asiya goturmem gerekli...
Acikcasi cok korktum...umarim.asi yeterli olur.
Bu sabah evimde kahvalti hazirliyorum ..
Tam bi karatay kahvaltisi..
Yumurta peynir zeyxtin kuruyemis ve yesillikler eksiksiz:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oglun kac yasinda? Benim haberim yok o asidan, yurtdisindayiz biz gerci ama gelince bende mi yaptirsam acaba benim kiza.

İyi günler güzeller...

Vakit bluncabi girim dedim..yoğunum hem evde hem işte..bildirimde kilo veren arkadaşlarımı tebrik ederim. Ben pzt gününe alındığını bilmediğimden dün tartılmamıştım şubeye gelip bakınca öğrenmiş oldum..evde kardeşim var yeğenler filan hiç nefes aldırmıyo ufaklıklar...yeni olan sürekli vızır vızır hiç uyumuyo doğru oüzgün... abisi anneyi kıskanıyor hiç durmuyor evde harp halinde herkes.. eve gittim inanın iki dk oturamadım sürekli koşturmaca.gece 2 ye kadar... bi kızı bi diğerini alıp oyalamaya çalıştım azıcık uyuyabilsin
oiye kardeşim ama nafile ikiside durmuyor.. kardeşim hayalet gibi olmuş uykusuzluktan... sabah 6 da kalktım kahvaltı masasını hazırladım, oğlan yesin diye çorba yaptım.. kahvaltımı yapıp koştur koştur çıktım evden ve yine tartılamadım... inanın başka zaman olsa 4saatlik uyku ve bu kadar harekete dayanamasdım.. şimdi bide iş yerinde koşturuyorum:KK50: karatay sağolsun güç kuvvet verdi valla...

Hosgeldin, kolay gelsin.

Migdeme cok dokundu ve malesef istifar ettim ondan dolayi gitti leptinim oysa bol roka salatasiyls yemistim icecek icmemistim yaninda kimseye birsey olmadi ben pert:KK43: midemin o haliylede ustune birsey yiyemedim tekrar ondan gitti leptinim sabah bile midem kotuydu
Kahvaltiyi zorla yaptim

Gecmis olsun.

şimdi mama sandalyesine oturttum sporuma başlıcam o da annesini izlesin:KK1::KK1::KK1:

Amannn masallah :nazar:
Ben hic birakamazdim mama sandalyesine, durmazdi sipa.
1 yasina kadar yapisik ikiz gibi gezdik, tek elle is yapardim, yalnizdim birde, komsum bile yoktu.
Ne zaman wc ye banyoya girsem uyanir aglardi. 1 hafta banyo yapamadigim olurdu.:KK1:

:KK1::KK1:...ilerde ihtiyacı olacak öğrensin

bende yemek yaparken öyle yapardım arabasında oyalanırken yemek yapardım iş yapardım,,,

Aynen ablacım 14 ay araları.. abinin tam anneyle babayla vakit geçireceği oynayacağı zaman ikincisi oldu kzum annesini iki dk görmese aylarca görmemiş gibi sarılıyor nasıll öpüyor.. pazar akşamı gezelim dediler biraz bunalmışlar.. abiyi eşim oyalıyor avm de kızda bende.arabasında gezdiriyorum.. kız kardeşimle eşi de bi kaç yere girip çocuklara bişiler alacaklardı.. çocuğm avmnin yürüyen merdivenlerinde cam duvarlar varya ordan bakıp anne anne demeye başladı.. annesi geldi hemen bi sarıldı anlatamam...resmen yalıyor öpecem diye...
kıyamam yavrum ya anneye alışkın evde hep yalnızlardı onsuz duramıyor....
merhabalar,
yoğunluktan kafamı kaldıramıyorum ^_^
yeni asistanım pazartesi başlayacak. bir ay kadar yine yoğun olurum iş öğreteceğim diye sonra rahatlarım inşallah :21:

bu sabah işe kaldım.

kalkar kalmaz soğuk yeşilçaylı & limonlu su.

10:00
menemen + muz + 1 salatalık + zeytin + peynir + mercimek salatası + 3 gün kurusu

yeşilçay
limonlu su

yanımda menemen ve mercimek salatası getirdim. 2. öğünüm de o olacak. derse geçmeden hemen önce yerim ^_^

eski asiatan ciddi ciddi bıraktı işi,,çocuğu nasıl olduki

bende yemek yaparken öyle yapardım arabasında oyalanırken yemek yapardım iş yapardım,,,

Öğlen aradılar yola çıkmışlar apar topar göremedim kuzuları... adanaya annemlere gideceklerdi çocuklar durmayınca dayanamamışlar artık.. aradılar gidiyoruz biiz diye:KK50::KK50: şimdi eve gidicem bomboş gelecek:KK50:

Öğlen aradılar yola çıkmışlar apar topar göremedim kuzuları... adanaya annemlere gideceklerdi çocuklar durmayınca dayanamamışlar artık.. aradılar gidiyoruz biiz diye:KK50::KK50: şimdi eve gidicem bomboş gelecek:KK50:

Ayy canim bugun duvarlar ustune gelir insan kuzucuklara alisinca cpk tuhaf oluyor:KK47:

Hazırlıkları mı tamamladım ok tuşuna basilabilir regl olma heyecanı içindeyim
Sen nasılsın

Canım inşallah olmazsın..benimde haftaya:KK50: geçen ay gecikti nasıl ümitlendim yine meğersem prolaktinim yükselmiiş yine ilaca başladım..yani benim ümidim yok...
Tatil dönüşü konyaya mevlana hz. Ziyaret ettik.. birden aklıma sen geldin dua ettim..öyle ziyaret yerlerinde aklıma bişi gelmez kitlenirim normalde... sonrada topikteki diğer arkadaşlara da ettim..rabbim kabul etmiş olsun da güzel haberler verin inşallah:KK16::KK16:

Canım inşallah olmazsın..benimde haftaya:KK50: geçen ay gecikti nasıl ümitlendim yine meğersem prolaktinim yükselmiiş yine ilaca başladım..yani benim ümidim yok...
Tatil dönüşü konyaya mevlana hz. Ziyaret ettik.. birden aklıma sen geldin dua ettim..öyle ziyaret yerlerinde aklıma bişi gelmez kitlenirim normalde... sonrada topikteki diğer arkadaşlara da ettim..rabbim kabul etmiş olsun da güzel haberler verin inşallah:KK16::KK16:

aklına gelmem beni çok duygulandırdı :KK16::KK16:bende kandil günü tüm topic için dua etmiştim Allahım kabul etsin dualarımızı ama benim bu ay da umudum yok .zaten meselede o değil ben bu dönemlerde kendimi kapatıyorum istemsiz olarak o yüzden sohbetlerede katılamıyorum

Amannn masallah :nazar:
Ben hic birakamazdim mama sandalyesine, durmazdi sipa.
1 yasina kadar yapisik ikiz gibi gezdik, tek elle is yapardim, yalnizdim birde, komsum bile yoktu.
Ne zaman wc ye banyoya girsem uyanir aglardi. 1 hafta banyo yapamadigim olurdu.:KK1:

sorma yarısından sonra sıkıldı al beni diye söylenmeye başladı
baby tv açtım ona 5 dk durdu sonra yine başladı
bende hem ona laf yetiştirdim hem sporu yaptım jillian gerçekten yoruyormuş zorlandım baya
kızım bağırdıkça bende ona söylendim kızım sen annen gibi olma sağlıklı beslen obez olupta bu kahırları çekme diye :KK1::KK1:

wrap sling im var benim ben bazende sırtıma sarıyorum :KK1::KK1::KK1::KK1:

aklına gelmem beni çok duygulandırdı :KK16::KK16:bende kandil günü tüm topic için dua etmiştim Allahım kabul etsin dualarımızı ama benim bu ay da umudum yok .zaten meselede o değil ben bu dönemlerde kendimi kapatıyorum istemsiz olarak o yüzden sohbetlerede katılamıyorum

Yürüyodum da yazamdım hemen..
çok istiyoruz ya olmayınca hayal kırıklığı insanı soğutuyo herşeyden malesef...

İyi akşamlar herkese:KK16::KK16::KK16:

Çok geçmiş olsun kim hasta bilmiyorum ama Allah şifa versin ameliyat başarılı olur umarım. .

Frene basmak zorr ama yapmam lazım tam ideal kiloma yaklasmisken vücudum sıkılaşmisken ipin ucunu kacirmak istemiyorum. .sonuçta su an aldığım her fazladan kilo bebeğe değil bana kalacak..ekmekten çok korkuyorum zaten..Şeker çıkmasından ekstra korkuyorum ..o yüzden hamileyim nasilsa diyip her seyi yemek istemiyoum
Sadece meyve konusunda icim rahat bebeğe lazım bi kaç porsiyon:KK66:

Hasta olan annemdi şimdi iyi çok şükür bir süre sonra bir operasyon geçirecek çok tşk ederim bitanemm
meyveye nazaran ekmek daha tehlikeli rabbimin izniyle sorunsuz bir hamilelik geçirip kucağına alırsın yeğenimizi inş:KK16:

benim fazla angaryam olduğu için boşluğu hissetmeden yenisi geliyor :KK52::KK52:cuma-cumartesi-pazar istanbuldan arkadaş gelecek pazartesi- salı konya ya gidecek çarşamba yine bana gelecek....dün dinletiden gece 10.00 gibi döndük,,odaya girdim üstümü değişmeye, şifonyerin çekmecesi kırılmış ayakta duracak halim yok çıkardım onu hallettim, ibadetleri yaptım,,yoğurt mayaladım derken yine 12 yi geçti...bu akşam ayaklarımı uzatıp dinlenmeyi düşünüyorum hiç iş yapmayacağım yarın ve sonraki akşamlar yapıp bitiririm cuma ya kadar...

arada nefes almanda lazım gülcümm programın çok yoğun yine allah geleni gideni eksik etmesin elbette ama kendini de unutma lütfen:KK16:

Sagol ablacim

Keske canim akkoyun karakoyun yarin belli olacak bakim :KK9::

Biraz daha buyusun bacaklarina dolanacak mekik cekerken karnina oturacak :KK9:

hadi hayırlısı bitanemmm yarını iple çekeceğim:KK16: herşeyin hayırlısı :KK19:

Yürüyodum da yazamdım hemen..
çok istiyoruz ya olmayınca hayal kırıklığı insanı soğutuyo herşeyden malesef...

Moralinizi bozmayın güzeller kolay değil elbet fakat rabbim büyük hiç ummadığınız anda müjdeli haberi alacaksınız inş rabbim başta sizlere ve tüm isteyenlere nasip etsinnnn :KK19::KK19:

X