Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

haklısın cnmmm fakat misafirler gidince de ev bombvoş kalıyor alışıyor insan :KK31:
benim fazla angaryam olduğu için boşluğu hissetmeden yenisi geliyor :KK52::KK52:cuma-cumartesi-pazar istanbuldan arkadaş gelecek pazartesi- salı konya ya gidecek çarşamba yine bana gelecek....dün dinletiden gece 10.00 gibi döndük,,odaya girdim üstümü değişmeye, şifonyerin çekmecesi kırılmış ayakta duracak halim yok çıkardım onu hallettim, ibadetleri yaptım,,yoğurt mayaladım derken yine 12 yi geçti...bu akşam ayaklarımı uzatıp dinlenmeyi düşünüyorum hiç iş yapmayacağım yarın ve sonraki akşamlar yapıp bitiririm cuma ya kadar...
S.a sevgili arkadaşlar sabah 8:30 da cok güzel kahvaltimi yaptim.su saate (17:30) kadar hic ama hic bisi yemedim.bi iki bardak cay sadece. Acikmadim ama gec olmasin die yemegimi yedim simdi.ac kalmamim faydali olduğunu, leptin i calistirdigini biliyorum. Lakin biyandan tedirginlik yaşıyorum. Bu kadar aclik vücudumu kitler mi? Kilo verme hususunda...ac kalmanin da bi siniri var mi en fazla kac saat? Tesekkurler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
aramıza hoşgeldiniz. :KK71:

kedi gerekli cevap vermiş ,,,başlarda o kadar aç kalmamak lazım sonra çabuk bıkarsınız çabuk kg vereyim derken kıtlık sinyali gitmesin beyne,,,başlarda 2,5 öğün yaparsanız vucut yavaş yavaş alışır aç kalmaya
Merhaba kızlar ben kpss sınavına hazırlanıyorum ve bu sürecte 8 kilo aldım sürekli tatlı ekmek falan yıyıp oturdugum için cok kılo aldım..daha bir ay daha calısmam gereken bi dönem var.. Karatay diyeti beni zorlar mı..
merhaba aramıza hoşgeldiniz :KK71:
karatay diet olmadığı için zorlamaz

ilk sayfadaki kuralları okuyup yenmemesi gerekenleri hayatından çıkarırsan uygulaması çok kolay ,,,,hem zinde hem enerjik olursun
aranıza bende katıldım bugun ilk günümm karataydaaa 2 hafta falan yapmayı düşünüyorum ramazana kadar..
Sabah 08:00de kalktım ve yarım saat spor yaptım nivea body ile dinamik sabahlar.
Kahvaltıyı hazırlarken sıcak elma sirkeli su içtim..

Kahvaltım sabah 09:15
2 tane doğal haşlanmış yumurta
domates ,salatalık,roka
kuru incir,kuru kayısı,çok az ceviz
çeçil peyniri çok az oda...
Yeşil çayla beraber yaptım.

Öğle yemeğim 13:30
1 tabak tavuk döner etli salataaa
ve 1 kase cacıkla...

Öğlen 15:30 civarı ara öğün niyetine kuru incir ve kuru kayısı yedim yeşil çayla birer tane...

Akşam yemeği 18:15
1 tabak semizotu yemeği
1 kase yoğurt
yağsız tuzssuz salaataaa
1 tabak taze fasulye yemeği...

Yarım saat yürüyüşte yaptım gün içinde 3.lt su

Gece yatmadan yine elma sirkesi içicem.

Umarım yarar kaç günde kilo veririm sizce?

158 boya 60 kiloyum suan :KK43:

bluedaisy çok güzel cevap vermiş size ....ben eksikleri yazayım kuru kayısı günde 3-4 geçmeyecek siz fazla yemişsiniz...ya kuru meyve ya 1 porsiyon meyve olacak glisemik indeksi düşük ....
2 haftada verim alamazsın ilk haftalar sadece ödem gider yağlar sonra gitmeye başlar,,,2 haftada ödem gidince 2-3 kg gitmiş olur bırakınca daha fazlasını almış olursun

neden 2 hafta
Hosgeldin, kuru incir yasak diye biliyorum. Birde ogun aralarini 4-5 saat birakiyoruz, leptin hormonunun calismasi icin.
Birde yagsiz degil, aksine bol zeytinyagi ve tereyagi yiyoruz. Istersen karatay diyetini internetten indirip okuyabilirsin, biz cogumuz oyle yaptik.
Burda daha tecrubeli arkadaslarda sana yardimci olur, yanlislarini soyler, ozellikle gul abla en tecrubelimiz, bikmadan usanmadan cevaplar, yanlisimizi soyler. :KK16:
çok güzel cevaplamışsın canım:KK9:..
Ayyy keşke dediğin gibi olsa :KK70:
Sporu bir aydır yapmaya başladım ve elimden geldiğince aksatmamaya çalışıyorum. Jillian'a başlayınca kendi kendime olmuşsun sen dedim. Kendime hayret ediyorum çünkü çok tembeldim ben bir iki ay öncesine kadar :KK70:
ilk başlarda ne çektirmiştin bize bana spor demeyin ben yapamam diye hepimizden azmı fırça yedin :KK52::KK52::KK52:
jilliana bende başlamak istiyorum videolarını indirdim hatta öncesi sonrası videolarını izledim çok etkileyiciydi inanamadım sonra azimle neden olmasın dedim
yarın başlasam diyorum ama ramazanda nasıl yapcaz onu düşünüyorum
gül abla ramazan için konuşmak daha erken mi bilmiyorum ama aklıma gelmişken sorayım en uygun ne zaman spor yapmak lazım ramazanda??????

ben hafta içi 10-12 arası hafta sonları gece 1 den sonra vakit bulup yapıyordum sahura kadar oturduğu için.....sporun bir saati yok yemekten 2 saat geçsin istediğin zaman yapabilirsin

Dun ki menum

Sabah
1 muz ithal
1 avuc peunir
4 ceri domates
12 zeytin
1 cb findik

Ogle
400ml kefir
Bol salata
5 baget küçük:KK9:
1 yk az bulgur

Aksam
Salata
Balik
:KK19: daha disarda balik yemem gitti leptinim

Su:2 lt
Spor: :KK37: seyy iki gun sonra basliycam :KK34:

Veee gunaydin diyen tum güzel yureklerinize Günaydın:KK70:

Dun ki menum

Sabah
1 muz ithal
1 avuc peunir
4 ceri domates
12 zeytin
1 cb findik

Ogle
400ml kefir
Bol salata
5 baget küçük:KK9:
1 yk az bulgur

Aksam
Salata
Balik
:KK19: daha disarda balik yemem gitti leptinim

Su:2 lt
Spor: :KK37: seyy iki gun sonra basliycam :KK34:

Veee gunaydin diyen tum güzel yureklerinize Günaydın:KK70:

günaydın canım

balık ızgara değilmiy di ...neden gitti leptinin

Iyi geceler bayanlar:)

Uyanınca 2 kuru incir,7 tam ceviz(bana özel, örnek alınmasın)

Sabah: 3 yumurtali cokelekli omlet,domates, salatalık

Öğlen semizotlu cacik 2 kase , 3 hurma

Ara 1 elma

Akşam tarhana çorbası, taze fasulye kavurmasi, veeeee uzun zamandir beklediğim dut:))

Su 3 lt
Spor 30 dk yürüyüş
afiyet,,kaymak olsun canım...şeker ve bal kullanmadığımız için onu aradan çıkardım:KK9::KK9::KK9:
iyi geceler kızlar :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
dün ilk liste yi görünce yazmıştım görmemişsin canım
HasibeG.....tebrik ederim canımm

Eki Görüntüle 1151439

kilo veren herkesi tebrik ederim,,,,,

Kızlar, öğleden sonra mesaj değil, resmen Manas Destanı yazmışsınız :KK1::KK1::KK1:

Yoğunluktan yazamadım bir türlü, sabah ilk işim hepinize laf yetiştirmek olacak. şimdi yazamıyorum çünkü benim zilli Jillian Level 2 ile kolumu, boynumu, belimi kırdı resmen :KK52::KK52::KK52:

menü:

09:30
1 yumurta + 1 muzlu KKK

gün boyu limonlu su
yasemin çayı

16:00
acıktığımı hissettim, ara öğün yaptım. yanımda da bir şey yapamamıştım dün yoldan geldim diye.
10 adet fıstık içi
kefir
az salata (şirkette uyan tek şeyi es geçmek istemedim)

19:00
döner
yoğurt
domates
taze soğan

19:30
tarçınlı sütlü türk kahvesi

uzun zamandır ilk kez bu kadar geç saatte yedim.

reglim, vücudu daha da yormak istemedim aç kalarak.

spor: leslie yapamadım :KK43:

Jillian 30 days shred level 2/1

kızlar, ablam selülit için şunu yapıyor (kendisinde selülit yok)

biberiye yağını üst bacağa sürüyor
elektrikli süpürge ile alttan üste çekerek masaj yapıyor.

haftanın 3 günü g5 masajına gidiyor normalde. gitmediğinde de böyle bir yöntem söylemişler. belki bilmek istersiniz.

ben şimdi yatıyorum, yarına yoğun bir iş günü ve akşamına da sınav bekliyor.

benimkine nasıl fırça çekmişsem, (köşe yazısı için bana 2 saatlik süre bırakıyordu) Perşembe gününün yazısını göndermiş şimdiden :21::21::21: yarın bir de bu var iş olarak.

neyse hepinizi öperim. :KK52::KK52:

afiyet olsun canım

ablana da hayret yaa ben 48 kg olsam normal yürüyüş dışında bişey yapmam....48 kg y du galiba boyda var ,haftada 3 gün g5 e gidiyor ve diğer günler sellülütler için de o yöntemi mi yapıyor pes diyorum ondada kedi nin göbek takıntısı gibi :KK52: takıntı olmuş demek ki :KK9:

sözde köşe yazılarını seninki yazıyor :KK1:

benim fazla angaryam olduğu için boşluğu hissetmeden yenisi geliyor :KK52::KK52:cuma-cumartesi-pazar istanbuldan arkadaş gelecek pazartesi- salı konya ya gidecek çarşamba yine bana gelecek....dün dinletiden gece 10.00 gibi döndük,,odaya girdim üstümü değişmeye, şifonyerin çekmecesi kırılmış ayakta duracak halim yok çıkardım onu hallettim, ibadetleri yaptım,,yoğurt mayaladım derken yine 12 yi geçti...bu akşam ayaklarımı uzatıp dinlenmeyi düşünüyorum hiç iş yapmayacağım yarın ve sonraki akşamlar yapıp bitiririm cuma ya kadar...

aramıza hoşgeldiniz. :KK71:

kedi gerekli cevap vermiş ,,,başlarda o kadar aç kalmamak lazım sonra çabuk bıkarsınız çabuk kg vereyim derken kıtlık sinyali gitmesin beyne,,,başlarda 2,5 öğün yaparsanız vucut yavaş yavaş alışır aç kalmaya

karatay diet olmadığı için zorlamaz

ilk sayfadaki kuralları okuyup yenmemesi gerekenleri hayatından çıkarırsan uygulaması çok kolay ,,,,hem zinde hem enerjik olursun

bluedaisy çok güzel cevap vermiş size ....ben eksikleri yazayım kuru kayısı günde 3-4 geçmeyecek siz fazla yemişsiniz...ya kuru meyve ya 1 porsiyon meyve olacak glisemik indeksi düşük ....
2 haftada verim alamazsın ilk haftalar sadece ödem gider yağlar sonra gitmeye başlar,,,2 haftada ödem gidince 2-3 kg gitmiş olur bırakınca daha fazlasını almış olursun

neden 2 hafta

çok güzel cevaplamışsın canım:KK9:..

ilk başlarda ne çektirmiştin bize bana spor demeyin ben yapamam diye hepimizden azmı fırça yedin :KK52::KK52::KK52:

ben hafta içi 10-12 arası hafta sonları gece 1 den sonra vakit bulup yapıyordum sahura kadar oturduğu için.....sporun bir saati yok yemekten 2 saat geçsin istediğin zaman yapabilirsin
hosbuldum
kuru kayısı toplam 2 tane yedim ben dün. :)
2 hafta sonra ramazanda 2 öğüne düşmüş oluyo yemek 2 saate yakın spor yaptıgım için ramazan aylarında kolaylıkla kilo verebiliyorum spor sayesinde bu yuzden boyle düsündüm 2-3 sene once karatay yine yapmıstım 3 hafta kadar verim almıstım umarım simdide alabilirim...

HasibeG.....tebrik ederim canımm

Eki Görüntüle 1151439

kilo veren herkesi tebrik ederim,,,,,

kusura bakma ablam görmemişim çok teşekkür ederim :KK17::KK17::KK17:
benim cadı durmadığı için sadece alıntılara bakıyorum geçmişe bakamıyorum
oyun istiyor artık sadece o uyuduğunda biraz bakıyorum sonra işlerimi yapıyorum
bu zamanlar bir daha gelmicek mümkün olduğunca kaliteli zaman geçirmeye çalışıyorum kızımla pcyi ve tvyi kapatarak
o da bizim gibi pc ve tv bağımlısı olmasın istiyorum belki onun sayesinde bende bu bağımlılıktan kurtulurum:KK50:

eveeettt şimdi ölçülerimi alıp jilliana başlama vakti geldi:KK76::KK76::KK76:
haydi kızlar spora :KK55::KK55::KK55:

hosbuldum
kuru kayısı toplam 2 tane yedim ben dün. :)
2 hafta sonra ramazanda 2 öğüne düşmüş oluyo yemek 2 saate yakın spor yaptıgım için ramazan aylarında kolaylıkla kilo verebiliyorum spor sayesinde bu yuzden boyle düsündüm 2-3 sene once karatay yine yapmıstım 3 hafta kadar verim almıstım umarım simdide alabilirim...

kuru kayısı 2 tane ama en az 2 tanede incir var , incirin Gİ yüksek olduğu için insülini engeller ben incirsiz 3-4 tane demiştin...kg su çok olanlar 2 taneden fazla yemiyorlar....

kaçamak yapmadığınız sürece verim alırsınız,,,,:KK34: zaten tecrübeniz varmış daha önce yapmışsınız sizin için zor olmayack,,,menüleri bizimle paylaşırsanız hata varsa düzeltiriiz insülin direnci de kırılmış olur...fazla da kg nuz yok zaten 2 saat spor la çabuk verirsiniz

kusura bakma ablam görmemişim çok teşekkür ederim :KK17::KK17::KK17:
benim cadı durmadığı için sadece alıntılara bakıyorum geçmişe bakamıyorum
oyun istiyor artık sadece o uyuduğunda biraz bakıyorum sonra işlerimi yapıyorum
bu zamanlar bir daha gelmicek mümkün olduğunca kaliteli zaman geçirmeye çalışıyorum kızımla pcyi ve tvyi kapatarak
o da bizim gibi pc ve tv bağımlısı olmasın istiyorum belki onun sayesinde bende bu bağımlılıktan kurtulurum:KK50:

eveeettt şimdi ölçülerimi alıp jilliana başlama vakti geldi:KK76::KK76::KK76:
haydi kızlar spora :KK55::KK55::KK55:

bende çocuklu insanın halinden anladığım için görmediğini tahmin ettim..:KK1::KK1:

çocuk herşeyden önemli canım ev işi de misafirde gelip geçici....
ben eskiden daha yoğun olduğum için gelen giden hiç bitmiyordu allah eksik etmesin ama gece-gündüz gelenden bıkmıştım, çocuklarıma vakit ayırmaya çalışıp ne zaman ev işlerini bırakıp oyalansam biri arar sana geliyoruz derdi koştur koştur iş yetiştirmeye çalışırdım...
şimdi ki aklım olsa o kadar kişi ile samimi olmazdım mesafe koyardım,,, bi hayır demeyi öğrenemedim iki elim kanda olsa sana geleceğiz deseler buyrun der sırtımdan terler boşana na kadar hem iş yapar hem pasta börek yetiştirirdim....habersiz gelenleri saymıyorum çat kapı biri gelmiş ....

günaydın canım

balık ızgara değilmiy di ...neden gitti leptinin

Migdeme cok dokundu ve malesef istifar ettim ondan dolayi gitti leptinim oysa bol roka salatasiyls yemistim icecek icmemistim yaninda kimseye birsey olmadi ben pert:KK43: midemin o haliylede ustune birsey yiyemedim tekrar ondan gitti leptinim sabah bile midem kotuydu
Kahvaltiyi zorla yaptim

İyi günler güzeller...

Vakit bluncabi girim dedim..yoğunum hem evde hem işte..bildirimde kilo veren arkadaşlarımı tebrik ederim. Ben pzt gününe alındığını bilmediğimden dün tartılmamıştım şubeye gelip bakınca öğrenmiş oldum..evde kardeşim var yeğenler filan hiç nefes aldırmıyo ufaklıklar...yeni olan sürekli vızır vızır hiç uyumuyo doğru oüzgün... abisi anneyi kıskanıyor hiç durmuyor evde harp halinde herkes.. eve gittim inanın iki dk oturamadım sürekli koşturmaca.gece 2 ye kadar... bi kızı bi diğerini alıp oyalamaya çalıştım azıcık uyuyabilsin
oiye kardeşim ama nafile ikiside durmuyor.. kardeşim hayalet gibi olmuş uykusuzluktan... sabah 6 da kalktım kahvaltı masasını hazırladım, oğlan yesin diye çorba yaptım.. kahvaltımı yapıp koştur koştur çıktım evden ve yine tartılamadım... inanın başka zaman olsa 4saatlik uyku ve bu kadar harekete dayanamasdım.. şimdi bide iş yerinde koşturuyorum:KK50: karatay sağolsun güç kuvvet verdi valla...

Migdeme cok dokundu ve malesef istifar ettim ondan dolayi gitti leptinim oysa bol roka salatasiyls yemistim icecek icmemistim yaninda kimseye birsey olmadi ben pert:KK43: midemin o haliylede ustune birsey yiyemedim tekrar ondan gitti leptinim sabah bile midem kotuydu
Kahvaltiyi zorla yaptim

geçmiş olsun canım

Gül ablacım cerenimize tekrar geçmiş olsun inşallah toparlanır.. çocuk daha oyun oynamak ister koşmak ister ne bilim durmaz hiç, ailesinin Allah yardımcısı olsun çok zor şimdi iyice durdan da anlamıyorlar hiç hiç bişeyin farkında olmuyolar ki... kuzum benim inşallah iyileşirde gönlünce eğleneceği günler gelir kardeşleriyle

İyi günler güzeller...

Vakit bluncabi girim dedim..yoğunum hem evde hem işte..bildirimde kilo veren arkadaşlarımı tebrik ederim. Ben pzt gününe alındığını bilmediğimden dün tartılmamıştım şubeye gelip bakınca öğrenmiş oldum..evde kardeşim var yeğenler filan hiç nefes aldırmıyo ufaklıklar...yeni olan sürekli vızır vızır hiç uyumuyo doğru oüzgün... abisi anneyi kıskanıyor hiç durmuyor evde harp halinde herkes.. eve gittim inanın iki dk oturamadım sürekli koşturmaca.gece 2 ye kadar... bi kızı bi diğerini alıp oyalamaya çalıştım azıcık uyuyabilsin
oiye kardeşim ama nafile ikiside durmuyor.. kardeşim hayalet gibi olmuş uykusuzluktan... sabah 6 da kalktım kahvaltı masasını hazırladım, oğlan yesin diye çorba yaptım.. kahvaltımı yapıp koştur koştur çıktım evden ve yine tartılamadım... inanın başka zaman olsa 4saatlik uyku ve bu kadar harekete dayanamasdım.. şimdi bide iş yerinde koşturuyorum:KK50: karatay sağolsun güç kuvvet verdi valla...

abi ne olduğunu anlamadan kardeş sahibi oldu, aralarıda çok az 14- 15 ay falan galiba,,,
kardeşine allah yardım etsin peşpeşe 2 çocuk işi çok zor,,,

normalde 2 saat uyurdu yarım saat uyudu kızım
ölçülerimi almıştımki kalktı salladım salladım uyumadı
şimdi mama sandalyesine oturttum sporuma başlıcam o da annesini izlesin:KK1::KK1::KK1:

Aynen ablacım 14 ay araları.. abinin tam anneyle babayla vakit geçireceği oynayacağı zaman ikincisi oldu kzum annesini iki dk görmese aylarca görmemiş gibi sarılıyor nasıll öpüyor.. pazar akşamı gezelim dediler biraz bunalmışlar.. abiyi eşim oyalıyor avm de kızda bende.arabasında gezdiriyorum.. kız kardeşimle eşi de bi kaç yere girip çocuklara bişiler alacaklardı.. çocuğm avmnin yürüyen merdivenlerinde cam duvarlar varya ordan bakıp anne anne demeye başladı.. annesi geldi hemen bi sarıldı anlatamam...resmen yalıyor öpecem diye...

afiyet olsun canım

ablana da hayret yaa ben 48 kg olsam normal yürüyüş dışında bişey yapmam....48 kg y du galiba boyda var ,haftada 3 gün g5 e gidiyor ve diğer günler sellülütler için de o yöntemi mi yapıyor pes diyorum ondada kedi nin göbek takıntısı gibi :KK52: takıntı olmuş demek ki :KK9:

sözde köşe yazılarını seninki yazıyor :KK1:

aynen öyle ablacım. kendisi göbeği ya da selüliti var diye değil, çıkmasın diye tedbiren diye yapar. süsüne düşkündür, artiz derim ben ona. düşün ki yatağın başında aynası vardır kendine baka baka uyur :KK70: sana fotoğraflarını face den yolladım.

hı hı benimki köşe yazarlığı yapıyor :KK1::KK1::KK1::KK1:

Kahvaltiyi zorla yaptim

geçmiş olsun canım. bu acaba beklediğimiz şeyin diğer belirtisi olabilir mi ki? ay heyecan yaptım :nazar::emir_bebek:

Herkese günaydın :KK66::KK56:kahvaltımı yaptım ,resimdeki patates eşimin :KK47:

afiyet olsun ^_^

Herkese günaydın güzellikler, güpgüzel huzur kokulu bir gün geçirmenizi diliyorum!

9 gibi bir muz ve bir bardak tarçınlı sütten oluşan kahvaltımı yaptım, şimdi sınav yolundayım.

Çok yeterli çalışamadım, dualarınızı eksik etmeyin emi

günaydın, inşallah sınavın güzel geçmiştir canım ^_^

Çıtırlar gece yapılan spor çok daha etkiliymis direk yağ yakarmis vücut. .bu kış gece yapıyordum o zaman öğrenmistim. .zaten jill ramazanda gündüz yapılamaz imkansiz insanın boğazı kuruyor bi yudum su içmek istiyor..en güzeli iftardan 2 saat sonra yapıp duş alip uyumak..geç yatanlar daha sonrada yapabilir. .gecen sene bende hep yapip, hem oruç tutmustum..yalniz hasibe vücut hemen alismiyor jilliana ramazandan önce başlarsan vücut hamligini atar canım

sağol canım bilgi için. ben ne yaparsam yapayım 22:00'den önce başlayamıyorum spora. çok sevindim ^_^

HEDEFE ULAŞANLAR
Eki Görüntüle 1138096

:KK33::KK33::KK33:

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 64.2

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 53.5

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 45.3

KİLO VERENLER

Eki Görüntüle 1138111

HasibeG %-1.552 Eki Görüntüle 918027 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kepekliekmek %-1,39Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar::nazar:

Babymom %-1.10 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
mengmeng %-0,719 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:

Teoson %-0.65 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:

nnaze %-0,647 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
bluedaisy %-0,574 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
EvrimKuzey 60,9 kg Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:

SABİT KALANLAR

alfabetikbulvar Eki Görüntüle 918049

ferideei Eki Görüntüle 918049
gamzeleyy :KK16:

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun :KK9:
Eki Görüntüle 1138114
Fmgenc
Prenscim
CiseNaz
Muzikci
YENA
secido
pofu
bidikim
Canansu60

KİLO ALANLAR
Eki Görüntüle 1138112
erigim %+1.60 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019
olbey Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

Haydi herkes SPORA Eki Görüntüle 918030 Eki Görüntüle 918032

HAMİLELER

Eki Görüntüle 918022 Eki Görüntüle 1052954

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 64.2 Toplam fark :+200 gr.
Ekin06 Başlangıç kilom: 75,6 Bu hafta: 82 Toplam Fark: +6.4 kg

eline koluna sağlık :KK52::KK52::KK52: :KK76::KK76::KK76::KK76:

Rumuz: babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:54.4
Bu hafta:53.8
Fark:-600
Toplam fark:8.8 kg
Beden:36-38
Spor: yok
Boy:1.63
Hedef: 52
Yüzdesi:1.10

arkadaslar herkesi cok ozledim. 1 hafta oldu tasinali ancak yerlestim cok hastaydim pesime cocuklar hastalandi suan esim hasta simdi yine kizim atesli// yani afedersiniz kicimi bi dogrultup topige giremedim. telden girmekten hoslanmiyorum. ama yavas yavas mudahil olucam/ verdigim kilomu hastalik sonunda verdim spor yapmiyorum ancak hic oturmuyorum. b12 aliyorum duzenli . karataya uygun besleniyorum/ umarim herkes iyidir. en kisa zamanda gelicem.opuldunuz

geçmişler olsun canım. :KK16:

Meyve kilo verme asamasinda zaten sınırlı tuketilmeli sen dogrusunu yapiyorsun ama bazen regl döneminde vücut ihtiyaç duyuyor (psikolojik bi ihtiyaç bence) o yuzden onerdim. Muz sinirlerini kuvvetlendirir ve sevgiline olan sabrin artar inancindayim canim:) aman diyim sıkıntınız da olsa anlaşılan köklü bi iliskiniz var..bu zamanda böylesi zor maşallah. .sen ona kizdikca buraya bize yaz inan çok iyi geliyor:)
kilo işini bence hiic dert etme 8 ay önce basardiysan yine başarırsın

Inşallah abla. Kk daki kasim anneleri sayfasini okuyorum arada simdiye kadar 5 kilo alanlar var.onlari gördükçe sakinlesiyorum

sağolasın canım, bugün kayısı günümdü. biraz da tuvalete rahat gitmek için yiyorum bunu. ^_^ ben de diyorum ki nasıl tahammül edebiliyorum bu herife keramet muzdanmış :KK1::KK1::KK1:

inşallah canım, yavaştan yavaştan da olsa gitsinler, hiç sevmedim ben, kalıcı misafir olmasınlar istemiyorum :KK52::KK52:

merhabalar,
yoğunluktan kafamı kaldıramıyorum ^_^
yeni asistanım pazartesi başlayacak. bir ay kadar yine yoğun olurum iş öğreteceğim diye sonra rahatlarım inşallah :21:

bu sabah işe kaldım.

kalkar kalmaz soğuk yeşilçaylı & limonlu su.

10:00
menemen + muz + 1 salatalık + zeytin + peynir + mercimek salatası + 3 gün kurusu

yeşilçay
limonlu su

yanımda menemen ve mercimek salatası getirdim. 2. öğünüm de o olacak. derse geçmeden hemen önce yerim ^_^

X