Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

2 gundur asiri terliyorum vede wcden cikamiyorum cis manasinda yani :) bu sassy su beni cok terletio ve agir bir kokuda cikiyor . kendime inanamiyorum. sporda yaparken ter atinca akabinde dusa giriyorum. dustan sonRa terlemiyorum . ama sabahtan oglene kadar sassyi bitiriyorum dolayisiyla ogleden sonRa islevini yerine getiriyor. bakalim bu hafta bir iceyim degisim olacakmi. birde cok tok tutuyor. yani yemesem yemem. ama aksam 6yi gecirmemeye calisiyorum . bence herkes denemeli.

tarifi birkez daha yaziyorum bidaha merak eden olursa google amcadan sorsun:))'

2lt su
1 limonu dogra
1 salatalik dogra
12 yaprak nane
2 parca bas parmak buyuklugunde taze zencefil

aksamdan buzdolabina koy ertesi gun - gun icinde bitir

Merhaba ^_^

10:00
4 adet cilek
1 muz, 1 yumurtali KKK

14:45
2 dilim biftek
Yogurt

19:10
1 dilim biftek
Yogurt
Roka

Gun boyu tarcinli su
Beyaz cay

İsten basimi kaldiramiyorum diyebilirim.

Cemiyeti olan arkadasa hayirli olsun, kimsenin ne dedigini de takmasin :)))

Eurovisiondaki sakalli seyi gordukce midem bulaniyor, Allah affetsin :KK43:

Babymom, ben de hazirlayacagim su sassy suyu da isyerine nasil goturecegim? Her gun zaten 2 kap yemekle gidiyorum :KK43:

Bu hafta sansima ofiste salatadan baska denk dusen yemek yok :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bunların hepsini spor salonundamı yaptırdılar. Çok fazla olmamış mı spor saatin 1 saat 15 dk en fazla denilir. Fazlası iyi değil, 1 haftanın sporunu 1 günde yapmışsın. :KK1: Bir süre sonra sıkılırsın da bu kadar uzun sporda.

Spor salonunda yaptım hepsini.
Yaklaşık bir haftadır gidiyorum, ortalama bu kadar yapıyorum. Ama sıkılmadım ya da zorlanmadım. Zorlandığımı ya da sıkıldığımı hissettiğim an bırakıyorum. Yazarken farkettim spor yaptığım zamanın uzun olduğunu.
Okul ve stajdan dolayı her gün mutlaka yapamıyorum. Bugün akşama kadar stajdaydım. Salona gidemedim. Toplam 40-45 dk yürüdüm tramvaya falan giderken topuklu ayakkabı da vardı ayağımda.
Öyle yani.. Dinlenme günüm olmuş oldu bugün.

Iyi akşamlar kızlar

Öğle 12:30 tavuk ciğer sote+tavuk sote+kuru fasulye+yoğurt

Akşam 18:00 2 adet köfte salata ayran

Spor Tibet 7
80 squat
30 sn plank

Sabah 9.00; 3/4 muz, bir avuç kuru yemiş, süt

14.45 gibi yarım bardak portakal suyu

Arada şekersiz Türk kahvesi

19.30 gibi tavuklu salata

1.5 lt falan su

Son düzenleme:
Tünaydınnn canlarr

Canım hoşgeldin...Geçmiş olsun nihayet bitmiş...düğünlerini e görürsünüz inşallah... :KK16::KK16: bebişinin cinsiyeti de inşallah hayırlısı olsun ama gönlündeki de olsun :KK16:
Canim hosbuldum çok teşekkür ederim. .bitti şükürler olsun hala inanamiyorum:)
Canim hayirlisini diliyorum bebek için ama gönlündeki malum..göstermedi malesef cinsiyeti ,tam 2 saat muayenehanede kaldık yemek yedim falan ama yok nafile kapatti bacaklarını. Her yeri kıpır kıpır ama bacaklar kapalıydi..biraz daha sabır
Tunayin herkesee :)

Sunnet dugunu olan arkadasa hayirli olsun ve gecmis olsun diyorum.

Dun oglenden beri aranizdayim. Yonlendirdiginiz sitelere menulere baktim aksam. Sabah da kahvaltimi ona gore yaptim. Hata varsa uyarin lutfen

8.30
3/4 salkim domates
1 salatalik
1 kayisi yumurta + 1 yumurta beyazi
8 kelebek ceviz ici
8 zeytin
1 kupa cay

Oglen icin de kisir yaptim bol yesillikli. Ondan ne kadar yiyebilirim. Yemek icin 13.30u bekleyecegim degil mi?

Bir de dun kavrulmamis badem ve kaju fistik aldim. Onlari hangi ogunlerde tuketmek gerek yoksa cevizle donusumlu olarak kahvaltida mi kullanayim?

Hepinize guzel bir gun diliyorum :)

iPhone 'den gönderildi
Çok teşekkür ederim ben de hosgeldiniz diyorum :KK16:

:nazar::nazar::nazar: ne güzel olmuş normal düğünlerde bile bu kadar kalabalık olmuyor,,,
eltinde hasetinden çatlayıp salonumu terketti ne saçma ya ona giren çıkan ne varki herşeyi eşinle yapmışsın daha ne ne ayıp ya terbiyesiz bende çok kınadım
insanın ömründe gördüğü sayılı günlerden birisi bu niye yapanın burnundan getirip bu günü zehir ederlerki anlamam
içine atmaktansa paylaş biizmle yada en yakın arkadaşlarınla rahatla canım
dualarınızı allah kabul etsin
Ahh ablam sorma çok uzattim ama çok dertliyiz sulalece kendilerinden. .düşün artik k.valdeler o kiskanmasin diye bi kenarda oturdular. O kadar problem yani. . Allah akıl fikir versin diyorum tat tuz bırakmıyor bizde..işimiz ve kazancimiz ayri olsa da kişiliği böyle. .o herkesi her an kiskanabilir..allaha havale ediyorum artik..

çok hoş zaten burada paylasabilmek..kimse kimseyi kiskanmiyor herkes tam destek birbirine.iyi ki varsiniz hepiniz

Bu arada kuzucuk çok iyi çok şükür. .ben bu yorgunlugumla allah biliyor ya nasıl bi tabloyla karsilasacagimi bilemedim. Cekinerek gittim doktora.. yukarda da yazdim cinsiyet netlesemedi.. ikili test sonucum yaş riski dışında çok iyi çıktı. Yaş riskini de 35 ten sonra otomatik olarak yüksek aliyormus. Doktorum sakin takilma buna dedi. Senin yasinda herkeste ayni çıkar. Onemli olan çok çok absürd bi sonuc olmamasi dedi..

Doktorcum sofra bile hazirladi mutfaginda..yemek yersen belki pozisyon değiştirir diye ama nafile. .

slm kızlar iyisinizdir inşallah
ben bugün kuzumu yine doktora götürdüm ve malesef tekrar antibiyotik başladık
iyi olacak inşallah kuzum:emir_bebek:
eurovizyon birincisini konuşmuşsunuz bence erkek o sonradan kadın olmuş :KK1:

Canim geçmiş olsun. .bazen antibiyotik olmadan iyilesmiyor bebisler..hatta daha da ilerliyor hastalık, dozu bile önemli

Uyaninca su 2 incir (hamilelere serbest) ve ceviz

Sabah :2 yumurtali peynirli omlet kkk

Ara 1 elma 3 erik

Yine ara yoğurt havuç fistik

Doktorda yaprak sarma yoğurt komposto( bebek kiprassin diye yedirdi dr

Aksamda az Tarhana çorbası etli bezelye yogurt

Azar azar yedim hep. Çok yiyince sonuc hüsran oluyor.kalmiyor midemde..inşallah böyle böyle rayina oturacak beslenmem.sut hic icemiyorum o yüzden yogurda yukleniyorum..

Spor yok tüm gün pinekledim evde hatta uyudum bi ara

Su 3 lt yakin içildi

Herkese tatli rüyalar bol leptinler :)

Yemiyoruz. :KK1: ferideei bir tarif vermişti evde dondurma tarifi, ama kaydetmedim, yapamam diye. Eğer tarif hazır duruyorsa belki tekrar paylaşır.

Ben gecen hafta dondurma yedim :26:

Iyi geceler dilerim herkese

Çok acı ve zor bir haftadan sonra kendime gelmem uzun sürdü. Hem düğün kosturmacasi hem soma da yaşanan korkunç olay beni epey sarstı. Hormonlarda devreye girince her günüm aglayarak geçti. . :KK43: her gün dua ediyorum, ordaki insanların allah yardımcısı olsun. .vefat edenlere rahmet diliyorum:KK43:(

Sünnet düğünümüz çok yorucu kalabalık ve bir o kadar da güzeldi ama uzuldugum noktalarda oldu.. beni üzen akrabalar oldu malesef.. o günüme gölge dusurmelerine izin vermedim ama sonrasinda çok kafama taktım. . Sürekli aklımda insanlarin yaptiklari...

neyse çok şükür rabbime zor şer atlattim.. göbeğimde çıktı bu hafta. .annelere söyledik hamile oldugumu tabii şokkkk oldular:)

Yarın bebegimi görmeye gideceğim. .umarim güzel haberlerle gelirim araniza..çok ama cok yoruldum. Dinlensem de gecmiyor yorgunlugum inşallah iyidir bebek

Hepinizi özledim sevgiler koccaman

Atlatmissiniz sag salim, damatlik gormeyi de nasip etsin Allah. Kiskananlar catlasin, hic takma.
çıtırlarım sizi bırakmaya gelmiyor hemen salıyorsunuz kendinizi:KK20:

geçen haftayı acımıza veriyorum kaçamak yapanları affediyorum sopa yok:KK52:

hemen toparlanıp karatayı kaçamaksız yapacaksınız,,,

bundan sonra kaçamak yapan bunu yer :KK57:

yaz geldi kg lar hala duruyor, ramazana kadar verebildiğimiz kadar verelim ramazanda gece yendiği için fazla verilmiyor

kaçamakta yapsanız sizleri seviyorum:KK16:

Ayyy canim ablam :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Arkadaslar hepinize sevgilerrr, :KK16:
Gecen hafta cok zor gecti, dondurma yedim bol bol. :KK17:

Bu haftasonu ve onumuzdeki haftada benim icin biraz zor gececek.
Cuma sabah seyahatimiz var, o yuzden eve alisveris yapmiyorum,
Ne varsa tuketmeye calisiyoruz. Tamam burda sorun yok ama
Onumuzdeki hafta sonu ve hafta 1 haftalik seyahatte isleyis nasil olacak bilmiyorum.
Elimden geldigince bozmamaya calisicam.

Kahvaltim

Kuru kayisi yemedim yerine 1 tepeleme avuc dut,
Kuruyemisten sadece 1 avuc ceviz
Ardindan tarcinli, sutlu turk kahvesi.

Aksam

1 tabak dolusu etli kurufasulyr
1 kocaman kase yogurt

Eklentiler

• $DSC_2938.jpg
    $DSC_2938.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 49
Kizim bir haftadir keyifsiz, gecen hafta bi arkadasin kizindan kapti sanirim.
Burnu akti bir ikigun. Sonra gecti derken bugun yine basladi, hafif ateside var.
Ilik dus aldirip surup icirdim, simdi iyi ama insallah tekrarlamaz.

2 gundur asiri terliyorum vede wcden cikamiyorum cis manasinda yani :) bu sassy su beni cok terletio ve agir bir kokuda cikiyor . kendime inanamiyorum. sporda yaparken ter atinca akabinde dusa giriyorum. dustan sonRa terlemiyorum . ama sabahtan oglene kadar sassyi bitiriyorum dolayisiyla ogleden sonRa islevini yerine getiriyor. bakalim bu hafta bir iceyim degisim olacakmi. birde cok tok tutuyor. yani yemesem yemem. ama aksam 6yi gecirmemeye calisiyorum . bence herkes denemeli.

tarifi birkez daha yaziyorum bidaha merak eden olursa google amcadan sorsun:))'

2lt su
1 limonu dogra
1 salatalik dogra
12 yaprak nane
2 parca bas parmak buyuklugunde taze zencefil

aksamdan buzdolabina koy ertesi gun - gun icinde bitir

Canım bende tam sassy de neymiş decektim tarifi vermişsin ..:)bu akşam hemen sürahiye hazırlıyorum bunu ..çok sağol ,bende zencefil tozu var artık onu koyucum bakalım

Günaydın canım arkadaşlarım...
Maşallah 2000 . sayfayıda gördük daha nice 2000 lere eksilmeen inşallah...

26 Nisan 2014 de başladım bu beslenme tarzına,hem de harfiyen uyguluyorum,tabii bunun yanı sıra günde 40 dakika tempolu yürüyüş ve yine günde 40-50 dakika pilatesimi hiç ihmal etmiyorum.Bugün 21 mayıs 2014 ,kiloda bir değişiklik yok bunu takmıyorum zaten,benim için önemli olan göbek ama, o da yerli yerinde bunu da giysilerden anlıyorum.ayni bir arpa boyu bile yol alamadım.Bakalım ne kadar sürecek vücudumun bu istikrarlı direnişi.:KK50:

merhaba

kaç kg sunuz

harfiyen uyuyurum derken kitaptan okuduklarınıza göremi, duyduklarınıza göremi, takip ettiğiniz sayfalara göremi...neden bu kadar çok soruyorum karatay ın bildiklerimizden farklı çok ince noktaları var kitapta yazmayan onlara uymak lazım bunları bilip bilmediğinizi öğrenmek için soruyorum menülerinizi ve saatlerini yazarsanız hata varmı bakarız....sporlar çok iyi vermeniz lazım ya bir yerde bir yanlışlık var yada önceden yapılmış bir rejimde verilmiş kg lardan ddolayı vucud direniyor...

X