Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

evet :) zor bi bölüm olsa gerek Allah hepimize yardım etsin :)

Aminnn canım cümlemize :) Gerçekten çok zor ama yapıyorum bir şekilde :) Benim asıl sorunum ben sürekli birisini düşünüyorum ve sürekli onu anlatmak istiyorum neler oluyorrr bana :) :18:

Aminnn canım cümlemize :) Gerçekten çok zor ama yapıyorum bir şekilde :) Benim asıl sorunum ben sürekli birisini düşünüyorum ve sürekli onu anlatmak istiyorum neler oluyorrr bana :) :18:

hoşlanıyorsun demek oluyor :)) o da seni böyle düşünüyosa ne mutlu sana güzel şeyler olabilir :)

hoşlanıyorsun demek oluyor :)) o da seni böyle düşünüyosa ne mutlu sana güzel şeyler olabilir :)
Çok iyi bir insan biz birbirimizin ilkokul aşkıydık sonra yollarımız ayrıldı görüşmedik bir süre yeniden görüşmeye başladık ama olmadı, bende içime gömdüm ama onun yeri hep farklı oldu bende, tabi hayat devam ediyor hayatıma biri girdi, 5 yıllık bir birlikteliğim vardı ama şuanda bitti gibi, bizim ilişkimiz alışkanlıktan ibaretti zaten aksi olsa ben başkasını düşünmezdim bu kadar diye düşünüyorum
Oda beni düşünüyor mu bilmiyorum çünkü çok iyi biri ve çok içine kapanık kırk yılda bir laf eder bu konularda ama en son bana seni unutmam mümkün değil demişti :)

benim 3 yıllık ilişkim var ve aslında 2007 de tanıştık senelerce olur gibi oldu olmadı olur gibi olmadı bende kalbime gömdüm sevdim ama olmıcak biliyorum dedim ve hiç ummadığım anda oldu :) ama öncelikle 5 yıllık ilişkinden tamamen kurtulman lazım o ilişkide yaşadığın boşluktan dolayıda böyle bişey düşünüyo olabilrsin

Ben zaten hemen olsun istemiyorum, bnm ilişkim çok güzeldi son bir yıla kadar ama son bir yılda rutine bağladık, yani birbirimizi sevmiyoruz bunu farkedebiliyorum. Yok dediğin gibi ilk önce kendi ayaklarımın üstünde durmak yanlız kalmanın tadını çıkarmak hatta böyle acaba olacak mı demenin heycanını yaşamak istiyorum. Bana çok değer veren birisi, ama çok uzağız üstüne kaptan olacak :)

o heyecanı yaşamak güzel de olur mu diye düşünürken bu kaptanlığıda düşün canım çok zor bişey ben sevgilimle ayrı şehirlerde yaşıyorum 2 hafta bile görmeyince çok moralim bozuluyo bide kaptan olsa sıyırırdım heralde :) zor bişeydir kendin de o güveni görmeden olsa bile başlama derim ben

Kesinlikle haklısın canım :) önce Allahtan hep hayırlısını istiyorum. Burada kaptan eşleri ve sevgililerinin paylaştıkları var zaman zaman orayı okuyorum gerçekten zor, ama bir ara evlenirsem vapurlarda çalışırım öyle düşünüyorum demişti. Kısmet artık :) Ama ya ne bileyim uzaklık belki zor ama yakınlıkta bir süre sonra rutin bağlıyor emin ol :)

valla çok zor olsa gerek :) evet bende öyle düşünüyorum ama senelerce böyle olmak zorunda olduğunu düşündükçe kalbim sıkışıyo gerçekten çok kötü oluyorum :)

valla çok zor olsa gerek :) evet bende öyle düşünüyorum ama senelerce böyle olmak zorunda olduğunu düşündükçe kalbim sıkışıyo gerçekten çok kötü oluyorum :)

Tabikide onu kimse istemez Allah sizi tez zamanda hayırlısı ile birbrinize kavuştursun o zaman :) bende bu arkadaşımla tam 11 gün sonra buluşacağım inş yazında buluşmuştuk :) günler geçmiyor, offf kendimi bir yandanda kötü hissediyorum ilişkim bitti gbi ama ben çok üzülmüyorum, sanırım önceden soğukluktan, bazen onuda arıyorum ama alışkanlıktan yani heycanlanmıyorum. ama diğerinde çok farklı işteee :)

araman kesinlikle alışkanlıktandır. Ama kendini kötü hissetme sende o ilişkinin sonu evlilik olsun isterdin ama olmamış zaten bişeyler için çabalamasan 5 yıl sürmezdi. Ama benden sana tavsiye olsa da onunla hemen ilişkiye başlama biraz o flört keyfini yaşa ve eski ilişkini unut. Allah anlına kimi yazdıysa o dur inşallah çok mutlu olursun :)

Evet ben çok çabaladım o ilişkimde ve düşüncelerim değişti çıkmaya başladığımızda 16 yaşındaydım, ama şimdi 21 o bana göre çocuksu kalıyordu, bende artık herşeyi yüklenmekten bıkan biriyim. Beni yüklenecek olgun görüşte birini istiyorum hayatımda. Bu konuda diğer arkadaşım öyle, emin ol hemen olmaz, çünkü çok ağır biri buna sinir oluyorum bazende ama olsun güzel böylede :)

ilişkiye başladığında çoçukmuşsun ve olgunlaştıkça gerçekleri görmüşsün ayrılman iyi olmuş bence :) mantıklı ve ağır olması aslında çok güzel bişey ama bazen o mantıklı olması ve ağır olmasından dolayı onu gırtlaklayasın geliyo :)))

Aynen katılıyorum sana, biz ilkokul arkadaşydık, çocukluk aşkı gibi görülür mesela ama çok sağlammış :) biz uzun süre ayrı kaldık habersiz, ama o beni ben onu hiç unutmamışız, liseye gelince artık herkes kendi hayatına yön vermeye başlamış. bn biriyle çıkmaya başladım, sonra o ilk kez benden sonra birinden hoşlanmış. tam bu sırada birbrimizi bulduk, ama o çıktığım kişi zaten çok hayırsızdı o yüzden ben, ilkokul aşkıma koşmak istedim, fakat o herşeyin çocukluk olduğunu söyledi. Bende bir daha bişey demedim tekrar gömdüm kalbime ama asla değeri değişmedi, yeri hep ayrı oldu hayatıma kim girerse girsin. Sonra birgün ben çok üzgünken bana eğer ben gitmemiş olsam seni kimse bu kadar üzemezdi dedi, sonra iki yıl önce buraya geldi gitti, o zaman bazı şeyleri itiraf etti, tabi ben sordum yine :) eğer yan yana olsak herşey farklı olurdu dedi, sen farklısın bnm için ve değerin hiç değişmeyecek dedi, ve bu yaz ilk kez ben onun yanına gittim, bir günü beraber geçirdik :) filmlerdeki gibi hatıra fotografı çektirdik ve o istedi :) özet bu kadar yani çok farklı biri hayatıma giren hiç kimseye güvenmiyorum, ama ona güvenim sonsuz çok dürüst pırlanta gibi bir çocuk hayatında sadece iki aylık bir ilişkisi oldu, başkada olmadı

nerdeyse aynı şeyleri yaşadım ikimizin de hayatına insanlar girdi ama yerimiz hiç değişmedi hep farklıydık ve sonunda ben hayallerimdeki erkeğe kavuştum ama bişeyler için ben çabaladım bazıları çok yüz verdin diyolar ama iyiki yapmışım hiç pişman değilim eğer yapmasaydım şu anda mutluluk yerine pişmanlık olucaktı eğer mutlu olucağına inanıyosan sen de çabala sonra hiç pişman olmazsın :))

Ayy dert ortağı buldum yaşasınnn :) İnanmayacaksın bende çabalıyorum, senin dediğin gibi sanırım hayalimdeki erkek o :) Şuanda o bana ve eski ilişkime saygısından asla bişey yapmıyor yapmazda öyle biri. Ben ona az çok hislerimi belli etmiştim, yazın buluşmamızdan sonra, bana kimse olmazsa yanında ben varım dedi ama bunu arkadaşça mı yoksa farklı anlamda mı dedi bilmiyorum :) Sonra eğer bir fırsatın olsa bnmle birlikte olmak için kullanır mıydın dedim, evet kullanırdım ama ben böyle mesajta olduğum kadar rahat biri değilim gerçekte böyle şeyler diyemem ama yannda olup sana sarılabilirim dediii :) bak ben çok mutlu oldum ya konuştukça :)

banada sen evde kalmazsın ben seni alırım diyodu :))) o da bana aynı şeyi sormuştu benimle bi ilişki yaşamak ister misin diye bende evet demiştim hoş bunu konuştuktan 2 sene sonra sevgili olduk ama geç olsun güç olmasın :)) eğer hayalindeki erkek olduğuna inanıyorsan sakın bırakma ve çabala yanında çekinmene gelince ben yanında yemek bile yiyemiyodum ya rezillik resmenn :)) ama zamanla onada alışırsın tabiki arayı soğutmamak lazım bu da senin elinde :)

Yok yanında aksine çok rahattım ben, ilk kez yazın izmirde buluştuk sabahtan akşama kadar birlikteydik :) ben çabalıyorum, dün kötüyüm ve sen yanımda ol istiyorum dedim beni aradı gece konuştuk falan ama hani arkadaş olarak mı yoksa oda bişeyler hissederek mi bana değer veriyor orasını hiç belli etmiyor arkadaşlarım sevgilin olduğu için sana böyle davranıyor bence diyorlar. Birde yazın çok konuşuyorduk, bana bizim hikayemizde böyle sonu hüzünlü bitenlerdenmiş dedi, gerçek aşklar zaten mutlu sonlar bitmez hiç dedi, ve arada sen yine şanslsın senin uzun bir ilişkin var, çoluk çocuğa karışırsın ilerde karşılaşırsak ama ben hala yanlız olurum kesin dedi.

bildiğin o da sana bişeyler hissediyor canım farket artık sen de bunu çoçuk daha ne desin :) sana zarf atıyor resmen bana evlenicem ben demişti oturup günlerce ağlamıştım meğersem bana zarf atıyomuş uyuz :) sen bence şu anki ilişkini biran önce bitir hem seninde kafan rahat olsun onunda zaten ilişkin bitince herşey daha net anlaşılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…